Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 9 10 [11]

Autor Wątek: Preview SoC  (Przeczytany 33902 razy)

Pudel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2432
  • Retired pro
    • Zobacz profil
Odp: Preview SoC
« Odpowiedź #150 dnia: Marca 12, 2007, 06:02:00 pm »

Ano to jeszcze 8 karcioszek zostało, jeśli arytmetyka mi się nie pogubiła.

Jak napiszesz jakie to jesli je mam, to przepisze. :)
Zapisane
Cytat: zasłyszane
oczywiście nie ma nic złego w graniu dla przyjemności, sam zagrałem dwie takie gry w 2007

Sprzedaję single - wyślij swój want przez PM/maila/fb.
Selling VTES singles - pm/mail/fb me your wantlist. Paypal accepted.

ZaraZ

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2069
  • Anarch Baron of Lublin
    • Zobacz profil
Odp: Preview SoC
« Odpowiedź #151 dnia: Marca 12, 2007, 06:04:49 pm »

Forced Vigilance
Reaction
Cost: 1
for: Only usable by a tapped vampire immediately after he or she blocks (play after combat, if any). Untap this reacting vampire.
FOR: Only usable by a tapped vampire during a (D) action directed against you (or something you control). Untap this vampire.
DRAFT: Reduce a bleed against you by 2.

Hand Contract
Master. Contract. Trifle.
Put this card on any ready minion and choose a Black Hand vampire. That Black Hand vampire may enter combat with the minion with this card as a +1 stealth (D) action unless they are controlled by the same Methuselah.

Stephen Bateson
Tzimisce
ani aus tha vic
Group 5
Capacity 6
Sabbat: Stephen gets +1 bleed when bleeding a Methuselah who controls a ready Tremere. +1 stealth.

Shaggydog
!Gangrel
G: 5
cap: 7
ani obf qui FOR PRO
Sabbat. Black Hand: Shaggydog gets an optional press on the first round of combat.

Lubomira Hradok
!Nosferatu
OBF
G:5
Cap: 3
Sabbat. Black Hand: If Lubomira successfully bleeds a Methuselah who controls a ready titled vampire, she does not untap as normal during her untap phase.

Mam nadzieję że nic nie powtarzam. Jak ktoś ma chwilę, to niech zbierze całość w jedno miejsce i zaznaczy czego jeszcze brakuje, może nawet w jakimś nowym wątku, hmm?
Zapisane
"Make it personal. . ."

Quellcrist Falconer
Things I Should Have Learnt By Now Vol II

ThorR

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 735
  • ThorR
    • Zobacz profil
Odp: Preview SoC
« Odpowiedź #152 dnia: Marca 12, 2007, 06:18:29 pm »

Brakuje:

- Crypt:

Gatjil Munyarryun      Brujah antitribu
Rashid Stockton      Gangrel antitribu
Saul Meira      Lasombra
Marge Khan      Malkavian antitribu
Nails      Nosferatu antitribu
Arianne, The Conqueror      Toreador antitribu
Ondine "Boudicca" Sinclair      Toreador antitribu
Carmen      Tremere antitribu
Ash Harrison      Tremere antitribu
« Ostatnia zmiana: Marca 12, 2007, 06:41:42 pm wysłana przez ThorR »
Zapisane
ThorR
Gangrel Elder of Wrocław

"No army may enter that land
That is protected by polish hand"

Pudel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2432
  • Retired pro
    • Zobacz profil
Odp: Preview SoC
« Odpowiedź #153 dnia: Marca 12, 2007, 06:22:43 pm »

Biothaumaturgic Experiment
1 pool
+1 stealth action.
tha: Employ an animal retainer from your hand (ignore requirements; pay cost as normal).
THA: Put this card on a minion you control. The minion with this card gets an optional maneuver each combat and +1 strength.
DRAFT: tha as tha above, but employ any retainer from your hand or library.

Cadet
Master. Triffle.
Put this card on a Sabbat vampire in your uncontrolled region who is not Black Hand. While this Sabbat vampire is controlled, he or she is Black Hand. This card remains in play, even when the vampire is in the uncontrolled region. A minion may have only one Cadet.

Cloak of Blood
Requires a ready vampire with capacity above 5 who can commit a diablerie.
(D) Diablerize a vampire in torpor, and this vampire may gain one level of a Discipline the victim had. In the resulting blood hunt referendum, this vampire gets an additional 2 votes.

Enrage
+1 stealth action. Frenzy.
pre: Put this card on a vampire you control. This vampire has +1 strength and may enter combat with another minion as a (D) action. Burn this card at the end of this turn.
PRE: Put this card on any vampire. This vampire must burn 2 blood to attempt any action except for hunting and actions to enter combat. Burn this card after resolving this vampire's acion.

Framing an Ancient Grudge
Ventrue antitribu
Master.
Choose a prince or primogen, or burn 3 pool to choose a justicar. the chosen vampire loses his or her title.
DRAFT: Ventrue antitribu As above, but pay 1 pool to choose any titled vampire.

Sanguinary Wind
cel: Only usable before strikes are chosen. This vampire's strikes may not be dodged this round.
CEL: As above, but usable after strikes have been chosen.
DRAFT: cel: Additional strike.

Seraph's Second
Action Modifier
Requires a ready Seraph. Only usable when a non-Seraph Black Hand vampire is acting, after resolution.
Untap the acting Black Hand vampire. A Seraph may play only one Seraph's Second each turn.
« Ostatnia zmiana: Marca 12, 2007, 06:36:25 pm wysłana przez Pudel »
Zapisane
Cytat: zasłyszane
oczywiście nie ma nic złego w graniu dla przyjemności, sam zagrałem dwie takie gry w 2007

Sprzedaję single - wyślij swój want przez PM/maila/fb.
Selling VTES singles - pm/mail/fb me your wantlist. Paypal accepted.

ThorR

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 735
  • ThorR
    • Zobacz profil
Odp: Preview SoC
« Odpowiedź #154 dnia: Marca 12, 2007, 06:26:17 pm »

Biothaumaturgic Experiment
1 pool
+1 stealth action.
tha: Employ an animal retainer from your hand (ignore requirements; pay cost as normal).
THA: Put this card on a minion you control. The minion with this card gets an optional maneuver each combat and +1 strength.
DRAFT: tha as tha above, but employ any retainer from your hand or library.

O k... Tremere z Dog Packami?!
Zapisane
ThorR
Gangrel Elder of Wrocław

"No army may enter that land
That is protected by polish hand"

Pudel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2432
  • Retired pro
    • Zobacz profil
Odp: Preview SoC
« Odpowiedź #155 dnia: Marca 12, 2007, 06:44:18 pm »

Wampy wpisuje od razu w temacie ze spoilerrem, ale teraz nie zdaze wszystkich bo za 5 minut wychodze.
Zapisane
Cytat: zasłyszane
oczywiście nie ma nic złego w graniu dla przyjemności, sam zagrałem dwie takie gry w 2007

Sprzedaję single - wyślij swój want przez PM/maila/fb.
Selling VTES singles - pm/mail/fb me your wantlist. Paypal accepted.

Yosar

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 403
    • Zobacz profil
Odp: Preview SoC
« Odpowiedź #156 dnia: Marca 12, 2007, 06:45:57 pm »

Biothaumaturgic Experiment
1 pool
+1 stealth action.
tha: Employ an animal retainer from your hand (ignore requirements; pay cost as normal).
THA: Put this card on a minion you control. The minion with this card gets an optional maneuver each combat and +1 strength.
DRAFT: tha as tha above, but employ any retainer from your hand or library.

O k... Tremere z Dog Packami?!

Gdyby jeszcze ten Dog Pack nie kosztował 2 pool i ta karta 1 pool.;) Poza tym Tremere mieli Thoughts Betrayed dotychczas, ale jakoś hmm.. no nie korzystali za mocno, a odzyskanie krwi to betka dla nich z Theftów. A z innej beczki, tak jestem w stanie sobie wyobrazić Parnassusa, Al Ashrada, Zahira, czy Ur-Shulgiego z Dog Packiem.  A do tego jadących na Blurach i nieprewentowalnych Fortitudem strike'ach z Tha z pomocą jeszcze superiora z tej karty. Aczkolwiek trochę setupu to może wymagać.
Ale może wymyśli się coś ciekawszego. W sumie Murder of Crows, czy Elephant Guardian wlasciwie też są nie do pogardzenia zdecydowanie, a nawet trochę lepiej mi się widzą.

Y.
Zapisane

Yosar

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 403
    • Zobacz profil
Odp: Preview SoC
« Odpowiedź #157 dnia: Marca 12, 2007, 06:51:08 pm »


Seraph's Second
Action Modifier
Requires a ready Seraph. Only usable when a non-Seraph Black Hand vampire is acting, after resolution.
Untap the acting Black Hand vampire. A Seraph may play only one Seraph's Second each turn.

Ojej. To wygląda miodzio po prostu. Darmowy Freak Drive dla innego wampira. Do tego Tattoo Signal jeszcze.

Y.
Zapisane

Maeglin

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2189
  • PVPP
    • Zobacz profil
Odp: Preview SoC
« Odpowiedź #158 dnia: Marca 13, 2007, 12:26:27 pm »

już kilka stron temu o tym mówiłem Yosar :) - mi się tam yazid podoba chociaż chiałbym nowego zajefajnego serapha do assamitów :)
Zapisane
Ar-Rashid said, A true assassin has no ego, which is well, for he receives no glory. The Admonitions.

Yosar

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 403
    • Zobacz profil
Odp: Preview SoC
« Odpowiedź #159 dnia: Marca 13, 2007, 09:46:43 pm »

już kilka stron temu o tym mówiłem Yosar :) - mi się tam yazid podoba chociaż chiałbym nowego zajefajnego serapha do assamitów :)

Ha. No tu można gdybać tylko. Mam nadzieję, że w którymś najbliższym dodatku jednak się wezmą za Independentów na dobre. Jeśli chodzi o koncepcje Assamitów to WW się chybocze jak pijany na łódce od początku, ale ostrożnie myślę że wypuściliby wtedy serapha. Na star tylko Izhim jest materiałem. Jeśli iść za jego statystykami z CoN to miałby klanówki na superiorze i for pot i tha (z możliwą którąś z nich na superiorze). Ale to też nic w sumie pewnego, często im się zdarzało wymieniać dyscypliny u Assamitów.

Y.
Zapisane

Maeglin

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2189
  • PVPP
    • Zobacz profil
Odp: Preview SoC
« Odpowiedź #160 dnia: Marca 13, 2007, 11:28:03 pm »

myślałem też nad supportowym seraphie do assamitów - taki djuhah na przykład 7-8 z auspexem i klanówkami - tez dawał by radę :)

A izhima ur-baala widział bym baaaardzo chętnie i choćby nie wiem jakim crapem był zrobił bym na nim deczek tylko dlatego że to on :)

narazie pozostaje zabawa na Yazid,Joe&Reza team - daja chłopoaki rade a seraph secondy i guarded rubric pomoże w zdobywaniu punktów - bo będą mogli kilka akcji wykonać - zwłaszcza że pojawiła się opcja fajnych black handowych kontraktów/tak nawiasem mówiąc-nasz hulul+kontrakt+minion tap+prowizja=sporo poola :)/ więc mniej kart będzie potrzebnych do wchodzenia w kombat - i tak dużo potrzeba na zabijanie tego preya :)
Zapisane
Ar-Rashid said, A true assassin has no ego, which is well, for he receives no glory. The Admonitions.

Yosar

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 403
    • Zobacz profil
Odp: Preview SoC
« Odpowiedź #161 dnia: Marca 14, 2007, 01:07:22 pm »

No nie jestem pewien (albo raczej wątpię), że wypuszczą obu w tej samej grupie. Za dużo dobroci pewnie. No ale zawsze można się bujać.;) Djuhah pasuje idealnie na gościa z superior Auspexem, który byłby w końcu w stanie wykorzystać Truth of Blood. Tariq jest za mały, a Teggy nie ma obfuscate'a... brrr, a czasem lepiej jednak przepchnąć tego bleeda.
Szkoda, że Nizzamowi nie dali aus zamiast dem. Bo ten jest chyba w stanie palić wampiry z dość dużym prawdopodobieństwem. Thin Blood + Carrion Crows + Scorpion Sting (albo Pack Alpha superior) + Psyche to kombinacja nieszczególnie skomplikowana i dość tania, a mająca spore szanse palić. Thetmes nie miał takiej fajnej zabawki jak Carrion Crows i przeważnie kończyło się 'tylko ' torporem. No i Nizzam ma dostęp do Shakara, Thetmes jednak niczego podobnego nie miał i czasem się 'marnował', jak nie było kontraktu na ręku;). Jedyna słabość Nizzama to brak multi-actingu (poza tym nieszczęsnym Mylanem, Danse Macabre i Helicopterem, a żadna z tych opcji nie jest jakaś szczególnie ekscytująca). A tutaj taki supportowy Djuhah 7-cap by się fajnie też sprawdził.
Ciekawe, czy w związku z tym nowym kontraktem dla Black Handu będącym triflem, jak będą robić Independentów nie przedrukują starego Contractu też jako trifla. Dla Nizzama i Provision ten Handowy w tym momencie jest fajniejszy, bo aż tak nie zajmuje miejsca w masterach, a co combat deck to combat deck. No i zwalnia się miejsce na Minion Tapy w takim decku z Provision. Jeszcze ta zaleta, że tańsze to niż Clandestine.;)
W Nizzamie drzemią też chyba całkiem przyzwoite zdolności do walla, Ministry + superior Animalism + Raven Spy i praktycznie w każdym momencie może poczęstować rotshreckiem. Tu miałby do pomocy trochę Olugbenge (-Ministry, za to +No Secrets From Magaji). No nic jak dostanę w końcu w swoje łapki karty to pewnie będę kombinował. Zobaczymy co z tego się urodzi.;)

Y.
Zapisane

Maeglin

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2189
  • PVPP
    • Zobacz profil
Odp: Preview SoC
« Odpowiedź #162 dnia: Marca 14, 2007, 07:56:20 pm »

no tak też myślałem o multiakcie z serapha tylko żadnego nie ma w tej grupie odpowiedniego - taki mały i robiło by się tatoo signal + seraph's second i jedziemy multiruszem z permaagrawkami tak z 2-3 razy na turę :) Nizzam jest wypas tylko teraz czeka na swojego serafina by mu pomagał się odkręcić :)
Zapisane
Ar-Rashid said, A true assassin has no ego, which is well, for he receives no glory. The Admonitions.

ZaraZ

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2069
  • Anarch Baron of Lublin
    • Zobacz profil
Odp: Preview SoC
« Odpowiedź #163 dnia: Marca 17, 2007, 04:24:18 pm »

Wśród opisów na stronie jest błąd: Eccentric Billionnaire nie ma opisu zdolności, który z kolei wyemigrował do Empowering the Puppet King.
Zapisane
"Make it personal. . ."

Quellcrist Falconer
Things I Should Have Learnt By Now Vol II

nekhomanta

  • Administrator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 864
    • Zobacz profil
    • http://vtes.pl
Odp: Preview SoC
« Odpowiedź #164 dnia: Marca 19, 2007, 02:33:53 am »

Turnieje prerelease się odbyły. Wątek wrócił.
Zapisane
Strony: 1 ... 9 10 [11]