Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 8

Autor Wątek: NC w wawie - propozycje  (Przeczytany 22108 razy)

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
NC w wawie - propozycje
« dnia: Kwietnia 19, 2006, 05:30:04 pm »

witam
nadal szukam lokalu na NQ w wawie, oczywiscie sensownego, czyli nie dom kultury itp, tylko takiego, gdzie kazdy moze spokojnie zagrac, napic sie piwa, miec dobra zabawe i wyjsc z milymi wspomnieniami
znalazlem dosc dobry lokal w wawie, przy czym jest jeden problem - cena za osobe wynosic bedzie okolo 40 zl
wlicza sie w to zarcie (to jest restauracja, wiec mowimy o normalnym obiedzie) i browar
dodatkowo browar jest robiony na miejscu (cos takiego jak wroclawski Spiz)
jest tez opcja szwedzkiego stolu
lokal jest olbrzymi i mamy go calego dla siebie, jak na NC wg mnie opcja idealna
wiec proste pytanie - czy cena 40 zl od osoby jest dla was w porzadku
i czy termin - koniec czerwca - wiekszosci pasuje (czyli po sesji, ale jeszcze przed wakacjami) :)
czekam na uwagi
pozdro
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Docent

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2772
  • *censored*
    • Zobacz profil
Odp: NC w wawie - propozycje
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 19, 2006, 05:45:07 pm »

hmm koniec czerwca... kurde nie wpoiem ze bede na 100% bo umk umie schizowac, i ostatnio egzam mialm nawet 7 lipca ;/
no ale despite that
40 zl wydaje sie sensowne jak wliczysz w to obiad, wiec jak nie bede mial egzamu, you can count me in :D
Zapisane

Pudel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2432
  • Retired pro
    • Zobacz profil
Odp: NC w wawie - propozycje
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 19, 2006, 05:52:14 pm »

40 zlotych to jest tylko koszt sali + zarcie, czy calkowity koszt imprezy (lacznie ze zwyklym wpisowym na jakies nagrody etc.)?

Koniec czerwca - to zalezy - 1-2 lipca jest Feencon w Bonn, lepiej zeby ten turniej byl najpozniej trzy dni przed, lub najwczesniej trzy dni po konwencie, bo jak znowu sie okaze, ze termin mi nie bedzie pasowal, to skocze do Wisly. ;)
Zapisane
Cytat: zasłyszane
oczywiście nie ma nic złego w graniu dla przyjemności, sam zagrałem dwie takie gry w 2007

Sprzedaję single - wyślij swój want przez PM/maila/fb.
Selling VTES singles - pm/mail/fb me your wantlist. Paypal accepted.

baal

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2635
    • Zobacz profil
Odp: NC w wawie - propozycje
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 19, 2006, 06:47:39 pm »

Wg mnie 40 zl to duzo zwlaszcza dla osoby niepracujacej uwazam ze to troche drogo jak na taka impreze.
Zapisane

Emnel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 707
    • Zobacz profil
Odp: NC w wawie - propozycje
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 19, 2006, 06:49:48 pm »

dla mnie to 40 zł jest do przeżycia, ale tylko dlatego, ze nie dochodzi do tego dojazd :)
Zapisane

Docent

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2772
  • *censored*
    • Zobacz profil
Odp: NC w wawie - propozycje
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 19, 2006, 06:53:44 pm »

Wg mnie 40 zl to duzo zwlaszcza dla osoby niepracujacej uwazam ze to troche drogo jak na taka impreze.

hmm wsumie... ale znow na taka impreze trzeba liczyc conajmniej sete, a liczac ze w tym jest obiad i browarek
to + jakiestam suche zarcie + weekendowy = mniejwiecej 100 zł

pytanie czy wiele tanie jwyjdzie jakby sie robilo poporstu te wejscie za okolo 15 + piwka + jakas pizzza, mysle ze wyszloby podobnie
Zapisane

Marchewa

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1012
  • da n00bz house
    • Zobacz profil
Odp: NC w wawie - propozycje
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 19, 2006, 07:29:12 pm »

ale baal nie mysli o zarciu ... zwlaszcza na takiej imprezie :D tam sie zyje sokiem jablkowym z dodatkami albo czysta Voda ..
pozatym jak dla mnie ... do przezycia ... jak moge odlozyc 20 to i 40 tez jakos dam rade ... najwyzej troche mniej ryzu do ryzu zjem ..;)
Zapisane
In V:tes world
                                                                                                                I am Lord Voldemort

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: NC w wawie - propozycje
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 19, 2006, 07:49:24 pm »

40 to bylby koszt calkowity, czyli wpisowe, salowe, nagrody itp
lokal jest naprawde spoko, impreza bylaby na wysokim poziomie (mowie wizualnie, bo sam poziom to jeszcze organizacja, ale ci co byli w wawie wiedza czego sie spodziewac)
wezcie pod uwage fakt, ze, zakladajac ze wjazd jest po 20 zl (i masz boosterek, promosy i "udzial w turnieju"), i tak wydajesz kase na zarcie i browar
tutaj browar jest robiony na miejscu (naprawde rarytas) i zarcie dla kazdego, bedzie ustalane menu albo szwedzki stol, a lokal, jak pisalem, bylby tylko dla nas
i tak na kazdy turniej wyjazdowy wydaje okolo 100, bo kupuje zarcie, place wpisowe, skubne nekha z paru boosterkow itp
dodalbym jeszcze, ze wawa jest najdrozszym miastem w Polasce , i niestety tego nie przeskocze. inna sprawa jest impreza na 20-30 osob, a inna na np 60-80

termin - na pewno po 24 czerwca, bo 24-go jestem w Katowicach na Toolu, i sie nie rozdwoje :)
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Marchewa

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1012
  • da n00bz house
    • Zobacz profil
Odp: NC w wawie - propozycje
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 19, 2006, 08:33:33 pm »

spoko jesli nie bede mial tysiecy egzaminow i poprawek to sie pisze
Zapisane
In V:tes world
                                                                                                                I am Lord Voldemort

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
NC w wawie - propozycje
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 19, 2006, 09:21:56 pm »

wezcie pod uwage fakt, ze, zakladajac ze wjazd jest po 20 zl (i masz boosterek, promosy i "udzial w turnieju"), i tak wydajesz kase na zarcie i browar
tutaj browar jest robiony na miejscu (naprawde rarytas) i zarcie dla kazdego, bedzie ustalane menu albo szwedzki stol...

Wszystko wliczając nie jest drogo, ale:

1. Ja jadam fast food, a do restauracji nie chadzam, chyba że wliczyć KFC.
W związku z tym, żarełko wspomniane mnie wcale nie kręci.

2. Nie wydaję kasy na browar.  :wink:
I guzik mnie obchodzi, że jest hiper, super, wyczesany w kosmos, bo mnie nic to nie daje.

Osobiście proponuję piknik a'la Gowidlino. Będzie taniej, i nie będzie aż tak śmierdziało papierosami.
I piszę to jak najbardziej na poważnie.
Zapisane

Docent

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2772
  • *censored*
    • Zobacz profil
Odp: NC w wawie - propozycje
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 19, 2006, 10:00:38 pm »

slawe z tym piwem to jestes niestety ofiara demokracji...
wiekszosc pije... to jakby pili wszyszcy...

vivat la Republica! ;-)
Zapisane

baal

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2635
    • Zobacz profil
Odp: NC w wawie - propozycje
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 19, 2006, 10:13:01 pm »

W sumie 1 raz musze przyznac Slavowi racje. Osobiscie uwazam (podkreslam osobiscie zeby nie bylo ze kogos jade :P )  ze jedzenie w lokalu moze wszystkim nieodpowiadac tak samo piwo i wliczanie tego w koszta jest na wyrost. Zreszta mam zle wspomnienia z tego typu umow z Wrocka i pierogow tamtejszych :)

Niby tez racja ze te 20 zl tak bardzo nie zmienia,ale wolalbym je przeznaczyc na nagrody niz na piwo.

Czy sie pojawie to na pewno bedze uzaleznione od funduszy.Ale postaram sie byc nawet jesli to bedzie 40 zl
Zapisane

Pudel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2432
  • Retired pro
    • Zobacz profil
Odp: NC w wawie - propozycje
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 19, 2006, 10:45:27 pm »

Jak juz raz zabralem glos, to zabiore i drugi.
Popieram Slava - rowniez zywie sie fast foodami i jedzenie w restauracji nie wywoluje u mnie specjalnego podniecenia. Jesli chodzi o piwo, czy inne alkohole - nie pije, wiec jesli nie da sie tych kosztow zmienic, to mile widziany bylby wybor srodka zastepczego w miejsce piwa. Jak sie nic nie da zrobic, to trudno, ktos dostanie piwo w prezencie, a ja jak dozyje i w danym dniu nie bede w drodze do Niemiec, to na 90% i tak przyjade. ;)
Zapisane
Cytat: zasłyszane
oczywiście nie ma nic złego w graniu dla przyjemności, sam zagrałem dwie takie gry w 2007

Sprzedaję single - wyślij swój want przez PM/maila/fb.
Selling VTES singles - pm/mail/fb me your wantlist. Paypal accepted.

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: NC w wawie - propozycje
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 20, 2006, 07:27:01 am »

40 to mocno drogawo, ale jak sie nie uda taniej to trzeba bedzie jakos przelknac. Zarcie i piwo jest jakims plusem, ale malym, tym bardziej, ze pewnie okaze sie, ze w cenie jest jedno male piwo, a porcja jedzenia jest wielkosci hamburgerow z mcdonalda. Tak czy inaczej, jak mi cos dziwnego nie wyskoczy to pewnie sie pojawie.
Zapisane

ToY!

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1415
    • Zobacz profil
Odp: NC w wawie - propozycje
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 20, 2006, 01:20:58 pm »

jak dla mnie to na taka naprawde duza impreze na ktore zapewne zjedzie sie nie tylko grono polskich graczy ale także goscie z zagranicy świetny pomysł.
-cena wydaje sie dosc wysoka ale wieksze impreza to wieksze wydatki, za darmo nic niema a sponsora z miejscem nie znajdziemy raczej napewno=]
-zarelko przypuszczam kazdy chetnie skosztuje mimo wczesnego marudzenia, piwo jesli ktos nie pije bez problemu odsprzeda, albo zaminnie wezmie cole, soczek, herbate czy co sobie zażyczy.
rasumujac im wieksza impreza tym wieksze koszty, takie sa odwieczne prawa natury.
Dla marudzcych dodam ze kotei(duzy turniej storylinowy l5r organizowany w Krakowie) odbywa sie w sali gimnastycznej nic ponad to nie bylo(zadnego zarelka itp, itd) za wjazd bylo 100 zeta a dostawalo sie boosterek i kiepski bryloczek robiony przez slepego tajwanczyka;]
Zapisane
sorry andrzej=]
Strony: [1] 2 3 ... 8