Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: tzimisce - horrid form  (Przeczytany 5138 razy)

Duch Nyi

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1104
    • Zobacz profil
Odp: tzimisce - horrid form
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 14, 2006, 06:43:16 pm »


 jest tak:
 
  uważam że jeśli chodzi o tzi walla to wystarczy az nadto Chiro i Breath np. 10 + 6 jak mówi Szewo
 
  natomiast horridy są bronią bardziej ofensywną i sprawdzają sie raczej w bruise bleedzie
 
 
  jesli zakładając że to jest tool to myslę, że owszem działałby całkiem nieźle przy perma bleed\wall jesli miałby dużego cycle np. 2x DotS, 1x Barrens, 1x PB LA
Zapisane
Wywróżę Ci wszystko czego pragniesz

Qkieu

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2180
  • Retired pro.
    • Zobacz profil
Odp: tzimisce - horrid form
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 14, 2006, 09:57:11 pm »

zgadzam sie. tzi maja ten uber plus, ze w wallu combat maja rozwalony w 2 kartach i to jest w nich piekne. agrawki na bliskim, dalekim, w maju w tramwaju w pracy i szkole. Takze koncepcja walla z horridami srednio mi lezy. zrob z tego bleeda z jakims rushem.
Zapisane

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: tzimisce - horrid form
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 14, 2006, 10:01:33 pm »

Generalnie właśnie zorientowałem sie czemu marudzę na ten Alkowy deck :) (bo tak ogólnie to rzadko się wypowiadam w tych tematach bo się po prostu nie znam :))

Biega mi o to, że ten dział traktuje jako cos o fajnych/nowych/nowatorskich/chorych./szalonych etc etc deckach a ten na tzimiscahc to taki zwykły najzwyklejszy ((wiem marudzę :)) deczor tyle,m że niby na horrid formach :)

A moje marudzenie jest tym większe, że sam grałem parę latek właśnie na tzimiscach i tym bardziej to boli :)

Dawaj jakąś modyfikacje bo jak nie to sam to uczynię :)

pozdro
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: tzimisce - horrid form
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 15, 2006, 12:24:37 pm »

Cytuj
Wall na tzximiscach jeśli chodzi o combat to dwei karty: marauder+breath i nikt i nic mnie nie przekona, że jest inaczej.
no i w sumie to sie z toba zgadzam ;)  dzieki za dobra rade. Musze jednak przyznac ze konstrukcja, ktora wrzucilem ostatnio bardzo dobrze sie sprawdzila. Mam w koncu pare breathow wiec na pewno zrobie walla o jakim mowisz.
Cytuj
zrob z tego bleeda z jakims rushem.
a zrobie
Cytuj
Biega mi o to, że ten dział traktuje jako cos o fajnych/nowych/nowatorskich/chorych./szalonych etc etc deckach a ten na tzimiscahc to taki zwykły najzwyklejszy
ten dzial jak sama nazwa wskazuje traktuje o deckach, tzn wszystkich deckach. Wcale nie twierdzilem ze ten jest jakis nowatorski, wrecz przeciwnie. Wrzucam tu przerozne talie, jak szukasz nowatorskich, szalonych itp. to gwarantuje Ci,  ze wsrod moich konstrukcji na forum znajdziesz wiele takich ktorych nigdzie indziej nie widziales, a ktore przy tym sa bardzo skuteczne. A dzieki temu wrzucilem tu ten zwykly, nudny, przygnebiajacy swoja prostota  :smileytired: deczor uslyszalem wiele madrych rad, ktore na pewno wciele w zycie.
No normalnie poczulem sie prawie obrazony  :lol:
Cytuj
Dawaj jakąś modyfikacje bo jak nie to sam to uczynię
spoko, skorzystam z rad i na dniach wrzuce jakis banalny deczor albo i dwa na tzi
Zapisane

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: tzimisce - horrid form
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 15, 2006, 05:56:30 pm »

hehehe wiedziałem, że moje uwagi Cię ruszą :) szczególnie te o nudzie :)

Tzimisce mają to do siebie, że najprostsze kombinacje są u nich najskuteczniejsze więc w bleedzie/wallu czy czymkolwiek w czym oni są najlepsi nie ma co udziwniać :) chyba, że 24 forrid formy+6 tt + 12 różnych wejść w combat, 4 patchy, 3 danse macabre...i do przodu :)
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i