Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 558

Autor Wątek: Warszawa  (Przeczytany 1025045 razy)

satyr

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 623
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #375 dnia: Czerwca 24, 2007, 12:26:07 pm »

ok bedzie granie jednak o 16 w px.
nastepnym razem prosze o wpisywanie sie do soboty wieczor. tak na ostatnią chwile sie umawiac to nie lubie.
Zapisane

satyr

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 623
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #376 dnia: Czerwca 25, 2007, 09:44:37 am »

gratz wenanty. ale i tak nie masz po co iść z tym deckiem na turniej imo. z tymi setytami jest jak z twoimi panderami. budzą agresję mimo że nie są aż tak groźni. generalnie chodzi o to żeby deck wyglądał na mniej groźny niż jest w rzeczywistości, u ciebie jest ostatnio odwrotny trend.

w każdym razie nie sądziłem że kiedykolwiek zobacze jak to coś wygrywa a na pewno nie aż tak szybko. teraz widziałem już wszystko.
Zapisane

wenanty

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 989
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #377 dnia: Czerwca 25, 2007, 05:35:58 pm »

Dzięki Satyr, ale to zwycięstwo to był raczej przypadek :wink:
Chyba muszę pogodzić się z faktem, że robię decki, których inni nie lubią. No i nie bez znaczenia jest warszawskie meta, gdzie do dobrego tonu należy jojczenie na początku, że ręka doszła do kitu, a krypta to zupełne dno, zaś większość gadki przy stole to próba wzięcia graczy na litość i napuszczenie ich na własnego preya - ponieważ moje wstępne narzekanie rzadko jest przekonywujące, to budzę hejta nawet przelewaniem krwi na wampiry czy niewykorzystywaniem akcji discarda :)
Zapisane
"szeroka aktywnosc na terenie naszego kraju calkowicie nam nieznanych i obcych form zycia nie moze byc ukrywana przed spoleczenstwem" - z listu otwartego o UFO do Prezydenta RP

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #378 dnia: Czerwca 25, 2007, 05:40:38 pm »

przesadzasz :D
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

wenanty

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 989
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #379 dnia: Czerwca 25, 2007, 11:44:40 pm »

przesadzasz :D

Przesadzam z oceną warszawskiego meta, losowością wygranej czy moją (nie)umiejętnością składania decków? Jeśli chodzi o pierwsze, to bywasz na lokalnych grach raptem ze sto razy rzadziej niż ja, więc rzeczywiście możesz mieć rację. Jeśli chodzi o rzecz drugą, to rzeczywiście, znów masz rację, bo wygrana w pojedynczej grze towarzyskiej jest dużo bardziej zależna od fazy księżyca i ceny trzciny cukrowej na światowych giełdach niż od losu. Co to trzeciego elementu, to tutaj muszę się sprzeciwić - chyba sam wiem, czy składanie decków mi (nie)wychodzi.

P.S. Zauważyliście, że nie użyłem żadnego smileya? To pewnie dlatego, że musiałbym je wstawiać po każdych dwóch słowach.

P.P.S. :D
Zapisane
"szeroka aktywnosc na terenie naszego kraju calkowicie nam nieznanych i obcych form zycia nie moze byc ukrywana przed spoleczenstwem" - z listu otwartego o UFO do Prezydenta RP

Emnel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 707
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #380 dnia: Czerwca 26, 2007, 12:23:39 am »

hehe :D

a to w czym przesadzasz to wzbudzanie hate'a :)
raz Ci sie na turnieju trafiło no i wczoraj Satyr poczuł się lekko zagrożony kiedy za jego wampami średnio cap 3-5 siadł deck na korupcjach, a tak to nie przesadzajmy - to mnie satyr zawsze na wszelki wypadek kasuje niezaleznie czym gram bo nie chce mnie mieć z tyłu/przodu/naprzeciwko :D
że o veyDerze w ogóle nie wspomnę... ;)
Zapisane

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #381 dnia: Czerwca 26, 2007, 12:38:24 am »

oczywiscie wenanty, to ze gram rzadko powoduje , ze kompletnie nie wiem jak gracie, czym gracie i w jakim stylu :D
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Emnel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 707
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #382 dnia: Czerwca 26, 2007, 12:39:46 am »

pewnie dostajesz dokładne relacje od barmanów :smileycyclops:
Zapisane

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #383 dnia: Czerwca 26, 2007, 12:40:53 am »

pewnie gram z wami od prawie 2 lat i dokladnie wiem czym i jak gracie?
deck jest nieistotny, liczy sie styl gry i jej postrzeganie

a tak btw to jest jakies granie w czwartek?
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

wenanty

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 989
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #384 dnia: Czerwca 26, 2007, 12:43:13 am »

a to w czym przesadzasz to wzbudzanie hate'a :)

Eee tam. Doskonale wiesz, że istotnym elementem warszawskiego meta jest jęczenie. No to kuna jęczę. Wiem, że jeszcze nie jestem pro i słabo mi wychodzi, ale przynajmniej się staram :)

to mnie satyr zawsze na wszelki wypadek kasuje niezaleznie czym gram bo nie chce mnie mieć z tyłu/przodu/naprzeciwko :D
że o veyDerze w ogóle nie wspomnę... ;)

No, to jest akurat oczywiste. Bo równie trwałym składnikiem meta warszawskiego jest bicie Jaskra. Wszyscy wiedzą, że za Ciebie są 2 VP dla predatora albo jeden VP jeśli wyoustuje Cię  ktoś crosstable.

EDIT: W czwartek chętnie przyjdę, przyniosę BHE VejDerowi i Louhi Alkowi, oraz równie chętnie dostanę łomot od szambiaków Duda utuczonych na słowackiej krwi.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 26, 2007, 12:45:37 am wysłana przez wenanty »
Zapisane
"szeroka aktywnosc na terenie naszego kraju calkowicie nam nieznanych i obcych form zycia nie moze byc ukrywana przed spoleczenstwem" - z listu otwartego o UFO do Prezydenta RP

Emnel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 707
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #385 dnia: Czerwca 26, 2007, 12:58:30 am »

Cytuj
No, to jest akurat oczywiste. Bo równie trwałym składnikiem meta warszawskiego jest bicie Jaskra. Wszyscy wiedzą, że za Ciebie są 2 VP dla predatora albo jeden VP jeśli wyoustuje Cię  ktoś crosstable.
:roll:

nie mogę się doczekać, aż pogram sobie w Hajnówce gdzie nie będzie obowiązywała zasada, że dobry Jaskier to wyoustowany Jaskier...
Cytuj
pewnie gram z wami od prawie 2 lat i dokladnie wiem czym i jak gracie?
nie. to nie może być to - to napewno wina barmanów! :alien:
Cytuj
deck jest nieistotny, liczy sie styl gry i jej postrzeganie
no to jaki mamy ów styl gry i jej postrzeganie? tak z czystej ciekawości, bo sam sobie go przecież nie określę :)
Zapisane

wenanty

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 989
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #386 dnia: Czerwca 26, 2007, 01:08:15 am »

Cytuj
nie mogę się doczekać, aż pogram sobie w Hajnówce gdzie nie będzie obowiązywała zasada, że dobry Jaskier to wyoustowany Jaskier...

Się nie zdziw. Do Hajnówki zapowiedziało się sporo Warszawy...

Cytuj
no to jaki mamy ów styl gry i jej postrzeganie? tak z czystej ciekawości, bo sam sobie go przecież nie określę :)

Ej, trzy pierwsze zasady warszawskiego dekalogu znasz z pewnością:
1. Play to win
2. Bij Jaskra
3. Combat jest skuteczniejszy niż "enlarge your penis"

:)
Zapisane
"szeroka aktywnosc na terenie naszego kraju calkowicie nam nieznanych i obcych form zycia nie moze byc ukrywana przed spoleczenstwem" - z listu otwartego o UFO do Prezydenta RP

Emnel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 707
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #387 dnia: Czerwca 26, 2007, 01:09:18 am »

ty to już lepiej idź spać, a nie ludzi wkurzasz po nocy :P
Zapisane

wenanty

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 989
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #388 dnia: Czerwca 26, 2007, 01:24:29 am »

Cytuj
ty to już lepiej idź spać, a nie ludzi wkurzasz po nocy :P

Zaraz tam wkurzam. Po prostu wystarczy ten dekalog traktować jak zbiór sugestii, a nie prawo. Do pierwszej zasady łatwo dodać "Ceterum censeo Carthaginem delendam esse" Katona Starszego, do drugiej motto Leppera "a Balcerowicz musi odejść", zaś do trzeciej wystarczy dodać w nawiasie "ale nie dużo skuteczniejszy".

No ale OK, idę spać, bo jak się nie nauczysz do egzaminu i oblejesz, to będziesz mnie tłukł tymi swoimi mięśniakami przez następne dwa lata.

I pamiętajcie, że w czwartek gramy (żeby było choć troszkę on topic).

EDIT: literówki.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 26, 2007, 01:28:10 am wysłana przez wenanty »
Zapisane
"szeroka aktywnosc na terenie naszego kraju calkowicie nam nieznanych i obcych form zycia nie moze byc ukrywana przed spoleczenstwem" - z listu otwartego o UFO do Prezydenta RP

satyr

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 623
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #389 dnia: Czerwca 26, 2007, 09:23:37 am »

Jaskier, bo po prostu jesteś dla mnie największym zagrożeniem. Robisz mocne decki, grasz dobrze, tak na poziomie Yosara tylko głośniej i bardziej chaotycznie.
Zawsze na warszawskich grach towarzyskich bede próbował cie przelecieć, dopóki wenanty nie zacznie składać skuteczniejszych decków a veyder przewidywać kilka kolejek do przodu.

Zreszta ty też zawsze kierujesz agresje stołu na mnie a gawiedź niestety ulega twojej perswazji
No i do tego oszukujesz.

Tak więc widzisz, sam jesteś sobie winny że musze cie niszczyć.
Zapisane
Strony: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 558