Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: [WW] VtES 3ed Pre-Release  (Przeczytany 7420 razy)

ThorR

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 735
  • ThorR
    • Zobacz profil
[WW] VtES 3ed Pre-Release
« dnia: Czerwca 22, 2006, 07:56:22 am »

WW zamieścił na swojej stronie info o pre-release VtES 3ed

W kicie znajduje sie nowe promo - Waxen Poetica. Opis ze ST Handbook:

Waxen Poetica - feared by all who have encountered these little wax tablets, the Waxen Poetica have caused
the horrid destruction of more than one of the undead. When washed in a point of blood, the user can spend a
Willpower point and throw it at a foe. Upon hitting that foe, the wax latches on and begins to spread across its
victim's body. Extremely hot, it begins to cause damage once it has covered at least half of the body (usually
after three turns). For every succeeding turn it causes an additional die of aggravated damage, which may be
soaked normally. Thus by the 10th turn after it has hit someone, the wax causes seven dice of damage. The wax
cannot be removed unless the Storyteller botches its damage roll, in which case it stops growing and begins to
cool to the point where the character can peel it off. Note that after six turns it completely covers its victim,
prohibiting action and smothering mortals.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2006, 08:57:49 am wysłana przez ThorR »
Zapisane
ThorR
Gangrel Elder of Wrocław

"No army may enter that land
That is protected by polish hand"

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
[WW] VtES 3ed Pre-Release
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 22, 2006, 09:53:23 am »


Thanks. Keep us informed.
Zapisane

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: [WW] VtES 3ed Pre-Release
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 22, 2006, 10:10:55 am »

Wygląda ciekawie.
Ktoś może będzie brał więcej tych prelease- kit-ów?? Piszą ,że ceny mogą być różne , na Nekha już nie mozna liczyć , więc może jak ktoś weźmie więcej , to cenny będą mniejsze??
Zapisane
PVP Team

Kahalet

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 249
    • Zobacz profil
Odp: [WW] VtES 3ed Pre-Release
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 22, 2006, 11:12:59 am »

Ja może wezme więcej.
Moge zebrać zamówienia i wysłać jakoś zbiorczo.

Jw - będzie taniej.

Więc piszcie kto ile chce i będziemy ściągać.
Mile widziana przedpłata - nie dysponuje takimi możliwościami jak Nekho  :D
Zapisane
Kahalet
Prince of Wroclaw

Satrapa

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 710
    • Zobacz profil
Odp: [WW] VtES 3ed Pre-Release
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 22, 2006, 12:03:28 pm »

Nie rozumiem tego. Opis Waxen Poetica wskazuje na erpega nie karciankę :smileyermm:
Zapisane
Prośba o uściślenie lub rozwinięcie wypowiedzi to nie opinia.
Torpor czy infernal?

ThorR

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 735
  • ThorR
    • Zobacz profil
Odp: [WW] VtES 3ed Pre-Release
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 22, 2006, 12:22:13 pm »

Nie rozumiem tego. Opis Waxen Poetica wskazuje na erpega nie karciankę :smileyermm:

No i slusznie wskazuje, bo to z erpega jest w koncu :D
Zapisane
ThorR
Gangrel Elder of Wrocław

"No army may enter that land
That is protected by polish hand"

Docent

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2772
  • *censored*
    • Zobacz profil
Odp: [WW] VtES 3ed Pre-Release
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 22, 2006, 12:39:14 pm »

Nie rozumiem tego. Opis Waxen Poetica wskazuje na erpega nie karciankę :smileyermm:

uniq equipment
put 6 counters on it
diuring the first round of combat the bearer may burn one counter to put 3 wax counters on the oposing minion as a strike. bleblebleble :P
Zapisane

ThorR

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 735
  • ThorR
    • Zobacz profil
Odp: [WW] VtES 3ed Pre-Release
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 22, 2006, 12:59:56 pm »

Moja wersja:

Waxen Poetica
Combat
Cost: 1BP
Only usable at long range. Opposing minion takes 1R aggravated damage each round of combat during strike resolution. A vampire can only play 1 Waxen Poetica each combat.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2006, 01:07:06 pm wysłana przez ThorR »
Zapisane
ThorR
Gangrel Elder of Wrocław

"No army may enter that land
That is protected by polish hand"

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: [WW] VtES 3ed Pre-Release
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 22, 2006, 01:44:29 pm »

Albo coś w stylu wheather control. Było by bardzo fajnym upgradem do takich Tre na fortkach , zwłaszcza jakby to ekwipunek był a na to się zapowiada.
Zapisane
PVP Team

Docent

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2772
  • *censored*
    • Zobacz profil
Odp: [WW] VtES 3ed Pre-Release
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 22, 2006, 02:13:26 pm »

jakby jeszcze combo
kazda dmg = agrawka + weather + skin of night bylo slabe...
Zapisane

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: [WW] VtES 3ed Pre-Release
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 22, 2006, 06:25:22 pm »

Pewnie ,że jest słabe potrzeba najlepiej tha FOR i 3 lub ewentualnie 4 kart jak gramy na Muaziz (amaranth  :twisted:). Do tego pasowało by mieć dom , coby governy grać ,zeby przeciwnik musiał blokować nam akcje. Jak dla mnie nie brzmi to miodnie. Tylko taka agrawka z ekwipunku przed manewrami byla by pewnie zaduzym bonusem dla klanów z For . Jedno przemawia "ZA" , obiecywali ,że gangrele nie dostaną żadnych kart, a jakos przecież muszą ich "wzmocnić"  :lol: :P :wink:
Zapisane
PVP Team

Docent

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2772
  • *censored*
    • Zobacz profil
Odp: [WW] VtES 3ed Pre-Release
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 22, 2006, 06:47:06 pm »

no bo przeciez... trimerzy maja tak rzadko dominacje... to z tymi governami to masakra poprostu, dominacja i taumaturgia, w jednym klanie? mammamia.... a forka sie juz w tym nieistniejacym klanie poprostu nie znajdzie... combo tak niegrywalne... normalnie, ze wygywa :P wiec nie pierdol prosze :P
Zapisane

Yosar

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 403
    • Zobacz profil
Odp: [WW] VtES 3ed Pre-Release
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 22, 2006, 08:11:21 pm »

Moja wersja:

Waxen Poetica
Combat
Cost: 1BP
Only usable at long range. Opposing minion takes 1R aggravated damage each round of combat during strike resolution. A vampire can only play 1 Waxen Poetica each combat.

Taka karta bezdyscyplinowa to byloby duuuuze przegiecie. Byle nerd wrzucajacy enviromentalowymi agravami 11-tki w torpor? Forget it. Nie sadze, zeby nawet dyscyplinowa dali taka karte komukolwiek.
Raczej mysle, ze to jakas akcja odsysajaca stale wampira z krwi i blokujaca jego akcje. Albo rzeczywiscie cos z tymi counterami.

Y.
Zapisane

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: [WW] VtES 3ed Pre-Release
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 22, 2006, 08:43:05 pm »

no bo przeciez... trimerzy maja tak rzadko dominacje... to z tymi governami to masakra poprostu, dominacja i taumaturgia, w jednym klanie? mammamia.... a forka sie juz w tym nieistniejacym klanie poprostu nie znajdzie... combo tak niegrywalne... normalnie, ze wygywa :P wiec nie pierdol prosze :P
Ja (D) , doecnet ty czytaj ze zrozumieniem, bo widze ,ze ci sie upał udziela. Czy ja napisałem ,że nie grywalne?? Napisałem ,że moim zdaniem jest słabe. Czy ja napisałem ,że nie ma mozliwości zagrać go?? Napisałem ,że ma takie a nie inne wymagania. Jedynym Tre który ma wszystko co trzeba to Cardano tyle że jest 9 , poza tym jest sporo z for ale to nie daje takich dobrych efektow ,jest tez trochu nie Tre ktorych mozna użyć i zdaje sobie z tego sprawe.
Problem w tym , że jak nie masz wszsytkich potrzebnych kart na ręce to bardzo ryzykowne jest zagrywanie jakichkolwiek z nadzieją ,że podejdzie , bo jak nie podejdzie to sie źle konczy. No i jedziesz w zasadzie tylko preya i to w ten sposob ,że grand prey ma praktycznie luz na plecach. Wysłanie wampira w torpor nie jest kluczem do zwyciestwa jesli nie masz jak zablokować wyciagania a w takim decku jak wsadzisz cepta to kombo bedzie słabo szło. Mozna robic deck na muaziz i amarantach , mozna jeszcze grać grave robbingi  , ale jak juz pisałem im wiecej roznych kart tym słabiej combo dochodzi no i nie rozwiazuje to problemu braku wpływu na stół. Juz pomijam fakt ,że duzo talii takiego bleeda moze odbic w (D) albo poprostu go wziąc na klate i robić sobie poola.
Nie twierdze ,że czymś takim nie mozna wygrać , w mysl teorii prawdopodobieństwa wygrać mozna wszystkim. Widziałem kilka róznych wersji takich decków i szczerze mówiąc na 5 osobowym stole słabo sobie radziły.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2006, 11:11:52 pm wysłana przez Dude »
Zapisane
PVP Team

Marchewa

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1012
  • da n00bz house
    • Zobacz profil
Odp: [WW] VtES 3ed Pre-Release
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 22, 2006, 09:43:51 pm »

przedwczoraj gralem z czyms takim nocke ... i ... no wszystko bylo fajnie super combo ... ale  ... nie zniszczyl stolu ... wziol jednego vp gora ... i to na 4 osobowym stole, co dziwne najczesciej wygrywaly wtedy fun decki :D

a co do pre - mam nadzieje ze to nie bedzie kosztowac wiecej niz 200 $ bo wtedy bylo by kiepsko ... no dobra 250 $ ale to tak optyamalnie ....
Zapisane
In V:tes world
                                                                                                                I am Lord Voldemort