Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Zmiany od 1 czerwca  (Przeczytany 20706 razy)

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: Zmiany od 1 czerwca
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwca 10, 2006, 08:39:57 pm »

Ładne ?? na wyspach???
Jak jakąs ładną spotykasz to pewnie zza granicy za pracą przyjechała  :wink: :P
Zapisane
PVP Team

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Zmiany od 1 czerwca
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwca 10, 2006, 10:57:52 pm »

dokladnie tak, jak rzecze mirumo  :lol:
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: Zmiany od 1 czerwca
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 11, 2006, 07:12:24 am »

same angielki sa koszmarne, niemal wszystkie to tluste prosiaki obzerajace sie frytkami i hamburgerami. W londynie jest lepiej bo jest mnostwo obcokrajowcow, brazylijki sa ladne (i latwe ;) ) no i oczywiscie duzo slicznych polek
Zapisane

baal

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2635
    • Zobacz profil
Odp: Zmiany od 1 czerwca
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwca 11, 2006, 11:20:17 am »

ooo widze ze elita playboyow sie wypowiedziala. Same pieknosci tutaj na forum, panie nie wiedza co traca :P
mowisz Alek in Brazil :D No no widze ze nam sie forumowy Rocco urodzil :D:D:D
Szacuneczek szacuneczek

A co to a opcja?dalekopis..?
Zapisane

sbodek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1308
    • Zobacz profil
Odp: Zmiany od 1 czerwca
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwca 11, 2006, 12:02:15 pm »

1 czerwca wyjezdzam z Polski i to na dluzej. Strona dalej bede zarzadzal przez siec, ale obsluge sklepu przejmie Kahalet. Tak wiec prosby o zaopatrzenie w boostery/tournament kity/zestawy prerelease itp bedziecie kierowac od czerwca do niego.
Powodzenia Nekhu, trochę spóźnione ale szczere życzenia  :smileysmoker:

Tak panowie pakować się i sp....ć  trzeba
Kumpel własnie  niedawno wrócił po roku pracy i od razu widać że odżył, z tym że pracowal w zwodzie i od razu dorwał się do stanowiska konsultanta (wyżej można tylko z konkursu)  . No co tu mówić zarabiał ok. 8000 funtów miesięcznie   :shock: czyli ok. 10 x więcej niż w Polsce pracując 4x mniej


A orientujesz się Sathriel jak na Wyspach jest z refundacją leków dla obywateli EU odprowadzających na Wyspach składkę? TJ, czy ceny są rozsądne, czy trza płacić 100%?

refundacji leków nie będziesz miał chyba że wykupisz ichnie ubezpieczenie a w tym się nie orientuję. Musisz wziąć z sobą jak najwięcej  i jeżeli planujesz dłuższy pobyt zapewnić sobie dostawy z Polski  :wink:. Pomoc medyczną w nagłych wypadkach masz na krajowe ubezpieczenie ale planowe leczenie już pod to nie podchodzi i mogą być problemy  :smileyermm:

( i złapałem Cię, napisałeś kręgosłup przez „ó”)


  pogadajmy o czymś powaznym

    .. Nekho, dupeczki są fajne tam ?
 
  P.S. Wyślij mi kartkę  :P

kumpel o którym pisałem wyżej musiał wrócić właśnie przez te dupeczki więc uważaj Nekhu bo on był z żona i to był właśnie ten problem  :smileyhurt:
Zapisane
Myśli ich czarne, słowa pokrętne, czyny występne, serca zapiekłe, dusze mroczne, sumienia spaczone

"Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami" George Orwell

M. Janicki "Symetryści...

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Re: Odp: Zmiany od 1 czerwca
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwca 11, 2006, 02:27:11 pm »


A orientujesz się Sathriel jak na Wyspach jest z refundacją leków dla obywateli EU odprowadzających na Wyspach składkę? TJ, czy ceny są rozsądne, czy trza płacić 100%?

refundacji leków nie będziesz miał chyba że wykupisz ichnie ubezpieczenie a w tym się nie orientuję. Musisz wziąć z sobą jak najwięcej  i jeżeli planujesz dłuższy pobyt zapewnić sobie dostawy z Polski  :wink:. Pomoc medyczną w nagłych wypadkach masz na krajowe ubezpieczenie ale planowe leczenie już pod to nie podchodzi i mogą być problemy  :smileyermm:

( i złapałem Cię, napisałeś kręgosłup przez „ó”)

Got me!

Kto by pomyślał? Tyle razy to pisałem, że już błędu nie powinno być. Ale człowiek jest omylny (po wielokroć).  :wink:

Trochę mnie zasmuciłeś z tymi lekami. Jak wezmę dużo ze sobą, to mnie z granicy cofną. O przemyt posądzą.  :)
Zapisane

Ivil

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 938
  • Apostół Flaków
    • Zobacz profil
Odp: Zmiany od 1 czerwca
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwca 11, 2006, 02:34:30 pm »

i zamkna cie w wiezieniu

i...
Jako biały bedziesz miał w tej celi totalnie prze*cenzura*ne

Ruchali cie beda w dupę Murzyni nad ranem

Portoryki w nocy, albo bedzie odwrotnie

komisariat 63...
Zapisane
...Ma na imię Lucyfer... W skrócie Lucek.

O Lucyferze, ja w ciebie wierze!
czarne pacierze wyje jak zwierze!
I mówiąc szczerze złożę w ofierze
Trzy małe jeże lub nietoperze!
Tylko Szatanie, daj mi coś za nie
Bo mowiąc prawdę, nie były tanie...

Pudel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2432
  • Retired pro
    • Zobacz profil
Odp: Zmiany od 1 czerwca
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwca 11, 2006, 02:56:03 pm »

i zamkna cie w wiezieniu

i...
Jako biały bedziesz miał w tej celi totalnie prze*cenzura*ne

Ruchali cie beda w dupę Murzyni nad ranem

Portoryki w nocy, albo bedzie odwrotnie

komisariat 63...

Glodnemu chleb na mysli. :PPPP
Zapisane
Cytat: zasłyszane
oczywiście nie ma nic złego w graniu dla przyjemności, sam zagrałem dwie takie gry w 2007

Sprzedaję single - wyślij swój want przez PM/maila/fb.
Selling VTES singles - pm/mail/fb me your wantlist. Paypal accepted.

baal

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2635
    • Zobacz profil
Odp: Zmiany od 1 czerwca
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwca 11, 2006, 03:04:50 pm »

glodny glodnemu wypommni  :D
Zapisane

sbodek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1308
    • Zobacz profil
Odp: Re: Odp: Zmiany od 1 czerwca
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwca 11, 2006, 03:39:39 pm »


A orientujesz się Sathriel jak na Wyspach jest z refundacją leków dla obywateli EU odprowadzających na Wyspach składkę? TJ, czy ceny są rozsądne, czy trza płacić 100%?

refundacji leków nie będziesz miał chyba że wykupisz ichnie ubezpieczenie a w tym się nie orientuję. Musisz wziąć z sobą jak najwięcej  i jeżeli planujesz dłuższy pobyt zapewnić sobie dostawy z Polski  :wink:. Pomoc medyczną w nagłych wypadkach masz na krajowe ubezpieczenie ale planowe leczenie już pod to nie podchodzi i mogą być problemy  :smileyermm:

( i złapałem Cię, napisałeś kręgosłup przez „ó”)

Got me!

Kto by pomyślał? Tyle razy to pisałem, że już błędu nie powinno być. Ale człowiek jest omylny (po wielokroć).  :wink:

Trochę mnie zasmuciłeś z tymi lekami. Jak wezmę dużo ze sobą, to mnie z granicy cofną. O przemyt posądzą.  :)


bierzesz zaświadczenie od lekarza rodzinnego jakie masz schorzenia, ile i czego musisz dziennie przyjmować i ile to na miesiąc wychodzi, to powinno wystarczyć na przepusczenie większej ilość  w dodatku jeżeli bez firmowych oparkowań będziesz wiózł (co i tak jest wygodniejsze)
paczki z lekami przechodzą przez granice bez problemu , to znaczy wypróbowałem w odwrotną stronę sprowadzając z zachodu do Polski ale myślę że w protiwpołożną tez tak powinno być, więc wysyłka z Polski będzie Ci się kalkulować

porady lekarskie w Anglii są drogie  a na ubezpiecznie trudniej dostępne niz u nas (powaga) więc proponowałbym wylukać jakiegoś naszego emigranta, co przy okazji gwarantuje lepszy poziom leczenia - powaga  :smileyglasses:
Nie powinno być z tym problemu  - wydaje mi się że niedługo więcej kumpli ze studiów będe miał tam niz w kraju, ale karte ubezpieczenia z NFZ-tu i tak weź
« Ostatnia zmiana: Czerwca 11, 2006, 03:45:52 pm wysłana przez sbodek »
Zapisane
Myśli ich czarne, słowa pokrętne, czyny występne, serca zapiekłe, dusze mroczne, sumienia spaczone

"Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami" George Orwell

M. Janicki "Symetryści...

Docent

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2772
  • *censored*
    • Zobacz profil
Odp: Zmiany od 1 czerwca
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwca 11, 2006, 03:53:34 pm »

glodny glodnemu wypommni  :D

lol lol :D:D:D:D
Zapisane

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: Zmiany od 1 czerwca
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwca 11, 2006, 04:33:01 pm »

ooo widze ze elita playboyow sie wypowiedziala. Same pieknosci tutaj na forum, panie nie wiedza co traca :P
mowisz Alek in Brazil :D No no widze ze nam sie forumowy Rocco urodzil :D:D:D
Szacuneczek szacuneczek

A co to a opcja?dalekopis..?

No ba!  :wink: :lol:
Zapisane
PVP Team

Kahalet

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 249
    • Zobacz profil
Odp: Zmiany od 1 czerwca
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwca 11, 2006, 07:56:03 pm »

Relacjonuj czasem, jak Ci się tam wiedzie. Tzn. w jakich warunkach siedzisz, jak Ci się uda dorwać jakąś robotę, napisz jaką. Jak się dogrzebiesz do lokalnego fandomu to też go opisz. :)

ciekawosc to pierwszy stopien do piekla :P
Ale kto pyta nie błądzi.
Ale od przepychu głowa nie boli.

Dla każdego coś miłego  :D
Zapisane
Kahalet
Prince of Wroclaw

sathriel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1251
    • Zobacz profil
Odp: Zmiany od 1 czerwca
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwca 11, 2006, 10:05:03 pm »

Dzis bylem w sklepie z elektronika. Nowiutki laptop z nizszej polki czyli ACER 40GB HDD, 256MB RAM, 1.5GHz mozna kupic za 2 tygodnie pracy przy minimalnej placy (379 funtow)... Ja bralem w Polsce kredyt na 5 miesiecy zeby kupic laptopa  :smileyogre:

Czepiajac sie to przy minimalnej placy (5.05) i 40 godzinach pracy dostaje sie na reke jakies 173 funty, wiec Ci troche zbraknie }:>

Sathriel tkwiacy w szczegolach

P.s. Nekho dupki ladne jak przyjechaly z kontynentu. No chyba, ze lubisz wieloryby.

Zapisane
A uszy me gluche byly na blagania
Obojetna mi byla mych ofiar udreka
Bo my, anioly, nie znamy przebaczania

nekhomanta

  • Administrator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 864
    • Zobacz profil
    • http://vtes.pl
Odp: Zmiany od 1 czerwca
« Odpowiedź #44 dnia: Lipca 01, 2006, 10:11:11 am »

Mam juz net, ale to niewielka pociecha bo VTES w Glasgow wyglada tragicznie. Wlasciwie to wcale nie wyglada jakby tu byl :(
W sklepie sa boostery z 2 dodatkow (tak, oczywiscie sa z Anarchs  8) ), a sprzedawca zapytany o graczy powiedzial ze zepewnie sa bo ktos to kupuje, ale gdzie jak i kiedy ich dopasc to nie wiadomo. Zostawilem wiadomosc w sklepie z nr telefonu, moze ktos sie odezwie ale na razie jest cisza... Kroluje oczywiscie MtG, ale poza tym najpopularniejsza karcianka to... Street Fighter i jeszcze cos dziwnego. Wasz pograzony w zalu

nekhomanta
Zapisane