Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Ankieta

Czy pasują mi koszty turnieju w Wawie? (40zł = booster + obiad + piwko)

Nie bardzo
- 2 (8,7%)
W razie potrzeby dam rady
- 2 (8,7%)
Tak pasują
- 14 (60,9%)
Całkiem neutralnie
- 5 (21,7%)

Głosów w sumie: 23


Autor Wątek: Czy pasują mi koszty turnieju w Wawie? (40zł = booster + obiad + piwko)  (Przeczytany 10821 razy)

Boboosh

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 401
    • Zobacz profil
Odp: Czy pasują mi koszty turnieju w Wawie? (40zł = booster + obiad + piwko)
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 21, 2006, 05:59:18 pm »

Pisałem o piffku :twisted: a co do zakładania kasy przez organizatorow to ci powiem g@#$& pleciesz. to nie impreza zarobkowa. Proponuje zebyś probował zrobić impreze tego typu w chrobrym, bo podejrzewam ze w wawie są wszedzie takie ceny jak w tej naszej pknej restauracji. jak ci krzykną np 1000 to załozysz? czy raczej bedziesz starał sie minimalizowac swoje ryzyko? chyba ze SLAVE codzień rano znosisz złote jajko i cie na to stać. a co do ryzyka baru to faktycznie bylo zadne.. lokal był przecież OTWARTY więc co najwyżej mogli zarobić wiecej dzieki w miare  :twisted: zorganizowanej grupie. a tu sytuacja ma sie odwrotnie czyż nie?
Zapisane
thou shall not create the sire...

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Czy pasują mi koszty turnieju w Wawie? (40zł = booster + obiad + piwko)
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 21, 2006, 06:21:07 pm »


Ależ oczywiście, że ma się inaczej. I jeśli byśmy wybrali Chrobrego, to byłoby pewnikiem jak piszesz, ale po kie licho w Chrobrym, jak można zagrać w Tunelu.
Zapisane

Boboosh

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 401
    • Zobacz profil
Odp: Czy pasują mi koszty turnieju w Wawie? (40zł = booster + obiad + piwko)
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 21, 2006, 06:24:56 pm »

bo chrobry jest jak najbardziej porównywalny cenowo jesli chodzi o Wawę. A w tunelu mamy tak dobrze tylko i wylącznie dzięki znajomościom. więc skończ juz bardzo cie prosze z tymi swoimi uwagami ogólnymi bo nam sie offtopic powoli robi
Zapisane
thou shall not create the sire...

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Czy pasują mi koszty turnieju w Wawie? (40zł = booster + obiad + piwko)
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 21, 2006, 08:21:22 pm »


Wszystko rozbija się o znajomości. I w Szczecinie, i w Bydgoszczy, i w Warszawie.
Zapisane

Docent

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2772
  • *censored*
    • Zobacz profil
Odp: Czy pasują mi koszty turnieju w Wawie? (40zł = booster + obiad + piwko)
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 21, 2006, 09:01:59 pm »

a pomyslalbys moze ze tez o dobra wole
dobra wole organizatora
tego ktoremu chce sie latac, zalatwiac, i uzerac z malkotentami takimi jak ty
wiec moze porzuc te gadanie o znajomosciach
albo pokaz jak wspaniale tanio zalatwiasz lokal ZAMKNIETY, z zarciem i napitkiem
za 20 zł
a potem pogadamy
ja troche imprez w zyciu zalatwialem i wiem jaki cholerny to problem
wiec dopoki zyjesz w SWOIM swiecie "znajomosci" i innych takich
to zachowaj to dla siebie, i docen dobra wole tego ktoremu chce sie to robic
tyle mego, zastanow sie czlowieku czasem co piszesz
kazdy ma prawo krytykowac, ale troche szacunku dla ludzi ktorym chce sie to robic
bo w teori jest mocny kazdy, i nie odpowiadaj, bo wiem co chcesz napisac, zastanow sie poprostu
Zapisane

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Czy pasują mi koszty turnieju w Wawie? (40zł = booster + obiad + piwko)
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 21, 2006, 10:10:16 pm »


A może do ciebie dotrze, że ja nie kwestionuję wcale wyliczeń Dude'a. Proponuję zajrzeć na sam poszątek wątku. Mnie chodzi o organizację jako taką. O pakiet z żarciem, o salę na wyłączność, o restaurację. Tego się czepiam. Nie ceny.

I nie truj mnie tutaj, że ludzi poniewieram, bo w tym akurat jestem daleko za peletonem. Sam Dude za to ostatnio wysuwa się na czołówkę.

Napiszę odwrotnie. Jak chce, to niech organizuje. Jak nie, to nie. Łaski bez. A kto przyjedzie, to się okaże.
Zapisane

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Czy pasują mi koszty turnieju w Wawie? (40zł = booster + obiad + piwko)
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 21, 2006, 11:20:55 pm »

nie dosc ze prezentujesz swoja postawa szczyt chamstwa, to jeszcze bezsensownego egiozmu
ale ok, przeciez sobie krytykujesz, masz takie prawo  :lol:
na pocieszenie dodam, ze licze sie z krytyka kazdej osoby na tym forum poza twoja, wiec generalnie gadaj sobie co chcesz
uwielbiam czytac wypociny kolesi, ktorzy zyja w swoim wlasnym, wyidealizowanym swiecie, uwazaja ze wszystko na tym swiecie funkcjonuje tak, jak to sobie sami poukladali w glowce, i sa wielce zdziwieni kiedy jest inaczej

troche faktow
na prerelease wydalismy z ToYem prawie 2,5 tys zl, wiekszosc z tego sie zwrocila, mielismy jakies 100 deficytu, no i karty ludzi, ktorzy mowili ze przyjada, a nie przyjechali. niemniej jednak byla to kasa, ktora trzeba bylo wylozyc - zamowic towar, oplacic ludzi itp. jezeli kiedys bede prowadzil sklep, czy jakas firme w tym temacie, to taka impreza bedzie dla mnie swietna forma reklamy. na dzis nie jest - to jest to, co chce zrobic, z wielu powodow, glownym jest fakt, ze fajnie by bylo, zeby VTES u nas stal sie czyms wiecej, niz spotkaniem 20-30 kolesi raz na kwartal. to beda pierwsze mistrzostwa Polski jakie w ogole sie odbeda. mam zamiar zareklamowac event za granica, na paru forach, zrobic strone, zaprosic ludzi. jednoczesnie nie zarabiam milionow. to co proponuje to kompromis - za wieksza kase od osoby mozna miec naprawde fajny lokal, i w pewnym sensie wyjatkowa impreze.

odnosnie "kto przyjedzie to sie okaze" - za tych ludzi tez bede musial pewnie zalozyc kase. wszystko zalezy od dogadania sie, oczywiscie. ale ja, jesli sie na czyms nie znam, po prostu sie nie udzielam. swoimi wypowiedziami sam sie osmieszasz, swiadomie badz nie (stawiam na to ze nie :lol:), ponownie - pojecia nie masz co piszesz, a zgrywasz wielkiego eksperta. kilka osob mowi ci , ze gadasz glupoty, a ty dalej swoje. chcesz byc nieomylny w swoim wlasnym swiecie - prosze bardzo, badz, malo mnie to obchodzi, to twoja sprawa.

i przestan z laski swojej prawic bzdury o poniewieraniu, i zgrywac wielce usisnionego na zmiane z obronca ucisnionych, bo jak na razie wychodzi na to, ze bronisz sam siebie i tego , jaki to niby jestes niewysluchany i sponiewierany  :lol:
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 21, 2006, 11:24:09 pm wysłana przez Dude »
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Czy pasują mi koszty turnieju w Wawie? (40zł = booster + obiad + piwko)
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 22, 2006, 08:01:59 am »

Z faktami dyskutował nie będę, bo się nie da. Ale... tak off-topicznie...

nie dosc ze prezentujesz swoja postawa szczyt chamstwa, to jeszcze bezsensownego egiozmu

Jakoś ja tego nie widzę.
Za to dziwne, jak dla mnie, że ty nie widzisz, lub milczeniem pomijasz, swoje chamstwo.
Przykłady? A kto pisał, że ma w dupie porównanie do Bydgoszczy? A kto Nyi mordeczkę w kubeł wciskał?
To drugie już poleciało coby dowodów nie było. :wink:
I że ja niby taki chamski. Jasne. Już ja to widzę. Zawsze tak się komentuje jak ktoś ma odmienne od establishmentu zdanie.

odnosnie "kto przyjedzie to sie okaze" - za tych ludzi tez bede musial pewnie zalozyc kase. wszystko zalezy od dogadania sie, oczywiscie. ale ja, jesli sie na czyms nie znam, po prostu sie nie udzielam. swoimi wypowiedziami sam sie osmieszasz, swiadomie badz nie (stawiam na to ze nie :lol:), ponownie - pojecia nie masz co piszesz, a zgrywasz wielkiego eksperta.

Teraz już wiem, że to ty nie masz, drogi moderatorze, pojęcia o czym prawisz. Tylko wycinać posty potrafisz. No i organizować turnieje, co już udowodniłeś. Natomiast w rozgryzaniu innych osób nie idzie tobie zbyt dobrze. Ja, mianowicie, nie udaję eksperta, i doskonale wiem co piszę. Ja nie piszę z pozycji experta. Nie wymagam, by ktoś spełniał moje postulaty. Ja po prosty piszę co mnie razi, i liczę (teraz już wiem, że bezzasadnie), iż ktoś weźmie to pod uwagę, ponieważ zdaje się mnie, iż nie są to problemy tylko i wyłącznie moje, choć mylić tu się mogę istotnie.

kilka osob mowi ci , ze gadasz glupoty, a ty dalej swoje. chcesz byc nieomylny w swoim wlasnym swiecie - prosze bardzo, badz, malo mnie to obchodzi, to twoja sprawa.

W demokracji większość ma zawsze rację. Nie odnosi się to jednak do poglądów. I, myślę, że rodzaj ludzki już dawno zgodził się, że jednej prawdy słusznej nie ma. To, że kilka osób mówi mnie, że plotę androny, nie oznacza, że mają rację. Analogicznie, ja nie potrzebuję mieć racji, żeby roztaczać swoje wizje, bo nie ma słusznego i niesłusznego podejścia do rzeczywistości - są po prosty różne wizje. Jeśli już ma być jakaś błędna, to pozna się ją po tym, jak człowiek skończy. Jak w rynsztoku błagając o pięćdziesiąt groszy, to, za prawdę, jego wizja nie wypaliła.

i przestan z laski swojej prawic bzdury o poniewieraniu, i zgrywac wielce usisnionego na zmiane z obronca ucisnionych, bo jak na razie wychodzi na to, ze bronisz sam siebie i tego , jaki to niby jestes niewysluchany i sponiewierany  :lol:

Za impresje odpowiada wysnuwający wnioski. Mnie nic do twoich wniosków.
Zapisane

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: Czy pasują mi koszty turnieju w Wawie? (40zł = booster + obiad + piwko)
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 22, 2006, 09:01:23 am »

slave ja Cie po prostu uwielbiam  :lol: Jestes jedyny w swoim rodzaju, ale chyba bardzo Ci z tym dobrze.
Cytuj
to beda pierwsze mistrzostwa Polski jakie w ogole sie odbeda.
a tak wogole chcialem sprostowac, ze pierwsze mistrzostwa polski odbyly sie pare lat temu w łodzi
Zapisane

ToY!

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1415
    • Zobacz profil
Odp: Czy pasują mi koszty turnieju w Wawie? (40zł = booster + obiad + piwko)
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 22, 2006, 10:13:55 am »

ten wątek absolutnie stracil sens;/
w tej chwili powinien nazywac sie "slave kontra reszta świata"
wkrotce zapewne zostaniemy oskarzeni o organizowanie NC w Warszawie czym jakoby zmuszamy Slave do przyjazdu, a on chcialby miec wolnosc wyboru i pojsc na NC w Gowidlinie. Polecam wejsc na stronke www.bluzgacz.pl i zapuscic generator bo niedlugo do tego sie sprowadza posty a oszczedzi nam to czekania na nowe=]
Ze swojej strony moge zapewnic ze koszty turnieju w Wawie maja na celu zapewnienie pewnego podwyzszonego standardu i podniesienie prestizu imprezy co moze zaowocowac zainteresowaniem sie ww naszym rynkiem. Czego nie dałoby sie osiagnac gdybysmy gniezdzili sie w barze podczas jego normalnego funkcjonowania.
Jesli komus to nie odpowiada to niestety nic na to nie poradzimy chociaz mam nadzieje ze wiekszosc odlozy te pare dodatkowych złoty i przynajmniej pomoze nam sprobowac, nie wyjdzie, trudno nastepnym razem sprobujemy czegos innego, przypuszczalnie tanszego=]

Dzisiaj wybieram sie z dudem do rzeczonego miejsca postaram sie zebrac pare informacji i zrobic kilka zdjec tak zeby kazdy przynajmniej mniej wiecej wiedzial za co placi. Zapewnieam tez ze niestety, ani ja ani Dude nic na tym nie zarobimy:( najwiekszymi wygranymi beda goscie jak na wszystkich warszawskich turniejach=]


« Ostatnia zmiana: Kwietnia 22, 2006, 10:19:19 am wysłana przez ToY! »
Zapisane
sorry andrzej=]

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Czy pasują mi koszty turnieju w Wawie? (40zł = booster + obiad + piwko)
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 22, 2006, 11:01:02 am »

Ze swojej strony moge zapewnic ze koszty turnieju w Wawie maja na celu zapewnienie pewnego podwyzszonego standardu i podniesienie prestizu imprezy co moze zaowocowac zainteresowaniem sie ww naszym rynkiem. Czego nie dałoby sie osiagnac gdybysmy gniezdzili sie w barze podczas jego normalnego funkcjonowania.

Nareszcie gadasz konkretnie, to i ja na temat napiszę. Myślę, że w pewnym stopniu usprawiedliwia to taktykę jaką obraliście, że w restauracji, a nie pubie, czy auli. Nie jestem jednak pewien, czy to poskutkuje, bo WW to, po prawdzie, ludzie niskiej kultury, którzy pewnikiem nie wiedzą gdzie Polska leży. Podsumowując, cel szlachetny, ale moim zdaniem nie wyjdzie. Inna sprawa, że wreszcie podaliście jakiś powód, który ma szanse trafić do ludu nonkonformistycznego. Warto spróbować, choćby coby przekonać się, że to nie zadziała. I dalej już nie będzie co próbować, bo i po kie licho??? Jesteśmy sobie, i sobie być powinniśmy. Nie gramy dla WW, i ja z WW jak najmniej chcę mieć wspólnego.

Że będzie unikatowo - pewnie tak, że gracze skorzystają - pewnie tak. Ale trzeba mieć powód.
Zapisane

Docent

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2772
  • *censored*
    • Zobacz profil
Odp: Czy pasują mi koszty turnieju w Wawie? (40zł = booster + obiad + piwko)
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 22, 2006, 01:18:28 pm »

jak nie chcesz miec nic wspolnego z WW to mozesz wyslac mi wszystkie swoje karty ;-) (coby ich nie palic :P) adres znasz :P
bo dopoki we vtesa grasz to jestes bardzo zalezny od ww, od ich zasad, kart, oraz polityki etc.
a co do ich "ubostwa intelektualnego" ktore im zarzucasz, to raczej nie kazdy jest w stanie zyc ze sprzedawania kolorowych kartonikow ;-) i to zyc dobrze... wiec naprawde Slave... (tu wroce do tematu organizacji) jesli nie zrobiles zlamanej imprezy w swoim zyciu, o turnieju i czyms rownie niedochodowym nie wspomne, to naprawde powiedz "jestem SLAVE wiec mi sie musi niepodobac" i skonccz ta blazenade, bo to juz nie jest smieszne. Ponizasz sie tym calym gadaniem i glupimi argumentami z ktorych poprostu jasno wynika ze nie masz pojecia o realiach. sorry man, nie wszystko zawsze jest jak chcialbys zeby bylo - takie zycie. A ze czasem jednostki maja racje wbrew ogolowi, zgadzam sie, wystarczy patrzec na Kopernika ktory wbrew swiatu zaburzal filozofie astronomiczna, ale powiem tez ze gdy jeden ma racje wbrew ogolowi, to jest geniuszem, ciebie za geniusza brac nie zamierzam, bo sam dowodzisz ze nim nie jestes, niezaleznie od sposobu wypowiedzi jaki uzywasz. to ostatni moj post na ten temat, wiec napisze na temat raz jeszcze

jesli nie bede mial egzamu, to nbapewno bede, i postaram sie zabrac Tyle TST ile da rade :)
Zapisane

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Czy pasują mi koszty turnieju w Wawie? (40zł = booster + obiad + piwko)
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 22, 2006, 05:50:43 pm »

odnosnie chamstwa, to czlowieku...jest roznica miedzy byciem burakiem (ktorym, mowie to z pelna powaga, bez watpienia jestes  :lol: ) i robieniem sobie zartow z kogos, w tym przypadku padlo na NYA, zreszta a) wielokrotnie lecialy podobne teksty miedzy mna a Nya i innymi, w obie strony, i nie bylo problemu, i b) nikogo poza toba to nie obchodzi  :lol:
ale zeby podniesc cie na duchu dodam, ze mam to w dupie :)
a skasowalem tamtego posta zebys mie pisal pierdol jak to robisz tutaj  :lol: a nie dlatego ze sobie tego zyczysz albo nie  :lol:

ok zakonczmy to wreszcie - jak nie masz slave zadnych konstruktywnych uwag (a nie masz od poczatku, wiec nie sadze ze cos sie zmieni) to daruj sobie, bo nie o to chodzi w tym watku. zreszta wiekszosc i tak wyrazila swoje zdanie, wiec sprawa zamknieta. mozesz sie pienic i obrazac, nie wnikam, nie obchodzi mnie to

jak ci sie nie podoba moje moderowanie, to napisz do nekha zeby zmienil moderatora (btw ciekawe, jeszcze niedawno bylem taki super fajny hehe). to nie jest funkcja przymusowa. kto wie, moze nawet ty nim bedziesz, tyle ze wtedy ja podziekuje za to forum (i wielu innych tez, jak podejrzewam)
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Duch Nyi

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1104
    • Zobacz profil
Odp: Czy pasują mi koszty turnieju w Wawie? (40zł = booster + obiad + piwko)
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 22, 2006, 09:45:08 pm »

HEHHEHEHE  tego mi brakowało - DZIĘKI chłopaki !
 
 a)  wszystkiego nie czytałem i do tego jestem *cenzura*ing retarded, więc załóżmy że nie zrozumiałem przycinki w stosunku do mojej osoby
 
 b) szwedzki stół ? :D:D:D:D:D:D: ZAAA*JEEEBIŚS*CCCIIEEE!  :) :) :) :)

 c) gdzies przemknęły mi tanie wina w topicu  :P
Zapisane
Wywróżę Ci wszystko czego pragniesz

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Czy pasują mi koszty turnieju w Wawie? (40zł = booster + obiad + piwko)
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 22, 2006, 11:10:29 pm »

ad a) nic waznego, zwykle jechanie po tobie jak po dzikiej swini, po prostu odwzajemnialem uczucia  :lol: :wink:

ad b) pracuje nad tym

ad c) da rade, obok jest uniwerek, pare ciekawych podworek, no i dobre zaopatrzenie :)
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired