Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 8

Autor Wątek: NC w wawie - propozycje  (Przeczytany 22172 razy)

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: NC w wawie - propozycje
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 20, 2006, 02:37:45 pm »

Ale główną wygraną był fajny zestaw noży  :wink: :P
Co do kosztów, 40 zł jest wysoką ceną ale nie wygórowaną , jęsli nie bedzie takich chec jak z zarciem we Wrocku to mysle ,ze nikt nie bedzie narzekał, tzn. beda narzekac ale tylko ci co zawsze marudzą  :wink:
Zapisane
PVP Team

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
NC w wawie - propozycje
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 20, 2006, 03:40:41 pm »

Dla marudzcych dodam ze kotei(duzy turniej storylinowy l5r organizowany w Krakowie) odbywa sie w sali gimnastycznej nic ponad to nie bylo(zadnego zarelka itp, itd) za wjazd bylo 100 zeta a dostawalo sie boosterek i kiepski bryloczek robiony przez slepego tajwanczyka;]

A dlaczego nie porównasz do Bydgoskiego EQ? Ranga przecież wyższa od NC, a cena...

Mind you, protesty tyczą się włączenia kosztów posiłku i napitku do opłaty za wtęp, a nie lokalu, czy czegoś tam jeszcze. Ja również, i to mocno, sprzeciwiam sie takiemu rozwiązaniu. Niech każdy sam martwi się o swoje posiłki. Jeśli na miejscu byłaby możliwość zakupienia czegoś ciepłego, to super, ale przymusowemu obiadowi mówię NIE i jeszcze raz NIE. Nie mam pojęcia dlaczego organizatorzy (CalibanToy&Co) koniecznie chcą takiego rozwiązania.
Zapisane

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: NC w wawie - propozycje
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 20, 2006, 04:57:52 pm »

przypuszam ze takiego rozwiazania to chce wlasciciel knajpy a nie Caliban&Toy
Zapisane

ToY!

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1415
    • Zobacz profil
Odp: NC w wawie - propozycje
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 20, 2006, 05:11:11 pm »

1. Głownym organizatorem jest Dude, a ja jestem zwykle organizatorem pomocniczym=](Caliban jest niewinny=])
2. Chodzi o znalezienie dużego lokalu ktory pomiesci większą liczbe grajacych, co nie jest takie proste
3. Nie zauważyłem żeby były poddawane terminy albo jakies ustalenie, to co jest w tej chwili na forum to  jedynie propozycja , a ja zwracam uwage na jej pozytywne aspekty, poniewaz wiem ze negatywne i tak ty wytkniesz;]
4. alek ma oczywiście racje restauracja sama nie zasponsoruje eventu trzeba jej albo zaplacic za sale albo zagwarantowac zysk, a z gory oplacony browar i posilek to wlasnie maja zrobic(co generalnie wychodzi taniej niz wliczanie w cene oplaty za sale za ktora nic nie dostaniecie poza miejscem)
5. Bydgoszcz to nie Warszawa, Warszawa to nie Wiedeń itd..(rózne miasta, rózne ceny)
6. EQ w bydgoszczy dopiero sie odbedzie, tak wiec jeszcze nie ma z czym porownywac


« Ostatnia zmiana: Kwietnia 20, 2006, 05:20:38 pm wysłana przez ToY! »
Zapisane
sorry andrzej=]

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
NC w wawie - propozycje
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 20, 2006, 05:47:16 pm »


W sumie wszystko pasuje, ale dalej jestem na NIE (jeśli chodzi o posiłek i browar w cenie).

Już lepiej zapłacili byście za jakąś salę.
Zapisane

Docent

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2772
  • *censored*
    • Zobacz profil
Odp: NC w wawie - propozycje
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 20, 2006, 05:49:21 pm »

majac do wyboru placic 30 zł za boosterek...
albo 40 zł za boosterek obiad i piwo
a to i tak optymistyczne ceny jak na realia warszawskie z tego co wiem
to wybieram wersje z obiadem ;-)
a fastfoodowcy niech przypomna sobie co to niecholesterolowe jedzenie :P
Zapisane

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
NC w wawie - propozycje
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 20, 2006, 06:04:20 pm »


Nie no, jasne, ale nie widze powodu, coby nie poszukać czegoś rozsądniejszego.

Jakoś restauracja to nie koniecznie się z Vampirowcami kojarzy. Nie w moim guście i tyle.
Zapisane

sbodek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1308
    • Zobacz profil
Odp: NC w wawie - propozycje
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 20, 2006, 06:40:30 pm »

sorki że się wtrącam bo termin mi absolutnie nie leży i nie będę na pewno, ale mam pewno doświadczenie jeżeli chodzi o wyjazdy do wawy i utrzmywanie sie tam
40 pln za wstep to na tamte warunki tyle co nic - naprawde nawet fast food nie bedzie tanszy

jedynie fanatycznie ekolodzy mogą wybrac opcje pod chmurką, bo taniej z dobrym lokalem na pewno sie nie da
Zapisane
Myśli ich czarne, słowa pokrętne, czyny występne, serca zapiekłe, dusze mroczne, sumienia spaczone

"Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami" George Orwell

M. Janicki "Symetryści...

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: NC w wawie - propozycje
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 20, 2006, 08:26:26 pm »

powiem to co mowie zwykle - takie sa warunki, bierzesz albo nie
do Bydgoszczy nie bede sie porownywal, bo a)mam to w dupie b) sam mam w tym udzial (organizacja supportu) i c)impreza sie jeszcze nie odbyla, wiec nawet jakbym chcial to nie ma po co

dalej
moge kombinowac z domem kultury, ale gwarantuje wam ze gowno tam zrobicie poza siedzeniem i graniem w karty, a najblizszy umilowany przez niektorych fast food bedzie kilometry dalej w losowo wybranym kierunku
z sala gimnastyczna tez nie jest tak zloto, bo odkad kaczory porzadzily sobie w wawie,to powstalo pare smiesznych przepisow, jak np ten ze szkoly nie moga zarabiac na boku :) nie wiem jak to wyglada dokladnie, ale kazdy dyrektor szkoly nie jest chetny na takie imprezy
wiem o jednej szkole w ktorej robione sa konwenty w wawie, ok moge zalatwic, na dzis gwarantuje ze bedziecie mieli zajebista sale gimnastyczna za 50 zl za wjazd (minimum), i nic poza tym
w kazdym razie w przyszlym tygodniu bede negocjowal warunki, tak zeby pod koniec tygodnia wszystko wiedziec i ew. zaczac zalatwiac support
jezeli ktos z grajacych w wawie zna jakies opcje lokalowe, prosze o kontakt
fajnie jak wpadniecie, szkoda jak nie
tyle z mojej strony
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
NC w wawie - propozycje
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 20, 2006, 08:51:20 pm »


powiem to co mowie zwykle - takie sa warunki, bierzesz albo nie
[...]
fajnie jak wpadniecie, szkoda jak nie

...

3. Nie zauważyłem żeby były poddawane terminy albo jakies ustalenie, to co jest w tej chwili na forum to  jedynie propozycja , a ja zwracam uwage na jej pozytywne aspekty, poniewaz wiem ze negatywne i tak ty wytkniesz;]

Zapisane

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: NC w wawie - propozycje
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 20, 2006, 11:08:50 pm »

no i...?  :lol:
a srodek wypowiedzi czytales?  :lol:



a pomijajac bezsensowny post mojego poprzednika
ten watek zalozylem zeby zorientowac sie na czym stoje, i czy wiekszosci taka opcja odpowiada
widze ze wiekszosci tych ktorzy wypowiedzieli sie do tej pory kwota 40 zl pasuje
fajnie, mozna robic dalsze ustalenia
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

baal

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2635
    • Zobacz profil
Odp: NC w wawie - propozycje
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 20, 2006, 11:43:57 pm »

Wyluzujcie. :)

Chyba troche zagalopowales sie z tym ze masz to w dupie i berzemy  albo nie.
to nie jest Warszawa Championshp ale National wiec dotyczy calej Polski a nie tylko kilku osob.I trzeba zebrac po prostu opinie wiekszosci a te mniejszosciowe komentarze po prostu sobie darowac.Faktycznie nikt nie musi sie tam zjawiac w koncu to nie przymus.

W sumie ludzie sie wypowiedzeli co do kasy i tyle, zorganizujesz tak jak bedzie najlepiej raczej cie nie podejrzewam o to ze za reszte kupsz sobie zgrzewke win albo parowek w biedronce i wierze ze pewno szukales czegos co jest najlepsze, niemniej jednak biorac pod uwage opinie nnych graczy jak bys mogl to nie zaprzestaj przynajmniej rozmow mogacych obnizyc koszty w miare mozliwosci. 10 zl to niby nic a jednak calkiem sporo.

Co do Slava to sie nie przejmuj bo jemu czesto cos nie pasuje a to ze papierosy a to cosi innego. :twisted:
Czolem Dude :)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 20, 2006, 11:49:34 pm wysłana przez baal »
Zapisane

Kahalet

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 249
    • Zobacz profil
Odp: NC w wawie - propozycje
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 21, 2006, 12:46:11 am »

Powiem tak:
1. dla mnie osobiście 20zł nie robi różnicy
ale
2. do Toya - nie zgodze się z tobą że czym większa impreza tym drożej - wręcz przeciwnie - czym większa impreza tym taniej - czysta zasada ekonomii
3. może faktycznie rozwiązanie z knajpą za opłatą i żarłem na własną rekę będzie taniej
3. do Sleva - z całym szacunkiem do ciebie ale (podobno) w tym kraju panuje demokracja. Ujme to inaczej: jak większości pasuje a tobie nie to trudno (bez szacunku dla demokracji).
4. zgodze się że wawa nie jest tania i wbrew pozorom nie jest łatwo znaleźć lokal w rozsądnej cenie (nie mówie o jakiejś szkole gdzie można pić kolę - i wara od mojego kociołka)
5. Dude, Docent, Toy oraz Spodek uważają że jest to rozsądne rozwiązanie. Baal, Pudel oraz Alek są przeciw a Jaskier oraz Marchevosti są raczej neutralni (z tego co widzę) więc jest 4:3 na korzyść tych "za" (nie wliczając jeszce tych którzy się nie wypowiedzeli) więc masz rację (kurna już nie pamiętam kto) że większości pasuje. Ale ta większość jest mało przeważająca - nowego sejmu z tego nie zrboisz.
6. mała ankieta - w kolejnym temacie możecie się wypowiedzieć
Zapisane
Kahalet
Prince of Wroclaw

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: NC w wawie - propozycje
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 21, 2006, 07:18:36 am »

Cytuj
Baal, Pudel oraz Alek są przeciw
eee wcale nie jestem przeciw, troche sobie narzekam. Pewnie i tak przyjade, wliczajac jakies befory i aftery wyjdzie pewnie z 200zl, wiec to 20 nie robi jakiejs strasznej roznicy.
Zapisane

ZaraZ

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2069
  • Anarch Baron of Lublin
    • Zobacz profil
Odp: NC w wawie - propozycje
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 21, 2006, 07:20:04 am »

moje 0,03PLN:
- Dude, jesli 24 VI masz wyjety, to chyba srednio zdolasz zrobic ten turniej w czerwcu , chyba ze zrobisz go na tygodniu (nawet koniec czerwca na dzien dzisiejszy wyklucza moje uczestnictwo w turnieju, ale i tak sie wypowiem ;) )
- wyglada na to, ze Dude srednio ma w tej chwili inna opcje niz te knajpa za 40 zeta (booster+zarcie+browczyk), wiec nie ma to znaczenia ile ankiet na ten temat zrobicie (no, chyba ze chcecie drozsza sale gimnastyczna, albo dom kultury w ktoorym sobie ani nie zapalicie ani nie wypijecie, bo takie opcje wlasnie przedstawil)
- 40 zeta = 15 za booster (liczmy wejscie na turniej bez bonusoow) + 5 (browiec) + 20 jedzenie (ktoore, znajac wawe, nawet w przypadku oszczednych wyniosloby co najmniej 10 zeta), wiec wychodzi na to, ze kloocimy sie tu o rooznice maksimum 10zl, a raczej nawet mniejsza
- czym wieksza impreza tym taniej, zgadza sie, ale mysle ze trzeba liczyc ok. 30 osoob, co przecietna knajpa nie nazwie duza impreza ;)

Jakoś restauracja to nie koniecznie się z Vampirowcami kojarzy. Nie w moim guście i tyle.
za to piknik pod chmurka bardziej, right? :lol:
Zapisane
"Make it personal. . ."

Quellcrist Falconer
Things I Should Have Learnt By Now Vol II
Strony: 1 [2] 3 4 ... 8