Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: EC Turyn 2006  (Przeczytany 6916 razy)

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
EC Turyn 2006
« dnia: Sierpnia 28, 2006, 05:46:55 pm »

Gdzieś już pytałem ale jako że nie było odzewu, zakładam nowy temat.
Za dni pare będziemy mieli wrzesień, więc jeśli ktoś liczy na tanie przeloty, pasowałoby zacząć się konsolidować.
O ile nic się nie zmieniło EC jest 25 Listopada, nie wiem jaka grupa z Polski się wybiera ale fajnie by było jakbyśmy polecieli razem.
Sprawdzałem kilka lini i połączeń lotniczych, nie ma ich dużo bezpośrednio do Turynu.
Znalazłem przelot lini SkyEurope Kraków - Turyn  w bardzo korzystnej cenie 29 zł w jedną stronę (nie liczac oplat lotniskowych, ale szczerze mowiac nie wiem co to za oplaty :D )
http://booking2.skyeurope.com/skysales.aspx?step=Select
 Wylot najlepiej chyba 24 listopada a powrót 27, co by oznaczalo mozliwosc gry na turnieju i jeszcze pare dni na asymilacje z miejscowym vtesowy środowiskiem  :D
Jesli ktos znajdzie lepsze oferty to niech tu pisze, zebysmy mogli cos wspolnie wybrac, no chyba ze chcecie kazdy z osobna jechać  :?
Rozumiem, że nie każdy mieszka w Krakowie i że Kraków nie leży w centrum Polski, ale to moim zdaniem bardzo dobra opcja.
Tak czy siak warto sie zainteresowac bo bilety na poczatek listopada kosztuja juz 90zł, czas ucieka  :wink:

Poszperałem trochu i juz wiem co to sa te oplaty lotniskowe około 70 złotych za lot w jedna strone to podatki i tym podobne, z tego co wyliczyła mi zapewne niezwykle mądra aplikacja na stronie lini lotniczej koszt przelotu w obie strony to: 208,27 PLN
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2006, 05:51:11 pm wysłana przez mirumo »
Zapisane
PVP Team

Marchewa

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1012
  • da n00bz house
    • Zobacz profil
Odp: EC Turyn 2006
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 29, 2006, 02:31:33 pm »

no to niezle ... wiec kolejnym  pytaniem jest ile wyniesie nas nocleg tam ... ktos wie jaki jest adres strony oficjalnej ?
w sumie przy takim koszcie przelotu moze w 500 zl mozna by sie zamknac ...?
Zapisane
In V:tes world
                                                                                                                I am Lord Voldemort

Pudel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2432
  • Retired pro
    • Zobacz profil
Zapisane
Cytat: zasłyszane
oczywiście nie ma nic złego w graniu dla przyjemności, sam zagrałem dwie takie gry w 2007

Sprzedaję single - wyślij swój want przez PM/maila/fb.
Selling VTES singles - pm/mail/fb me your wantlist. Paypal accepted.

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: EC Turyn 2006
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 29, 2006, 03:04:37 pm »

Fajnie ze jest w koncu jakis odzew  :D
Najlepsze jest to ze sprawdzajac dzisiaj poczte zobaczylem ogloszenie od lini Skyeurope ktore glosilo ze jak sie zarezerwuje bilet przed 28 sierpnia na loty bo konca roku nie placi sie zadnych dodatkowych oplat, teraz to jak plakanie nad rozlanym mlekiem ale mozna bylo poleciec tam i z powrotem za 60 zł to tak jak pkp do Warszawy  :lol:

Na stronach skyeurope jest tez baza hotelowa, sprawdzałem wczoraj hostele, 3 noce to jest koszt okolo 150 zł (mam nadzieje ze to nie byl koszt jednego noclegu  :wink: ), trzeba miec swiadomosc ze te hostele ktore reklamuja sie na skyeurope moga brac dzieki temu wiecej kasy, wiec jakby byl jakis kontakt na miejscu pewnie dalo by sie taniej. Tak czy owak w najgorszej wersji przelot plus zakwaterowanie to jakies 350 zł, nie tak źle. Do tego dodac 25 Euro za wejscie na turniej co daje 450zł , jak sie uprzesz to w 500 stowach sie zamkniesz :D
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 29, 2006, 03:06:43 pm wysłana przez mirumo »
Zapisane
PVP Team

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: EC Turyn 2006
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 29, 2006, 03:17:30 pm »

odzew to moze i jest z mojej strony, ale na dzis nie wiem czy bede mial kase na zbyciu
realia sa takie, ze do tych 500 zl musisz doliczyc drugie 500 na zarcie, dojazdy, bujanie sie po miescie itp (chyba ze zamierzacie wiezc zarcie ze soba i spedzac caly czas w hotelu, to powodzenia  :lol:)
a poza tym chcialem sie wybrac z kobieta, wiec jak dla mnie to 2 tys
jak bede cos wiedzial to sie odezwe, chetnie bym pojechal z ekipa, ale chwilowo mam inne priorytety finansowe
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: EC Turyn 2006
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 29, 2006, 03:24:09 pm »

No pewnie ze jest jak mowisz, ale jak by ktos chcial to moze za te 500 pojechac. A siedziec  caly czas na dupie to raczej nikt nie bedzie bo turniej jest :P
Szkoda tylko ze last chance Q jest 24 bo samolot jest wieczorem jak by ktos na niego liczyl to musial by leciec w srode 22 a to znowoz wieksze koszta.
Fajnie by było jakbys sie zabral Dude, bo nie chce sam tam jechac :D a narazie wszyscy kreca nosem, co jest w sumie zrozumiałe bo to nie sa male koszta jak na nasze realia. 
Tak czy owak trzymam kciuki za nasze finanse  :wink:  :lol:
Zapisane
PVP Team

nekhomanta

  • Administrator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 864
    • Zobacz profil
    • http://vtes.pl
Odp: EC Turyn 2006
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 29, 2006, 07:08:26 pm »

Ja bede lecial z moja Iwonka z UK. Tak na ok. 3-4 dni zeby cos przy okazji zobaczyc.
Zapisane

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: EC Turyn 2006
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 29, 2006, 07:13:47 pm »

No to sie zobaczymy na miejscu  :D
3 dni to same EC trwa  :wink:

Ja mam plan przyleciec w piatek wieczorem,  zobaczyc co i jak a potem przez weekend grac, powrotny samolot jest dopiero w poniedzialek wieczorem wiec zostaje caly dzien na zwiedzanie  :P
Zapisane
PVP Team

sathriel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1251
    • Zobacz profil
Odp: EC Turyn 2006
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 29, 2006, 10:52:24 pm »

Tez rozwazam mozliwosc wybrania sie do Turynu :P

Sathriel
Zapisane
A uszy me gluche byly na blagania
Obojetna mi byla mych ofiar udreka
Bo my, anioly, nie znamy przebaczania

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: EC Turyn 2006
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 29, 2006, 10:57:03 pm »

no i o to sie rozbija, ze tez chcielismy pojechac na dluzej, plan jest taki ze moze i na tydzien, pokrecic sie po paru miastach itp
na sam turniej chetnie bym sie wybral, ale tak naprawde bylaby to dodatkowa atrakcja
zobaczymy, czas pokaze
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Marchewa

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1012
  • da n00bz house
    • Zobacz profil
Odp: EC Turyn 2006
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 30, 2006, 08:38:25 pm »

no mnie na dluzszy wyjazd napewno nie bedzie stac ... ale chociaz na turniej =]
Zapisane
In V:tes world
                                                                                                                I am Lord Voldemort

GALi

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 273
    • Zobacz profil
Odp: EC Turyn 2006
« Odpowiedź #11 dnia: Września 11, 2006, 01:02:56 pm »

my juz z izim zabookowalismy bilety w wizzair wylot 24 ;) o 7 rano gdzies tam wyladujemy u makaroniarzy
wiec z ekipy z Gliwic bede 2 osoby
wylot z Pyrzowic ladujemy w Bergamo kolo Mediolanu jezeli ktos bedzie lecial tak jak my to mozemy razem wynajac auto (ford fiesta kosztuje 100 Euro za 4 dni, mecedes 220 250euro  ) wiec jak by sie zebraly 4 ososby byloby to 25 Euro za fieste czyli prawie darmocha ;)
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2006, 01:47:07 pm wysłana przez GALi »
Zapisane
A w mojej glowie slonc milionami
Karuzela noca lsni
Na niej jestesmy sami
Ja i ty...
__________________________

baal

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2635
    • Zobacz profil
Odp: EC Turyn 2006
« Odpowiedź #12 dnia: Września 11, 2006, 01:23:02 pm »

Szukam drugiej osoby na tandem do Turynu. rower po przegladzie sprawne hamulce  przerzutki. Do tego wygodne sidelka. Tylko lampka tylnia nie swieci. Wyjazd za 3 dni powrot w grudniu.
 :)
Zapisane

izi

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 495
    • Zobacz profil
Odp: EC Turyn 2006
« Odpowiedź #13 dnia: Września 11, 2006, 03:53:18 pm »

Calkowity koszt imprezy bedzie w okolicach 1000zl...

Edit:
Dokladniej:
przelot to bergamo (kolo milanu) - 0zl(tyle kosztuje niby bilet) +rozne oplaty = 181zl
pobyt w hotelu w ktorym odbrywaja sie EC - 35eur za noc w pokoju 2 osobowym = 105EUR
wynajecie samochodu w 2 osoby ok. 100EUR = 50 EUR
oplata za autostrady w 2 strony w 2 osoby ok. 20EUR = 10EUR
oplata za wjazd = 22 EUR
+oplata za przejazd na lotnisko liczmy 20zl
razem 200zl i 187EUR = 950zl

Mozna kombinowac i jechac np pociagiem z lotniska ale niekoniecznie musi byc taniej...
Mozna tez zalezc tansze noclegi w hostelach (w hotelach zaczynaja sie od 50eur) ale raczej beda na uboczu i trzeba bedzie dojezdzac blah. Najlepsza chyba opcja jest oszczedzenie na noclegach i spanie w samochodzie...

izi


« Ostatnia zmiana: Września 11, 2006, 05:20:14 pm wysłana przez izi »
Zapisane

Kahalet

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 249
    • Zobacz profil
Odp: EC Turyn 2006
« Odpowiedź #14 dnia: Września 12, 2006, 11:25:44 am »

Szukam drugiej osoby na tandem do Turynu. rower po przegladzie sprawne hamulce  przerzutki. Do tego wygodne sidelka. Tylko lampka tylnia nie swieci. Wyjazd za 3 dni powrot w grudniu.
 :)
To ja chyba pójde z pielgrzymką.
Jutro wyruszam.
Ktoś się pisze?
Zapisane
Kahalet
Prince of Wroclaw