Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Transfusion  (Przeczytany 4768 razy)

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Transfusion
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 05, 2007, 09:08:04 pm »

proponuje wprowadzic uprawnienia cenzora, i dac mu przywileje moderatora (ot tylko inna nazwa) :D ja w tej kwestii jestem raczej liberalny, jak czytam zagraniczne fora, to mam wrazenie ze nasze jest czasem "politycznie poprawne"

@Samedi
wiekszosci kart do tego klanu po prostu czegos brakuje, juz nie mowiac o tak zenujacym zjawisku jak inferior thanatosis, o ktorym kraza legendy. zero opcji na s:ce, super ze masz takie karty jak compress i withering, ale ce albo glupi dodge cie kladzie. numer z hidden lurkerem tutaj po prostu nie przejdzie, nikt nie bedzie cie blokowac...bo nie bleedujesz, nie masz czym. rozsadne sa karty do ekwipunku i zakladanie na siebie wszystkiego co popadnie, ale szybko pluczesz sie z poola, a tego nie chcesz, bo...praktycznie nie masz obrony :D zero odbic (chyba ze wystawisz barona, albo troglodytie), zero intercepta. imo jedyna naprawde dobra opcja na samedich to deck na corpsach / szambiakach

edit: a no i turbo baron :D
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired