Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11

Autor Wątek: Wiesci na temat nastepnego seta?  (Przeczytany 30880 razy)

Ivil

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 938
  • Apostół Flaków
    • Zobacz profil
Odp: Wiesci na temat nastepnego seta?
« Odpowiedź #60 dnia: Maja 05, 2006, 09:11:15 pm »

efekty niektorych kart sabbatu sa calkiem dobre (vide deploy the hand) ale troszke za latwo sie ich pozbyc, taki judgemnet to mocna karta. zobaczymy co dodatek nam wniesie poza nowymi wampirami (mam nadzieje ze NIE 5 grupy) i jest to szansa dla black handu. a slave nie powiedzial nam nic nowego :D
Zapisane
...Ma na imię Lucyfer... W skrócie Lucek.

O Lucyferze, ja w ciebie wierze!
czarne pacierze wyje jak zwierze!
I mówiąc szczerze złożę w ofierze
Trzy małe jeże lub nietoperze!
Tylko Szatanie, daj mi coś za nie
Bo mowiąc prawdę, nie były tanie...

mamster

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 170
    • Zobacz profil
Odp: Wiesci na temat nastepnego seta?
« Odpowiedź #61 dnia: Maja 09, 2006, 12:01:34 am »

moze to niepewne źródło informacji, ale na potomacu wśród pre-sale items są produkty o nazwie Vampire 3-rd Edition
Sa właśnie 4 rodzaje starterów (te wczesniej wymienione) - po dwa na boxa - a jako liczbe kart podają 89 - czyli tak jak do tej pory. Oczywiście mogą posługiwać się wczesnymi informacjami z white-wolfa i stąd ta rozbieźność w ilości kart i w  wypadku potomacu nie piszą nic na temat tokenów.
co do daty to podali koniec sierpnia
Zapisane

sathriel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1251
    • Zobacz profil
Odp: Wiesci na temat nastepnego seta?
« Odpowiedź #62 dnia: Maja 09, 2006, 07:04:26 pm »

No, a jakie niby mialy byc te strtery? Przeciez wiadomo, ze 89 kart. Jesli mowisz o tych 10 kartowych to one sa w player packach czy jak im tam.

Co do kart to cos fajnego dla Sabatu, by sie przydalo. Moze jakis ekwipunek, moze master? Cokolwiek, miejmy nadzieje, ze bedzie to uzyteczne. Obadamy.

Sathriel
Zapisane
A uszy me gluche byly na blagania
Obojetna mi byla mych ofiar udreka
Bo my, anioly, nie znamy przebaczania

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: Wiesci na temat nastepnego seta?
« Odpowiedź #63 dnia: Maja 09, 2006, 07:28:43 pm »

Pewnikiem !gangrele dostaną coś porządnie dogiętego  :twisted: a co za tym idzie pewnie proteinka znowu dostanie cos fajnego  :lol: :lol:
Ja bym chciał żeby !ventru dostali jakąs fajna kobyłke co by z Brucem dobrą pare tworzyli no i kochane !nosferki mogły by coś miłego otrzymać. Niestety  nie moge zrobić listy zyczeń i wysłać , WW to nie św. Mikołaj ani nawet dziadek mróz  :wink: :P
Wogole to Sabbat jakiś taki nie dopieszczony jest , mam nadzieje ze to sie zmieni.
Zapisane
PVP Team

ThorR

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 735
  • ThorR
    • Zobacz profil
Odp: Wiesci na temat nastepnego seta?
« Odpowiedź #64 dnia: Maja 09, 2006, 07:49:32 pm »

Pewnikiem !gangrele dostaną coś porządnie dogiętego  :twisted: a co za tym idzie pewnie proteinka znowu dostanie cos fajnego  :lol: :lol:

Wedle roznych doniesien ten dodatek ma nie zawietac ani !Gangreli ( :( ), ani PROteinki.
Zapisane
ThorR
Gangrel Elder of Wrocław

"No army may enter that land
That is protected by polish hand"

Diabełek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Odp: Wiesci na temat nastepnego seta?
« Odpowiedź #65 dnia: Maja 09, 2006, 08:15:40 pm »

brak wiary w LSJ'a, na pewno znajdzie jakiś sposób zeby dopakować swoich ukochanych futrzaków  :wink:
Zapisane
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu
R'lyeh wgah'nagl fhtagn!
Lôro quer biscoito!

Marchewa

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1012
  • da n00bz house
    • Zobacz profil
Odp: Wiesci na temat nastepnego seta?
« Odpowiedź #66 dnia: Maja 09, 2006, 08:19:47 pm »

spoko wystarczy to nowe promo :D zeby juz nie bylo wygiec ;P
Zapisane
In V:tes world
                                                                                                                I am Lord Voldemort

ZaraZ

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2069
  • Anarch Baron of Lublin
    • Zobacz profil
Odp: Wiesci na temat nastepnego seta?
« Odpowiedź #67 dnia: Maja 09, 2006, 08:31:21 pm »

zawsze mozna znalezc sposoob
na przyklad cos w rodzaju:
"choose a sabbat vampire without flight whose clan name starts with a letter G"
i od razu mozna powiedziec ze ta karta nie jest tylko dla gangreli, prawda? :lol:

a tak bardziej 3majac sie tematu to moze wreszcie jakas sensowna polityka dla sabbatnikoow...? :)
Zapisane
"Make it personal. . ."

Quellcrist Falconer
Things I Should Have Learnt By Now Vol II

Marchewa

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1012
  • da n00bz house
    • Zobacz profil
Odp: Wiesci na temat nastepnego seta?
« Odpowiedź #68 dnia: Maja 09, 2006, 08:42:03 pm »

mam nadzieje ze tak :D sabatowi najbardziej brakuje dobrej polityki ... znaczy nie zeby sie nie dalo teraz zlozyc dobrego decku politycznego na sabacie (przynajmniej bede probowac), ale jednak przewaga camarilli jest widoczna (paritka, maskarada, PTO, i pare innych )
pozatym BHand tez moglby byc bardziej dopakowany, a zwlaszcza karty dla seraphow .. teraz jest ich ... liczac z watchtowerami 6 ? 8 ? no wlasnie ...
pozatym Cieszmy sie tym dodatkiem bo ludzie na forum WW juz kombinuja czy ma sie pojawic dodatek z futrzakami ...( http://forums.white-wolf.com/viewtopic.php?t=38351 )
a tak swoja droga mam nadzieje ze po tym dodatku odswieza came
Zapisane
In V:tes world
                                                                                                                I am Lord Voldemort

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Wiesci na temat nastepnego seta?
« Odpowiedź #69 dnia: Maja 09, 2006, 08:47:38 pm »


Cama jest świeża i pachnąca. Co ty tam chcesz zmieniać? Piąta grupa ci się marzy? :P

A co do nadchodzącego dodatku, to oby przedrukowali DI. Powinna być dostępna na równi z SR.
No i inne starocie pokroju PB:NY też niech przedrukują. Bo już nawet o to ciężko.

I oby ta trzecia edycja oznaczała... wiem, że kilka osób zaszokuję, ale mnie się nie podoba obecna...
nową szatę graficzną.
Zapisane

Pudel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2432
  • Retired pro
    • Zobacz profil
Odp: Wiesci na temat nastepnego seta?
« Odpowiedź #70 dnia: Maja 09, 2006, 09:01:34 pm »

Cama jest świeża i pachnąca.

Taaa... swieza i pachnaca... i out of stock.  :x

nową szatę graficzną

Do pelni szczescia wystarczylby powrot do czcionki z Black Handu i wypieprzenie tych wszystkich znacznkow z tekstow kart... ale to jest pewnie nierealne niestety. :(
Zapisane
Cytat: zasłyszane
oczywiście nie ma nic złego w graniu dla przyjemności, sam zagrałem dwie takie gry w 2007

Sprzedaję single - wyślij swój want przez PM/maila/fb.
Selling VTES singles - pm/mail/fb me your wantlist. Paypal accepted.

Marchewa

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1012
  • da n00bz house
    • Zobacz profil
Odp: Wiesci na temat nastepnego seta?
« Odpowiedź #71 dnia: Maja 09, 2006, 09:16:27 pm »

bardziej marzy mi sie 4 grupa ... do malkov sa 2 albo 3 vampiry z 4 grupy, nie kojarze jak z reszta, ale chocby bloodliny niektore maja tego wiecej :D jak na moje szata graficzna jest looz oczywiscie jesli mowimy tylko o tle vampirkow ... bo jednak trzcionka jest juz ... kiepska
Zapisane
In V:tes world
                                                                                                                I am Lord Voldemort

Docent

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2772
  • *censored*
    • Zobacz profil
Odp: Wiesci na temat nastepnego seta?
« Odpowiedź #72 dnia: Maja 09, 2006, 09:29:50 pm »

mysle ze oni czcionki uzywaja ciagle tej samej, tzn z nazwy... ale firma ktora robi kroj czcionki jakies walki kreci...
Zapisane

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: Wiesci na temat nastepnego seta?
« Odpowiedź #73 dnia: Maja 09, 2006, 09:54:00 pm »

Co do sabatniej polityki to ja bym się kokosów nie spodziewał, w końcu to sabbat . Polityka wygląda mniej wiecej tak: Za 3 w jednym strike'u  :wink: :P
A layout mogliby zostawic black handowy, moim zdaniem był najlepszy i najbardziej dopracowany.
Teraz wychodzi sabbat, przedtem było troche kart do bloodline-ow wiec nastepne albo bedzie jakies novum np. skośni w ramach braku uprzedzeń rasowych albo faktycznie camarilla cos dostanie.
Co by sie nie działo mozemy byc pewni jednego, Gangrele i !Gangrele wyjdą na tym dobrze  :lol: :lol: Na Lsj mozna polegać jak na ponurym żniwiarzu  :twisted: :lol:
Zapisane
PVP Team

Marchewa

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1012
  • da n00bz house
    • Zobacz profil
Odp: Wiesci na temat nastepnego seta?
« Odpowiedź #74 dnia: Maja 12, 2006, 08:18:17 am »

Zapisane
In V:tes world
                                                                                                                I am Lord Voldemort
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11