Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 558

Autor Wątek: Warszawa  (Przeczytany 1025964 razy)

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #855 dnia: Grudnia 05, 2007, 03:04:05 pm »

Jaskier wez moje Information Network (mam na oddanie ale z 3ed) i mateusza gryzbowskiego
Zapisane

anek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #856 dnia: Grudnia 06, 2007, 09:17:25 am »

Helo,

Dziekuje wszystkim za gre bylo swietnie.

Alek nastepnym razem zostaniesz prewencyjnie uspiony zeby ktos inny byl w stanie chociaz raz wygrac :P :D gratuluje ;>

anek
Zapisane

satyr

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 623
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #857 dnia: Grudnia 06, 2007, 09:47:37 am »

no ja w tygodniu nie dam rade ale może ktoś na niedzielę?


<==

bump

need 2-3 more
Zapisane

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #858 dnia: Grudnia 06, 2007, 10:00:24 am »

Cytuj
Alek nastepnym razem zostaniesz prewencyjnie uspiony zeby ktos inny byl w stanie chociaz raz wygrac Razz Very Happy gratuluje ;>
a jak nie przyjde to mnie ominie? ;) mialas mi dac karciochy dla Zarazka.
Zapisane

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #859 dnia: Grudnia 06, 2007, 11:38:27 am »

gralo sie naprawde dobrze i na wysokim poziomie, szacun
i skoro mowa o poziomie, to moze ludzie zaczna sie uczyc postrzegania sytuacji na stole, skoro grac juz umieja :D nie ma to zabrzmiec zlosliwie, ale chodzi mi o cos takiego jak np.
- na drugim stone, rozegranie konkretnie miedzy alkiem, jaskrem i mna, to byl ewidentny przyklad jak alek wpuscil jaskra w maliny i wzial stol wabiac go 1 punktem, bylem jedyna osoba ktora byla w stanie go zatrzymac (i praktycznie niewiele robil przez cala gre), zagranie na mase purgy bylo idealne, musialem je blokowac, a to dawalo jaskrowi mozliwosc przejechania mnie bez problemu, tyle ze dalo tez alkowi spokoj, i wszyscy widzielismy jak sie skonczylo. jaskier tez za dobrze nie mial, ale chyba zagralbym to inaczej na jego miejscu (nie ze sie czepiam)

poza tym rozkladam deck na anarchach bo jest po prostu glupi na dluzsza mete, za duzo rzeczy go rusza, a w tym decku obrona jest atak, wiec konczy sie to tak, ze musze oustowac ludzi na juz :D

aha, znalazlem idealnego wampa do tego walla, bojcie sie :D
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

anek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #860 dnia: Grudnia 06, 2007, 01:52:04 pm »


Dude a ten wampir ma fortke czy chce caluska ? :)
A co do tego ukladania to poprostu zrobiliscie z biednego malego jaskierka sloik ;) ale przyznaje poszlo wam slicznie  :lol:

anek
Zapisane

Emnel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 707
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #861 dnia: Grudnia 06, 2007, 03:55:17 pm »

Co do tej sytuacji to sam się raczej wpuściłem w maliny. Powinienem tą turę w której Cię wyoustowałem wykorzystać na zdiabolizowanie twoimi wampirami wampirów Alka, albo chociaż pozabierać Ci equip. Niepotrzebnie się pospieszyłem i przeceniłem zagrożenie z Twojej strony, a przecież miałem Cię już zupełnie w ręku...

Raczej głupi błąd i chwila bezmyślności niż jakieś wielkie zmanipulowanie :D

Natomiast na drugim stole właśnie Ty dałeś się zmanipulowac Alkowi i bez sensu zagrałeś jadąc na mnie od początku mimo, że sam zacząłem przyjacielsko od Watersa zamiast Temptacji. Sam nie byłeś w stanie zatrzymać Alka, a z moją pomocą to i owszem. Ponadto nadal miałbyś sporą szansę na skasowanie mnie polityko-blidem za fyfdziesiąt, bo mój deck co prawda jedzie Cię, ale nie w jedną turę.
Zapisane

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #862 dnia: Grudnia 06, 2007, 03:59:31 pm »

stary widze ze nadal tego nie wiesz - ten deck a) broni sie przez atak i b) zbiera duzo agresji. akcja typu temptacja na ayo konczy sie tak, ze musze cie wyoustowac zanim bedziesz mogl ja zabrac (co przy cryptikach daje raczej malo czasu :D ) albo zmienie sie w statyste. a jakos nie widzialem zebys rozwazal lanie preya jak zobaczyles czym gram :D

gramy cos w niedziele? bo chce blood sistas zlozyc :D
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Emnel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 707
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #863 dnia: Grudnia 06, 2007, 04:10:23 pm »

no właśnie rozważałem i moja pierwsza akcja była właśnie znakiem dobrej woli po tym jak zobaczyłem czym gra Alek. mam prawie tak dobrą obronę przed combatem jak ty.
jakbym zagrał w pierwszej akcji temptacje to byłoby to zrozumiałe, ale ty zupełnie bezmyslnie zacząłeś mnie jechać nie otwierając nawet ust żeby spróbować porozumienia które miałem w planach :)


EDIT: ja na niedzielę chętnie. a ustaliliście coś z Tadeuszem? bo dzwonił do mnie chyba we wtorek i mówił że coś kroi na weekend, ale nie wie jeszcze w jaki dzień
Zapisane

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #864 dnia: Grudnia 06, 2007, 04:13:36 pm »

kroi na jutro, ale nie pozbede sie psa na noc, wiec trzeba wykolowac jakis lokal
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Emnel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 707
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #865 dnia: Grudnia 06, 2007, 04:24:37 pm »

kroi na jutro, ale nie pozbede sie psa na noc, wiec trzeba wykolowac jakis lokal
ja jutro nie mogę bo dziewcze z Bełchatowa przyjeżdża jutro do mnie i zostaje do soboty i raczej siedzenie i patrzenie jak gramy w karty nie byłoby dla niej szczególnie pasjonujące :D no chyba, że miałaby to być bardziej popijawa, wtedy to co innego :p

na sobotę mógłbym jakoś zagadać ze współlokatorem żeby się przekimał u mnie w pokoju, a w jego większym moglibyśmy pograć. jutro niby też by się dało, ale patrz punkt wyżej
Zapisane

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #866 dnia: Grudnia 06, 2007, 04:25:35 pm »

znaczy w sobote dziewczecia juz nie ma? dobra naradze sie z Tadeuszem. jeszcze sprobujemy u Toya jak mi sie uda do niego dodzwonic :D
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Emnel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 707
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #867 dnia: Grudnia 06, 2007, 04:30:05 pm »

znaczy w sobote dziewczecia juz nie ma? dobra naradze sie z Tadeuszem. jeszcze sprobujemy u Toya jak mi sie uda do niego dodzwonic :D
jest, ale wieczorem wraca do bełka więc jestem do dyspozycji.
Zapisane

anek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #868 dnia: Grudnia 06, 2007, 04:47:04 pm »

W niedziele jest larp werowy od 17:30 jakos wiec ustawiac na granie musimy sie wczesniej. :) ja sie pisze i tak na larpie bede wiec moge przyjsc wczesniej

anek
Zapisane

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #869 dnia: Grudnia 06, 2007, 04:53:59 pm »

ja pewnie tez bede mogl w sobote najlepiej jak najwczesniej
Zapisane
Strony: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 558