Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Daemonic Possesion  (Przeczytany 2337 razy)

Miki

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
    • Gabinet Weterynaryjny Drob-Wet w Kielcach
Daemonic Possesion
« dnia: Stycznia 10, 2007, 08:45:10 pm »

 [nec] Only usable when a minion controlled by another Methuselah has been burned since your last turn. Move that minion from his owner's ash heap to your ready region, put 1 blood or life from the blood bank on the minion and tap the minion. You now control the minion. [NEC] As above, but the minion is untapped.

Rozumiem, że moge łapac wampira spalonego nie później niż w mojej ostatniej turze. To znaczy, że mogę w jednej turze sfajczyć komuś pijawkę i ją wskrzeszać u siebie?
Zapisane
Gabinet Weterynaryjny Drob-Wet w Kielcach
www.drob-wet.pl

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Daemonic Possesion
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 10, 2007, 10:50:09 pm »

since your last turn
musial zostac spalony w obecnej albo poprzedniej turze (twojej ofc)
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

ZaraZ

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2069
  • Anarch Baron of Lublin
    • Zobacz profil
Odp: Daemonic Possesion
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 10, 2007, 11:15:14 pm »

Hmmm...
Since your last turn jak dla mnie nie obejmuje poprzedniej tury, ale czas od końca naszej poprzedniej do teraz.
Zawsze tak to przynajmniej traktowałem, ale nie miałbym nic przeciwko myleniu się, jeśli ma to wzmocnić działanie karty spod nekromancji w moich dekach :D
Zapisane
"Make it personal. . ."

Quellcrist Falconer
Things I Should Have Learnt By Now Vol II

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Daemonic Possesion
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 10, 2007, 11:50:46 pm »

ehm...na logike...ehm :D (co o kant dupy potluc ofc)
zawsze rozumialem last turn jako poprzednia, w odroznieniu od current turn jako obecna
stapamy po waskim lodzie, ale np moglbys imo wskrzesic wampa ktory splonal pomiedzy twoja poprzednia tura a obecna (z jakichkolwiek powodow, np ktos zjaral carltona, byla diableria, whatever).
czyli jak na moje to mozesz spalic wampa w turze, odczekac koleczko do twojej nastepnej, zagrac demonic possession

ale to ekhm...na logike...ekhm...:D
czytaj: nie sugerujcie sie tym. a tak naprawde to ostatnio jestem zagorzalym wyznawca jatopierdolyzmu, czyli ogolnie rzecz biorac mi to wali, tak sobie klepie w klawisze...:D znudzilo mi sie tez szukanie rulingow do kazdej karty, poniewaz wielce oswiecony lsj nie potrafi sprecyzowac zasad...jak komus sie nie nudzi to niech poszuka pls
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Pudel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2432
  • Retired pro
    • Zobacz profil
Odp: Daemonic Possesion
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 10, 2007, 11:54:00 pm »

http://groups.google.com/group/rec.games.trading-cards.jyhad/browse_frm/thread/56547470ce1ceff5/2cb48b46aee33e7b?lnk=gst&q=daemonic+possession&rnum=4&hl=pl#2cb48b46aee33e7b

Korzystanie z grupy na googlach jest naprawde banalnie proste i zamiast zadawac takie pytania na forum, milion razy szybciej odpowiedz dostaniecie wpisujac w searchy grupy, albo sama nazwe karty, albo "nazwa karty author:LSJ". Ehhhh.
Zapisane
Cytat: zasłyszane
oczywiście nie ma nic złego w graniu dla przyjemności, sam zagrałem dwie takie gry w 2007

Sprzedaję single - wyślij swój want przez PM/maila/fb.
Selling VTES singles - pm/mail/fb me your wantlist. Paypal accepted.

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Daemonic Possesion
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 11, 2007, 11:23:54 am »

dzieki ci o moj niebywaly wrecz znawco :D
a moge miec to w dupie? ehh...
moze niektorzy lubia sobie popisac :D
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

ZaraZ

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2069
  • Anarch Baron of Lublin
    • Zobacz profil
Odp: Daemonic Possesion
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 12, 2007, 01:47:48 am »

@Dude:
Logiczne jak dla mnie jest właśnie to wytłumaczenie. Gdyby miało obejmować poprzednią turę, to tekst brzmiałby "Since the beginning of your last turn", bo bez "beginning" nie obejmuje tej poprzedniej tury. Tak się mnie przynajmniej od strony językowej wydaje :)
Niestety, nie przypakowaliśmy nekromancji ;)
Zapisane
"Make it personal. . ."

Quellcrist Falconer
Things I Should Have Learnt By Now Vol II

Duch Nyi

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1104
    • Zobacz profil
Odp: Daemonic Possesion
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 12, 2007, 06:55:11 am »



 pytajcie tutaj  - zawsze moze to byc okazja to jakiejs gadki, ktora moze komus podsunac dobry pomysl - so Pudel - wystarczylo wkleic linka z podpowiedzia ze tam mozna znalezc wiecej przy uzyciu sposobu: "X"
 
 P.S. napisałem to zeby nie być posądzany więcej o przynaleznosc do Kukiełowego Kólka Rozancowego  :P
 
 P.S.2 obawiam się że to sie przeliczyłem  :D

 P.S.3 PUDEL JAK CI SIE COS NIE PODOBA TO SIEDZ SOBIE NA GRUPIE TAM, A NIE WPROWADZASZ TU NIEMILA ATMOSFERE!

 P.S.4 Lepiej ?

 P.S.5   :D
Zapisane
Wywróżę Ci wszystko czego pragniesz

Qkieu

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2180
  • Retired pro.
    • Zobacz profil
Odp: Daemonic Possesion
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 12, 2007, 08:00:26 pm »

Qwa panowie, a co to jest to KKR? :D Wszyscy o tym mowia, a ja nic o tym nie wiem  :roll: W ogole mam jakies perki z tym zwiazane? Np darmowych kultystow yum yum? Albo wplywy na tace? Albo "chody" tam u gory? :P
Zapisane