Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Lista reprintow w 3 edycji  (Przeczytany 11110 razy)

Miki

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
    • Gabinet Weterynaryjny Drob-Wet w Kielcach
Odp: Lista reprintow w 3 edycji
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 31, 2006, 09:21:40 pm »

Co świetnego w drafcie? Losowość? Dla mnie to capi magickiem.
Zapisane
Gabinet Weterynaryjny Drob-Wet w Kielcach
www.drob-wet.pl

Pudel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2432
  • Retired pro
    • Zobacz profil
Odp: Lista reprintow w 3 edycji
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 31, 2006, 10:11:44 pm »

Co świetnego w drafcie? Losowość? Dla mnie to capi magickiem.

:lol:
To 'normalna' gra nie jest w pewnym stompiu losowa? Ciekawe...

PS. Argument w rodzaju: "bo tak jest w Magicu" jest co najmniej niepowazny. :lol: Ja rozumiem, ze mozna nie lubic Magica "bo tak", ale obiektywnie mowiac to jest bardzo dobra karcianka. :)
PS 2. Nie oznacza to, ze popieram zmiane boosterow na draft friendly (cokolwiek mialoby to oznaczac). :)
Zapisane
Cytat: zasłyszane
oczywiście nie ma nic złego w graniu dla przyjemności, sam zagrałem dwie takie gry w 2007

Sprzedaję single - wyślij swój want przez PM/maila/fb.
Selling VTES singles - pm/mail/fb me your wantlist. Paypal accepted.

Piotr

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 407
    • Zobacz profil
Odp: Lista reprintow w 3 edycji
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 31, 2006, 10:52:27 pm »

Drafty we Vtesie...hmmm...każdy lubi coś innego, więc nie mam (bo tak naprawdę po co ??) prawa na to narzekać.

Jak to będzie w praktyce, zobaczymy podczas preview. Do tego czasu ja się nie wypowiadam.  :smileybeard:
Zapisane
...It's the thrill of the fight, risin' up to the challenge of Your rival and the last known survivor stalks his prey in the night...

Miki

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
    • Gabinet Weterynaryjny Drob-Wet w Kielcach
Odp: Lista reprintow w 3 edycji
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 31, 2006, 11:34:01 pm »

Nie, normalna gra jest prowadzona taliami które się zna i jest się z nimi w pewnien sposób związanym. Draft to przypadkowa mieszanka kart, czysta mechanika. Mam nadzieję, że to sraft frendli jest tylko takim gadaniem żeby coś powiedzieć nowego ;) Ale co tam, u nas i tak nie gra się raczej draftów więc narzekam dla zasady ;)
Magick to była świetna karcianka, teraz to wyprane z klimatu...hm... coś ;) No mechanika czysta imho
Nie lubie draftów bo śmierdzą, a to, że są popularne w mtg pogrąża je do końca :D
Zapisane
Gabinet Weterynaryjny Drob-Wet w Kielcach
www.drob-wet.pl

ThorR

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 735
  • ThorR
    • Zobacz profil
Odp: Lista reprintow w 3 edycji
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 01, 2006, 09:25:35 am »

Shadow Court Satyr YES!!! YES!!! YES!!!
Zapisane
ThorR
Gangrel Elder of Wrocław

"No army may enter that land
That is protected by polish hand"

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: Lista reprintow w 3 edycji
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 01, 2006, 10:59:20 am »

Ja uważam ,że drafty są ok i cieszyłbym się jak by coś takiego pojawiło się we Vtes. Granie draftu to niesamowita frajda, a poza tym mozna potestować swój playskill.  :wink:
Zapisane
PVP Team

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Lista reprintow w 3 edycji
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 01, 2006, 04:46:56 pm »


Drafty w VTES są, i to różne rodzaje, co dowodzi ich nie tak nikłej popularności. Tyle, że nie w Polsce, bo na drafta trza kasy. To jakby przekonać minimum osiem osób, by w tym samym momencie dokonały zakupu kart. Nie liczyłbym na to.
Zapisane

Miki

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
    • Gabinet Weterynaryjny Drob-Wet w Kielcach
Odp: Lista reprintow w 3 edycji
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 01, 2006, 07:57:48 pm »

A prielisy? ;) Też trzeba troche ludzi z kasą do przerąbania na kolorowe kartoniki :)
Zapisane
Gabinet Weterynaryjny Drob-Wet w Kielcach
www.drob-wet.pl

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Lista reprintow w 3 edycji
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 01, 2006, 08:04:47 pm »

A ja tam już nie wiem, co Ci kolesie z WW kombinują...

Żeby tylko nie (D) tak vtesa jak WoD...ich polityka wiadomo na kogo jest ukierunkowana - "money kiddo:)".

Ja rozumiem, że wszystko nieuchronnie zmierza ku zagładzie ale draft we vtesie???? Ma to być jakaś reguła??? qwa nic nie pomuje-jestem wioskowym głupkiem...

Chyba się potne...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 01, 2006, 11:39:30 pm wysłana przez Dude »
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

Ivil

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 938
  • Apostół Flaków
    • Zobacz profil
Odp: Lista reprintow w 3 edycji
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 01, 2006, 08:10:57 pm »

wlasnie, przynosisz wstyd calemu VtES'owi, masz natychmiast zamknac dzwi wyjsc i sie rozstrzelac albo przyjdzie po ciebie w nocy szatan (Jan Szatan) i zrobi ci takie rzeczy ze rano nie bedziesz wiedzial czy jestes soba czy moze kims innym (moze baal'em albo [omg!] silver'em)
Zapisane
...Ma na imię Lucyfer... W skrócie Lucek.

O Lucyferze, ja w ciebie wierze!
czarne pacierze wyje jak zwierze!
I mówiąc szczerze złożę w ofierze
Trzy małe jeże lub nietoperze!
Tylko Szatanie, daj mi coś za nie
Bo mowiąc prawdę, nie były tanie...

Miki

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
    • Gabinet Weterynaryjny Drob-Wet w Kielcach
Odp: Lista reprintow w 3 edycji
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpnia 01, 2006, 08:19:50 pm »

Podpisuje się pod postem Szewskiego rękami i nogami :)
A Szatan to powinien przyjść do gości z WW i przypomnieć im czym zajmowali się 10 lat temu.
Zapisane
Gabinet Weterynaryjny Drob-Wet w Kielcach
www.drob-wet.pl

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: Lista reprintow w 3 edycji
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 01, 2006, 08:59:54 pm »

Ej weźcie nie pieprzcie, jak bym ja był na ich miejscu to też bym wolał nowy samochód niż pochlebne opinie i zadowolenie ludzików z Polski. To normalne ze chca kase zarabiac a ze trzon klientow w USA chce nowe dodatki i chce drafty to je dostanie. Proste.
Zapisane
PVP Team

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Lista reprintow w 3 edycji
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpnia 01, 2006, 09:24:29 pm »

to nie klienci tylko amerykańscy gówniarze...społeczeństwo konsolowo-hamburgerowe i niestety nie da się tego zmienić.
Ale u nas już za niedługo po kolejnej reformie Giertycha będzie to samo...ale to już temat na inny wątek:)

Ktos kiedyś napisał, że Ci co wymyslali starego WoD'a to albo maja już wnuki albo nie żyją:) (Ci co grali powoli zmierzają ku golcondzie:)) więc suma summaró ktoś przyszedł na ich miejsce (wystarczy prześledzić-co zrobiłem:) kto opracowywał ostatnie dodatki do jeszcze WoD'u a kto projektował nowego Vampierza-The Srekwiem. Dla przypomnienia dodam, że jest to jedna i ta sama osoba odpowiedzialna za Wod od jakiś 3-4 lat.

Reasumując:wali mnie to dopóki będę mógł normalnie grać i normalnie nabywać/wymieniać karty.
W przeciwnym razie śmierć kliniczna
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

Miki

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
    • Gabinet Weterynaryjny Drob-Wet w Kielcach
Odp: Lista reprintow w 3 edycji
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpnia 01, 2006, 11:04:21 pm »

Jasne, tylko niech nie robią z siebie mega mrocznych, alternatywnych kolesi. WotC jest dla kasy i nikt tego nie ukrywa. A tu Ci piszą na podręczniku do rekwiema, że gra dla dojrzałych odbiorców... A dojrzali odbiorcy grają w klasycznego WoDa i rekwiem jest kupowany przez zapryszczonych 14latków z nadmiarem kasy, którym dnd już sie znudziło. W ameryce śmieranka fantastyki myśli tak samo jak my, spokojnie. Poczekamy, zobaczymy. WW zobaczy z czasem co im się bardziej opłaca. Bo może dzieciaki kupią dużo od razu, ale im się znudzi. Tak jak było z pokemonem u wotc. A stare prawa rynku są nadal aktualne- 20% stałych klientów przynosi firmie 80% zysków ;)
Zapisane
Gabinet Weterynaryjny Drob-Wet w Kielcach
www.drob-wet.pl

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Lista reprintow w 3 edycji
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpnia 01, 2006, 11:42:02 pm »

taaaa.....
akurat tak jest z kazdym systemem, ze sie zmienia, i z reguly starym graczom sie nie podoba, a nowi sa zainteresowani
takie sa chyba prawa rynku, czyz nie?
poza tym, jak wielokrotnie przy podobnych tematach, moze lepiej poczekac, a potem oceniac?
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired