Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11

Autor Wątek: Wiesci na temat nastepnego seta?  (Przeczytany 30979 razy)

Ivil

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 938
  • Apostół Flaków
    • Zobacz profil
Odp: Wiesci na temat nastepnego seta?
« Odpowiedź #120 dnia: Maja 15, 2006, 08:13:48 am »

juz lepiej bylo by chyba zrobic cos w stylu secrets must be kept, jakis podstawowy efekt plus efekt dodatkowy jesli zwoluje go np Cardynal Lasombry
Zapisane
...Ma na imię Lucyfer... W skrócie Lucek.

O Lucyferze, ja w ciebie wierze!
czarne pacierze wyje jak zwierze!
I mówiąc szczerze złożę w ofierze
Trzy małe jeże lub nietoperze!
Tylko Szatanie, daj mi coś za nie
Bo mowiąc prawdę, nie były tanie...

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Wiesci na temat nastepnego seta?
« Odpowiedź #121 dnia: Maja 15, 2006, 08:19:05 am »

o to to widzisz :) i kompromisem mozna cos fajnego wykombinowac :)
normalna ogolna polityka dla sabbatu, z jakims bonusem jesli zwoluje ja odpowiedni zawodnik :)
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Marchewa

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1012
  • da n00bz house
    • Zobacz profil
Odp: Wiesci na temat nastepnego seta?
« Odpowiedź #122 dnia: Maja 15, 2006, 08:53:55 am »

skombinujcie 3waye polityczne na rozne klany a nie dyscypliny  :D :D
Zapisane
In V:tes world
                                                                                                                I am Lord Voldemort

baal

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2635
    • Zobacz profil
Odp: Wiesci na temat nastepnego seta?
« Odpowiedź #123 dnia: Maja 15, 2006, 09:58:38 am »

Wydaje mi sie ze powinni zostawic polityke a zrobic wiecej akcj typowo sabackich jak np jakies specjalne podpalenia lub ich zabawy takie jak puszczanie wilkolaka w miescie i ganianie go :P
Polityka pownna byc conajwyzej bardzo agresywna wiec spal lokacje(albo jakies haven) itp.
Co do antycamma byloby siwteni gdyby cos takiego wypuscili naprawde byloby ciekawiej mogliby tez cos dac w stylu PTO np Executon moze slabsze ale w ten desen bo sacrificce to pomylka.
 :D

Co do Maeglina moim zamiarem bylo ci pokazanie jak mozesz wkurzyc kogos uzywajac slow takch jak (D) itp. 1 pietrzu byl starczy :) Zamist tego mozna uzyc np nie masz racj itp. A jak masz cos do mnie to mam nadzieje ze na jakims turnieju sie jeszcze spotkamy to wtedy to zaltwimy zamiast tak bezsensownie pisac i wciagac w to ludzi ktorzy nie chca tego czytac.

(D) fajnie, moze skonczy sie jechanie na siebie w watkach  :lol:
« Ostatnia zmiana: Maja 15, 2006, 10:07:29 am wysłana przez Dude »
Zapisane

Duch Nyi

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1104
    • Zobacz profil
Odp: Wiesci na temat nastepnego seta?
« Odpowiedź #124 dnia: Maja 15, 2006, 11:39:11 am »

Ja lubię  :P
Zapisane
Wywróżę Ci wszystko czego pragniesz

Satrapa

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 710
    • Zobacz profil
Odp: Wiesci na temat nastepnego seta?
« Odpowiedź #125 dnia: Maja 15, 2006, 11:59:44 am »

Polityka w Sabbacie jest powszechna. Jak narazie najciekawsza dla mnie jest w wydaniu !gangreli, !brujahów i assamitów. Nie widzę wielu chętnych do odmówienia poprawnego głosowania, gdy argument brzmi "a chcesz iść w torpor?" :P I to jest cały sabbat :D
W sumie to nie dane mi było poczytać nowszych rzeczy o !tremerach. O co chodzi z tą golcondą w ich wydaniu? Jak narazie infernal pacty, nephandus, succub, etc. nie widzę mi się, jako dążenie do golcondy. Ciesze się, że są w nowym sabbacie, chociaż ciekaw jestem jak obejdą zniszczenie tej linii krwi. :roll:
!Ventrów lubię, ale bardziej mi się podobają z Guide to sabbat z 3 edycji. Gdzie są pokazani jako resztki po rycerstwie, które wkurzyło się na resztę klanu, że ta zapomniała o ideałach byle się dopchać do koryta burżuazji.
Bardzo naiwnie mam nadzieję, na pojedyncze wampiry z bloodline'ów. Jak narazie mexico circle mają tylko 2 wampiry (nie ważne, że nieunikalne, ważne że niepowalające) i to bez superiora na jakiejkolwiek dyscyplinie, mogliby też dodać 1 kiasyda z 4 grupy, żeby w 2 i 4 grupie było tyle samo wampirków (wiem, to już szczyt naiwności;)), za gargulce na 4 grupie też bym się nie obraził, bo jest ich tyle, co kot napłakał i to jeden idependent, a drugi dla tremerów.
Jak narazie nie widzę za bardzo połączenia silny S&B, jak się coś takiego pojawia bardzo szybko jest niszczone. :( (malkavianie mają już we Wrocławiu najgorszy żywot).
Co do polityki dla lasombrów to nie obraziłbym się, gdyby dostali coś w obcie na kasowanie głosów.
Liczę też na pojawienie się wreszcie old clan 3misiów, ale nie wiem czy jest szansa w tym dodatku. Nadzieję mam tylko dlatego, że w Camarilla edition jest kilkoro sabbatników.
Zapisane
Prośba o uściślenie lub rozwinięcie wypowiedzi to nie opinia.
Torpor czy infernal?

sathriel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1251
    • Zobacz profil
Odp: Wiesci na temat nastepnego seta?
« Odpowiedź #126 dnia: Maja 15, 2006, 12:00:09 pm »

Nya, psiaku, a mi to nigdy nie pojechales   :cry:

A tak w temacie to cos w styluzakreconych gier sabatu byloby fajne. Moze akcje, moze mastery. Np takie cos

You Can Run but You Can't Hide!
Action at + 1 setalth.
Requires a Saabat vampire. Choose a non-Sabbat minion controlled by other Methuselah. If one of your Sabbat vampires burns the ally or sends a vampire into torpor you recieve 2 pool. If the chosen vampire is destroyed then you recieve 3 pool.

Karta nie jest przesadnie przemyslana, ale koncept powinna oddawac.


Sathriel
Zapisane
A uszy me gluche byly na blagania
Obojetna mi byla mych ofiar udreka
Bo my, anioly, nie znamy przebaczania

Docent

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2772
  • *censored*
    • Zobacz profil
Odp: Wiesci na temat nastepnego seta?
« Odpowiedź #127 dnia: Maja 15, 2006, 01:47:35 pm »

Trick or treat?
Master uniqe
Put this card in play. Each Sabat wampire must bleed this turn with 0 stealt and +1 bleed at least he must hunt. He cannot play any action modifiers diuring that action. For each succesfull bleed Sabbat vampire perform, his or her controller gains 1 pool. If that action is blocked the acting vampire has optional manuver only usable to go to close range, optional press in the first round of combat. He can equipe with a weapon from his controllers hand before strikes are chosen. (pay the cost as normal, if weapon is uniq, pay twice equip price). Burn that card diuring your next untap phase. Each Metulselah must either burn a location card, 3 pool or tap all of his non Sabat minions and not untap them diuring his untap phase.Only one Trick or threat can be played diuring game. As long as this card remains in your ash heap, you must burn one blood from any of your vampires diuring your discard phase or tap all of your Sabat minions.

:P tu czuje sie klimacik sabatu :P

Game with spirit
action +1 stealth colled by any sabbat vampire with taumaturgy or necromancy.
Chose a vampire in any metulselahs ash heap, rool a K6 dice
1,6: Put that card on the acting vampire and put 4 golconda counters on it. Burn 1 counter on each of your discard phase. If there is no counters , burn the acting vampire. The acting vampire may add 2 counters on that card after each succesfull diablaire
2: controler of the burned vampire removes it from the game and burns 3 pool
3: Burn the acting minion and put the chosen minion under your control with 1 blood on it.
4: The acting minion gains +1 intercept and +1 bleed against the chosen vampire controller.
5: Actings vampire controler, and chosen minion controler takes an amount of pool from 1 to 3 from the blood bank if the difference between chosen amounts is biger then 1 the acting vampire takes 3 demages, otherwise the chosen metulselahs must burn 3 extra pool for movieng new minions from uncontroled regions as long as the chosen minion is in his ash heap.
Zapisane

Miki

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
    • Gabinet Weterynaryjny Drob-Wet w Kielcach
Odp: Wiesci na temat nastepnego seta?
« Odpowiedź #128 dnia: Maja 15, 2006, 07:25:27 pm »

No dobra. Mamy pomysły, są nawet projekty kart, to kto jedzie z tym do LSJa? :wink:
« Ostatnia zmiana: Maja 16, 2006, 09:18:40 pm wysłana przez Dude »
Zapisane
Gabinet Weterynaryjny Drob-Wet w Kielcach
www.drob-wet.pl

baal

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2635
    • Zobacz profil
Odp: Wiesci na temat nastepnego seta?
« Odpowiedź #129 dnia: Maja 15, 2006, 07:34:33 pm »

Dude jedna sprawa ten czerwony jest tragiczny :D:D
Normalnie zebys ten twoj edit byl na no na zielono ale czerwono to m sie z komunizmem kojarzy i opalona cera leppera :P:P:P:P
Jak tam NC wyglada ??
Zapisane

ThorR

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 735
  • ThorR
    • Zobacz profil
Odp: Wiesci na temat nastepnego seta?
« Odpowiedź #130 dnia: Maja 15, 2006, 07:43:19 pm »

To może coś takiego:

Human Gladiators
Action.
Cost 2 blood
+1 stealth
Only usable by Sabbat vampire.
Force mortal ally controlled by any other Matuselah to enter combat with any other mortal ally. At the end of the combat burn mortal ally who dealt less damage. Acting non-sterile vampire may burn 1 blood to make remaining mortal ally 1 cap vampire of the same clan.
« Ostatnia zmiana: Maja 15, 2006, 07:47:24 pm wysłana przez ThorR »
Zapisane
ThorR
Gangrel Elder of Wrocław

"No army may enter that land
That is protected by polish hand"

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: Wiesci na temat nastepnego seta?
« Odpowiedź #131 dnia: Maja 15, 2006, 09:47:49 pm »


Weź sie Miki powstrzymuj od takich komentarzy bo to nie twoja sprawa kim on jest. Nie zebym za nim specjalnie tęskinił , ale nie lubie jak ludzie kpią w ten sposób z innych. Możesz sobie być kim chcesz mormonem ,żydem , szambonurkiem czy nawet lubić Giertycha.
To forum dla miłośników Vtes-a i tacy tu trafiają.

(D) edit - racja. tego typu komentarzy tu nie chcemy, kogokolwiek by nie dotyczyly. poza tym to byla subiektywna wypowiedz jednej osoby, i nie kazdy musi ( jak widac ) sie z nia zgadzac. btw baal zielony moze byc? :lol:

To może coś takiego:

Human Gladiators
Action.
Cost 2 blood
+1 stealth
Only usable by Sabbat vampire.
Force mortal ally controlled by any other Matuselah to enter combat with any other mortal ally. At the end of the combat burn mortal ally who dealt less damage. Acting non-sterile vampire may burn 1 blood to make remaining mortal ally 1 cap vampire of the same clan.

Fajne , klimatyczne ale niegrywalne  :lol: :wink:

ps. Baal ! super Awatar gdzie taki wypatrzyłeś???
« Ostatnia zmiana: Maja 16, 2006, 09:20:05 pm wysłana przez Dude »
Zapisane
PVP Team

Duch Nyi

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1104
    • Zobacz profil
Odp: Wiesci na temat nastepnego seta?
« Odpowiedź #132 dnia: Maja 15, 2006, 10:52:13 pm »


 
      MIki  - Właśnie siedzę w dresie ..  a ze słowa kibol odejmij pierwsze dwie litery i dodaj na koniec "s" i tez będzie pasowało .. :P
 
    do zobaczenia w Warszawie ..  :D
 
 Ankieta czy ktoś przeczytał cały post Docenta:  ja nie
Zapisane
Wywróżę Ci wszystko czego pragniesz

Ivil

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 938
  • Apostół Flaków
    • Zobacz profil
Odp: Wiesci na temat nastepnego seta?
« Odpowiedź #133 dnia: Maja 15, 2006, 10:55:28 pm »

a ktory konkretnie ? bo Docent slow nie zlauje :D

ale chyba ja przeczytalem
Zapisane
...Ma na imię Lucyfer... W skrócie Lucek.

O Lucyferze, ja w ciebie wierze!
czarne pacierze wyje jak zwierze!
I mówiąc szczerze złożę w ofierze
Trzy małe jeże lub nietoperze!
Tylko Szatanie, daj mi coś za nie
Bo mowiąc prawdę, nie były tanie...

baal

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2635
    • Zobacz profil
Odp: Wiesci na temat nastepnego seta?
« Odpowiedź #134 dnia: Maja 15, 2006, 11:02:25 pm »

Heh bravo ja nie czytam z zasady postow ktore maja wiecej niz 20 linii :D:D:D
A Nya powiedz mi czy ty robisz cos innego niz zeglujesz badz tez uprawiasz Wypoczenkowa Turystyke Konna?? :smileyevil:
Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11