Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 129 130 [131] 132 133 ... 372

Autor Wątek: Bydgoszcz  (Przeczytany 716665 razy)

Santh

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2023
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz
« Odpowiedź #1950 dnia: Listopada 01, 2010, 01:54:48 pm »

no to z rzutu kostką wypadło na Arka. Świadkiem losowania jest moja dziewczyna ^^
Zapisane

pelzak

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz
« Odpowiedź #1951 dnia: Listopada 01, 2010, 03:23:49 pm »

No i gitara. Bynajmniej wiem, ze nie musze sie spinac w czwartek  :D

Pozdrawiam
Pelzak

ZygA

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 860
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz
« Odpowiedź #1952 dnia: Listopada 01, 2010, 03:24:16 pm »

To niech twoja dziweczyna przyjdzie wczwartek i poświadczy ustnie ze to prawda, bo Ty mozesz kłamac :P
Zapisane

Paweł

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 186
  • czekaj tatka latka
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz
« Odpowiedź #1953 dnia: Listopada 01, 2010, 05:39:13 pm »

Zyga, nie zaczynaj kłopotliwego wątku, bo będzie ciężko się z niego wyplątać... :)
Zapisane

Santh

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2023
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz
« Odpowiedź #1954 dnia: Listopada 01, 2010, 06:24:45 pm »

ona sie boi chodzic do sklepu, aczkolwiek juz raz byla - Jabbas mial okazje ja zobaczyc :D
Zapisane

ZygA

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 860
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz
« Odpowiedź #1955 dnia: Listopada 01, 2010, 06:45:31 pm »

hehe mi to wsumie rybka , a jak widzisz sposób z czwarkowym graniem finału ?? wcześniej mieli bysmy, my finalisci przyjsc i pyknąć ?? bo to by musiało byc tak miejwiecej koło 15 ... a gramy normalną lige w czwartek ??
Zapisane

pelzak

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz
« Odpowiedź #1956 dnia: Listopada 01, 2010, 06:54:12 pm »

No nie. Przeciez turnieje sa co 2 tygodnie wiec w tym tygodniu nie ma turniejowego grania tylko pykanie na luzie.

Pozdrawiam
Pelzak

Santh

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2023
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz
« Odpowiedź #1957 dnia: Listopada 01, 2010, 09:56:14 pm »

mozecie przyjsc normalnie, wy zagracie final, reszta sobie pyknie luzacko pierwsza gre.
Zapisane

ZygA

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 860
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz
« Odpowiedź #1958 dnia: Listopada 01, 2010, 10:23:43 pm »

a to spoko, tylko czy wszytkie osoby z tego finału będą w ten czwartek ??
Zapisane

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz
« Odpowiedź #1959 dnia: Listopada 02, 2010, 07:02:40 am »

Panowie - *cenzura* bez jaj.
Nie ma grania zadnych finalow x dni po turnieju. Albo gramy normalnie, albo lecimy w kulki.
Regulamin mowi jasno, gramy 2R+F i tyle. Jak nie ma czasu na final to niestety turniej jest niewazny. Zaczynamy dlatego granie kolo 17, zeby do tej 22/23 najpozniej sie wyrobic.
W tym tygodniu robimy normalny turniej , a o tym z zeszlego tygodnia mozna juz zapomniec.
Nie mam pojecia dlaczego nie zagraliscie finalu od razu w czwartek, ale to jest nie do przyjecia, zeby grac gry w odstepie kilku dni i zaliczac je do jednego turnieju.
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

ZygA

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 860
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz
« Odpowiedź #1960 dnia: Listopada 02, 2010, 07:17:28 am »

Jak chcesz mozemy se odpóścić tamten, ale w tym tygodniu to chyba nie powinnismy robic turnieju bo sa gracze co tylko raz na 2 tyg wpadaja na ligę , a w tym nie mialo byc ligi ... wiec poprostu mozemy se popykac ... i nie sap  :D
Zapisane

szatyn

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz
« Odpowiedź #1961 dnia: Listopada 02, 2010, 08:21:17 am »

Panowie - *cenzura* bez jaj.
Nie ma grania zadnych finalow x dni po turnieju. Albo gramy normalnie, albo lecimy w kulki.
Regulamin mowi jasno, gramy 2R+F i tyle. Jak nie ma czasu na final to niestety turniej jest niewazny. Zaczynamy dlatego granie kolo 17, zeby do tej 22/23 najpozniej sie wyrobic.
W tym tygodniu robimy normalny turniej , a o tym z zeszlego tygodnia mozna juz zapomniec.
Nie mam pojecia dlaczego nie zagraliscie finalu od razu w czwartek, ale to jest nie do przyjecia, zeby grac gry w odstepie kilku dni i zaliczac je do jednego turnieju.

zico to moze odwojamy wszystkie turnieje i najpierw naucz ludzi zeby przychodzili na czas zeby w trakcie gry nie mowili sory musze wyjsc na 20-30 minut i poczekajcie na mnie albo przychodza na jedna gre i wtedy archon moze sie *cenzura*c

zreszta widze w*cenzura* na turniej bo nie grales zico a wlasnie takie akcje jak wyzej sie dzialy wiec te parchy grac finalu nie mogli nie chceli bo do 12 by bylo pewnie
Zapisane

pelzak

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz
« Odpowiedź #1962 dnia: Listopada 02, 2010, 09:07:53 am »

No w tym tygodniu turnieju mialo nie byc.
Gramy przeciez raz na dwa tygodnie.

Pozdrawiam
Pelzak

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz
« Odpowiedź #1963 dnia: Listopada 02, 2010, 10:44:58 am »

Oki . Jak nie chcecie to nie ma problemu. Za tydzien tez nie ma bo jest 11 listopada, chyba ze zrobimy w piatek 12 listopada.
Dla mnie to naprawde wszystko jedno. Na pewno jednak zeszlotygodniowy turniej nie bedzie liczony do ligi. Zasady sa jasne, jesli nie zostaly spelnione to nie ma turnieju.

Cytuj
zreszta widze w*cenzura* na turniej bo nie grales zico a wlasnie takie akcje jak wyzej sie dzialy wiec te parchy grac finalu nie mogli nie chceli bo do 12 by bylo pewnie

Napisz jasniej bo nie czaje ?

Fajnie , ze zagraliscie, ale jesli nie ma kogos kto ogarnie turniej podczas mojej nieobecnosci to moze nastepnym razem lepiej sie wstrzymac.

Kolejna sprawa - niestety nie odpowiadam za zachowanie poszczegolnych graczy. Nie jestem niczyja opiekunka.
Poza tym archon jest przygotowany na taka sytuacje. Niestety, aby bylo to jasne, gracz ktory po pierwszej rundzie idzie do domu dostaje DQ i nie jest w ogole klasyfikowany. moze to niestety spowodowac, ze pojawia sie jakies trzy-osobowe stoly. Tak naprawde, wszystko zalezy od podejscia ludzi. Jak ktos wie, ze nie da rady zagrac dwoch rund to niech to od razu powie i sobie podaruje granie - bo tylko psuje innym gre.

Nie moze byc tak, ze gramy turniej a okazuje sie, ze tak naprawde ludzie wpadaja na luzne granie. Dlatego tez od teraz zasady beda jasne.
Gramy 2R + final. Jak ktos idzie po pierwszej rundzie DQ. Jak ktos idzie po drugiej rundzie DQ.  niestety bez tego nie da sie wypelnic archona tak, zeby ten policzyl poprawnie punkty.
Jedynym wyjatkiem moze byc sytuacja, ze ktos nie zagra w pierwszej rundzie, wtedy jego pierwszy predator dostanie VP za free (pozniej w rozrachunku zostanie mu to odjeta, ale na potrzeby archona musi tak to byc wpisane) a dany gracz zagra w drugiej i ewentualnie w finale.

Wychodzenie w trakcie turnieju itp. jest troche niepowazne. Jak masz cos do zalatwienia wazniejszego od kart, to po prostu nie graj. Albo graj w pierwszej rundzie, w drugiej dostajesz DQ, albo nie graj wcale. Taka osoba musi sobie zdawac sprawe, ze swoikm zachowaniem psuje zabawe innym. Nie ma sensu zeby 13 osob czekalo na jedna i przez to tracilo czas. Chyba wiekszosc,sie ze mna zgodzi.


Zaraz dokladnie potestuje Archona na wszelkie scenariusze z DQ i dam znac co sie da zrobic.
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

szatyn

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz
« Odpowiedź #1964 dnia: Listopada 02, 2010, 11:03:29 am »

Cytuj
Napisz jasniej bo nie czaje ?

zaczelismy chwile przed 18 (spoznienia + nieprzygotowanie santha)

liczac 2 rundy po 2h juz wychodzi 22 i jeszcze jeden stol czakal z druga runda az krzysiu wroci bo musial wyjsc zalatwic cos w robocie

a jak niektorzy chcieli grac 1R+F to troche na moje to jest bez polotu i masz jedyna szanse na zgarniecie stolu wiec postanowilismy zrobic 2 rundy zeby wyniki byly bardziej wspolmierne  bo wiadomo raz deczek moze siasc a raz nie

a jako ze jabbas nie chcial chyba siedziec do 24 to finalu niedalo rady zagrac
« Ostatnia zmiana: Listopada 02, 2010, 11:07:51 am wysłana przez szatyn »
Zapisane
Strony: 1 ... 129 130 [131] 132 133 ... 372