Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Ankieta

Jakimi klanami gracie

Brujah
Malkavian
Nosferatu
Toreador
Tremere
Ventrue
Caitiff
Gangrel
Assamite
Followers of Set
Giowanni
Ravnos
Baali
Daughters of Cacophony
Gargoyle
Nagaraja
Salubri
Samedi
True Brujah
Lasombra
Tzimisce
!Brujah
!Gangrel
!Malkavian
!Nosferatu
!Toreador
!Tremere
!Ventrue
Pander
Ahrimanes
Blood Brothers
Harbingers of Skulls
Kiasyd
!Salubri
Akunanse
Guruhi
Ishtari
Osebo

Autor Wątek: Jakimi klanami gracie  (Przeczytany 6231 razy)

Larry

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
Odp: Jakimi klanami gracie
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 23, 2007, 11:07:17 am »

Gram praktycznie wszystkim jednak od pewnego czasu nie mam kiedy grac i kiedy układać decków bo z kim to jeszcze by się znalazło. W związku z tym nie grałem jeszcze niczym afrykańskim.

Co do reszty to też mam swoje preferencje i ulubione klany.
I to sa z całą pewnością Setyci (w tysiącach wersji).
Do tego lubię decki skomplikowane jak rush na Ignaco giov, które często długo nie pograją ale jak już się coś złoży to fun jest wielki. Przy takim układzie to klan nie jest już ważny.

Zresztą sposób w jaki gramy jest bardzo specyficzny.
Jak miałem więcej czasu to wygladało to tak:
Mam złożonych ok 30 decków stanowczo nieturniejowych ale za to ciekawych i dość RÓWNYCH między sobą.
Jest dzięki temu możliwość potestowania różnych dziwnych możliwości, z którymi nie pojedzie się na turniej czy na gierkę z innymi, bo zakończyło by się to dość krótka grą i długim oczekiwaniem na następne rozdanie itd.

VTES ma nam przynosić przede wszystkim przyjemność z samej gry nie z wygranej i dlatego nie robimy rankingów i nie tworzymy killerskich decków.

W najbliższym czasie planuję złożenie 30 decków absolutnie klasycznych. 100% krypty z jednego klanu, karty tylko z dyscyplin klanowych + odpowiednie pule masterów akcji itd (w zależności od typu decku i możliwości klanu)

Zapisane
Sudario Refraction w każdej ilości
laarry@wp.pl

Ivil

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 938
  • Apostół Flaków
    • Zobacz profil
Odp: Jakimi klanami gracie
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 23, 2007, 02:08:11 pm »

stats stats stats

my mamy zlozone 873287428776357632 deckow stanowczo na turniej w tym czarna weenie i biala necro ale planujemy zlozyc jeszcze 739872908798743 deckow ktore wygrywaja turniej zanim wyjdziesz z domu a jak dobrze podejda karty to wygrywasz nawet zanim sie dowiesz o turnieju do tego mamy niezliczona ilosc deckow ktorymi mozna uklada pasjansa albo grac w bierki
Zapisane
...Ma na imię Lucyfer... W skrócie Lucek.

O Lucyferze, ja w ciebie wierze!
czarne pacierze wyje jak zwierze!
I mówiąc szczerze złożę w ofierze
Trzy małe jeże lub nietoperze!
Tylko Szatanie, daj mi coś za nie
Bo mowiąc prawdę, nie były tanie...

baal

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2635
    • Zobacz profil
Odp: Jakimi klanami gracie
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 23, 2007, 02:19:05 pm »

A ja ostatnio zlozylem okolo 98923489238431 deckow ktore sa idealne do ukladania domkow z kart. Oprocz tego po kazdym Anty decku na karte moim ulubionym jest deck na anty cats guidance oraz anty mercy for the weak.
Zapisane

papier

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 28
  • breslau baj najt
    • Zobacz profil
    • GTW
Odp: Jakimi klanami gracie
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 23, 2007, 02:23:15 pm »

Jak ivil ballowy silver i reszta gtw tez mam zlozone 73270821378091098732901823 deckow, aczkolwiek typowo stealth bleedowych sa tak niewdzialene ze ich nie zobaczysz ich nawet na turnieju a jak sie obejrzysz to bedziesz bez poola. Im wiecej deckow tym wiekszy FTW! ziąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąą.
Zapisane
stealth bleed k.o.r.p.s.
GTW-UNIT.

picasso

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 655
    • Zobacz profil
Odp: Jakimi klanami gracie
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 23, 2007, 07:18:28 pm »

fajna ankieta z tym minusem ze jak jest duzo opcji to nigdy sie nie moge zdecydowac co zaznaczyc :D
wiec nie zaznaczyłem nic :P

z decków lubie przede wszystkim na pikaczu z błyskawicami i na imperatorze palpatine z błyskawicami, mają w sobie coś elektryzującego :D
Zapisane

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Jakimi klanami gracie
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 23, 2007, 07:41:24 pm »

a ja skasuje Was wszystkich i przyznam się, że mam jeden deck, w którym są wszystkie karty (każda po 6 sztuk) więc qwa mam anty deczor na wszystko jak Antygona :)

I mam swoją zasadę, że obojętnie z kim gram, i tak wygrywam (czasem niestety muszę zakopać kogoś w ogródku ale to złe nawyki prosto z GTW :))
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

silverrobert

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 509
    • Zobacz profil
Odp: Jakimi klanami gracie
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 23, 2007, 09:26:42 pm »

Ja mam tak ze 4 decki ktore smierdza kupa ale gram nimi tylko jak chce wygonic ludzi z przedzialu w pociagu (np. staruszkow ze zla karma :) ) do tego 3 na brainwashach, 8 eurobrujah, 18 stanislaw na bleedzie (z czego w 4 wersjach bleed jest z obeah), 7 antytoreadorow na bleedzie, 11 weenie-ravnosow i 2 decki ktore w zalozeniu mialy byc turbo-arikami ale wyszlo takie *cenzura* wie co na szmacie-hari.
Zapisane

Bitches love lazors.

Baltazar

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Jakimi klanami gracie
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 26, 2007, 11:49:46 am »

ja zaczynam dopiero swoja przygode z Vampirem wczesniej gralem na kompie w Vampire Bloodlines i wlasnie po przejsciu (poraz ktorys z kolei :D) postanowilem poszukac karcianki i jest !!! ... tylko po przeczytaniu paru naszych jak i zagranicznych postow nie wiem czym sie kierowac przy wyborze talii na poczatek  :(
wiem ze edycje sa ze soba kompatybilne, ale juz kim gra sie prosciej - camarilla, sabbatem, czy jakims innym klanem - tego nie wiem; kim gra sie ciekawiej?, czuje ze bede zmuszony wybrac klan na podst. gry PC - najbardziej przyznam sie przypadly mi do gustu nosferatu, tremere, malkavian i brujah; stresuje sie, bo chce wydac pare groszy - mysle o 2 starterach i 2-3 boosterach, a byc moze drugie tyle dla mojej Pani i trzecie tyle dla kumpla - prosze o pomoc!!!
Zapisane

Maeglin

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2189
  • PVPP
    • Zobacz profil
Odp: Jakimi klanami gracie
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 26, 2007, 11:52:22 am »

wiesz każdym klanem da się grać - no może prawie każdym. tylko niektóre wymagają więcej pieniędzy a inne mniej. A ja i tak lubię sabbat i nie lubię grać czymś innym ostatnio. Ban PTO.
Zapisane
Ar-Rashid said, A true assassin has no ego, which is well, for he receives no glory. The Admonitions.

ZaraZ

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2069
  • Anarch Baron of Lublin
    • Zobacz profil
Odp: Jakimi klanami gracie
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 26, 2007, 12:09:33 pm »

W temacie zaczynania polecam wątek:
http://vtes.pl/forum/index.php?topic=838.msg16619#msg16619
Od tego posta mniej więcej do końca przewijają się porady dla początkujących w temacie wyborów początkowych, podstawowych wiadomości na temat gry & stuff.
Jeżeli tam czegoś nie znajdziesz, to tam też wrzuć następne pytanie, będzie zebrane w jednym miejscu z pożytkiem dla potomności ;)
Zapisane
"Make it personal. . ."

Quellcrist Falconer
Things I Should Have Learnt By Now Vol II