Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Rzeszów  (Przeczytany 7416 razy)

Burn

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Rzeszów
« dnia: Grudnia 20, 2006, 11:55:58 am »

Gra ktoś z Rzeszowa w wampirka ??

Jest już nas czterech , ja czekam na starter pozostała trójka zamawia zaraz po świętach , może znalazłby się ktoś jeszcze ??
Zapisane

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Rzeszów
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 20, 2006, 01:45:55 pm »

no no, widze ze vtes zatacza coraz szersze kregi :)
szczerze mowiac nie znam nikogo z Rzeszowa, co pewnie oznacza ze jestes pierwszym (jednym z pierwszych) ktory zawital na to forum
wiec wypada powitac :)

mysle ze dobra opcja byloby tez wywieszenie ogloszenia w lokalnym sklepie / ksiegarni fantasy / sf, czasem moze pomoc
powodzenia i pozdrawiam

aha, za chwile Szewski wbije tu z reklama turnieju, tak tylko uprzedzam...:D
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Burn

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Rzeszów
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 20, 2006, 01:51:23 pm »

Mam nadzieje ze jest u nas więcej graczy , niestety sklepu nie ma żadnego ... były swego czasu dwa , ale niestety oba padły  :? :icon_frown:
Zapisane

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Rzeszów
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 20, 2006, 04:27:20 pm »

REKLAMA!!!!!

TURNIEJ!!!!

06.01.2007 :)

Dawajcie!!!  Pszczyna Was na pewno miło przyjmie :) jak wszystkich zresztą :)

POZDRO

p.s. Dude, Ty jesteś telepata czy co?
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

Bean_

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2
  • tepiciel kretynów
    • Zobacz profil
Odp: Rzeszów
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 23, 2008, 10:34:49 pm »

witojcie

nie otwieram nowego, ten wydaje mi sie dobry, tylko, eee... troszke nieswiezy  :P

no ale coz poczac

znacie jakichs graczy z podkarpacia?
normalnie to bym pytal o graczy z rzeszowa ale wiem ze rzeszow to zadupie jesli chodzi o fantastyke szeroko pojeta, wiec pytam o graczy z podkarpacia bo mnie zaintryhowal ten ccg i bym reflektwal na poznanie z czym to sie je, a kupowanie starteru w ciemno majac w perspektywie granie sam ze soba (badz co badz schizofremi nie mam) nie jest zbyt optymistyczne...

dzieki za odpowiedzi, peace
Zapisane
Nie dyskutuj z debilem.Najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem.

Nigdy nie ma czasu aby wykonać pracę dokładnie.
Zawsze jest czas żeby wykonać ją ponownie.

Yoshi

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Rzeszów
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 15, 2014, 05:21:59 pm »

Witam, szukam graczy z Podkarpacia <najlepiej okolice Krosna>  Jeśli byłby ktoś chętny to proszę pisać na pw lub gg 5051530, jeśli byłby ktoś chętny a nie posiada talii to coś dla niego znajdę.
Zapisane

Angmar

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 332
  • Gosc of Szczecin
    • Zobacz profil
Odp: Rzeszów
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 05, 2014, 07:41:44 pm »

Witam mam przyjemnosc zaprosic na Otwarte Mistrzostwa Polski w VTES w Szczecinie.Licze na Wasze liczne i entuzjastyczne przybycie abyscie  uswietnili ta impreze Swoja obecnoscia, niesamowita gra i jak zwykle wesola rozmowa poza stolem karcianym :D Wystarczy spojrzec na strone turnieju aby sie przekonac ze Slave dolozyl wszelkich staran aby mistrzowskie szranki byly zorganizowane na wysokim poziomie :D Ze swojej strony zapraszam po turnieju na Szpakowke :D Jest to impreza organizowana na ruinach wiezy w Lasku Arkonskim :D Trwa ona do rana i klimat nocy i mroku nie jest obcy wampirom wiec uwazam ze zabawa bedzie przednia :D
Pozdrawiam i jeszcze raz serdecznie zapraszam Angmar
Zapisane
Gdy dwóch podzieli się światem, to ostatecznie przyjdzie do walki między obydwoma

Szymon S

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Rzeszów
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 11, 2022, 11:50:15 am »

Pierwszy post to wypada się przywitać. Pozdrowienia dla wszystkich.
Niczym Giovanni, który przebudził się z długie letargu mocą nekromancji chciałbym wskrzesić temat.
Czy gra ktoś w Rzeszowie i / lub w okolicach?
Miałem przyjemność grać w VteS jakieś 20 lat temu i pod wpływem nostalgii postanowiłem kupić 5 edycję. Kart mam sporo więc mogę zaopatrzyć większą ekipę w podstawowe decki.
Mam nadzieję, że na Podkarpaciu istnieją jeszcze jacyś Matuzalemowie.

Pozdrawiam
Szymon
Zapisane

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Rzeszów
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 11, 2022, 12:44:16 pm »

Cześć, miło że wpadłeś :)
Spróbuj też poszukać ludzi przez Facebooka (grupa VTES Pl, nie pamiętam czy z twoich okolic ktoś zakładał osobną, ale na pewno ktoś cię pokieruje).
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired