Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: !Brujah  (Przeczytany 2363 razy)

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
!Brujah
« dnia: Listopada 03, 2006, 03:55:36 pm »

Widze, że się sporo decków pojawiło więc postanowiłem zamieścić również mój najnowszy wynalazek. W założeniu jest to prosty vote & bruise deck. Pierwszy deck od jakiegoś czasu w którym nie ma dreamsow i jest 90 kart, narazie tak pozostanie. Sprawuje się ładnie a co najważnejsze gra się nim bardzo przyjemnie.

Crypt [12 vampires, average capacity: 7.42]
2x Armin Brenner CEL FOR POT PRE ani obf  10 Brujah antitribu:4 archbishop
4x Hektor CEL POT PRE QUI for  9 Brujah antitribu:4 priscus
1x Marcel de Breau CEL POT PRE ani pro  9 Brujah antitribu:3 archbishop
2x Shawnda Dorrit CEL obt pot pre  6 Brujah antitribu:4 priscus
1x Wah Chun-Yuen POT cel dom pre  5 Brujah antitribu:3 
1x Patrick POT pre  4 Brujah antitribu:4 
1x Smash pot pre  3 Brujah antitribu:4 
 
Library [90 cards]
Master [13]
1x Black Forest Base
1x Direct Intervention
1x Fame
1x Gang Territory
1x KRCG News Radio
5x Minion Tap
1x Regent
1x Tension in the Ranks
1x Yawp Court
 
Action [7]
1x Abbot
1x Entrancement
2x Eternal Vigilance
3x Rumble
 
Action Modifier [18]
4x Bewitching Oration
4x Forced March
1x Freak Drive
4x Iron Glare
5x Voter Captivation
 
Ally [2]
1x Gregory Winter
1x Mylan Horseed (Goblin)
 
Equipment [2]
1x Sport Bike
1x Sword of Judgment
 
Political Action [18]
2x Anarchist Uprising
1x Ancient Influence
3x Consanguineous Boon
1x Crusade: New York
1x Disputed Territory
2x Dogs of War
6x Kine Resources Contested
2x Perpetual Care
 
Retainer [1]
1x Mr. Winthrop
 
Combat [29]
1x Amaranth
8x Immortal Grapple
2x Majesty
6x Pursuit
2x Skin of Steel
3x Taste of Vitae
7x Torn Signpost

Kombat jest zrobiony głównie pod Hektora chociaż inne wampiry również potrafią sobie poradzić. Deck jest zabijany przez cel guny ale na to niewiele da się poradzić. Wsadziłem na próbe Wintera co by palił storporyzowane wampiry, jak się nie sprawdzi to pewnie wejdzie Carlton. W decku brakuje mi przede wszystkim permableedu , wychodzi brak heart of the city , które było by tu idealne. Znalazłbym tez chociaz z trudem miejce dla gurchon hall-a ale rowniez mi go brak. Ogółem jest bardzo ciasno i brakuje miejsca na pare fajnych kart.
Zapisane
PVP Team

gizmo666

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 502
    • Zobacz profil
Odp: !Brujah
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 03, 2006, 04:19:18 pm »

he he teraz kazdy kto mial podstawke brujah anty cos takiego bedezie chcial miec  :smileyvampire:

1)no wiec, co do krypty nie myslales moze o Miguel Santo Domingo jak dla mnie jest swietny do tej tali :) tzn w mojej wersji bedzie, ma POT PRE cel for i permableed ;p

2) teraz polityki - moze lepiej by bylo cardinal benediction dac? zamiast crusade? co prawda nie jak masz w krypcie te maluszki ale jak by byl miguel ... pozatym mozna zawsze przerobic hektora w cardynala bo 2 priscusy to srednia sprawa

zastanowilbym sie tez nad reiforcments szt 2

3) combat - hmmm wiecej SoS i jeszcze tak ze 2 amaranthy moze.... moze troche mniej znakow, jakies 2-3 disarm?

taka mala dygresja - wlozyc 5 hektorow do crypty i dodac 4 taste of death :)))

4) inne - freak drive out za forced march? gregory hmm... ja tam wole van wyk szczegolnie by ktos nie wystwil swojego i nie spalil hektora   :smileyvampire:
Zapisane
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3382045

LSJ wrote:
I have no idea what this question is asking.
But I suspect the answer is: card text.

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: !Brujah
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 03, 2006, 04:41:59 pm »

O Miguelau zapomniałem, faktycznie pasuje jak ulał , bankowo wejdzie. Benedykcji w tali nie ma właśnie z uwagi na te maluchy i mysle że miguel to nie wiele zmieni. Specjalnie dla Hektora jest w tej tali regent (imho karta stworzona dla niego), a drugi priscus bardzo często sie przydaje zeby jakis inny z dupy na stole wystawiony nie blokował twoich głosów. Zreguły wygląda to tak, że albo hektor dostaje regenta albo Dorrit crusade i tu bym nic nie zmieniał. Reinfocements jest fajne i myślałem nad tym ale jakoś brakuje miejsca, może okroje polityke z ancient infuence i perpetuala, zobaczymy. Co do combatu więcej skin of steal nie dorzuce bo mija się to z celem , combatu ostatnio jest mało a przy grabiach z reguły nie dostaje jakiś strasznych batów, baty dostaje od cel gunów i zwiększanie ilości skin of steali niewiele tu zmieni podobnie jak wsadzanie taste of death. Amaranthow nie chce dorzucac wlasnie z uwagi na brak carltona no i czasami przewagi glosów, poto wlasnie jest Grzesiu zeby sie takimi duperelami zajmował. Disarmow brak , poniewaz w zalozeniu bije hektor a on ich nie potrzebuje, w więkości przypadków była by to martwa karta. Freak drive specjalnie jest zostawiony jeden zeby jak przyjdzie mozna bylo wykonac 3 akcje a poza tym Brenner ma fortka na superior wiec moze sie odtapowac po nie udanej akcji.
Ps. Wystawianie Carltona staram się zablokować albo rzucam directa, ewentualnie przejmuje, wiec nie jest do "nieżycia" niezbędny.
Zapisane
PVP Team

gizmo666

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 502
    • Zobacz profil
Odp: !Brujah
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 03, 2006, 04:53:39 pm »


no carlton nie jest niezbedny ale nie wiem czy zamist go interwniowac,przjomwac nie lepiej wystawic swojego... jak zawsze wszystko zalezy od mete ja bym wywalil majesty i dal skin of steal dlatego ze po immoratlu agrawke z lapki od 3misis tez dostne ... a tak to  prev i on w piach a ja nie ;) oczywiscie mozna nie grac immortala i konczyc combat majesty,ale wtedy on w torpa nie idzie :/ moze z tymi priscusami to masz racje.. nie wiem u nas rzadko jest wiecej niz 1 na stole.
Zapisane
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3382045

LSJ wrote:
I have no idea what this question is asking.
But I suspect the answer is: card text.