Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Royal Malkferatu ver 4.0 bitTurbo - Pan Nyagi  (Przeczytany 2837 razy)

Duch Nyi

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1104
    • Zobacz profil
Royal Malkferatu ver 4.0 bitTurbo - Pan Nyagi
« dnia: Maja 03, 2006, 09:54:16 am »

Dla odmiany i dla zaskoczenia wziąłem deck mało przyjacielski i mimo dwojenia i trojenia się - moje przyjaźnie zostawały szybko oddalane w niepamięć co powodowało ból mojego serca i srogi interpersonalny zawód  :cry:  Deck jest nie dla mnie - wolę grać wallem :D

 Btw ilość stealtha jest dla tego wysoka że obawiałem się walli ;] a tu przydały się tylko na Qkieła ( to ten od mieszania bigosu Cyganom )  :D
 
Star Ring:
 
 2x Lucian
 1x Suhalihah
 1x Sheldon
 2x Selma   
 1x Nikolaus
 1x Greger Anderssen
 2x Gilbert Duane
 1x Murat 
 1x Calebros

Master 25

 1x Giant's Blood
 1x Elysium: Palace of Versailes
 7x Minion Tap
 3x Dreams otS
 1x PowerBase: Los Angeles
 1x Barrens, The
 1x Labirynth
 1x Creepshow Cassino
 3x Sudden Reversal
 4x Direct Intervention  ( ultimate anti bums tech )
 2x Parthenon, The

Action 35

 9x 4th trad.

 1x 1st Trad.
 7x Parity Shift
 11x KRC
 1x Ancilla Empowerment
 2x Anarch' Uprising

 1x Banishment
 1x Justicar Retribution
 1x Ancient Influence
 1x Rummors of Gehenna

AMod 26

 2x Aura of Inicibility

 1x Faceless Night
 8x Swallowed by Night
 4x Elder's Impersonation
 6x Lost in Crowds
 5x Forgotten Labirynth

Reaction 4

  4x Telepathic Misdirection

 ..  reszta NIE jest milczeniem ..  :smileyparanoid: :smileyspeechless: :smileyglasses:

  .. btw ktoś chce Herald of Topeth ?



« Ostatnia zmiana: Maja 03, 2006, 10:03:20 am wysłana przez Duch Nyi »
Zapisane
Wywróżę Ci wszystko czego pragniesz

Docent

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2772
  • *censored*
    • Zobacz profil
Odp: Royal Malkferatu ver 4.0 bitTurbo - Pan Nyagi
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 03, 2006, 10:04:20 am »

deck byl ciekawy, chociaz jak mowilem, combat jechal go jak chcial, te kilka manewrow to nie bylo duzo i dodatkowo byle jaki gun deck zjada go calkowicie
prawda jest taka ze w drugiej grze mogles probowac chomikowac te justicar retribiution, bo wtedy mogles wywalczyc te 3:2 dla siebie, jakby Ola spadla
tak czy inaczej deck jest fajny :D
no i udowadnia ze mozna porzadnie grac noskami :)
Zapisane

Duch Nyi

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1104
    • Zobacz profil
Odp: Royal Malkferatu ver 4.0 bitTurbo - Pan Nyagi
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 03, 2006, 11:01:59 am »


 Moje problemy ( czyli nie wygranie stołu ) w drugiej rundzie wyniknęły z tego że ja w przeciwieństwie do Oliviera uważam deale za sztywne i nie podlegające renegocjacjom przy zmieniających się okolicznościach - co okazało się błędem wynikającym jedynie z różnych punktów widzenia na deale - zagrałbym teraz z nim zupełnie inaczej - bo połapałem się w tym co robi po 2-3 turach gdy już było za późno - ale za to byłem jedyną osoba przy której się zdenerwował i krzyczał  - zamknij się .. zamknij się! - :P

  - przynajmniej się wiele nauczyłem z tej gry i nastepnym razem będę mądrzejszy ..  :)
 
 odnośnie combatu - miałem szczęscie i nie nie nie trafiałem -  po prostu racjonalnie tłumaczyłem combat deckom co leży w ich najlepszym interesie ( i co się dla nich sprawdzało ) :] + ew. DI hamowało atak na 1-2 tury które z reguły były przesądzające ..   [ a raz na mojego  Swallowed By Night poleciało nawet DI  :D ] - i byłem zawsze przygotowany do cross table nawet ousta przeciw combatowi lub podzieleniu stołu .. nie można mieć wszystkiego :]
 
  .. żałowałem jedynie że nie podeszło PB:LA nigdy, bo wywołałoby trochę retorycznych "Que?"  :D



Zapisane
Wywróżę Ci wszystko czego pragniesz

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Royal Malkferatu ver 4.0 bitTurbo - Pan Nyagi
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 03, 2006, 12:06:10 pm »

przynajmniej się wiele nauczyłem z tej gry i nastepnym razem będę mądrzejszy ..  :)

Mam nadzieję, że nie tego, żeby deale naginać. A deal is a deal.

byłem zawsze przygotowany do cross table nawet ousta przeciw combatowi lub podzieleniu stołu .. nie można mieć wszystkiego :]

Słusznie. Combat twój wróg!  :lol:
 
Cytat: KeYeR
no i udowadnia ze mozna porzadnie grac noskami

Prawda. Szkoda, że Nosami da się jedynie politykować, ale, jako klan powszechnie wzgardzany, zasłużyły na zwycięstwo zafundowane im przez Nyateneri. Brawo!

7x Parity Shift

Siedem? Nie sądzisz, że zbyt wiele? Mnie Parity Shift udupił na drugim stole. Kisiłem go na ręku trzy tury, czekając aż ktoś się będzie łapał. Tylko, że mój predator - Władca Marionetek - też czekał - na Daringa... i się doczekał.
 

2x Aura of Inicibility

I jak to grało? Opłaca się trzymać?

1x Faceless Night
 8x Swallowed by Night
 4x Elder's Impersonation
 6x Lost in Crowds
 5x Forgotten Labirynth

Krycia nie mało, nie mało. Ale, że bez combatu, praktycznie, wygrałeś, to trza w księdze rekordów zapisać.
Zapisane

Duch Nyi

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1104
    • Zobacz profil
Odp: Royal Malkferatu ver 4.0 bitTurbo - Pan Nyagi
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 03, 2006, 09:56:08 pm »


 Mtapy były jako support ewentualny - poola robiłem z 4th i Paritek dlatego 7x Parity ..
 
 na nosferach da się też zrobić wymiatający deck weenie potence - Nosferatu Hate You ver. 6.0 pana Bakiijii - ale nie będę składał identycznego - idealnego :D
 
   no i poczekajcie na następny turniej hehhehe ..
 
  - z Aura of Invicibity jest tak - że podeszło na 2 gry - w pierwszej niec nie zmieniło bo miałem vote locka ( ale Aura służyła do SCEMENTOWANIA go na stałe )  - w drugiej był skurw*ysyn Luther i zmieniał voty tylko mi więc to było zbyt ryzykowane i zdiscardowałem .. - ogólnie karta ma niezły potencjał - ale max 2 sztuki w decku .. jej siła polega na tym że i tak najczęściej voty są dogadane przed samym referendum i z aury zawsze dostaniesz ten +1 na stałe zanim się chłopaki zorientują  :D

Zapisane
Wywróżę Ci wszystko czego pragniesz

Qkieu

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2180
  • Retired pro.
    • Zobacz profil
Odp: Royal Malkferatu ver 4.0 bitTurbo - Pan Nyagi
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 05, 2006, 06:04:21 pm »

aury bym (D) na zbity pysk, seriously :P

(D) edit - Kukiel wyrazaj sie :)

edit: oops, zapomnialem sie, kajam sie, oj kajam <wstydnis>
« Ostatnia zmiana: Maja 05, 2006, 06:48:06 pm wysłana przez Kukieł »
Zapisane