Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - Szewski

Strony: [1] 2 3 ... 20
1
Ogólne / PRESALE V5 4 nowe decki WAŻNE
« dnia: Września 21, 2021, 06:55:44 pm »
Hej, z racji ograniczonego stocku, zanim opublikujemy przedsprzedaż na Vtes.store; informujemy, że:

1.Przyjmujemy mailowo deklarację zakupowe na V5 Brujah, Ministry, Gangrel i Banu Haqim.
2.Każda talia to koszt 90pln. Wysyłka 15pln paczkomat/20pln kurier.
3.W zamówieniu potrzebujemy imię/nazwisko; dane do wysyłki oraz ilość/rodzaj decków.
4.Po potwierdzeniu mailowym przyjęcia zamówienia dostaniecie numer konta i prośbę o opłacenie zamówienia. Tylko opłacone zamówienia w preorderze        zostaną zrealizowane.
5.Towar powinien wyjść do nas w tym tygodniu i tylko od cła zależy (w sensie od czasu, ile im zejdzie :)) kiedy go dostaniemy. Szacowany czas wysyłek to drugi tydzień października.
6.Zamówienia proszę kierować na myalis2018@gmail.com.
7.Przedsprzedaż na Vtes.store powinna ruszyć najpóźniej w piątek więc ofc obowiązuje zasada "kto pierwszy, ten...wiadomix" 🙂
8.Kolejną dostawę V5 (4 nowe decki) będziemy realizować prawdopodobnie już w styczniu 2022

Pozdrawiam! Radoslaw Szewski

2
Turnieje / Pszczyna VtES FINAL 07.12.2019 WYNIKI
« dnia: Grudnia 15, 2019, 08:16:54 pm »

Pos.    Player                   GW    VP    TP    Final    Rating
1    Rafal Nowak            1    4.0    126    1.5    152
2    Tomasz Izydorczyk    1    6.0    156    0.5    75
2    Michal Rapacz            1    5.5    144    0.5    73
2    Michal Misztal            1    5.0    138    0.0    69
2    Bartosz Daciuk            1    4.0    132    0.5    67
6    Łukasz Ho Thanh    1    4.0    126    0.0    29
7    Marcin Szybkowski    1    3.5    120    0.0    27
8    Pawel Domanski            0    3.0    132    0.0    17
9    Bartosz Knapik            0    2.5    126    0.0    15
10    Kamil Ignaczuk            0    2.5    108    0.0    15
11    Tomasz Kliszewski    0    2.0    114    0.0    13
12    Mateusz Gamon            0    2.0    90    0.0    13
13    Radoslaw Staszewski    0    1.0    96    0.0    9
14    Mateusz Merski            0    1.0    90    0.0    9
14    Lukasz Saczek            0    1.0    90    0.0    9
16    Marcin Korinis            0    1.0    84    0.0    9
17    Piotr Dobosz            0    0.5    78    0.0    7
17    Pawel Kamienowski    0    0.5    78    0.0    7
19    Michal Krupa            0    0.0    66    0.0    5
19    Łukasz Kula            0    0.0    66    0.0    5

3
1. Z racji powstałego zamieszania i błędu, który popełniłem (o tym poniżej) w sezonie 2018/2019 postanowiłem przyznać DWIE równorzędne nagrody za WYGRANIE LIGI AD 2019:

a) Łukasz Ho Thanh odebrał nagrodę dla zwycięzcy Ligi w Pszczynie wg zasad, które przyjąłem na sezon 2018/2019 jako zwyciężca wg tournament pointsów

b) ogłosiłem Tomasza "Iziego" Izydorczyka jako wygranego wg systemu rating points - tego, który funkcjonował we wszystkich wcześniejszych latach (tutaj piszę z pamięci, nie jest to istotne dla sprawy w tym momencie)

Decyzję o takim uhonorowaniu OBU graczy podjąłem SAM po uprzednim zapoznaniu się z faktem, iż źle prowadziłem ranking za rok 2018/2019.
Uznałem, iż jakakolwiek decyzja wskazująca jednego zwycięzce będzie krzywdząca dla drugiego. Tak zadecydowałem i wezmę odpowiedzialność za to (patrz niżej).

Gratuluje OBU fantastycznym graczom wyników w 2018/2019r. Jak tylko ogarnę szczegóły w archonie (którego mam na drugim komputerze) wyślę wyniki do update'u oraz na vekn i opublikujemy ranking total za 2018/2019 oraz sytuację wg rating points (dotyczącą Iziego i Łukasza bo tak właściwie to ma w tej chwili znaczenie).

2. Turniej w Pszczynie FINAŁOWY wygrał Rafał "Nowy" Nowak - gratuluję! Wyniki z turnieju wrzucę w osobnym poście po uporządkowaniu archona (deck do TWDA też)

3. Cykl Silesia by Night wygrał Martin Mirza - gratuluje!

4. Nagrody za sezon 2018/2019:

Most Improved Player: Łukasz Ho Thanh (nominowani: Anna Wełpa, Michał Krupa) - kategoria obejmuje graczy już grających i czyniących duży postep albo vs last year albo vs total
Best Apprentice: Michał Rapacz (nominowani: Paweł Domański, Grzegorz Winter) - kategoria obejmująca nowe twarze w polskim vtesie - ludzi aktywnych na turniejach i osiągających dobre/bardzo dobre wyniki
Best DeckBuilder: MArtin Mirza za deck NosProgeny (nominowani: Izi/TrueBrujah, Nowy/Brujah!) - ciężko było wybrać bo wszystkie buildy są i oryginalne i mocne w turniejach i fajne do gry.
Best Org - Grzegorz Winter/Tomasz Izydorczyk za cykl Silesia by Night

Mam nadzieję, że nie zapomniałem o żadnej z nagród.

Budżet na nagrody ligowe wyniósł 795PLN - faktura za puchary wyniosła 850PLN. Dodatkowe 250PLN na bliźniaczy puchar biorę oczywiście na siebie. To jedna z konsekwencji błędu, który popełniłem.
Pozostałe nagrody ufundował vtes.store

Krótkie podsumowanie: gdyby nie *cenzura*up z punktami to rezurekcję uznałbym za udaną.

Dziękuję wszystkim uczestnikom, organizatorom.

5. Komentarz do kolejnego roku i mój punkt widzenia (czyli moje przemyślenia przed finałem)

a) z racji mega wypełnionego kalendarza poprosiłem Łukasza H i Nowego o prowadzenie rankingu w 2020; Łukasz zresztą prowadził ranking od września kiedy nie było updateu od paru miesięcy. Tak się mi życie poukładało, że po prostu nie dałem rady.
b) Łukasz również zaproponował, że wrzuci swoje pomysły do dalszej dyskusji w związku z 2020r. Pomysły, idee, co by można zmienić/wprowadzić/zrezygnować. Wrzucił pomysły, nad którymi mieliśmy podyskutować w Pszczynie. Niestety sytuacja wymknęła się spod kontroli i w sumie dyskusji w tym nie za wiele było
c) moje idee na 2020 zamykają się w tym, iż IMO:
- liga powinna być kontynuowana czyli Princowie powinni organizować turnieje w swoich miastach (lub "obok" jeśli mają taką potrzebę albo lokalne środowisko by tego wymagało) - uważam, iż ilość 2 turnieje ligowe per City i 5PLN od "biletu" to są proste rzeczy, które działają i działać będą a nie są jakieś kłopotliwe czy przesadzone
- oczywiście ranking powinien być prowadzony JAK ZAWSZE (za wyjątkiem 2018/2019) wg rating pointsów
- uważam, iż forum jest absolutnie niewystarczającą i słabą platformą biorąc pod uwagę to, iż jest archaiczne, nierozwijane i nikt z nas aktywnie uczestniczących w życiu p;oslkiego vtesa nie ma nad nim żadnej kontroli. To, że teraz raptem ktoś zacznie aktywować ludziom konta nie jest żadnym rozwiązaniem. Z drugiej strony wiadomo, iż nie wszyscy siedzą na FB. Dlatego osobiście wydaje mi się, że poszukanie trzeciej alternatywnej platformy i powierzenie prowadzenia jej komuś jest mega sensowne. W ten sposób updatey pojawiały by się i na forum, na fb i na platformie, gdzie każdy miałby taki sam dostep. Tak sądzę.
- nagrody to rzecz tylko i wyłącznie związana z budżetem/liczba uczestników. Uwielbiam rozdawać ludziom grającym we vtesa nagrody i gdyby to tylko ode mnie zależało to bym nagradzał: wygrane turnieje, super fajne i oryginalne decki, które coś wygrywają, trashtalking lub po prostu talking, organizację, sweepy, postępy...mógłbym tak wymieniać. Głosowania w kategoriach związanych z subiektywnym wyborem są najlepszym rozwiązaniem ale to wymaga czegoś, czego brakuje części naszego środowiska czyli aktywności/inicjatywy/chęci...ale nie rozpędzam się bo to punkt dotyczący moich idei na 2020. Duża ilośc graczy po to gra we vtesa by móc gdzieś pojechać/sprawdzić się/zobaczyć swoje nazwisko w jakimkolwiek rankingu/whatever (rodo! :))
- jakiś ranking geograficzny czy drużynowy jest też fajnym pomysłem. Nie wiem szczerze jakie kryterium tu zaproponować ale mapka i kolory i punkty wydaja się cool - fajnie by było obserwować kto gdzie gra/nabija punkciki itp :)
- były jeszcze jakieś drobne niuanse, o których myslałem (np jak ozywić Princów/miasta nieaktywne) ale już się rozmysliłem.

6. PUENTA

W każdym normalnym biznesie/stowarzyszeniu/grupie zawodowej/srodowisku/niepotrzebne skreślić kiedy osoba trzymająca wszystko w garści/szef/dyrektor/prezes/whatever popełni *cenzura*up nastepuje jakies tam domino, które w efekcie prowadzi do dymisji/ustapienia/zwolnienia/rezygnacji/whatever. Dorośli ludzie nie tylko przyznają się do błędów ale też biorą odpowiedzialnośc za swoje czyny.

Popełniłem błąd, o którym, że został popełniony dowiedziałem się w piątek przed finałem. Mimo, iż ranking pierwszy raz został spostowany przeze mnie 20 marca (już wtedy był źle liczony) nikt nie zauważył błędu albo nikt się po prostu tym nie przejął. Błąd tkwił w rankingu od samego początku ale to bez znaczenia. na ten fakt po raz pierwszy Izi zwrócił uwagę w listopadzie ale to też bez znaczenia - chociaż tak, jak niektórzy nie korzystają z fb tak samo nie wszyscy zaglądają na forum...ale to bez znaczenia.
Ja dowiedziałem się dopiero w piatek przed turniejem.

 W sobotę rano przeliczyłem wszystkie punkty i faktycznie okazało się że ranking wg rating pointsów rózni się od rankingu wg tournaments pointsów (głównie chodziło o to, kto wygra lub może wygrać Ligę). W jednym rankingu wygrywał Łukasz bez możliwości wyprzedzenia go przez Iziego a w drugim było odwrotnie.

Postanowiłem nie naprawiać jednego błędu drugim błędem (w moim mniemaniu) czyli ogłoszeniem w sobotę, że cały ranking jest do dupy i zgodnie z nową wersją wyniki są całkiem inne tylko postanowiłem co postanowiłem (patrz punkt 1)

Przesłanki, które skłoniły mnie do podjęcia takiej a nie innej decyzji:
- ranking od początku był prowadzony w ten sam jednolity sposób i uderzał w kazdego z graczy
- obiektywnie rzecz biorąc każdy podlegał tym samym błędnym zasadom i nikt nie zyskiwał niczego ani nie tracił na starcie - każdego obowiązywała ta sama zasada, że 6 turnijów wchodzi max do punktacji i, że każde miasto ma max 2 turnieje ligowe. Te kryteria były niezmienne.
- analizując sytuacje w sporcie i kwestie fair play wziąłem pod uwagę fakt, iż nagrodzenie obu graczy jest bardziej sprawiedliwe (w końcu jeden wygrywał wg punktacji przyjętej przeze mnie w 2018/2019 a drugi wygrywał w oryginalnej punktacji, która była stosowana do tej pory - dopiszę, że prawdopodobnie zawsze bo kiedyś wiem, że był system, który dodatkowo premiował duże turnieje ale suma sumarów rating pointsy dominowały - bez znaczenia; wiadomo, że raiting pointsy są jedyne sensowne...) niż informowanie jednego z graczy w sobotę przed samym turniejem że jednak nie wygrywa tylko jest drugi lub informowanie drugiego, .że nie biorę pod uwagę Jego zarzutów i zostaje jak jest; to wszystko jawiło mi się jako nie do zaakceptowania.
W obu przypadkach widziałem niesprawiedliwe rozwiązanie. Uznałem, że mój autorytet wystarczy by podjąć wg mnie salomonowe rozwiązanie i przyznać dwie równorzęde nagrody.

No cóz, myliłem się. Nie co do rozwiązania bo nadal uważam, że podjąłem właściwą decyzję,  tylko co do wagi mojego autorytetu. Pozostawię to bez komentarza bo cisną mi sie różne niemiłe słowa na pysk a nie mam już dzisiaj ochoty się prężyć i denerwować. Poświęciłem wiele lat na budowanie vtesa w Polsce, organizację naszego światka, wspieranie graczy, tworzenie systemów...szkoda się żalić :)

Zatem do puenty.

I'm done.

Od 2020r nie zajmuje się żadnym organizowaniem jakiegokolwiek systemu gier związanych z vtesem w Polsce ani tym bardziej nie uzurpuje sobie jakiegokolwiek prawa do zarządzania czymkolwiek (poza moimi gaciami).
Do końca 2019 zamykam wszystkie tematy związane z liga, archonami, nagrodami itp. Do końca pierwszego kwartału 2020 yelduję tytuł NC na rzecz kogokolwiek - sytuacja jest prosta - Princowie/Organizatorzy/Gracze/Whatever powinni wybrać swojego reprezentanta. Oczywiście nikt nie powiedział, że Polska musi mieć NC. Jeśli nikt się nie zgłosi/nie zostanie wybrany/whatever po prostu nie będzie NC. Nie jestem przyspawany do czegokolwiek ani nic nie muszę. Całe życie robiłem vtesa w Polsce dla przyjemności. Miałem wzloty i upadki ale po ostatnich dniach mam tylko syf w pysku.

Jako, że aktywnie nie będę prowadził żadnej działalności związanej z VtESem w Pszczynie (organizacja turniejów, lokalnych gier, demo itp itd) yelduje też tytuł Princa. W Bielsku-Białej będzie miał kto prowadzić vtesa. Śląsk też mocno stoi więc nie widzę potrzeby, by utrzymywać fikcyjne stanowisko w Pszczynie.

Jako osoba stojąca za vtes.store będę służył wszelką pomocą związaną z kupnem/doborem nagród/promek itp itd. Będę aktywnie SPRZEDAWAŁ karty/nowości/etc etc i wspierał każdego organizatora, oczywiście na miarę moich finansowych możliwości.
Grać będę tak jak teraz. W miarę możliwości. Bo to zajebista gra.

Tyle.
Pzdr

p.s. post zamieszczam równiez na fb


4
Turnieje / Pszczyna VtES FINAL 07.12.2019
« dnia: Listopada 18, 2019, 09:25:02 pm »
07.12.2019 FINAŁ "Maskarada w Pszczynie"

http://www.vekn.net/event-calendar/event/9484

ZAPRASZAM na FINAŁ w Pszczynie!!!!

PUB PIZZERIA VENEZIA, Piwowarska 26

07.12.2019

Start: 11:00

Zapisy od 10:30 (tak otworzą nam lokal)

Rozpiska:
11:00 - 13:00 I runda
13.30 - 15.30 II runda
16:00 - 18:00 III runda
18:15 - 18:45 Rozdanie nagród supportujących
19:00 - 21:00 Finał
21:00 - rozdanie nagród za ZWYCIĘSTWO W LIDZE + Za zwycięstwo w cyklu SILESIA by NIGHT!

Nagrody Support LIGA AD 2019:
1. Zwycięzca Ligi
2. Most Improved Player
3. the Best ORG
4. the BEST NEW APPRENTICE
5. The Best DeckBuilder

AND OFC SILESIA by NIGHT CIRCUIT! :)

W piateczek wiadomo :) od 19:00 MyPlace

5
Turnieje / Bielsko-Biała Awakenning - TURNIEJ 17.08.2019
« dnia: Sierpnia 03, 2019, 10:45:47 am »
Centrum Hobbystyczne “Strefa” oraz bielscy gracze, po wieloletniej przerwie mają zaszczyt zaprosić na pierwszy turniej Vampire: The Eternal Struggle, kolekcjonerskiej gry karcianej osadzonej w klimatycznym uniwersum Wampira: Maskarady!

--------------------
🔸 Data: 17 sierpnia 2019 (sobota)
🔸 Rejestracja na miejscu: g. 10:00 - 10:30
🔸 Godzina startu gier: 10:30
🔸 Planowane zakończenie: ok g. 20:00
🔸 Format: 3+F (Jeżeli będzie mało graczy może zostanie zmieniony na 2+F; definicja mało - poniżej 10 :))
🔸 Klasa turnieju: Turniej lokalny
🔸 Wpisowe: 15 zł
🔸 Rundy:
* 3 rundy
* czas na rundę: 2 godziny
🔸 Planowana przerwa: obiadowa po zakończeniu drugiej gry, ok. 45 minut

https://www.facebook.com/events/355939105299033/?__mref=mb

Zapraszamy!

6
Turnieje / WarmUp - GP Poland 2019 - results
« dnia: Maja 28, 2019, 09:15:13 pm »
1   Łukasz Ho Thanh   0   2   3   84
2   Martin  Weinmayer   2   6   0   120
2   Krzysztof Karski   2   6   0   120
2   Kacper Marciniec   1   4,5   1   120
2   Radoslaw Wroblewski   1   4,5   1   96
6   Sebastian Szuster   0   1,5      78
7   Pawel Cwalina   0   1      76
8   Richard Stefan Utner   0   1      60
9   Michal Kacper Bogudzinski   0   1      54
10   Maciej Kozlowski   0   0,5      64
10   Michał Kochanowski   0   0,5      64
12   Piotr Dobosz   0   0,5      54
13   Tomasz Izydorczyk   0   0      46
14   Michal Rapacz   0   0      40
14   Anton Dudko   0   0      40
16   Martin  Mirza   0   0      36

7
Turnieje / Polish Nationals 2019 - results
« dnia: Maja 28, 2019, 09:14:26 pm »
1   Tomasz Izydorczyk   2   6   1,5   156
2   Vadim Grigoreev   1   5,5   0   144
2   Rafal Nowak   1   5   0,5   138
2   Remigiusz Flasiński   1   8,5   0   156
2   Marcin Szybkowski   1   5   1,5   150
6   Petr Mller   1   5      132
6   Martin  Weinmayer   1   5      132
8   Lukasz Ho Thanh   1   4,5      156
9   Radoslaw Wróblewski   1   4,5      138
10   Bartłomiej Chrobak   1   4      132
11   Tomek Musial   1   4      90
12   Ivan Chebunin   1   3,5      132
13   Bartosz Wróblewski   1   3      108
14   Maciej Kozlowski   1   2,5      120
15   Łukasz Sączek   0   3,5      150
16   Richard Stefan Utner   0   3,5      144
17   Michal Rapacz   0   2,5      114
18   Pawel Domanski   0   2      120
18   Michał Krupa   0   2      120
18   Piotr Dobosz   0   2      120
21   Kacper Marciniec   0   2      108
22   Michal Kochanowski   0   2      102
23   Michal Kaszubski   0   2      96
24   Krzysztof Karski   0   1,5      108
25   Miłosz Wierzchoń   0   1,5      96
26   Anton Dudko   0   1,5      90
27   Jonathan Van der Smissen   0   1      90
28   Ania Welpa   0   1      84
29   Martin Mirza   0   0,5      78
29   Marcin Korąbka   0   0,5      78
29   Christoph Baltazar   0   0,5      78
32   Sebastian Szuster   0   0,5      72
33   Karel Vaigl   0   0      72
34   Marek Urban   0   0      66
35   Maciej Trenda   0   0      60
35   Pawel Cwalina   0   0      60
35   Kacper Bogudzinski   0   0      60
38   Peter Ducai   0   0      54

8
Turnieje / GP Poland - results
« dnia: Maja 28, 2019, 09:13:46 pm »
1   Radoslaw Wróblewski   1   6,5   1,5   150
2   Lukasz Ho Thanh   2   7,5   0,5   156
2   Bartosz Wróblewski   3   10   0   180
2   Ivan Chebunin   2   8   0,5   174
2   Michal Kaszubski   2   8   0,5   144
6   Anton Dudko   1   6      162
7   Martin  Weinmayer   1   6      142
8   Tomasz Izydorczyk   1   5      144
9   Peter Ducai   1   5      132
10   Michal Rapacz   1   5      126
11   Miłosz Wierzchoń   1   3      114
12   Kacper Marciniec   1   3      106
13   Martin Mirza   1   3      102
14   Jakub Swiercz   0   3,5      138
15   Michal Kochanowski   0   3,5      132
16   Ania Welpa   0   3      138
17   Remigiusz Flasiński   0   2,5      138
18   Nerijus Mikalajunas   0   2,5      132
19   Marek Urban   0   2,5      126
20   Łukasz Sączek   0   2,5      114
21   Christoph Baltazar   0   2,5      102
22   Richard Stefan Utner   0   2      114
23   Rafal Nowak   0   2      112
24   Bartłomiej Chrobak   0   2      108
24   Petr Mller   0   2      108
24   Kacper Bogudzinski   0   2      108
24   Michał Krupa   0   2      108
28   Krzysztof Karski   0   2      102
29   Tomek Musial   0   2      90
29   Marius Zeimantas   0   2      90
31   Piotr Dobosz   0   1,5      108
32   Maciej Kozlowski   0   1,5      102
33   Daniel Bogdanowic   0   1      100
34   Jonathan Van der Smissen   0   1      94
35   Vadim Grigorev   0   1      84
36   Piotr Rucinski   0   1      78
37   Sebastian Seta   0   0      76
38   Saulius  Lukosius   0   0      66
38   Pawel Domanski   0   0      66
40   Maciej Trenda   0   0      60
40   Karel Vaigl   0   0      60
40   Pawel Cwalina   0   0      60
40   JONAS Klevas   0   0      60
40   Bartek Stecko   0   0      60
45   Marcin Korąbka   0   0      54
46   Sebastian Szuster   0   0      48

9
Turnieje / NOWE VEKNY 2019
« dnia: Maja 22, 2019, 08:11:57 pm »
1. Pawel Bajgrowicz
   Wroclaw
   Poland
   3080033

2. Adrian Baran
    Wroclaw
    Poland
    3080034

3. Pawel Domanski
    Katowice
    Poland
    3080035

4. Michal Rapacz
    Katowice
    Poland
    3080036

10
Ogólne / Przedsprzedaż Starterów/Anthology OGŁOSZENIE
« dnia: Lutego 01, 2019, 09:38:14 am »
DOTYCZY PRZEDSPRZEDAŻY (dla wszystkich, którzy zadeklarowali zakup nowych dodatków)
1. Numer konta do wpłat:
55 1140 2004 0000 3902 7768 6555; Alis Alicja Staszewska
2. Cena za nowe startery/anthology to 90,00PLN/sztuka
3. Wysyłka tylko w przedsprzedaży za 10PLN kurierem chyba, że ktoś preferuje paczkomat
4. Po wpłaceniu pieniędzy proszę o maila na sklep@vtes.store z informacją: kto wpłacił, za co i jaka forma wysyłki (dla paczkomatu proszę o numer paczkomatu dla ułatwienia, dla kuriera poproszę o numer telefonu/adres mailowy)
5. Przypominam, że oficjalna premiera dodatków jest zaplanowana na 16.02; do tego czasu jest uruchomiona tylko i wyłącznie przedsprzedaż dla tych, co zgłosili taka potrzebę; oficjalna sprzedaż zostanie rozpoczęta 16.02; proszę zatem nie anonsować się na żadnych profilach społecznościowych kartami jeśli trafią do Waszych rąk przed 16.02. To bardzo ważne i dziękuję za zrozumienie.
6. Jeśli ktoś, kto zamawiał karty nie wywiąże się z opłaceniem zamówienia przed premierą, musi się liczyć z tym, że może nie kupić nowych dodatków aż do reprintu. Taka ciekawostka :) Wiem ile u nas zostanie kart jeśli wszystkie zamówienia zejdą więc miejcie to na uwadze.
PZDR

11
Turnieje / Grand Prix/Polish Nationals 25-26 MAJ 2019
« dnia: Stycznia 06, 2019, 12:53:56 pm »
Termin: 25-26 Maj
Gdzie: Warszawa, Warsaw Plaza Hotel ul Łączyny 5
Sobota: Grand Prix
Niedziela: Polish Nationals (open)
Wstep: 120 PLN
Nagrody: TBA (wiadomo, że kady dostanie coś sytego :))
Strona: TBA
Pokoje: 216,00PLN - jedynka; 250PLN - dwójka; hasło do rezerwacji GP Poland; mail podam w przyszłym tygodniu

PAKOWAĆ SIĘ :)

12
Turnieje / gdzie kolejne turnieje w 2019??????
« dnia: Listopada 18, 2018, 04:44:10 pm »
Ktos chętny???? Gdzie się wybierzemy????

Klocek - wspominałeś o Kwitniu. W Warszawie turniej będzie na pewno w drugiej połowie maja - w randze Polish National i Grand Prix :)

Styczeń? Luty? Marzec?

Kraków, Lublin, Warszawa, Gliwice...każde miasto i każdy ORG sa mile widziane! Dawajta :)

13
Turnieje / Ranking Ligowy 2018/2019
« dnia: Listopada 18, 2018, 04:31:13 pm »
Official Polish VtES League 2018/2019   

Polish VtES League 2018/2019   TOTAL DO LIGI
Łukasz Ho Thanh   1050
Tomasz Izydorczyk   990
Radosław Staszewski   786
Paweł Domański   768
Paweł Kamienowski   762
Anna Wełpa   730
Michał Rapacz   714
Michał Krupa   618
Kamil Ignaczuk   606
Remek Flasiński   604
Rafał Nowak   594
Tomasz Kłoczko   590
Marcin Szybkowski   576
Marcin Korinis   508
Dawid Cyran   484
Kacper Marciniec   442
Piotr Dobosz   426
Marcin Rumiński   414
Maciej Kozłowski   414
Grzegorz Winter   414
Marek Strzelczyk   378
Łukasz Sączek   366
Michał Kochanowski   358
Martin Mirza   342
Bartosz Daciuk   342
Bartosz Wróblewski   336
Bartosz Kalińczuk   318
Tomasz Czech   308
Michał Misztal   308
Mirosław Laskowski   304
Adam Talarek   300
Tomasz Kliszewski   300
Filip Waluś   264
Adam Mnich   252
Krzysztof Karski   244
Miłosz Wierzchoń   240
Marcin Korąbka   222
Wiktor Woźniak   220
Łukasz Kula   216
Bartosz Knapik   216
Piotr Wielgosz   210
Marek Urban   210
Michał Kaźmierczak   204
Tomasz Kowalewski   184
Robert Cieślarczyk   174
Karolina Majorek   172
Mateusz Gamoń   168
Wojciech Mącior   150
Sebastian Szuster   150
Paweł Cwalina   150
Mateusz Merski   150
Radosław Wróblewski   138
Michał Bogudziński   138
Jacek Przybylski   132
Sebastian Kozak   132
Andrzej Jagła   132
Bartosz Chrobak   132
Paweł Rumiński   126
Łukasz Siegień   120
Konrad Kisielewski   102
Bogusz Komarzyński   96
Radosław Massier   96
Michał Torbiak   96
Michał Kaszubski   96
Bogusław Skiepko   96
Bartosz Stecko   96
Maciej Morkowski   94
Jakub Janeczek   90
Adrian Baran   90
Kacper Szurek   90
Tomasz Musiał   90
Maciej Chmielewski   90
Piotr Ruciński   88
Olaf Stecko   88
Paweł Bajgrowicz   84
Jakub Skiepko   84
Maciej Broniarz   84
Patryk Dobrowolski   78
Michał Chadalski   78
Justyna Torbiak   72
Maciej Zawiślak   72
Mariusz Kędziora   72
Michał Chadalski   72
Damian Cieśla   70
Paweł Wohlert   64
Maciej Trenda   60
Kacper Bpgudziński   60
Wiktor Woźniak   36
[/pre]

14
Turnieje / Pszczyna Awaken 24.11 !!!!
« dnia: Listopada 13, 2018, 06:19:47 pm »
Zapraszam na turniej wieńczący rok 2018 do Pszczyny!

24.11 Sobota
Miejsce: Pizzeria Venezia

http://www.pizzeria-venezia.net.pl/dojazd.html

Start 11.00
Zapisy 10.30
Wjazd: 20,00PLN
WEjście do Pubu od 10.00

 Rozpiska:
1R - 11:00 - 13:00
2R - 13.30 - 15.30
3R - 16:00 - 18.00
Finał - 18.30 - 20.30

Oczywiście before urodzinowy jest u mnie w piatek - ZAPRASZAM! prosze o info kto się wybiera co bym zabezpieczył talerze i kubki :)


15
Turnieje / Polska Liga VtES 2018/2019 ZASADY WSTEPNE - RESURRE#CTION
« dnia: Września 28, 2018, 12:15:35 pm »
Liga RESURRECTION startuje 30.09.2018 turniejem w Częstochowie i kończy swoją rezurekcyjną edycję w listopadzie/grudniu 2019r.

Każdy Prince/Org może w ramach edycji ligi zrobić ile chce turniejów - MINIMUM JEDEN w ciągu roku kalendarzowego - warunek konieczny ABY WYNIKI liczyły się do punktacji i zasad ligowych MUSI być MINIMUM 10 graczy oraz format 3R+F.
Dodatkowo każdy turniej MUSI być zgłoszony w kalendarzu VEKN, zaraportowany do mnie (wyniki) na rszewski@o2.pl, wyniki wprowadzone na VEKN oraz TWDA. Tyle z papierkowej roboty.

Oficjalnym sponsorem ligi tudziez partnerem zostaje VTES.STORE

Od każdego gracza 5PLN z wejściówki standardowo wędruje na konto 94 1140 2004 0000 3702 5873 4285 gdzie będziemy gromadzić kasę na nagrodu podsumowujące daną edycję Ligi. Kategorię ogłosimy później ale będzie ich dużo - tak by dla każdego było coś miłego :)

Nagrody dla Orgów/Princów na poszczególne turnieje:

dopóki są boostery - 5PLN za sztukę
Zestawy ze sklepu VTES.STORE - 80PLN/zestaw przy turnieju na minimum 10 osób; 70PLN/zestaw przy turnieju na minimum 20 osób.

Do finalnego rankingu bierzemy 6 najlepszych wyników danego gracza i używamy punktacji z Archona - NOWY ARCHON jest dostępny na VEKN

Resztę obgadamy juz w Czewie!

Pzdr
Szewski


Strony: [1] 2 3 ... 20