Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 18

Autor Wątek: Nights of Reckoning spoiler  (Przeczytany 55833 razy)

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: Nights of Reckoning spoiler
« Odpowiedź #60 dnia: Stycznia 12, 2006, 01:34:15 pm »

A mi sie podoba, chociaz troche obawiam sie o kolejne zasady, komplikujace i tak juz trudna gre. Dla starych graczy to oczywiscie nie problem, ale moze byc duza przeszkoda dla nowych
Zapisane

Duch Nyi

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1104
    • Zobacz profil
Odp: Nights of Reckoning spoiler
« Odpowiedź #61 dnia: Stycznia 12, 2006, 01:47:45 pm »


 .. ja tam pomimo wczesnej burzy doszedłem do siebie i  ...
 
  a) jak nie przegną będzie gitowo - bo szczerze jedyny naprawdę mocny hunter w Vtesie to milicjantka  :D
  b) nie wiem jak oni to rozwiążą ale jeśli jakieś huntery będą miały dyscypliny tłumaczone ich 'odpowiednikami' - tak jak u Vykos tha zamiast kołdunizmu to ja chyba ..  :evil:
  c) muszą być ładne rysunki  :D
  d) JAK KIEDYKOLWIEK ZOBACZĘ W VTESIE KOTKI TO (_!&$#)&@!)($*!&$@)*!&)$@*$&!!!!!
  e) Fae natomiast bardzo chętnie  :)
 

 
Zapisane
Wywróżę Ci wszystko czego pragniesz

ThorR

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 735
  • ThorR
    • Zobacz profil
Odp: Nights of Reckoning spoiler
« Odpowiedź #62 dnia: Stycznia 12, 2006, 01:52:06 pm »

  b) nie wiem jak oni to rozwiążą ale jeśli jakieś huntery będą miały dyscypliny tłumaczone ich 'odpowiednikami' - tak jak u Vykos tha zamiast kołdunizmu to ja chyba ..  :evil:

Hunterzy maja wlasne moce. Wiec bedzie niezly kwas jak sie okaze ze oni sa tak jakby klanem Hunter. Z dziwnymi zasadami i nowymi 'dyscyplinami'.

c) muszą być ładne rysunki  :D

Miejmy nadzieje.

d) JAK KIEDYKOLWIEK ZOBACZĘ W VTESIE KOTKI TO (_!&$#)&@!)($*!&$@)*!&)$@*$&!!!!!

Agreed. To bedziemy razem (_!&$#)&@!)($*!&$@)*!&)$@*$& ;-)
Zapisane
ThorR
Gangrel Elder of Wrocław

"No army may enter that land
That is protected by polish hand"

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: Nights of Reckoning spoiler
« Odpowiedź #63 dnia: Stycznia 12, 2006, 02:02:44 pm »

Cytuj
nie wiem jak oni to rozwiążą ale jeśli jakieś huntery będą miały dyscypliny tłumaczone ich 'odpowiednikami' - tak jak u Vykos tha zamiast kołdunizmu to ja chyba ..
a ja mysle, ze wlasnie takie rozwiazanie byloby lepsze, niz robienie nowych dyscyplin. Po pierwsze nowa dyscyplina to kolejna komplikacja, a po drugie moznaby wykorzystac karty, ktore juz sie ma.
Jest jeszcze mozliwosc, ze beda mieli karty na ktorych bedzie po prostu napisane "wymaga huntera" i to tez byloby niezle rozwiazanie. Obyloby sie bez paru nowych dyscyplin.
Zapisane

Docent

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2772
  • *censored*
    • Zobacz profil
Odp: Nights of Reckoning spoiler
« Odpowiedź #64 dnia: Stycznia 12, 2006, 02:04:58 pm »

mysle ze to beda akcje bezdyscyplinowe
usable only by mortal crypt minion czy jak to bedzie sie bedzie nazywac :P

a co do kotkow to popieram :P
Zapisane

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Nights of Reckoning spoiler
« Odpowiedź #65 dnia: Stycznia 12, 2006, 02:08:43 pm »

ja uważam, że to fajny pomysł. zamiast robić kolejną dziwną kartę do dyscyplin-preventy z animalki :D
albo inne bzdury, Panowie myślą, jak tu urozmaicić grę. Może to, gdzie będą Ci allicy to nie bedzie się nazywało krypta, ajakoś inaczej, i puki nie pokażą rulingów to nic krytykować nie można.

Methuselah'owie manipulują nie tylko Vampirami. Hunter tak samo może brać nieświadomie udział w Jyhad'zie jak każda pijawka.

O wydaniu innych kart krypty poza wampirami slyszalem juz dawno temu, bylem nawet dosc zdziwiony widzac w nowych dodatkach paru wilkolakow jako allich, myslalem, ze WW bedzie juz ich dawac jako karty krypty. Akurat nie spodziewalem sie mortali, ale slyszalem o planach wydania magow i wilkolakow i skoro wydaja teraz mortali, to jesli sie to sprawdzi, to pewnie za jakis czas zobaczymy tez inne "rasy" w krypcie.

Wszystko fajnie, ale to już nie będzie klimat Vampira. Gra, w swych założeniach, koncentrowała się na walce o wpływy (the eternal struggle) wewnątrz wampirzego środowiska. Teraz idzie to wszystko w stronę wojny pomiędzy frakcjami (a'la M:tG, Alien vs Predator, etc.). Nic nie zostaje z klimatu jaki na samym początku gra miała.

Ja, nie ukrywam, zaczynałem przygodę swoją z WoD od Maskarady. I VTES jest dla mnie kontynuacją tej przygody. Jeśli przekształci sie to w nawalankę pokroju L5R, gdzie chodzi o to, żeby zatopić swym wojskiem prowincje przeciwnika (brutalna siła miast finezji), to ja wychodzę. Klimat przede wszystkiem.

a ja popieram jabbasa fajnie że wprowadzją nowe rodzaje kart zamiast przepakowywać stare(typu bleedy na proteana , i przerzucajki na animalism(nazwa np. fox cunning;]) zamiast ego dostajemy coś zupełnie nowego co urozmaica rozgrywkę)

Oczywiście, że nie byłoby dobrze, gdyby produkowali co rusz to silniejsze karty.
Tylko, że nie można wypuszczać nowych rzeczy bez końca.

Przy silniejszych i silniejszych kartach gra umarłaby sama, ale zajęłoby to trochę czasu.
Im rzadziej wychodziłyby dodatki, tym dłużej by to trwało.
A tak, oni ją zatłuką. Bo ja nie tylko nie chcę grać śmiertelnikami, ale również nie chcę grać przeciwko nim.

cokolwiek sobie o tym myslimy, to wydzwiek z forum WW jest taki, ze genralnie jest super :) czyli im mozna wcisnac wszystko, a to jest glowny rynek WW...i tyle.

Dla nich co by nie było, to jest generalnie super.
Wyuczono ich, żeby patrzeć bezkrytycznie na otaczającą ich rzeczywistość.
Zapisane

Maciek_Gangrel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
Odp: Nights of Reckoning spoiler
« Odpowiedź #66 dnia: Stycznia 12, 2006, 02:13:05 pm »

  b) nie wiem jak oni to rozwiążą ale jeśli jakieś huntery będą miały dyscypliny tłumaczone ich 'odpowiednikami' - tak jak u Vykos tha zamiast kołdunizmu to ja chyba ..  :evil:

Napewno dadzą nowe dyscypliny bo w taki sposób łapią kase i ich to rybka żeby można grać starymi kartami.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 12, 2006, 02:20:32 pm wysłana przez Maciek_Gangrel »
Zapisane
To coś grasuje i zabija Bestia której trop znaczą kałuże krwi.

www.vtes.diw.pl

Duch Nyi

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1104
    • Zobacz profil
Odp: Nights of Reckoning spoiler
« Odpowiedź #67 dnia: Stycznia 12, 2006, 02:18:40 pm »


 Slave .. nie masz racji tak do końca .. walka o wpływy w wampirzym środowisku NIGDY nie ogranicza się do knowań w szeregach samych Kainitów .. Grobowce Jyhadu pełne są klimaciarzy i dumnych egoistów ( i klan Ventrue rozumie to praktycznie najbardziej :) ) - ja uważam że dobrze że dodają dziwne nowe rzeczy, których nasze starożytne ciała mogą 'używać' ale .. ( jest ładna stopka bodajże na karcie Stranger Among Us w ten deseń )
 
 
  no właśnie ale  .. niepokoi mnie jedna sprawa - skoro dodadzą HUNTERÓW do krypty to ONI będą mieli coś jak odpowiedniki dyscyplin, bo wątpię żęby mieli sam life i zdolność i to napawa mnie strachem, bo jak wyjdzie ( a wyjdzie na bank :D takie mamy czasy ) MURZYN - ŁOWCA - jako jeden z najbardziej dogiętych - z odpowiednikami dyscyplin to ..
Zapisane
Wywróżę Ci wszystko czego pragniesz

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Nights of Reckoning spoiler
« Odpowiedź #68 dnia: Stycznia 12, 2006, 02:29:56 pm »


 Slave .. nie masz racji tak do końca .. walka o wpływy w wampirzym środowisku NIGDY nie ogranicza się do knowań w szeregach samych Kainitów .. Grobowce Jyhadu pełne są klimaciarzy i dumnych egoistów ( i klan Ventrue rozumie to praktycznie najbardziej :) ) - ja uważam że dobrze że dodają dziwne nowe rzeczy, których nasze starożytne ciała mogą 'używać' ale .. ( jest ładna stopka bodajże na karcie Stranger Among Us w ten deseń )
 

I cannot meet the challenge. I grew old and bitter, and the night is far too long for me.
But ye, my friend, do have fun by all means.

A tak na marginesie... Dotarły do cię moje commony? U mnie skrzynka pusta, więc tak się pytam. :roll:
Zapisane

Marchewa

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1012
  • da n00bz house
    • Zobacz profil
Odp: Nights of Reckoning spoiler
« Odpowiedź #69 dnia: Stycznia 12, 2006, 02:30:33 pm »

mnie najbardziej zastanawia to jakie beda te karty krypty ... no bo rozumiem ze jesli juz mozesz miec ich w krypcie to beda bardziej wygieci od tych rekrutowanych ? ... czyli co ? takie lepsze war ghule w krypcie ? za jeszcze mniejsza cene ? ... a co z wymaganiami klanowymi innych allayow ... i tak jak ktos mial zamiar zlozenia deczora na wszystkich hunterach to kicha .. bo muddeld wymaga klanu .. 
ogolnie ...
jest jeszcze tyle niedokonczonych watkow (typu black hand, anarchy) i dyscypli (ambo) z klanami (wszystkie nowe z LoBu skoro maja tworzyc oddzielna frakcje ...), no i mozna by jeszcze kilka vampirow w grupie 4 stworzyc chocby dla kamaryli .. ze OMG ... naprawde nie brakuje mozliwosci urozmaicen .... a oni na sile upychaja cos nowego .... zeby tak naprawde nie dalo sie tym jakos super pograc ... ale zeby bylo ... bo przynajmniej gracze maja taka opcje ... gdzie tu sens ?!?!
Zapisane
In V:tes world
                                                                                                                I am Lord Voldemort

ZaraZ

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2069
  • Anarch Baron of Lublin
    • Zobacz profil
Odp: Nights of Reckoning spoiler
« Odpowiedź #70 dnia: Stycznia 12, 2006, 02:48:12 pm »

mnie najbardziej zastanawia to jakie beda te karty krypty ... [...] a co z wymaganiami klanowymi innych allayow ... i tak jak ktos mial zamiar zlozenia deczora na wszystkich hunterach to kicha .. bo muddeld wymaga klanu .. 
jak dla mnie zlozenie deka na hunterach laczonych z wampami powinno wymagac ograniczac sie do wkladania malkich
w koncu kto inny biegalby wraz z hunterami ;)
Zapisane
"Make it personal. . ."

Quellcrist Falconer
Things I Should Have Learnt By Now Vol II

Miki

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
    • Gabinet Weterynaryjny Drob-Wet w Kielcach
Odp: Nights of Reckoning spoiler
« Odpowiedź #71 dnia: Stycznia 12, 2006, 03:03:52 pm »

Toy, jasne, karcianka to nie RPG. Ale w momencie, kiedy vtes traci zbierzność z WoDem to traci klimat i ducha. Ja nie wybrałem vtesa "bo jest taki super i blidować se można i kombatować kurde" tylko dlatego, że mam w tej grze okazje nawet złapać jakieś insporacje na sesje. Bo proszę ja Ciebie, kiedy to WW zamknął linię wydawniczą starego WoDa poza własnie Hunterem, Demonem i serią Dark Ages to cały storyline świata Spokrewnionych spadł na karcioszki ;) Poza tym to właśnie fani RPG zajmują sie w dużej mierze tą karcianką. I wg mnie własnie Ci ludzie, którzy widzą przede wszystkim system, a nie mechanikę gry są najcenniejsi. Bo własnie na tym to polega, że jak za vtesa złapią sie goście, którzy jeszcze tydzień temu posuwali w pokemona czy innego medżika, to da im sie wcisnąć wszystko. Nawet dodatek z głupikołakami wezmą za świetny pomysł, bo jakaś tam zdolność pływania jest taka super ;)
Zapisane
Gabinet Weterynaryjny Drob-Wet w Kielcach
www.drob-wet.pl

Maciek_Gangrel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
Odp: Nights of Reckoning spoiler
« Odpowiedź #72 dnia: Stycznia 12, 2006, 03:16:26 pm »

Nawet dodatek z głupikołakami wezmą za świetny pomysł, bo jakaś tam zdolność pływania jest taka super ;)

Lataanie już jest to i pływanie będzie  :lol: :lol:
Zapisane
To coś grasuje i zabija Bestia której trop znaczą kałuże krwi.

www.vtes.diw.pl

Ejdżej

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 770
    • Zobacz profil
Odp: Nights of Reckoning spoiler
« Odpowiedź #73 dnia: Stycznia 12, 2006, 03:46:30 pm »

Thilus, jasne, masz racje, polska to syff, po co sie nami przejmowac? :P ale serio, z marketingowego punktu widzenia tak jest. ale kto nie powiedzial ze jestesmy idealistami?:P
Juz pisalem kilkanascie postow wyzej Docencie: Polscy gracze za duzo sobie wyobrazaja. I niech sobie beda idealistami, ale nawet wtedy trzeba sie liczyc z tym, ze cos ich sprowadzi na ziemie. Ot i cala filozofia.
Zapisane
(\ /)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

Duch Nyi

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1104
    • Zobacz profil
Odp: Nights of Reckoning spoiler
« Odpowiedź #74 dnia: Stycznia 12, 2006, 03:48:56 pm »


 pływać można świetnie za pomocą visy .. co do krypty - NIKT chyba nie wierzy że wampy które kontrolujemy WIEDZĄ o sobie - w końcu nie mają nawet zielonego pojęcia - oprócz efemerycznych akcji wyciągania z torporu o swoim istnieniu dla danej konkretnej sprawy ]; - i tak będzie można łatwo tłumaczyć obecność hunterów .. - tylko fakt pozostaje faktem jak oni to rozwiążą - jestem bardzo ciekaw ..

   SLave .. spokojnie :) już masz spakowane - jutro lecą Learjetem - ..
Zapisane
Wywróżę Ci wszystko czego pragniesz
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 18