Zdaje sobie sprawę, że !Salubri nie należą do "Tier 1" VTESa, jednak zawsze chciałem złożyć na nich turniejową talię. Jestem początkującym graczem, dlatego chce was zapytać o zdanie na temat tej konstrukcji:
CRYPT [12]
2x Adonai
2x Dela Eden
2x Doris McMillon
2x Kervos, The Lieutenant
2x Thomas Steed, The Angry
2x Wolf Valentine
LIBRARY [80]
Action [13]
5x Brother in Arms
8x Sense Death
Action Modifier [5]
5x Gift of Bellona
Combat [25]
8x Armor of Caine's Fury
5x Death Seeker
10x Sword of the Righteous
2x Vengence of Samiel
Equipment [12]
10x Dagger
1x Ivory Bow
1x Sengir Dagger
Event [1]
1x Dragonbound
Master [12]
2x Blood Doll
2x Code of Samiel
1x Fame
2x Path of Retribution
1x Pentex(TM) Subversion
1x Powerbase Montreal
1x Rack, The
2x Vessel
Reaction [12]
2x Delaying Tactics
2x Eyes of Argus
3x On the Qui Vive
5x Telepathic Misdirection
Pomysł jest taki, żeby mieć przynajmniej 5-6 minionów (łącznie z Brothers in Arms). Bleedować za niewiele ale za to uparcie i bić odważnych blockerów, do tego się zbroić i lać predatora jeśli zbyt mocno przyciśnie. Pod koniec gry załatwić kluczowe miniony przeciwników i dokończyć sprawe. (Jak widać - czytałem artykuł Zica

)
Mamy w Bydgoszczy dużo Cel Gunów i animalizmu na Aidach - stąd Daggery (nie-dodge-owalne z Vengence of Samiel). Z grapplami i preventamni chce sobie choć w malym stopniu poradzić przy użyciu Death Seekerów.
Macie jakies pomysły, żeby taki deck dobrze działał?