Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 372

Autor Wątek: Bydgoszcz  (Przeczytany 716847 razy)

Santh

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2023
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz
« Odpowiedź #2460 dnia: Lipca 01, 2011, 02:12:52 pm »

lol, to sie zmetuj, wkaldasz do decku kazdego Gran Madre di Dio, Italy, Equipment x2-3 i masz tupdogi, boisz sie temptacji Martinelli`s Ring, mozesz na wszystkie tier 1 sie uzbroic, protected resources na bleederskie decki, co jeszcze chcesz zrobic?
Zapisane

Opet

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz
« Odpowiedź #2461 dnia: Lipca 01, 2011, 02:14:07 pm »

Opet, znowu pierdolisz farmazony, oni nawet nie przyszli grac z nami, wiec nie moga miec pojecia jak sie gra...

Mówie też o moich znajomych. Ty z nimi gadałeś czy ja?! Więc kto tu pierdoli farmazony?! Włazisz na forum piszesz co Ci do głowy przyjdzie (byle tylko wbrew moim postom) i to jest cała Twoja pozyteczna rola tutaj.
Zapisane

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz
« Odpowiedź #2462 dnia: Lipca 01, 2011, 02:17:38 pm »

obiektywnie rzecz biorac, chyba mniej wiecej obczajam zaistnialy problem, w wawie tez tak bylo do pewnego stopnia (kiedys, teraz moze tez, tyle ze teraz mam to w dupie :D ) - czyli zapomnij o zagraniu na luzie, dla zabawy, deczkiem z dupy wzietym, bo chcesz przetestowac nowy pomysl, w srodowisku gdzie kazdy net-deckuje i granie czymkolwiek "innym" mija sie z celem. niestety to co nieco zabija kreatywnosc. ale coz, ja sie przyzwyczailem.

problem z graniem fun deckami jest na dzis niestety taki (w sumie zawsze taki byl, jak sie dobrze zastanowic), ze musisz po prostu byc dobry w ta gre, znac 99% aktualnych archetypow i odpowiedz na nie, oraz miec w swoim deczku jakakolwiek forme obrony przeciwko nim (czyli jako takie rozpoznanie meta to podstawa). sorry ale argument "przegrywam bo oni graja tier1" jest z lekka zenujacy.

Dzięki za posta bo wreszcie ktoś zrozumiał dokładnie co mam na myśli.

"przegrywam bo oni graja tier1" no jest żenujący i nie. Nooby i fun-decki ciężko wychodzą z takiego zderzenia. Koledzy Sylwka (nowego gracza) i Twardego (inego nowego grcza) powiedzieli, że nie są zainteresowani graniem z nami na takim "turniejowym" poziomie. Oni mają swoje preconstructy i tyle. Takich ludzi jest więcej. Chciałbym, żeby na takie granie w wampira też było miejsce w moim mieście.

Farmazon .
Koledzy Twardego - o ile w ogole istnieja, nie widzialem ich nigdy a w sklepie jestem przynajmniej raz w tygodniu od samego poczatku - NIGDY !!!! nie pojawili sie na towarzyskim graniu, a takowych bylo kilkadziesiat w ciagu ostatniego roku !! Nikogo zmuszac nie bedziemy do grania turniejowego, bo turniej to raptem 2 dni w miesiacu. Pozostale 26-29 dni kazdy moze grac towarzysko, do tego nie potrzeba Archona, organizacji itp. Wystarczy pieciu chetnych.
Szczerze mowiac, nie widze sensu ustawiania "towarzyskich turniejow pastowych" pod graczy, ktorzy maja zamiar grac do konca zycia podstawkami - to nie ma sensu... Chpcby przez wzglad na graczy, ktorzy maja zamiar rozwijac zarowno siebie jak i decka. Co innego gry towarzyskie, kazdy jest mile widziany - nawet ludzie grajacy podstawkami - ale nikt nie moze miec pretensji do reszty graczy, ze nie wygrywa bo ma slabszy deck itp. Z kazdego preconstructa da sie zrobic sredni ale dzialajacy deck inwestujac kilkadziesiat zlotych. Szczegolnie, z tych z nowszych edycji - np. KoT.
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

Opet

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz
« Odpowiedź #2463 dnia: Lipca 01, 2011, 02:18:19 pm »

Dobra. Mój dzień pracy się konczy więc chętnie się z wami pogryze na forum w ponieziałek. Narazie.

Podsumowując:

1. Pomysł ligi noob-friendly jest bardzo dobry.
2. W Bydgoszczy przydałoby się troche VTES'owego luzu.
3. Gangrel to lama.  :D
Zapisane

Santh

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2023
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz
« Odpowiedź #2464 dnia: Lipca 01, 2011, 02:18:31 pm »

ja jakos tez slyszalem ich opinie (mowie o znajomych Twardego i Sylwka) w obu karciankach i tak to wyglada, skad moga wiedziec jak sie gra, jak nie grali, a sluchanie Ciebie sprawia, ze tym bardziej boja sie przyjsc. Pewnie w ich oczach Zico to jakis potwor, ktory wciaga nosem wszystkich i ma wbudowana zdolnosc discard a card, your prey burns 60pool, this effect cannot be canceled.
« Ostatnia zmiana: Lipca 01, 2011, 02:21:13 pm wysłana przez Santh »
Zapisane

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz
« Odpowiedź #2465 dnia: Lipca 01, 2011, 02:20:11 pm »

Ja mam juz gotowego decka na nastepny turniej.
Same C/U - wartosc rynkowa na oko 200 PLN. Z chama wyrzuce kilka U to zjade kilkadziesiat zlotych :).
Bedzie zabawa...  :twisted:
I na pewno nie bede gral dla funu :D

Moja turniejówka kosztowała 150 PLN... to nie jest do końca dobry sposób.

Ale Twoja turniejowka to nie jest zaden super deczor - po prostu wpasowal sie idealnie pod Twoj styl grania, dlatego osiagasz nim dobre wyniki.
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

Oro

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 945
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz
« Odpowiedź #2466 dnia: Lipca 01, 2011, 02:20:20 pm »

ja choduje sobie roslinki miesozerne i ogolnie hobby jest fajne, tylko ma jedna wade, lapanie much - wada ;p

Przestań marudzić! Jeśli masz dość skilla muchy złapią się same! (riposta w stylu Gangrela)

no wlasnie, moje lapia same. maprawde lapiesz im muchy? co do wody to faktycznie, trzeba destylowana

No tak Opet, na ECQ Ci nie poszlo, bo znowu miales *cenzura*owy seating, karty zle dobierales i w ogole grales z debilami, ktorzy nie potrafia grac i z*cenzura*li Ci turniej... Wszystko jasne :D

no jakbys opisal moje ECQ  :P
Zapisane
Myślicie, że puszki z napojami tak naprawdę są żywe i za każdym razem gdy bierzecie jedną ze zgrzewki i otwieracie, to tak naprawdę skręcacie jej karki i pijecie jej krew na oczach rodziny?

Mistman

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 106
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz
« Odpowiedź #2467 dnia: Lipca 01, 2011, 02:20:30 pm »

Dobra. Mój dzień pracy się konczy więc chętnie się z wami pogryze na forum w ponieziałek. Narazie.

Podsumowując:

1. Pomysł ligi noob-friendly jest bardzo dobry.
2. W Bydgoszczy przydałoby się troche VTES'owego luzu.
3. Gangrel to lama.  :D
i Ziko jest wqr.. na turniejach :P
Zapisane
Mistman

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz
« Odpowiedź #2468 dnia: Lipca 01, 2011, 02:24:36 pm »

bo dla mnie np. fun deck to Jabbasowe Rock Caty, a dla Ciebie to juz Tier 1 :D

Dobra - nazwijmy to "tup-dogi" i wskakujemy na Tier 1

Nie wierze - czyli jak wloze Tupdogi (dla przewijania) do walla na Corach Cacophonii to juz tez bedzie T1 Tupdog deck ???

Ty chyba nie widziales, ze z deckiem Jabbasa robi wiekszosc deckow dobrze zlozonych. Myslisz, ze dlaczego nigdy nei wygral tym zadnego turnieju ?
Dobrze zlozone Rock Caty, to mial Zyga w styczniu - ale nie ogral wystarczajaco decku, a final mial na wyciagniecie reki.
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

Santh

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2023
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz
« Odpowiedź #2469 dnia: Lipca 01, 2011, 02:25:36 pm »

ja choduje sobie roslinki miesozerne i ogolnie hobby jest fajne, tylko ma jedna wade, lapanie much - wada ;p

Przestań marudzić! Jeśli masz dość skilla muchy złapią się same! (riposta w stylu Gangrela)


przeciez podkreslilem dokladnie czym sie rozni wytykanie wad od marudzenia, nie nazekam, ze to jest z dupy i za trudne, badz skill potrzebny do lapania much jest za wysoki :D i muchy sa tier1 bo w porownaniu do ludzkiego oka maja 50x wiecej klatek na sekunde i lepszy zakres widzenia, sa zreczniejsze w locie i sa male.

co do lapania, to tak, musze im je lapac, bo mieszkam w bloku i w domu nie mam much, musze czekac kupe czasu zeby jakas wleciala, zaczne chodowac mady :D bo rosiczka zwyklych mad nie chce, musi byc mucha ;p
Zapisane

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz
« Odpowiedź #2470 dnia: Lipca 01, 2011, 02:26:21 pm »

ja choduje sobie roslinki miesozerne i ogolnie hobby jest fajne, tylko ma jedna wade, lapanie much - wada ;p

Przestań marudzić! Jeśli masz dość skilla muchy złapią się same! (riposta w stylu Gangrela)

no wlasnie, moje lapia same. maprawde lapiesz im muchy? co do wody to faktycznie, trzeba destylowana

No tak Opet, na ECQ Ci nie poszlo, bo znowu miales *cenzura*owy seating, karty zle dobierales i w ogole grales z debilami, ktorzy nie potrafia grac i z*cenzura*li Ci turniej... Wszystko jasne :D

no jakbys opisal moje ECQ  :P

Ale musisz przyznac, ze pomoglem Ci zdobyc 2 VP :).  To pozostalych 32 graczy bylo z dupy, my gralismy OK :D.
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz
« Odpowiedź #2471 dnia: Lipca 01, 2011, 02:28:34 pm »

ja choduje sobie roslinki miesozerne i ogolnie hobby jest fajne, tylko ma jedna wade, lapanie much - wada ;p

Przestań marudzić! Jeśli masz dość skilla muchy złapią się same! (riposta w stylu Gangrela)


przeciez podkreslilem dokladnie czym sie rozni wytykanie wad od marudzenia, nie nazekam, ze to jest z dupy i za trudne, badz skill potrzebny do lapania much jest za wysoki :D i muchy sa tier1 bo w porownaniu do ludzkiego oka maja 50x wiecej klatek na sekunde i lepszy zakres widzenia, sa zreczniejsze w locie i sa male.

co do lapania, to tak, musze im je lapac, bo mieszkam w bloku i w domu nie mam much, musze czekac kupe czasu zeby jakas wleciala, zaczne chodowac mady :D bo rosiczka zwyklych mad nie chce, musi byc mucha ;p

Klamiesz - nie wierze, ze nie masz w domu much smierdzielu :D.
Na pewno cale roje sie kreca wkolo Ciebie, takiego pastucha na pewno nie odpuszca   :twisted:
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

Santh

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2023
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz
« Odpowiedź #2472 dnia: Lipca 01, 2011, 02:29:13 pm »

to byloby piekne, ale niestety, moze moj smrod jest odrazajacy nawet dla much?
Zapisane

Paweł

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 186
  • czekaj tatka latka
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz
« Odpowiedź #2473 dnia: Lipca 01, 2011, 02:30:44 pm »

rety, jak ja Was wszystkich uwielbiam za tą popołudniową rozrywkę!
chandra, deprecha, artretyzm, reumatyzm...  na kłopoty najlepsze forum vtes.pl ze szczególnym uwzględnieniem wątków bydgoskich... :)

ja tam gram dla fanu (funu?), a przyjemność sprawia mi zarówno składanie decku, granie, przegrywanie, ale w dobrej walce, a również wygrywanie,
to nie mam problemów egzystencjalnych typu: 'grać czy płakać?'

vtes jest moją słabością i tak już zostanie - czy ktoś mnie rozumie? :)
Zapisane

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz
« Odpowiedź #2474 dnia: Lipca 01, 2011, 02:31:43 pm »

to byloby piekne, ale niestety, moze moj smrod jest odrazajacy nawet dla much?

 :lol: :lol: :lol: Spadlem z krzesla
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.
Strony: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 372