Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 420 421 [422] 423 424 ... 558

Autor Wątek: Warszawa  (Przeczytany 1024633 razy)

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #6315 dnia: Listopada 12, 2012, 03:35:20 pm »

ja będę przed 18
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Murzyn

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #6316 dnia: Listopada 13, 2012, 03:50:11 pm »

nie wiem jak wyszło wczoraj, ale Przemo zaproponował dodatkowo czwartek.
ja się mogę pojawić. jeśli jeszcze dwoje śmiałków się zgłosi, to można próbować.
Zapisane
'Swords To Rust Hearts To Dust'

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #6317 dnia: Listopada 13, 2012, 04:04:51 pm »

wczoraj uzbierala sie 4, wiec udalo sie pograc, ale frekwencja nie powalila. Generalnie nie wyglada, zeby poniedzialek nadawal sie na wyznaczenie jako staly dzien do grania.
Super bedzie jesli uda sie tez zebrac ekipa na czwartek, to by dawalo nadzieje, ze jestesmy w stanie ustalic dwa stale dni w tygodniu. Jesli nie trzeba bedzie zdecydowac sie na jeden i ewentualnie zmieniac go co dwa tygodnie jesli komus ten wybrany dzien nie bedzie permanentnie pasowal.
Zapisane

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #6318 dnia: Listopada 13, 2012, 04:51:39 pm »

jestem za, mogę się pojawiać i dwa razy jak da radę. tylko muszę deczków dolepić, coby się nie frustrować :D

poza tym ciężko jest sobie wyrobić pogląd po jednym dniu. byłoby nas pięciu tylko kubie wypadła jakaś opcja. więc byłby standard.
« Ostatnia zmiana: Listopada 13, 2012, 04:53:21 pm wysłana przez Dude »
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Murzyn

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #6319 dnia: Listopada 13, 2012, 05:04:33 pm »

tak jak pisałem, spróbuję jeszcze raz pozbierać od każdego indywidualnie informacje kiedy gdzie i jak często mógłby grać i na podstawie tego zaproponuję jakieś rozwiązania. ale zabiorę się za to jutro lub pojutrze, bo na razie mam do napisania jakiś artykuł na tematy o których nie mam pojęcia  :D
Zapisane
'Swords To Rust Hearts To Dust'

wenanty

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 989
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #6320 dnia: Listopada 13, 2012, 09:40:46 pm »

1. Mnie wszystko jedno, na który dzień tygodnia zostaną wyznaczone spotkania VtESowe. Ale niech zostaną wyznaczone, żebym wiedział na kiedy umawiać się ze znajomymi i które wrzutki ad hoc odbijać. Mam swoje lata, potrzebuję stałości. W ciągu pięciu minut, to mogę się umówić na szybki numerek, a nie na wieczór przy kartach :)

2. Paradox (z powodów towarzyskich) lubię, ale jak wielokrotnie podkreślałem, wcale tam nie muszę grać w karty. Możemy znaleźć przyjaźniejszy dla Kuby lokal. Quorum ma zalety - mała knajpka w ścisłym Śródmieściu, w której znam wszystkich (z obsługi) i którzy są chętni na stałych gości, choćby robili jakieś dziwne rzeczy z tekturkami i counterami. Ale ma też wady - np. ostatnio jest czynne tylko do godz. 22. Innych propozycji nie mam, bo piję w wielu miejscach, ale one są gorsze dla karciarzy.

3. Organizatorom świata warszawskiego VtESa odpowiadam na PMy - ze mną kontaktować się można przez forum. A numerów komórkowych Rucinowców nie podam bez ich bezpośredniego pozwolenia. Szanuję prywatność (swoją i ich) bardziej niż łatwe umawianie się na gry.

W kwestii odpowiedzi  Wenantemu:
Wogóle się tym nie zajmę, bo nie mam na to czasu[...]

Koniec, kropka. Dzięki za szczerą odpowiedź. Czekam w takim razie na następnego Prince'a, któremu będę truł dupę.
Zapisane
"szeroka aktywnosc na terenie naszego kraju calkowicie nam nieznanych i obcych form zycia nie moze byc ukrywana przed spoleczenstwem" - z listu otwartego o UFO do Prezydenta RP

Kuba

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1005
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #6321 dnia: Listopada 14, 2012, 01:09:39 pm »

1. Mnie wszystko jedno, na który dzień tygodnia zostaną wyznaczone spotkania VtESowe. Ale niech zostaną wyznaczone, żebym wiedział na kiedy umawiać się ze znajomymi i które wrzutki ad hoc odbijać.

Myślę, że najlepiej będzie chyba połączyć oba mechanizmy umawiania się na granie, czyli ustalenie stałych dni (na przykład poniedziałki jako stały, domyślny termin i czwartki jako termin opcjonalny), a jednocześnie na bieżąco potwierdzania obecności na forum. Jeżeli komuś coś wypada w poniedziałek, to daje znać na forum i deklaruje się jako potencjalny kandydat na czwartek.

[...] Możemy znaleźć przyjaźniejszy dla Kuby lokal. [...]

Spoko, z Paradoksem mam podręcznikową relację love-hate, więc mimo moich narzekań (zresztą, w 99% skierowanych ku konkretnemu koleżce za barem a nie całej knajpie) mimo wszystko lubię tam chodzić:)

3. Organizatorom świata warszawskiego VtESa odpowiadam na PMy - ze mną kontaktować się można przez forum. A numerów komórkowych Rucinowców nie podam bez ich bezpośredniego pozwolenia. Szanuję prywatność (swoją i ich) bardziej niż łatwe umawianie się na gry.

Jasne, rozumiem. Ja mam na to pogląd odwrotny, więc chętnie podzielę się numerem z Rucinowcami, a tamtego dnia po prostu awaryjnie zależało mi na kontakcie, bo byliśmy z Murzynem na miejscu i czekaliśmy 2h.
Zapisane

Murzyn

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #6322 dnia: Listopada 14, 2012, 04:11:54 pm »

ale Kuba, nie powiedziałeś najistotniejszej rzeczy w tym momencie
co z jutrem??? :)
Zapisane
'Swords To Rust Hearts To Dust'

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #6323 dnia: Listopada 14, 2012, 04:28:25 pm »

właśnie *cenzura* skończcie to biadolenie, gramy jutro czy nie?
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Kuba

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1005
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #6324 dnia: Listopada 14, 2012, 05:25:22 pm »

Jutro odpadam, gościowie przyjezdzaja.
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2012, 05:32:34 pm wysłana przez kuba »
Zapisane

caliban

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 792
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #6325 dnia: Listopada 14, 2012, 08:38:16 pm »


Ja jestem nadal chetny na jutro. Badz piatek.
Zapisane
"twoja stara jest bum's rushem"

wenanty

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 989
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #6326 dnia: Listopada 14, 2012, 09:14:00 pm »

Ja w Px siedzę dzisiaj, więc pewnie jutro mnie nie będzie. A może będę. Zobaczymy, co los (bozia/szatan/Kain) da. Nic nie obiecuję.
Zapisane
"szeroka aktywnosc na terenie naszego kraju calkowicie nam nieznanych i obcych form zycia nie moze byc ukrywana przed spoleczenstwem" - z listu otwartego o UFO do Prezydenta RP

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #6327 dnia: Listopada 14, 2012, 10:32:28 pm »

dobra zamiecione. następny termin jak dla mnie to poniedziałek
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #6328 dnia: Listopada 15, 2012, 09:53:21 am »

ok do zobaczenia w poniedzialek
Zapisane

Nowy

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1689
  • С.Т.А.Л.К.Е.Р.
    • Zobacz profil
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #6329 dnia: Listopada 15, 2012, 10:10:10 am »

Mi też poniedziałek pasuje nawet wtorek jak będą chętni na spotkanie i grę. :wink:
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2012, 02:35:53 pm wysłana przez Nowy »
Zapisane
"Dobrej Zony wszystkim i co by nam nie chorować".
Strony: 1 ... 420 421 [422] 423 424 ... 558