Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Assamici z Duszą :)  (Przeczytany 7471 razy)

baal

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2635
    • Zobacz profil
Odp: Assamici z Duszą :)
« Odpowiedź #30 dnia: Maja 21, 2006, 12:11:13 pm »

Coz jezeli mam byc z szczery z mojego doswiadczenia (jest tego sporo lat ) to taki sposob obrony przed bleedem jest kiepksi bo mussz miec wampiry o capac maks 6-7 inaczej jak wysatawsz 10 -11 to juz dawno bedizesz mial po dupie okolo 10 poola w bleedzie.A Tariq...coz jest dobry ale nie przeceniajcie tego ziomka bo ma podstwke Cel i zreszta jest tylko 3  :twisted: szybko spada jesli trafi na inny combat.
Naprawde odbjaczki choc z oka sie przydja bo zawsze mozesz je zgrac jako ntercept.A zeby mordowac skutecznie to trzeba zrezygnowac z inych kart i byc nosferatu z fortitudem :D:D:D

Poprawilem sie bo sam nie rozumialem 1 zdania :D
« Ostatnia zmiana: Maja 22, 2006, 06:51:49 pm wysłana przez baal »
Zapisane

sathriel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1251
    • Zobacz profil
Odp: Assamici z Duszą :)
« Odpowiedź #31 dnia: Maja 22, 2006, 03:50:56 pm »

Nie bardzo rozumiem pierwsze zdanie, ale poza tym zgadzam sie z Baalem. Na turniejach ciezko bez odbijaczek (choc nie twierdze, ze sie nie da) a te Auspexowe zawsze mozna dla cepta przeewinac.

Tariqa merge'owac trza, nie?

Sathriel
Zapisane
A uszy me gluche byly na blagania
Obojetna mi byla mych ofiar udreka
Bo my, anioly, nie znamy przebaczania

MDusza

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
Odp: Assamici z Duszą :)
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 02, 2006, 09:04:08 am »

Assamici odświeżeni :) deck juz nie oparty na cepcie bo to sie kompletnie nie sprawdzało. Moze opisze krótko co i jak. Główne wampy Al-Ashard i Zahir. Jak najszybciej rutor najlepiej jak dojdzie zaraz po wyjsciu wampa :). Po rutorze, equip .44 magnuma lub czegos do bleeda, później bleed (najlepiej z flurry), wampa zostawiamy na blok lub bierzemy retainerka lub co tam bedzie mozna :P. W razie potrzeby Zahir biegnie po contract. W combacie: staramy sie wymanewrowac na daleki, Thieft lub Dodge, Blur, Thieft, Thieft lub Agravki lub .44 Magnum :P. Czekam na opinie i porady jak podkręcic deck :)
Zapisane