Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 418 419 [420] 421 422 ... 558

Autor Wątek: Warszawa  (Przeczytany 1024986 razy)

Kuba

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1005
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #6285 dnia: Listopada 08, 2012, 03:42:39 pm »

Na 80% dzisiaj bede, ok 18:30
Zapisane

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #6286 dnia: Listopada 08, 2012, 08:42:51 pm »

o ile wikesze zaangazowanie ksiecia na pewno by sie przydalo, o tyle taki temat jak umowienie sie na jeden staly dzien w tygodniu na granie, zeby latwiej bylo wszystkim zarezerwowac sobie czas, jestesmy chyba w stanie zorganizowac sobie sami. Jesli nikt nie ma nic przeciwko proponuje zeby kazdy wpisal na forum jakie dni w tygodniu pasuja mu najbardziej. Na podstawie tego wybierzemy jeden dzien, ktory bedzie nam najlepiej pasowal i mozemy wtedy uznac, ze co tydzien zawsze spotykamy sie tego dnia, zamiast kazdorazowo probowac zgadac sie na forum.
To od razu, zeby zaczac - mi pasuja poniedzialki, wtorki i srody (czwartki slabo, z powodow, o ktorych pisal Wenanty - spora szans na problemy z wolnymi stolikami)
Zapisane

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #6287 dnia: Listopada 08, 2012, 09:04:03 pm »

poniedziałek, czwartek, ew. niedziela.
jak pisałem, to się może zmienić po styczniu, ale tylko na lepsze

jeżeli czwartek odpada przez problem ze stolikami, to proponuję zmienić lokal (PX już mi mocno zbrzydło)
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Nowy

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1689
  • С.Т.А.Л.К.Е.Р.
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #6288 dnia: Listopada 08, 2012, 09:11:35 pm »

Na Anielewicza otwierają nowy lokal tylko jeszcze brak ostatecznej daty. :roll: W dalszym ciągu jest do rozważenia Quorum. :wink:

Mi pasuje poniedziałek, wtorek, środa oraz niedziela w zależności jak mi będzie wypadało wolne w grafiku. W sumie jak ustalimy stały dzień to mogę po prostu wstawiać sobie wolne od pracy w ten dzień i będzie git. :wink:
Zapisane
"Dobrej Zony wszystkim i co by nam nie chorować".

Murzyn

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #6289 dnia: Listopada 08, 2012, 11:21:41 pm »

czarna Murzyna
środy i czwartki [w lutym na pewno]
Zapisane
'Swords To Rust Hearts To Dust'

Kuba

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1005
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #6290 dnia: Listopada 09, 2012, 01:34:40 am »

Ja bym oburącz głosował za czwartkami w innej knajpie..
Zapisane

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #6291 dnia: Listopada 09, 2012, 09:49:17 am »

zanim zaczniemy szukac innej knajpy moze najpierw umowmy sie na jeden konkretny dzien w paradoxie, a tam czwartki sa ryzykowne
Zapisane

Oro

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 945
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #6292 dnia: Listopada 09, 2012, 10:44:14 am »

u mnie poniedzialki i piatki najlatwiej, ale pewnie najszybciej od stycznia
Zapisane
Myślicie, że puszki z napojami tak naprawdę są żywe i za każdym razem gdy bierzecie jedną ze zgrzewki i otwieracie, to tak naprawdę skręcacie jej karki i pijecie jej krew na oczach rodziny?

Murzyn

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #6293 dnia: Listopada 09, 2012, 11:46:56 am »

zanim zaczniemy szukac innej knajpy moze najpierw umowmy sie na jeden konkretny dzien w paradoxie, a tam czwartki sa ryzykowne

a nie można zarezerwować stolika/ów?
Zapisane
'Swords To Rust Hearts To Dust'

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #6294 dnia: Listopada 09, 2012, 11:54:16 am »

jesli znajdzie sie osoba, ktora bedzie o to regularnie dbala, to mozna.
pozostaje jednak pytanie, co jesli ten ktos zapomni, nie uda sie zarezerwowac, itp. Wtedy wpadamy z ekipa, a tu sie okazuje ze nie ma wolnego miejsca :( Moim zdaniem nie warto sobie robic dodatkowych problemow i po prostu umawiac sie w inny dzien niz czwartek
Zapisane

Murzyn

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #6295 dnia: Listopada 09, 2012, 05:01:25 pm »

kolejną rzeczą jest pytanie czy jeden dzień w tygodniu nie jest przypadkiem zbyt skrajnym rozwiązaniem, bo całkowicie wykluczy pewne osoby z cotygodniowego grania.

dotychczasowe deklaracje to:
Oro - pon, pt
Kuba - czw (pewnie i jakieś inne, ale pisał na razie tylko o czw.)
Murzyn - śr, czw
Nowy - pon, wt, śr, nd
Dude - pon, czw, nd
Alek - pon, wt, sr, czw

optymalnym rozwiązaniem (bazującym na dotychczas zebranych danych) jest robienie na zmianę gier w poniedziałki i czwartki.

trzeba by primo uderzyć jeszcze do reszty osób, które pojawiają się na naszych grach -  i dowiedzieć się jak oni stoją z czasem i gdyby mieli możliwość ustawienia gry na dzień, który im odpowiada, to jak często by wpadali.
jeśli dobrze liczę to jest nas co najmniej na dwa stoły, więc jakby trochę się pogimnastykować to można (może nie co tydzień) robić grę dwa razy w tygodniu, aby każdy miał okazję zagrać. mogę SPRÓBOWAĆ pobawić się w koordynatora i zrobić jakiś grafik, a nawet regularnie kontaktować się z graczami w celu ustalania optymalnych terminów.

trzeba by secundo zrobić rozeznanie i może rzeczywiście znaleźć inną knajpę w centrum albo w pobliżu px. wiem że jest takowe miejsce (dedykowane graczom planszowym i karcianym) na solcu, więc pewnie będzie jeszcze takich kilka gdzieś w Warszawie.



Zapisane
'Swords To Rust Hearts To Dust'

ToY!

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1415
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #6296 dnia: Listopada 10, 2012, 07:04:55 am »

Generalnie analizując nasze spotkania przez ostatnie miesiące można powiedzieć że standardowo gra jest w środę, z okazjonalnymi czwartkami, a same deklaracje zaczynają się już od weekendu, gry nie odbywają się jak tylko jak ludzie się nie zbiorą, więc nie przesadzałbym z umawianiem z dnia na dzień.
W kwestii odpowiedzi  Wenantemu:
Wogóle się tym nie zajmę, bo nie mam na to czasu, często na graniu jestem nieobecny więc trudno żebym je organizował.
Jeśli  Alek chciałby te tematy ogarnąć to jesteśmy u Szewskiego 1 Grudnia, Princa można udostępnić.
Murzyn widzę ma ochotę temat pociągnąć, chwała mu za to razem z tytułem warszawskiego Primogena od organizacji spotkań=] Na Prince chłopak za młody stażem  jeszcze, ale pogra, poasystuje przy organizacji turniej, sam pojeździ, będzie mu zależało,  zostanie.
Ja w swojej gestii, zostawiam organizację turniejów w Warszawie w przyszłym roku.
Oczywiście jeśli znajdzie się ktoś zainteresowany grą to prezentację również mogę zrobić.
« Ostatnia zmiana: Listopada 10, 2012, 08:31:03 am wysłana przez ToY! »
Zapisane
sorry andrzej=]

Murzyn

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #6297 dnia: Listopada 10, 2012, 09:19:24 am »

ok, spróbuję to ruszyć.

po pierwsze następną grę proponuję w poniedziałek lub w czwartek.
jeśli się przez weekend nie uda ugadać poniedziałku, to ustalamy, że w czwartek i ja zarezerwuję stolik w px.

po wtóre w ciągu tygodnia postaram się do każdego napisać na priv i dowiedzieć się jeszcze raz jak, kiedy, gdzie i na jakich warunkach może grać.
skompiluję te informacje i opublikuję wnioski  :alien:

po trzecie nigdy nie chciałem, nie chcę i wątpię abym kiedykolwiek chciał być princem, bo to robota zbyt czarna nawet jak na Murzyna.

EDIT: ale primogen brzmi zajebiście
« Ostatnia zmiana: Listopada 10, 2012, 02:24:34 pm wysłana przez Murzyn »
Zapisane
'Swords To Rust Hearts To Dust'

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #6298 dnia: Listopada 10, 2012, 09:27:36 am »

to ja od razu potwierdze ze pojawie sie w poniedzialek
Zapisane

Nowy

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1689
  • С.Т.А.Л.К.Е.Р.
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #6299 dnia: Listopada 10, 2012, 09:28:49 am »

Ja też piszę się na grę w poniedziałek.
Zapisane
"Dobrej Zony wszystkim i co by nam nie chorować".
Strony: 1 ... 418 419 [420] 421 422 ... 558