Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 16 17 [18]

Autor Wątek: Nights of Reckoning spoiler  (Przeczytany 55829 razy)

Docent

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2772
  • *censored*
    • Zobacz profil
Odp: Nights of Reckoning spoiler
« Odpowiedź #255 dnia: Kwietnia 10, 2006, 08:30:18 pm »

tu raczej jak cos tu chodzi o złe tlumaczenie, cush, moze mi wyjasnisz o co chodzi Dude?  :smileyconfused:
Zapisane

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: Nights of Reckoning spoiler
« Odpowiedź #256 dnia: Kwietnia 10, 2006, 09:09:41 pm »

hehe to moze ja wyjasnie. Kiedys pisalem, ze za duzo nowych zasad, ale generalnie mi sie podoba. A teraz to cofam. Zupelnie mi sie nie podoba. Totalny chlam, kiepska karcianka z bardzo slabymi zasadami. Chcialem sobie NOR'a zebrac, ale nie kupie ani bostera. I wyglada na to, ze slave jest tego samego zdania.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 10, 2006, 09:14:16 pm wysłana przez alek »
Zapisane

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Nights of Reckoning spoiler
« Odpowiedź #257 dnia: Kwietnia 10, 2006, 09:15:03 pm »

otoz to
a w zdaniu alka ktore zacytowales bylo dokladne zaprzeczenie twojej wypowiedzi :)

a co do dodatku
jest ciekawy, ale nie widze zeby byl przegiety
troche fajnych grafik
no i na szczescie dotyczy tylko hunterow, nie ma kart ogolnych, ktore trzeba miec - to na plus, nie chcesz, nie kupujesz
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Maeglin

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2189
  • PVPP
    • Zobacz profil
Odp: Nights of Reckoning spoiler
« Odpowiedź #258 dnia: Kwietnia 10, 2006, 09:19:31 pm »

to się będzie wkładało złamanie kodu do decku i jedziemy :) :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :smileyevil: :smileyevil: :smileyevil: :smileyogre: :chainsaw:
Zapisane
Ar-Rashid said, A true assassin has no ego, which is well, for he receives no glory. The Admonitions.

ZaraZ

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2069
  • Anarch Baron of Lublin
    • Zobacz profil
Odp: Nights of Reckoning spoiler
« Odpowiedź #259 dnia: Kwietnia 10, 2006, 10:47:27 pm »

moje 0,03PLN
popieram Dude'a, sa 2 dobre strony tego dodatku: pare grafik i to, ze wszystkie karty z niego sa bezposrednio zwiazane z imbuedami
wahalem sie czy nie zamoowic boxa, lub chociaz paru boosteroow, czy tez nie zrobic post-release'a, ale juz wiem ze bedzie to pierwszy dodatek z ktoorego nie bede zbieral seta
kolejnym plusem tego dodatku moze sie chyba tylko okazac fakt ze karty zwiazane z fenomenem imbued ogranicza sie tylko do NoR ;)
Zapisane
"Make it personal. . ."

Quellcrist Falconer
Things I Should Have Learnt By Now Vol II

Miki

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
    • Gabinet Weterynaryjny Drob-Wet w Kielcach
Odp: Nights of Reckoning spoiler
« Odpowiedź #260 dnia: Kwietnia 11, 2006, 08:09:09 am »

Wg mnie powinni podpakować Black Hand albo anarchów. Albo po prostu wprowadzić nowe opcje decków do już istniejących klanów za pomocą paru wampów z niestarndardowymi dyscyplinami/umiejętnościami. Ten dodatek jest służy kolejnym combatom śmierci, a przez to znowu spadnie popularność ciekawszych decków. Niech sie za toolboxy wezmą  :twisted:
Zapisane
Gabinet Weterynaryjny Drob-Wet w Kielcach
www.drob-wet.pl

Duch Nyi

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1104
    • Zobacz profil
Odp: Nights of Reckoning spoiler
« Odpowiedź #261 dnia: Kwietnia 11, 2006, 12:23:22 pm »

 bardzo się mylicie .. -  otóż karty do hunterów sa naprawde bardzo silne - jedyny typ jakiego się obawiają jest COMBAT a myśle, że takie było kolejne założenie WW ( zakładając jego racjonalność ) - w innym przypadku z tymi zasadami poradza sobie bardzo dobrze na stole bez wall combatu ilub czystego combatu ..

  btw GRAFIKA jest ARCYBOSKA :))
Zapisane
Wywróżę Ci wszystko czego pragniesz

kotul

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 127
    • Zobacz profil
Odp: Nights of Reckoning spoiler
« Odpowiedź #262 dnia: Kwietnia 11, 2006, 04:00:12 pm »

Wedlug mnie, najgorszym przeciwnikiem dla nich jest blok. Maja kupe dobrych kart, tylko musza je najpierw zalozyc - i tu sie zaczynaja schody.
Tak samo bleed - trudno im uzupelnic poola. Agresywny bleed wiec ich raczej pojedzie (chociaz stala odbijaczka jest niezla - ale znowu - trzeba zalozyc)

Moim zdaniem - jesli uda sie "przegadac stol" i zyskac 10 tun na rozbudowe - wtedy mozna pokazac.
Zapisane

Ivil

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 938
  • Apostół Flaków
    • Zobacz profil
Odp: Nights of Reckoning spoiler
« Odpowiedź #263 dnia: Kwietnia 11, 2006, 04:31:52 pm »

sprobuj tego dokonac na turnieju... powodzenia. poza tym ja nie za bardzo widze gdzie oni sa tacy silni, ot awe(!)redż. nie da sie ukryc ze moze to byc mistrzowki deck na gehennie i/lub mortal ally. ale deck na gehennie to tez szybko spadnie.
Zapisane
...Ma na imię Lucyfer... W skrócie Lucek.

O Lucyferze, ja w ciebie wierze!
czarne pacierze wyje jak zwierze!
I mówiąc szczerze złożę w ofierze
Trzy małe jeże lub nietoperze!
Tylko Szatanie, daj mi coś za nie
Bo mowiąc prawdę, nie były tanie...

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: Nights of Reckoning spoiler
« Odpowiedź #264 dnia: Kwietnia 11, 2006, 04:56:22 pm »

Ogółem goście mają wszystko co trzeba, robia poola ,maja antypolityke, odbijaczke, w combacie trochu ciezej, ale przeciez sa memories of mortality, na ktore jest sporo miejsca w decku bo masterow duzo nie wchodzi do takiego decku. Co do walla to maja troche stealtha, do tego nieblokowalne akcje dla wampirow z capacity less than 7 co z wormwodem moze dawac ciekawe efekty, no i  wspomniane memorisy.
Mozna skladac spokojnie decki np. 60 kartowe bo wiekszosc kart nam wraca z discardu (ktoras hunter-list sie w tym specjalizuje).
Nawiasem mowiac mozliwosc cyrkulowania kart i zmniejszanie objetosci decku zaczyna smierdziec innymi karciankami, gdzies sie gubi klimat tej gry moim skromnym zdaniem.Niby to tylko jeden dodatek ale obawiam sie ze pokazuje ogolna tendencje ,nastepne dodatki beda zapewne podobne.
Co do samych hunterow to moim zdaniem sa bardzo-słabi, a raczej bylibi gdyby nie gehenny, bo to one sa realna sila decku na hunterach.
Wiec deck na samych hunterach bez gehhen nie bedzie mial raczej racji bytu.
Na szczescie wystawienie gehenn trochu trwa, wiec za takie decki trzeba bedzie sie szybko zabierac  :twisted:
Zapisane
PVP Team
Strony: 1 ... 16 17 [18]