Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 11

Autor Wątek: Preview SoC  (Przeczytany 33937 razy)

Pudel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2432
  • Retired pro
    • Zobacz profil
Preview SoC
« dnia: Lutego 26, 2007, 11:30:24 pm »

Zapisane
Cytat: zasłyszane
oczywiście nie ma nic złego w graniu dla przyjemności, sam zagrałem dwie takie gry w 2007

Sprzedaję single - wyślij swój want przez PM/maila/fb.
Selling VTES singles - pm/mail/fb me your wantlist. Paypal accepted.

ZaraZ

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2070
  • Anarch Baron of Lublin
    • Zobacz profil
Odp: Preview SoC
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 27, 2007, 12:18:17 am »

Zamiast promo które już znamy od dawna mogli już dać coś nieznanego, przynajmniej na początek, ech...
Widzę że Maeglin się ucieszy z drugiego wampa na liście ;)
Zubeida to abominacja opisana ponoć w Dirty Secrets of Black Hand - Silent Strider przemieniony przez Setytę z tendencjami samobójczymi (ktoś już nawet miał własny pomysł w tym temacie http://www.almadrava.net/damnans/Gonzalo/zubeida.jpg :) )
Wamp pod Kestrelle Hayes mi wygląda na Tzimisce, a podejrzenie to zdaje się potwierdzać nick dany mu przez Kena Meyera, który zdaje się popełnił parę graf do SoC: http://www.epilogue.net/cgi/database/art/list.pl?gallery=5214&genre=4 - jest też i Zubeida...  :shock: :D
Ciekawe na jakiej karcie będą "Cheerleaders from Hell" :D
Zapisane
"Make it personal. . ."

Quellcrist Falconer
Things I Should Have Learnt By Now Vol II

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: Preview SoC
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 27, 2007, 12:25:28 am »

Mnie tez wyglada na TZI tylko czemu ma obt ??
Chyba ze to wypite procenty :D
Zapisane
PVP Team

Maeglin

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2189
  • PVPP
    • Zobacz profil
Odp: Preview SoC
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 27, 2007, 11:13:34 am »

mi tam podoba się ten Hulul - szkoda że dali promo jako pierwszą kartę :( - tak bywa ...
Zapisane
Ar-Rashid said, A true assassin has no ego, which is well, for he receives no glory. The Admonitions.

Satrapa

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 710
    • Zobacz profil
Odp: Preview SoC
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 27, 2007, 11:48:54 am »

Ta karta Zibeidy jest raczej mało wiarygodna (brak zaznaczonej grupy i 2002 rok), ale ciekawa i mocna.
Kestrelle mi się podoba, jak będę tworzył coś z 5 grupą to pewnie parę razy wbrew instynktowi samozachowawczemu znajdzie się dla niej miejsce w moim decku.
Zapisane
Prośba o uściślenie lub rozwinięcie wypowiedzi to nie opinia.
Torpor czy infernal?

Maeglin

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2189
  • PVPP
    • Zobacz profil
Odp: Preview SoC
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 27, 2007, 12:09:12 pm »

ta karta to wymysł fana więc nie jest wogóle wiarygodna - aczkolwiek patrząc na angelo to pewnie brali jakąś inspiracje z kart u damn ass a :-)
Zapisane
Ar-Rashid said, A true assassin has no ego, which is well, for he receives no glory. The Admonitions.

ZaraZ

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2070
  • Anarch Baron of Lublin
    • Zobacz profil
Odp: Preview SoC
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 27, 2007, 04:35:54 pm »

Cytuj
Nizzam al-Latif vel Hulul (Leader of the Assamite antitribu). Deserted the Hand when Ur-Shulgi returned to Alamut. (Caine's Chosen, WW2428, pgs 6 & 43)
[...] he was already in the magazine preview a while back.
Nine cap, dem ANI CEL OBF QUI, agg hand damage, and no blood curse.
Zapisane
"Make it personal. . ."

Quellcrist Falconer
Things I Should Have Learnt By Now Vol II

Pudel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2432
  • Retired pro
    • Zobacz profil
Odp: Preview SoC
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 28, 2007, 02:07:53 pm »

Zapisane
Cytat: zasłyszane
oczywiście nie ma nic złego w graniu dla przyjemności, sam zagrałem dwie takie gry w 2007

Sprzedaję single - wyślij swój want przez PM/maila/fb.
Selling VTES singles - pm/mail/fb me your wantlist. Paypal accepted.

Yosar

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 403
    • Zobacz profil
Odp: Preview SoC
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 28, 2007, 03:16:31 pm »

Na pierwszy rzut oka cienizna. To wole juz Foul Blood wrzucic do decku, a jeszcze nie wrzucilem o ile pamietam. No chyba, ze beda jakies zabawki zmuszajace do polowania wampiry. Jedyne co w tej karcie jakos tam ciekawe, ze mozna nawet cross-table ja zastosowac. No ale Ambusha, czy Bum's Rusha tez, wiec nie sadze zeby ta karta miala jakis diabelny uzytek.
Ta karta bylaby rzeczywiscie cool, jakby po jakiejkolwiek successful akcji dalo sie zareagowowac i wejsc w combat. Ty mi bleed czy KRC crosstable super, ja ci FtB (o ile przezyje ten bleed lub KRC.. hehehe). A tak to chyba jednak, nie, tapeta. No ale poczekajmy na reszte kart, moze jakos je komplementuja.
Och, i wiecej !Gangreli. Jakos nie jestem zdziwiony ;>

Y.
Zapisane

Maeglin

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2189
  • PVPP
    • Zobacz profil
Odp: Preview SoC
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 28, 2007, 04:44:56 pm »

e tam mi się ta karta podoba - może wrzucę kilka na faze by sie ludzie zastanowili czy warto farmić z polowań - szkoda że tylko 1 assamita będzie w tym dodatku i to nie seraph ... no ale cóż taki lajf
Zapisane
Ar-Rashid said, A true assassin has no ego, which is well, for he receives no glory. The Admonitions.

Larry

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
Odp: Preview SoC
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 01, 2007, 08:35:56 am »

karta bardzo ciekawa szczególnie przeciw polityce ventru gdzie jest wiele obfuscate więc raczej nie da się złapać, rushe blokują z obidence i zagrywają combat endy. Przynajmniej ograniczy to polowania by przewinąć się z fereaków.

Ale najciekawszą opcją tej karty to kolejność zagrywania strików - jak po bloku.

A zastosowanie jest - wystarczy event zmoszający do polowań i będzie ciepło

Zapisane
Sudario Refraction w każdej ilości
laarry@wp.pl

Yosar

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 403
    • Zobacz profil
Odp: Preview SoC
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 01, 2007, 12:18:10 pm »

karta bardzo ciekawa szczególnie przeciw polityce ventru gdzie jest wiele obfuscate więc raczej nie da się złapać, rushe blokują z obidence i zagrywają combat endy. Przynajmniej ograniczy to polowania by przewinąć się z fereaków.

Ale najciekawszą opcją tej karty to kolejność zagrywania strików - jak po bloku.

A zastosowanie jest - wystarczy event zmoszający do polowań i będzie ciepło

Nie ma takiego eventu (od biedy Thirst mozna by tak potraktowac, ale do tego potrzebujesz jeszcze 10 innych eventow zeby to mialo jakis sens a Visit from Capuchin juz nie pomoze, poza tym wystawic 6-10 eventow najpierw zeby moc uzyc tej karty sensownie?). Restricted Vitae zakazuje_polowan, chyba ze wampir jest pusty. Czyli robi cos przeciwnego. Nie ma wogle takiej karty, ktora zmusza wampira do polowania (XTC zmusza dopiero jak juz ktos zapolowal, czyli musztarda po obiedzie). Wiem, przecwiczylem na Songs of the Distant Vitae. Jak cienka jest ta karta na superiorze (daje +1 do bleeda jesli w ostatniej turze wampir bleedowanego Metuzaleha polowal) wiedza tylko ci co graja Assamitami i Quietusem.
Jasne i wrzucisz karte ktora przewaznie bedzie martwa (notabene potrzeba jeszcze jakiegos wake'a czyli razem 2 martwe sloty poki ktos nie zapoluje i warto bedzie go scombatowac), bo byc moze trafisz na Ventrowski deck na obfuscatcie, ktory bedzie polowac zeby przewinac sie z freakow, bo normalnie i tak sobie poradzi z Voterem i polowac nie musi, albo byc moze w 1 grze na 100 trafisz na deck na Unie, ktora robi to samo. To juz wieksze masz szanse trafic na jakis breed deck z Tribute to the Master. Ja i tak wrzuce do decku Ministry zamiast tej karty (uzytecznosc 100 razy czestsza i przy kazdym z powyzszych przypadkow). Podejrzewam ze wyjde na tym znacznie lepiej. A na polityke jak sie jest Black Handem (szczegolnie stojacym) to juz lepiej wrzucic Yawp Court.
Swoja droga w dobie Procurerow polowanie definitywnie przestalo juz byc powszechnym sposobem na uzupelnianie sie wampirow w krew.
Cala nadzieja tej karty, ze wsrod BH zabawek rzeczywiscie w SoC pojawi sie cos co zmusza choc przez jedna akcje do polowania wampira. Inaczej nie widze zadnej przyszlosci przed ta karta, Ministry jest lepsze po prostu.

>Saul Meira      Lasombra
>Appius Claudius Corvus      Lasombra

Ten drugi to moze byc dlugo wyczekiwana 11-tka dla Lasombra (a juz raczej na pewno 10-tka). W kazdym badz razie jeden z oryginalnych seraphow Black Handu. Ale czemu go zrobili akurat Lasombra.

Y.
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2007, 02:09:00 pm wysłana przez Yosar »
Zapisane

ToY!

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1415
    • Zobacz profil
Odp: Preview SoC
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 01, 2007, 03:20:59 pm »

polityka ventru nie poluje, używa voter captivation, fajna karta ale zgadzam sie z yosarem malo uzyteczna.
Zapisane
sorry andrzej=]

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: Preview SoC
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 01, 2007, 05:40:44 pm »

Hehe mało że słaba to jeszcze R. No ale nie ma dodatków bez Crapów...  :lol:
Zapisane
PVP Team

Ejdżej

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 770
    • Zobacz profil
Odp: Preview SoC
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 01, 2007, 08:40:42 pm »

Hehe mało że słaba to jeszcze R. No ale nie ma dodatków bez Crapów...  :lol:
Hmm, tego, ze R to nie sprawdzilem. Gdyby byl to C za 1-1,50 zl to bylby to fajny dodatek do decku np. na Jalanie-Aavie. A tak to rzeczywiscie jego przydatnosc moze spasc drastycznie.
Zapisane
(\ /)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Strony: [1] 2 3 ... 11