Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Wazne: Numery V:EKN!!!!  (Przeczytany 9783 razy)

Pudel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2432
  • Retired pro
    • Zobacz profil
Odp: Wazne: Numery V:EKN!!!!
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 08, 2006, 12:17:27 pm »

dwa, podczas rejestracji na turnieju mialem troche inne rzeczy na glowie, np wysypal sie notebook na 5 min przed turniejem, bylo opoznienie, wszyscy jeczeli kiedy zaczynamy itp...ale to nieistotne

Zgadza sie. Jest to nieistotne. W momencie gdy dane byly wpisywane do kompa, nie mogl byc wysypany - wtedy pytalem czy podac numer.

Cytuj
co jest istotne, to ze numery sa sprawa graczy - jest logiczne, ze beda potrzebne, i czekanie, az ktos zalatwi to za ciebie, odezwie sie do ciebie i laskawie pomysli o numerze jest nieporozumieniem

No przeciez sam pytalem.  :lol: Skoro nie chcieliscie to powinniscie sobie sami poradzic. WIec nie gadaj mi tu farmazonow, ze to wina graczy, bo ci nie podali. Sam nie chciales, a teraz szukasz winnych naokolo.

Cytuj
nie bede pisal do ludzi zeby przyslali mi numery, bo sami powinni o tym wiedziec. zlewa mnie koncertowo ile czasu dziennie spedzasz na necie, nie musze o tym wiedziec, i , ponownie, to jest w twoim interesie zeby podeslac mi numer. nie bede po turnieju pisal do kazdej osoby ktorej numeru nie znam, poza tym zaloze sie, ze w tydzien i tak wszystkich bym nie dostal
po to mamy zrobic baze numerow, zeby tego uniknac, btw wiekszosc organizatorow przede mna i tak miala to szczerze w dupie, wiec uczep sie kogos innego

Zaraz 3 posty wyzej napisal co mozna bylo zrobic.

Cytuj
i owszem musiales miec numer skoro grales w Bydgoszczy, tyle ze jesli do tego czasu nie bylo go na stronie WW, tzn nie zarejestrowales sie i nie byles na liscie, to mozesz sobie ten numer, delikatnie mowiac, wsadzic. z drugiej strony, czesc moglem przeoczyc, mialem wybitnie malo czasu na wyslanie raportu po turnieju

Kilkam w My Account - mam przypisany numer - klikam na niego - widze wyniki. Twojego numeru nigdzie nie ma... chyba jasne, ze to ten nowy moge sobie wsadzic w dupe, a nie stary.

Powtorze po raz bodajze trzeci - zmien ten dziwny nowy numer u gory na stary i bedzie po problemie. Przyjmijmy, ze ten nowy nie istnieje i nigdy nie istnial. Tyle mego.

I naprawde, prosciej bylo od razu napisac - " czesc moglem przeoczyc, mialem wybitnie malo czasu na wyslanie raportu po turnieju", a nie wyskakiwac z tekstami co cie zlewa, a co nie, bo jesli ktos ma byc tutaj winny delikatnie mowiac "sredniej organizacji", to na pewno nie sa to gracze.
Zapisane
Cytat: zasłyszane
oczywiście nie ma nic złego w graniu dla przyjemności, sam zagrałem dwie takie gry w 2007

Sprzedaję single - wyślij swój want przez PM/maila/fb.
Selling VTES singles - pm/mail/fb me your wantlist. Paypal accepted.

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Wazne: Numery V:EKN!!!!
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 08, 2006, 12:34:30 pm »

ponownie, zluzuj z tonem czlowieku, bo raczej nie jestes dla mnie partnerem do rozmowy, a juz szczegolnie nie w tym klimacie
jak ci sie nie podoba organizacja, to masz 2 opcje - 1) zrob lepiej 2) nie przyjezdzaj jak bylo do dupy

jak na razie wiekszosc postow od ciebie jakie tu widze to pretensje do calego swiata. nie szukam winnych, kwestia numerow mogla byc zalatwiona lepiej, a nie byla. archona dostalem od ToYa na dzien przed wyslaniem, potem sie okazalo ze z bledami. na turnieju byl zachrzan, zamet z powodu kompa, nie wciskaj mi co moglem a co nie, bo chcialem turniej zaczac, sam byles jednym z tych, co jeczeli kiedy sie zacznie
poza tym zrozumialbym gadke o numerze, gdyby pretensje mial np Baal, Szewski, ZaraZ (ktory akurat ich nie ma jak widze :) ) i cala masa osob ktore na turnieje faktycznie jezdza, a nie w momencie, kiedy wypowiada sie koles, ktory raz w zyciu raczyl ruszyc tylek poza wlasne miasto. naprawde, daruj sobie

i nie odpisuj na tego posta, bo nie mam ochoty czytac twoich wypocin

aha, jeszcze laskawie podaj swoj numer, bo nie chce mi sie go szukac. albo nie. twoja sprawa
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

ZaraZ

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2070
  • Anarch Baron of Lublin
    • Zobacz profil
Odp: Wazne: Numery V:EKN!!!!
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 08, 2006, 01:03:56 pm »

1004624 to jest moj numer VEKN
No i warto się zapieniać? Mgła wtedy oczy zasnuwa ;)
Dude, prawdę mówiąc obaj piszecie w podobnym tonie :lol:
Tak jak napisałeś, kwestia numerów mogła być załatwiona inaczej, nie była. Nie widzę powodu do robienia z tego afery, co się stało, to się stało. Dlatego jednak tworzymy tę bazę numerów, żeby takich problemów w przyszłości uniknąć. Na szczęście nie było na turnieju nikogo na tyle sfiksowanego na punkcie rankingu :lol:
Dlatego ponownie wzywam do zresetowania tego tematu, nie temu miał chyba służyć. Aha, gdybyś miał chwilę, to warto byłoby je w jakimś porządku ułożyć (alfabetycznym?). Tak btw, to przydałby się nam jakiś nowy mod, bo wychodzi na to że wszystko na Dude'a głowie. Sinaath w torporze, nekho wpada tutaj od przypadku do przypadku chyba. Whaddyasay?
Peace (again) :D
Zapisane
"Make it personal. . ."

Quellcrist Falconer
Things I Should Have Learnt By Now Vol II

baal

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2635
    • Zobacz profil
Odp: Wazne: Numery V:EKN!!!!
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 08, 2006, 01:05:31 pm »

Ja se w sumie nie chce wtraca bo mnie to rybka:)
Ale jak ma napisac swoj numer jak zabroniles mu odpisywac ?  :D
Chyba ze bedzie cwany i swoje odpowiedzi bedize pisal post wyzej uzywajac opcji edytuj  :smileytired:
Hmm niezla schiza chyba tak zaczne :D

//////////
Co ty mowisz nie draznie  :D

/////////
hmmm zobacze jak sie sprawdzi :) Zaczynam odpowiadac wstecz  :D Akle tylko tu zeby nie wprowadzac zamieszania:D
« Ostatnia zmiana: Grudnia 08, 2006, 04:08:34 pm wysłana przez baal »
Zapisane

ZaraZ

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2070
  • Anarch Baron of Lublin
    • Zobacz profil
Odp: Wazne: Numery V:EKN!!!!
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 08, 2006, 01:20:22 pm »

baal, nie drażnij :lol:
Poza tym sprytnie ominąłem ten paradoks podając numer Pudla z paru postów wstecz. :P

edit:
No tak, to nawet może być zabawne :D
Cholera, ale czy ja tobie teraz powinienem odpowiadać tutaj, czy w swoim poprzednim poście?  :smileysmoker:
Tak w ogóle to z góry współczuję komuś, kto to będzie czytał od początku :lol:
« Ostatnia zmiana: Grudnia 08, 2006, 04:45:56 pm wysłana przez ZaraZ »
Zapisane
"Make it personal. . ."

Quellcrist Falconer
Things I Should Have Learnt By Now Vol II

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Wazne: Numery V:EKN!!!!
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 08, 2006, 04:06:01 pm »

no istotnie zacma, przyznaje. zrzucam to na dziwne pory, w jakich sie tu pojawiam, i stek wypocin, ktore przewinely sie wokol tego numeru. kolo posty pisze dlugie, moglo zniknac :D

@ baal - w bardzo prosty sposob, kliknac "odpowiedz", wpisac imie i nazwisko, a obok numer :D chociaz opcja, ktora przedstawiles, bylaby mastersztykiem :D poza tym jak sledzisz nasza scene polityczna, to wiesz dobrze, ze niejedno mozliwe :D

alfabetycznie to owszem i uloze, jak zbierze sie wiecej numerow, i znajde czas / ochote zeby to zrobic, mowiac pokrotce
na pewno musi to byc zrobione przed nastepnym turniejem, czyli 6 stycznia

co do moderatorow, to tak sobie siedze cicho i nic nie mowie, ale istotnie przydalby sie ktos jeszcze. chociaz na forum za duzo sie nie dzieje, i do roboty zbyt wiele nie mam. i tak musze tu zrobic swiateczne porzadki, a jak to z porzadkami to wiadomo...moze jutro...a moze pojutrze...:D
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Pudel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2432
  • Retired pro
    • Zobacz profil
Odp: Wazne: Numery V:EKN!!!!
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 08, 2006, 06:29:45 pm »

ponownie, zluzuj z tonem czlowieku, bo raczej nie jestes dla mnie partnerem do rozmowy, a juz szczegolnie nie w tym klimacie

Sam narzuciles taki ton juz w bodaj drugim poscie "na to zlewam, tego nie czytam, tamto mam w dupie". Tak to mniej wiecej zabrzmialo.

Cytuj
jak ci sie nie podoba organizacja, to masz 2 opcje - 1) zrob lepiej 2) nie przyjezdzaj jak bylo do dupy

Nadinterpretujesz moje slowa. Organizacja jako taka byla ok - rozwiazanie kwestii brakujacych numerow bylo rozwiazane w moim mniemaniu zle. Czemu nie dopuszczasz do siebie ani jednego slowa krytyki? A demagogiczny tekst "to zrob lepiej" jest prawde mowiac smieszny. Nie moge powiedziec o filmie, ze jest do dupy, bo nie umiem zrobic lepiej?

Cytuj
jak na razie wiekszosc postow od ciebie jakie tu widze to pretensje do calego swiata.

Nieprawda. W zasadzie nie mam pretensji o nic, po prostu irytuje mnie pewien ton twojej wypowiedzi "to nie moja wina, zrobilem wam laske ze macie nowe numery, wiec czego ode mnie chcecie - co zlego, to nie ja". Powtorze po raz czwarty - olac ten nowy numer, od teraz chce miec wszystko wpisywane na stary. Tyle.

Cytuj
sam byles jednym z tych, co jeczeli kiedy sie zacznie

Kompletna bzdura. Bylem juz na tylu turniejach w zyciu (VtES nie jest jedyna gra w ktora gralem i gram, nie wiem na ilu turniejach ty byles, ale mysle, ze zrobionych kilometrow mam wiecej niz ty), ze zdaje sobie sprawe, ze zawsze sa obsuwy i nigdy nikomu nie zwracam o to uwagi. Nie wkladaj wiec w moje usta zmyslonych tekstow. I prosze, przestan traktowac mnie jak nooba, ktory pierwszy raz na oczy widzial w Warszawie karty i turniej.

Cytuj
poza tym zrozumialbym gadke o numerze, gdyby pretensje mial np Baal, Szewski, ZaraZ (ktory akurat ich nie ma jak widze :) ) i cala masa osob ktore na turnieje faktycznie jezdza, a nie w momencie, kiedy wypowiada sie koles, ktory raz w zyciu raczyl ruszyc tylek poza wlasne miasto. naprawde, daruj sobie

To akurat nie ma kompletnego znaczenia. A porownywanie ludzi, ktorzy graja w gre 8 (czy ilestam) lat z ludzmi, ktorzy graja w gre 3 lata to nieporozumienie. Porownaj ilosc lat podzielona przez liczbe rozegranych turniejow przez danego gracza (biorac pod uwage ile turniejow bylo w danym roku rozegranych) - wtedy bedziesz mial prawie miarodajny wspolczynnik.

Cytuj
i nie odpisuj na tego posta, bo nie mam ochoty czytac twoich wypocin

Dlaczego uzywasz tanich chwytow demagogicznych? Tak zazwyczaj jest jak komus sie koncza argumenty - wtedy chwyta sie innych sposobow udowodnienia swoich racji.

Zeby nie bylo - zupelnie mi to nie przeszkadza, ze zglosiles wyniki tak a nie inaczej. Chce jednak na przyszlosc, zeby organizator turnieju nie wymyslal sobie numerow z kosmosu, tylko albo bral je od graczy przy rejestracji, albo szukal na takiej liscie jak na forum, jak nie znajdzie - temat na forum - jak ktos nie odpisze w temacie - nowy numer.


Tyle mego. Pax.

EDIT: Literowki.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 08, 2006, 07:06:08 pm wysłana przez Pudel »
Zapisane
Cytat: zasłyszane
oczywiście nie ma nic złego w graniu dla przyjemności, sam zagrałem dwie takie gry w 2007

Sprzedaję single - wyślij swój want przez PM/maila/fb.
Selling VTES singles - pm/mail/fb me your wantlist. Paypal accepted.

Qkieu

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2180
  • Retired pro.
    • Zobacz profil
Odp: Wazne: Numery V:EKN!!!!
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 09, 2006, 02:31:55 am »

ok, to ja dorzuce moj numerek.

Paweł Kukiełczyński - 1005578

Nowy numerek, dopiero co dolaczony do mojego acc na WW. Stare niech piorun swistnie, i tak sie w nich pogubilem, nigdy go nie pamietalem, a kazdy org dawal mi nowy, takze neizly chaos sie zrobil ^^ ale skoro od teraz mamy taka fajna sciagawke dla orgow to niech bedzie tabula rasa :)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2006, 12:35:43 pm wysłana przez Kukieł »
Zapisane

picasso

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 655
    • Zobacz profil
Odp: Wazne: Numery V:EKN!!!!
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 09, 2006, 11:30:14 am »

A mnie zwisa jaki mam numer/y ;d pojechałem sobie zagrać, pograłem, pogadałem z fajnymi ludzmi wróciłem do domciu i jestem happy :D
i na nastepny turniej tez pojade, niewazne czy bede mógł sie potem znalejsc na stronie white wolfa, basha, anonsach seksualnych czy dokumentalnym filmie szewskiego :D
Zapisane

mamster

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 170
    • Zobacz profil
Odp: Wazne: Numery V:EKN!!!!
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 09, 2006, 12:55:28 pm »

czesc
moj numer: 1005580
Zapisane

wenanty

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 989
    • Zobacz profil
Odp: Wazne: Numery V:EKN!!!!
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 11, 2006, 06:20:27 pm »

Cytuj
4390029 Tomasz Andruszkiewicz

Miałem kiedyś numer, ale go zjadło, wykasowało, wyekspirował, został rozsprzedany przez speców WW na części (znaczy, cyferki). Po ostatnim turnieju nie mogłem go skojarzyć ze sobą na stronie WW, ba - znaleźć się nie mogłem nawet - więc wygenerowałem nowy. 1005510.
Zapisane
"szeroka aktywnosc na terenie naszego kraju calkowicie nam nieznanych i obcych form zycia nie moze byc ukrywana przed spoleczenstwem" - z listu otwartego o UFO do Prezydenta RP

Jester Walsh

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 398
  • Dammar of Koszalin (unofficial)
    • Zobacz profil
Odp: Wazne: Numery V:EKN!!!!
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 11, 2006, 11:43:43 pm »

Wojciech Zieliński V:EKN ID: 1005587
Miałem kiedyś inny ale coś się z nim stało, że go niema i niebyło... Ten jest świerzutki.


Tłumaczenie:

Wojciech Zieliński V:EKN ID: 1005587
Miałem kiedyś inny ale coś się z nim stało, że go niema i niebyło... Ten jest świerzutki.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2006, 11:51:18 pm wysłana przez Jester Walsh »
Zapisane
Największym problemem ludzkości nie sa wojny czy głód... tylko ten !@#%& bug Vanish'a!!!

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Wazne: Numery V:EKN!!!!
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 10, 2007, 09:33:07 pm »

Poniżej podaje nowe numery Nowych Graczy! Tam gdzie nie znałem maila podałem nowy, przez siebie :) zalożony, tylko na potrzeby rejestracji na ww.. Proszę o kontakt na priva co dalej :) - chodzi o haslo do konta na ww i na poczcie, tam chyba przychodzi jakies info od ww

Sebastian Budzis 3080000 (mail wziąłem z forum :))

Katarzyna Chmielewska-Synowska 3080001 (założyłem emaila)

Andrzej Jakubiec 3080002 (to samo)

Michał Bugajski 3080003 (to samo)

Bartosz Szotek 3080004
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

Qkieu

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2180
  • Retired pro.
    • Zobacz profil
Odp: Wazne: Numery V:EKN!!!!
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 12, 2007, 08:03:48 pm »

hm, nie chce byc niegrzeczny ale sugerowalbym by mosci pan Dude zedytowal pierwszego posta o numerki, ktore padly podczas trwania tej dyskusji :) Zeby na przyszlosc nikt nie musial przegladac calego watku szukajac numerow ;)

A wiec, Dude do roboty :P
Zapisane

Ejdżej

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 770
    • Zobacz profil
Odp: Wazne: Numery V:EKN!!!!
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 12, 2007, 11:27:13 pm »

Teraz juz moj no. Andrzej Jakubiec 3080002 jest superfajny i w 100% legalny. :)
Zapisane
(\ /)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.