Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 193 194 [195] 196 197 ... 372

Autor Wątek: Bydgoszcz  (Przeczytany 714417 razy)

Qkieu

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2180
  • Retired pro.
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz
« Odpowiedź #2910 dnia: Grudnia 23, 2011, 06:29:53 pm »

Stosujecie w tej Bydgoszczy dużo brudnej erystyki................. Co na to Schopenhauer?
Zapisane

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz
« Odpowiedź #2911 dnia: Grudnia 23, 2011, 07:20:39 pm »

Szkoda, ze ta gra w Bydgoszczy oznacza juz tylko "rumunienie", "darcie pizdy" albo "granie z dupy".


Oczywiscie wybrales tylko te, ktore Ci ladnie pasowaly, bo o tych ktorzy "siedza cicho i nakurwiaja z partyzanta" jakos zapomniales. Dlaczego ? Obalaja Twoja teorie, ze w Bydzi aktywnie graja tylko oszolomy, agresorzy itp. ??

Styl grania to jest akurat indywidualna cecha kazdego gracza wiec jest ich tyle ilu graczy..
Problem lezy gdzie indziej. Niektorzy maja problem z oddzieleniem gry od real life'a. Jak mnie podczas gry Andrzej, Zyga czy ktokolwiek inny wyzwie, po to zeby cos zyskac (w grze - np. blad spowodowany frustracja itp.) to ja nie mam problemu po grze, bo wiem jakie powody kims kierowaly. Gra to gra, zycie to zycie. Sa ludzie, ktorzy po przegranej grze (np. z powodu zostania wydymanym na dealu) strzelaja focha jak rozkapryszona baba i pozniej nawet reki nie podaja :).

Jeszcze jedno - Jezeli ktos przez kilka lat gra w jakis sposob, stosuje jakies metody aby cos w grze zyskac, to nie mozesz wymagac od niego nagle zmiany tego styly, tylko dlatego , ze grasz inaczej lub Ci sie nie podoba to co robi.
Przynajmniej komicznie by to wygladalo, gdyby przed gra ktos podszedl d oinnego gracza i powiedzial : "Chcialbym Cie prosic, zebys nie zastraszal innych graczy, bo inaczej nie zagram. I nie interesuje mnie, ze grasz Tupdogami. Graj grzecznie i nie strasz gra"... albo "Chcialbym abys nie wchodzil do mnie w combat, bo pojde do domu - nie odpowiada mi taka gra" :).

Po raz kolejny zaznacze, ze VTEs ma swoj klimat wlasnie daltego, ze jest roznorodnosc stylow gry i gdyby ograniczyc wszystkich graczy i narzucic im z gory jakis styl to gra by na tym stracila i to sporo.

Zeby nie bylo, jesli ktos nie lubi jak sie do niego zwraca w sposob wylgarny itp. to zupelnie co innego. Najlepiej przed gra zaznaczyc, ze nie zyczysz sobie nazywania Cie w jakis tam sposob czy wyrazania sie niepochlebnie o Twojej matce. Mnie osobiscie najbardziej wkurza jak ktos rzuca tekstami z cyklu "Twoja stara...".Innym to moze pasowac.  Takie rzeczy faktycznie moga niektorych "nie bawic" i warto o tym powiedziec przed gra, a reszta powinna to uszanowac. Zreszta ja nie wyobrazam sobie np. zeby do Pawla zwracac sie tak jak np. do Andrzeja czy Bennego Kuleczki :), pewne sprawy sa oczywiste i jak ktos tego nie rozumie to nalezy mu wspolczuc :).
« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2011, 07:39:39 pm wysłana przez warGrim »
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

ZygA

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 860
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz
« Odpowiedź #2912 dnia: Grudnia 23, 2011, 07:55:55 pm »

Ja bym jednak wolał abyś Ty Zik zaczął rumunić w zamian za ciągłe terroryzowanie stołu kombratem  :lol:
Zapisane

Twardy

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 216
  • Sargath
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz
« Odpowiedź #2913 dnia: Grudnia 25, 2011, 12:34:55 pm »

Hm, ale się wątek rozwinął od ostatniej gry, ale to dobrze, bo chyba mieliście coś sobie do wyjaśnienia - cieszę się, że kilka problemów zostało już wyjaśnionych.

Moje 3 grosze jako gracza "sporadycznego" pewnie nie będą zbyt cenne.

Według mnie pewna agresja w sposobie wyrażania jest zrozumiała. Wampir jest grą z bardzo dobrze rozwiniętą interakcją i naprawdę dużo zależy od tego jak pójdą ataki, bleedy i inne wpier**le (np. Enkidu). Nie dziwię się więc, że każdy chce pokazać jaki jest słaby jednocześnie wrabiając pozostałych graczy. Logiczne, że zdarzają się wtedy różne wrzuty - choć jak dla mnie powinny się one ograniczać do stołu, gry itd a nie jakichś wulgarnych rzeczy z real life'a (Bogu dzięki chyba aż tak ostrych haseł nie słyszałem).

No niestety ostatnio miałem mało czasu - źle ugadałem z żoną. Jak kiedyś będę to postaram się zostać do końca - bo można się wpieklić, że raz zdobyłem jakieś pkt to akurat rodzina wzywała. Ogólnie też chyba nie wczułem się w "wyluzowany" klimat, bo jednak ja przyszedłem głównie zagrać gry - nie byłem nastawiony na inne atrakcje - przygotowałbym sobie wtedy inne podejście i więcej czasu.

Co do stylu gry to chyba wszystko zależy od tego z kim siedzisz i kto akurat czym gra - ostatnio zdobyłem punkty tylko dlatego, że Zico skoncentrował się na zagrażających mu Lasombra i chłopacy trochę się niedogadywali w polityce. Praktycznie jakby chcieli mogliby mnie zdjąć szybko. Ja się cieszę, ale zastanawiam się pod jaki styl gry to pasuje: "granie z dupy" czy "rumunienie"?

P.S.
Nic nie pobije Andrzeja, któremu pomieszały się zagrania Miłosza i go pocisnął, bo myślał, że ten deala złamał :D
Zapisane
God is now here or God is nowhere ?

Santh

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2023
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz
« Odpowiedź #2914 dnia: Grudnia 25, 2011, 12:42:39 pm »

to raz, ale zanim go zaczalem cisnac, to on Arka podburzal przeciwko mnie i dostal deflekcje w siebie :P i juz byl oburzony. "ze zlamalem deala", ale to nie ja bleedowalem ;p za to jak cofnal do mnie to juz mnie wzielo na agresje :D bo mialem byc spokojny dopoki nie sprzatnie Twardego, a on widocznie przed Twardym chcial zjesc mnie, a to bylo nie do przyjecia :D
Zapisane

Twardy

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 216
  • Sargath
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz
« Odpowiedź #2915 dnia: Grudnia 25, 2011, 03:48:33 pm »

 :D
Zapisane
God is now here or God is nowhere ?

Santh

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2023
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz
« Odpowiedź #2916 dnia: Grudnia 26, 2011, 09:09:13 pm »

to kto w koncu bedzie w czw?

1. Ja
2. Zico?
3. Wrobel
4. Arek?
5. Lukasz M.
6. Zyga?
7...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 27, 2011, 09:13:39 pm wysłana przez Santh »
Zapisane

ZygA

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 860
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz
« Odpowiedź #2917 dnia: Grudnia 26, 2011, 09:30:33 pm »

Ja nie chodzę do miejsc gdzie się dyskryminuje ludzi, więcej nie wlezę do miejsca tylko dla trzeźwych :D

Tak na poważnie, to jak zdążę deka wymyślić, a Zik będzie miał chęć go zmontować to też wpadnę.

Zik , podrzucić Ci karty jakoś wcześniej w tygodniu ??
Zapisane

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz
« Odpowiedź #2918 dnia: Grudnia 26, 2011, 11:06:38 pm »

To mi liste wyslij, ale ciezko jak *cenzura* bedzie mi cos zlozyc, bo mam w tym tygodniu dyzur, wiec wolny czas, ktorego bede mial malo, bede spedzal z mlodym ;). MOze mi sie uda cos wieczorem posiedziec przy kartach...
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

Woodward

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 266
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz
« Odpowiedź #2919 dnia: Grudnia 27, 2011, 08:12:45 pm »

Do końca roku siedzę w Zamościu. Na granie mogę się stawić dopiero w po trzecim stycznia.

szatyn

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz
« Odpowiedź #2920 dnia: Grudnia 27, 2011, 08:33:08 pm »

ja tez nie wiem jak z czwartkiem ale moze byc tak ze nie ebde mial czasu na granie w tym roku juz
Zapisane

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz
« Odpowiedź #2921 dnia: Grudnia 27, 2011, 09:53:34 pm »

To pewnie skonczy sie tak, ze sobie darujemy juz w tym roku....
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

Wrobz

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 645
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz
« Odpowiedź #2922 dnia: Grudnia 27, 2011, 10:05:48 pm »

To pewnie skonczy sie tak, ze sobie darujemy juz w tym roku....
Spokojnie, jeszcze nie wszyscy się wypowiedzieli czy będą  :D
Zapisane
" P A T I E N C E   I S   A   V I R T U E "

modzelino

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 574
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz
« Odpowiedź #2923 dnia: Grudnia 27, 2011, 11:15:08 pm »

mnie jednak nie będzie :cry:

Santh

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2023
    • Zobacz profil
Odp: Bydgoszcz
« Odpowiedź #2924 dnia: Grudnia 28, 2011, 01:00:25 am »

byloby fajnie jakby przynajmniej to 5 osob sie zebralo na granie.

narazie na 100% jestem tylko ja z Wroblem pewny ;p popoludniu zadzwonie do Milosza i Kity, ale przydalyby sie jakies konkrety, przynajmniej jeden chetny na 100%

Arek?
Zapisane
Strony: 1 ... 193 194 [195] 196 197 ... 372