Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Uzupełnienie Grupy 4  (Przeczytany 8324 razy)

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Uzupełnienie Grupy 4
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 11, 2007, 01:09:14 pm »

ja starter do teletubisiow chetnie nabede, oczywiscie jesli bedzie to wersja vtes :D
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: Uzupełnienie Grupy 4
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 11, 2007, 01:16:56 pm »

Mroczne i pełne krwi rytuały magii teletubisiów  :shock: Daj spokój , zakazali by tego :D
A co do independentów to zgadzam sie ze przydałby sie jakis sensowny przedruk, sam na week of nightmare poluje juz od bardzo dawna. I nawet skusiłbym sie na boxa do FN gdyby byla szansa znaleźć tam zaszywki, dla jednej karty boxa nie bede sciagał bo wtedy mam 100% pewnosci ze trafie wszystko tylko nie to co chce.
Zapisane
PVP Team

kotul

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 127
    • Zobacz profil
Odp: Uzupełnienie Grupy 4
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 11, 2007, 01:32:08 pm »

Jak bedzie starter teletubisiow kupuje od razu dwa. Wiec mozna zaczac pisac prosbe do WW :P
Zapisane

Boogie

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1123
  • I am disco dancer!
    • Zobacz profil
Odp: Uzupełnienie Grupy 4
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 11, 2007, 02:06:00 pm »

Ale tak serio to jakby dali dodatek o Power Rangers to chyba bym sie pocial :D

Wampir to wampir - stary pryk z pociagiem do mlodych panienek i hektolitrow krwi i nie powinni tego zmieniac. Po jaka **** mi starter magow? Po jakiego **** mi dodatek tylko o wilkolakach??? Jak tak to niech moze wydadza karcianke WOD na mechanice wampira - wtedy okej ale jak na pudelku nie pisze Vampire (i cos tam malym druczkiem ;) )
Zapisane
Zawsze, gdy widzisz smutne dziecko - przytul programiste...

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Uzupełnienie Grupy 4
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 11, 2007, 02:29:06 pm »

niestety obawiam sie, ze gra idzie w tym kierunku. hunterzy juz byli, wiec szlak jest przetarty
poza tym stary WoD oficjalnie nie istnieje, wiec w koncu wyczerpia sie pomysly, tu widze 2 drogi - albo na przestrzeni kilku lat dojdziemy np do wampow z grupy 8 :D albo beda wszelkiego rodzaju crapy jak wilkolaki i magowie
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Ivil

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 938
  • Apostół Flaków
    • Zobacz profil
Odp: Uzupełnienie Grupy 4
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 11, 2007, 02:45:41 pm »

@Boogie - > "Jest Napisane", ty korporacyjna swinio

jak by dali Bloodline'om tyle wampirow co np indie to mozna bylo by sie zwijac z pozstalymi kilunastoma klanami do domu, dyscypliny bloodlineowe nieco deklasuja te normalne ( no moze poza PRO), i tak np kiasydzi maja niezly power

jestem za wilkolakami i magami pod warunkiem ze nie bedzie mozna tym grac na turnieju

WW kiedys zdeklarowalo sie wydawac nowe dodatki co 9-miesiecy i jak widac produkuja je pelna para, niedlugo zbanuja czesc starych kart, grupe 10-ta nazwa 1-sza i bedziemy grac w V:tG

temat jest z dupy bo WW to co tu wypisujemy i tak ma gleboko w dupie wiec tylko sobie niepotrzebnie scieramy literki na klawiaturach :P

ogolnie zycie jest zle i niesprawiedliwe a jedyne co sie nie zmienia to por i menela na dworcu wiec tak na prawde nie wiesz czy sie jutro nie obudzisz i nie okazesz sie kryptomurzynem z zydowskiej rodziny ajajuzzaczynampierdolicbezsensublablablablabalbal.....
Zapisane
...Ma na imię Lucyfer... W skrócie Lucek.

O Lucyferze, ja w ciebie wierze!
czarne pacierze wyje jak zwierze!
I mówiąc szczerze złożę w ofierze
Trzy małe jeże lub nietoperze!
Tylko Szatanie, daj mi coś za nie
Bo mowiąc prawdę, nie były tanie...

Boogie

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1123
  • I am disco dancer!
    • Zobacz profil
Odp: Uzupełnienie Grupy 4
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 11, 2007, 03:10:12 pm »

@Boogie - > "Jest Napisane", ty korporacyjna swinio

Sprawdz sobie w slowniku - obie formy sa poprawne :P

Szatan  :twisted:
Zapisane
Zawsze, gdy widzisz smutne dziecko - przytul programiste...

wenanty

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 989
    • Zobacz profil
Odp: Uzupełnienie Grupy 4
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 11, 2007, 03:42:09 pm »

Poprawna jest "jest napisane". Nowy słownik poprawnej polszczyzny PWN uznaje formę "pisze" za błąd językowy, chociaż wskazuje że jest normalnie używana w mowie potocznej. Jeśli istnieje słownik, który dopuszcza tę formę, to proszę o wskazanie go. Z tego co wiem, Rada Języka Polskiego nie orzeka w tak błahych sprawach, więc oficjalnej wykładni i tak się nie doczekamy. Można po prostu wzruszyć ramionami i stwierdzić, że jeśli ktoś pisze "pisze" jest prymitywem, co wystarczy przyjąć do wiadomości :D
Zapisane
"szeroka aktywnosc na terenie naszego kraju calkowicie nam nieznanych i obcych form zycia nie moze byc ukrywana przed spoleczenstwem" - z listu otwartego o UFO do Prezydenta RP

Emnel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 707
    • Zobacz profil
Odp: Uzupełnienie Grupy 4
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 11, 2007, 03:49:55 pm »

@independenci - jest jakas szansa, że dostaną nowy dodatek po SoK'u, ale jest też niebzepieczeństwo, że dostanie go ta bucowata camarilla, bo przecież od tak dawna nie miała swojej edycji i taaakie słabe karty ma, że aż smutno się robi. No ale jak na razie jestem dobrej myśli i mam nadzieje, że KMW i Gehenna nie zostały potraktowane przez WW jako dodatki independentowe. Sam bym sobie chętnie coś do nich złozył, ale jak mysle, że mam całe to gówno które ostatnio w FN wyszło zdobywać, to wzrasta moja sabbat-loyality. nie mówiąc jużo o tym, że 90% ichnich wampirów ma te brzydkie stare layouty :(

@magowie, kundle & inne tałatajstwo - jesli zrobią to w tej formie co łowców to nie mam nic przeciwko. co prawda fajniej by było jesli mechanika byłaby bardzij zblizona do vtesowej, bo jak mam zagrać łowcami i myslę o tłumaczeniu całemyu stołowi kazdej karty po kolei to stwierdzam, że naprawdę fajnie wyglądają oni na półce :p
samo rozszerzanie wampira w wod'a w ramach jednej gry jest swietnym pomysłem, o tyle, że drugiej gry bym nie zaczął zbierać, a taki dodatek w ramach tej? czemu nie. zwłaszcza, że z wod'owych stworków zawsze wolałem magów od pijawek :D
no i lepsze to niż 8 grupa...
Zapisane

ToY!

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1415
    • Zobacz profil
Odp: Uzupełnienie Grupy 4
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 11, 2007, 03:50:37 pm »

no to wszystko sie zgadza Boogie pisze jak powinien^^
a co powiecie zamiast startera tubisia nowy clan "playboy playmates"xD
Zapisane
sorry andrzej=]

Boogie

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1123
  • I am disco dancer!
    • Zobacz profil
Odp: Uzupełnienie Grupy 4
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 11, 2007, 04:06:09 pm »

Nikt nie mowi ze nie jestem prymitywem :D
Za to ToY jest niewyzyty  :lol:
Zapisane
Zawsze, gdy widzisz smutne dziecko - przytul programiste...

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Uzupełnienie Grupy 4
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 11, 2007, 05:39:19 pm »

on jest permanentnie niewyzyty. to taki absolut, elementarna podstawa wszechswiata, cos jak fakt, ze codziennie swieci slonce :D

co do nastepnych dodatkow - camy bym sie nie spodziewal. dogiac ich nie za bardzo moga, bo to nadal najsilniejsza sekta. moga im dac troche wampow, ale dostali krztyne w anarchach, gehennie i kmw. jak na moje nastepny dodatek bedzie w stylu gehenny, po trochu do wszystkiego, mamy nowa sekte (laiboni), wiec podejrzewam ze jesli juz, to pojda w kierunku rozwijania tego co nowe / uzupelniania brakow

poza tym dodatku do camy tak naprawde nigdy nie bylo, zawsze byl base set i zrzuty przy okazji czegos tam - DS dalo inner circle, AH dalo PTO i pare wampow, sabbat / sabbat war nic, FN to przedruki + troche dodatkow do independent, bloodlines - 0, cama byla tylko dla nich, anarch - drobiazgi, BH - nic, gehenna - eventy (dla wszystkich), wampy, drobiazgi, KMW - alastor (slaby nie jest), LoB nic (bo i po co), 3rd nic (jw.), SoC pewnie tez nic, chociaz moze byc troche rzeczy anty-BH. imo zostanie jak jest, czyli cama ma swoje zabawki (jak mowilem, najmocniejsza sekta w grze), mozna wydac pare kart klanowych / na dyscypliny i styknie
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Emnel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 707
    • Zobacz profil
Odp: Uzupełnienie Grupy 4
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 11, 2007, 05:59:39 pm »

oby, oby...

ja jednak liczę na jakiś mocny, konkretny set, a nie jakiegoś potwora w stylu LoB'a który jest do wszystkiego i do niczego.

może będę na przykład independenci z libonami? wszak trochę wspólnego ze sobą mają (zwłaszcza gio i ravnosi). przydały by się na przykład przedruki części lobowych kart, żeby dostanie ich nie było porównywalne z 6 w totka...
Zapisane

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: Uzupełnienie Grupy 4
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 11, 2007, 06:03:50 pm »

Przedruki kart z LoBa?? bez przesady to jest nowy dodatek i nie ma specjalnych problemow zeby dostac kluczowe karty do murzynów, juz lepiej jakby przedrukowali kluczowe karty ze starszych dodatkow: mind rape'a, weeka itp.
Zapisane
PVP Team

Emnel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 707
    • Zobacz profil
Odp: Uzupełnienie Grupy 4
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 11, 2007, 06:06:11 pm »

mówię raczej o tych do independentów. zwykłe lobowe sa jeszcze w zasięgu, bo i klany libonowe nie ciesza się szczególną popularnoscią. a starsze się rozumie samo przez sie :)
Zapisane