Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: fatima albo i nie ;)  (Przeczytany 3586 razy)

GALi

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 273
    • Zobacz profil
Odp: fatima albo i nie ;)
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 10, 2006, 02:20:59 pm »

2 taste'y sa tylko zeyb okzajonalnie je zagrac zeby po minion tapie fatima miala pare krwinek a do fulla uzupelanimy privision'ami :)
wszystkie wejscia musza byc kontraktami bo bez tego provisiony nie dzialaja a jak juz ktos wczeniej powiedzial z clandestine sa 2 werjscia jak masz freak drive/ forced na rece wiec nie jest tak zle
oki moge wrzucic rozne wejscia i zmasakrowac pare minionow w turze tylko po co ?? zabije preyowi wszystkie wampiry i ani koles nie pogra i ani nie zmiekczy mi grand prey'a ;)
w najnowszej wersji na polityke wrzucilem Confusiony przynajmniej jeszcz ena bleed'a mozna zagrac
tia zastanawialem sie nad wersja mniej bleedujaca a z dodatkiem AUS ale w koncu zdecydowalem sie na to ze malki beda szly do przodu a fatima bedzie im pomagac jak trzeba bedzie a jak nie to pacyfikuje predatora zeby sie nie rzucal i nie chce zeby mnie przysrywalo jeszcze reakcjami i zmuszac sie zeby zostawic malka odtapowanego do odbicia niech juz lepiej ida do przodu
no i tylko !malki moga byc z powodu jednej karty czyli sibil's tongue'a ktorym idziesz po karte ktora potrzebujesz czy to clandestine czy provision czy tam inny syf, chociarz przewaznie i tak konczy sie ze ide po minion tapa, przynajmniej tak wyszlo po minimalnych testach, narazie najlepiej jak doszlo to artemis "zminiontapowany"  hunt forced march sybil po minion tapa i w nastepnej turze mion tap na fatime ;)

no i najnowsza wersja deck'a

5x    Fatima al-Faqadi    CEL OBF QUI aus for    8    Assamite:2    
3x    Artemis    DEM OBF aus cel for    6    Malkavian antitribu:2    
2x    Dolphin Black    AUS DEM OBF    6    Malkavian antitribu:2    
2x    Uncle George    DEM aus dom obf    5    Malkavian antitribu:3    
Library [90 cards]
Master [14]
2x    Contract
2x    Dreams of the Sphinx
1x    Fame
6x    Minion Tap
1x    Pentex(TM) Subversion
1x    Underworld Hunting Ground
1x    Visit from the Capuchin
Action [19]
8x    Clandestine Contract
7x    Kindred Spirits
4x    Sibyl's Tongue
Action Modifier [18]
4x    Confusion
5x    Forced March
5x    Freak Drive
2x    Lost in Crowds
2x    Spying Mission                                          // pojwilo sie wiecej OBF wiec zamiast facelessow
Action Modifier/Combat [4]
4x    Swallowed by the Night                            // zwiekszylem bo to zawsze stealth ktory mozna zrzucic w combacie zeby nie zalegal
Action Modifier/Reaction [5]
5x    Provision of the Silsila
Equipment [6]
5x    Assault Rifle
1x    Blade of Enoch
Reaction [2]
2x    Confusion of the Eye
Combat [22]
9x    Psyche!
9x    Pursuit
2x    Skin of Steel
2x    Taste of Vitae

chyba jedyna zmiana jaka jeszcze mam w glowe to wywalenie 2x pursuit i wrzucenia 2 kart do stealth'a dodatkowych

i w ramach offtopa cos do poogladania glosujcie !! :D

http://www.youtube.com/watch?v=gIkR3I-3FTM       // tu przedstawia sie na kandydat
http://www.youtube.com/watch?v=CTljrhOfWVg      // a tu ma zajebisty sweterek
« Ostatnia zmiana: Listopada 10, 2006, 02:32:43 pm wysłana przez GALi »
Zapisane
A w mojej glowie slonc milionami
Karuzela noca lsni
Na niej jestesmy sami
Ja i ty...
__________________________

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: fatima albo i nie ;)
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 10, 2006, 06:05:39 pm »

wodzu :) a co ja mam pisać o Twoich deczkjach???
Ja się nie znam na assamitach :)

Ja dorzuciłbym np pentexa co by były 2 lub nawet 3 bo to zawsze zajefajnie udupia (nigdy nie gram 1, albo 0 albo 2-3)

a co do reszty...to sam nie wiem. Chciałbym zagrać z takim deckiem :) i zobaczyć czy zadziała bo wydaje mi się, że jest to "one-star" deck i wystarczy wklepać fatimie co nie jest trudne :) i wszystko sie sypnie :)

pozdro

p.s. jeszce tu wróce jak najdą mnie jakieś głębsze przemyślenia :)
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i