Polskie Forum VTES
Czerwca 13, 2026, 03:18:51 am
Witamy,
Gość
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.
1 Godzina
1 Dzień
1 Tydzień
1 Miesiąc
Zawsze
Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Strona główna
Pomoc
Szukaj
Kalendarz
Zaloguj się
Rejestracja
Polskie Forum VTES
>
VTES CCG
>
Spotkania
>
Wrocław
« poprzedni
następny »
Strony:
1
2
3
[
4
]
5
6
...
30
Drukuj
Autor
Wątek: Wrocław (Przeczytany 146019 razy)
Karp
Offline
Wiadomości: 41
Odp: Wrocław
«
Odpowiedź #45 dnia:
Czerwca 29, 2008, 01:58:22 pm »
Czy w najbliższym czasie są planowane jakieś gierki we wro bo musze sobie odświeżyć Vtes (wogóle musze zacząć konkretnie
)
Zapisane
klocek
Global Moderator
Offline
Wiadomości: 1154
Odp: Wrocław
«
Odpowiedź #46 dnia:
Czerwca 29, 2008, 02:50:43 pm »
Pewnie coś będzie - może w tygodniu - dam Ci znać na forum jakoś wcześniej.
Zapisane
Karp
Offline
Wiadomości: 41
Odp: Wrocław
«
Odpowiedź #47 dnia:
Czerwca 29, 2008, 09:06:38 pm »
Proszę tylko żebyś mnie wcześnie parę dni uprzedził bo jestem dojeżdżający (45km mam do przejechania) Ale na pewno się zjawie
Zapisane
MDusza
Offline
Wiadomości: 90
Odp: Wrocław
«
Odpowiedź #48 dnia:
Lipca 09, 2008, 08:14:12 am »
No to kiedy cos we Wrocku bedzie
?
Zapisane
Satrapa
Offline
Wiadomości: 710
Odp: Wrocław
«
Odpowiedź #49 dnia:
Lipca 09, 2008, 04:48:50 pm »
Jeżeli chodzi o zwykłą grę to przeważnie mam problemy ze znajdywaniem quorum na poniedziałek 18, ale co tydzień próbuję i często mi się udaje.
Zapisane
Prośba o uściślenie lub rozwinięcie wypowiedzi to nie opinia.
Torpor czy infernal?
MDusza
Offline
Wiadomości: 90
Odp: Wrocław
«
Odpowiedź #50 dnia:
Lipca 14, 2008, 02:50:42 pm »
jak cos to walic terminem godzina i miejscem z wyprzedzeniem najlepiej kilku dniowym bo bym cos pogral XD
Zapisane
Satrapa
Offline
Wiadomości: 710
Odp: Wrocław
«
Odpowiedź #51 dnia:
Lipca 14, 2008, 05:07:07 pm »
Środa 18?
Zapisane
Prośba o uściślenie lub rozwinięcie wypowiedzi to nie opinia.
Torpor czy infernal?
MDusza
Offline
Wiadomości: 90
Odp: Wrocław
«
Odpowiedź #52 dnia:
Lipca 16, 2008, 11:29:49 am »
mi osobiscie nie pasi, robote mam
Zapisane
MDusza
Offline
Wiadomości: 90
Odp: Wrocław
«
Odpowiedź #53 dnia:
Lipca 22, 2008, 09:00:33 am »
Witam, jutro miedzy godziną 9:30-16 możliwe jest zagranie u mnie, wszystkich chetnych zapraszam
o szczegółowe informacje zapraszam na gg : 1097197
Zapisane
klocek
Global Moderator
Offline
Wiadomości: 1154
Odp: Wrocław
«
Odpowiedź #54 dnia:
Lipca 22, 2008, 09:27:30 am »
Toś wymyślił... W tych godzinach większość z nas jest w pracy
Zapisane
MDusza
Offline
Wiadomości: 90
Odp: Wrocław
«
Odpowiedź #55 dnia:
Lipca 22, 2008, 09:44:49 am »
niestety wiem
ale moze uda sie skleic 4-5 osob
narazie są 3 chetne (razem ze mną) jeszcze jedna i mozna sobie pograc
Zapisane
FantoM
Offline
Wiadomości: 282
Odp: Wrocław
«
Odpowiedź #56 dnia:
Lipca 22, 2008, 11:54:00 am »
akurat kiedy w norwegii siedze... ssij klocka
...
Zapisane
nawet głupie posty nie zabija cthulu kotka!
Satrapa
Offline
Wiadomości: 710
Odp: Wrocław
«
Odpowiedź #57 dnia:
Lipca 22, 2008, 11:56:01 am »
Ruszę tyłek i poinformuję Karpa, może się ruszy z Wołowa.
Edit: Szkielet też się ruszy.
«
Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2008, 02:23:52 pm wysłana przez Satrapa
»
Zapisane
Prośba o uściślenie lub rozwinięcie wypowiedzi to nie opinia.
Torpor czy infernal?
MDusza
Offline
Wiadomości: 90
Odp: Wrocław
«
Odpowiedź #58 dnia:
Lipca 26, 2008, 10:06:41 pm »
Hmmm ponownie mini gierka ? co kto powie na wtorek 10-16 u mnie? Wiem ze termin ciezki dla osob pracujących w normalnych godzinach, ale już dwa razy sie udało cos pograc wiec moze znowu sie uda
Zapisane
Satrapa
Offline
Wiadomości: 710
Odp: Wrocław
«
Odpowiedź #59 dnia:
Lipca 27, 2008, 05:16:42 pm »
Jestem przeziębiony, więc nie wiem, czy się ruszę, ale przekażę informację dalej.
Zapisane
Prośba o uściślenie lub rozwinięcie wypowiedzi to nie opinia.
Torpor czy infernal?
Drukuj
Strony:
1
2
3
[
4
]
5
6
...
30
« poprzedni
następny »
Polskie Forum VTES
>
VTES CCG
>
Spotkania
>
Wrocław