Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Wadowice  (Przeczytany 4622 razy)

kempy

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
Wadowice
« dnia: Marca 04, 2007, 08:42:45 am »

Czterech zupełnie świeżych graczy i dobre widoki na kilku kolejnych, i to już w najbliższej przyszłości. Na razie to gra na starterach i rozgryzanie zasad, ale pewnie w przyszłości bardziej się wszystko rozkręci. Wykrwawianie ma miejsce przede wszystkim w lokalu należącym do Gildii Fantastów, klubu miłosników szeroko rozumianej fantastyki, działającym przy Wadowickim Centrum Kultury. Oficjalnie spotkania odbywają się w soboty od 11:00, ale lokum jest dostępne praktycznie 7 dni w tygodniu.

Stara strona

Nieco nowsza

Forum

Nie pozostaja nic jak tylko zaprosić wszystkich zainteresowanych.

PS. Chętnie odkupimy za symboliczne kwoty wszelkiego rodzaju Commony i takie tam.
Zapisane

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Wadowice
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 04, 2007, 09:19:27 am »

super, do Wadowic nie mam aż tak daleko :), z chęcią się wybiorę :)
A jakie karciochy potrzebujecie???
Pisz emalią: rszewski@o2.pl lub ewentualnie na priva (wolę jednak pocztę :))

pozdro
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

Boogie

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1123
  • I am disco dancer!
    • Zobacz profil
Odp: Wadowice
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 04, 2007, 12:05:14 pm »

W soboty to macie spotkania Gildii Fantastyki czy gracie w wampira?
W Krakowie też gramy zwykle w soboty wiec kiedyś można by sie spiknąć i zagrać większą gierkę razem (Wadowice nie są jakoś daleko więc albo u was albo u nas ;) ).  Co wy na to?
Zapisane
Zawsze, gdy widzisz smutne dziecko - przytul programiste...

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: Wadowice
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 04, 2007, 02:44:59 pm »

Ooo Jak miło, jako, że Kraków blisko z chęcia was wspomozemy zarowno kartami jak i pomocą w przebrnięcu przez zasady :D
Zapisane
PVP Team

kempy

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
Odp: Wadowice
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 04, 2007, 09:42:27 pm »

W soboty to macie spotkania Gildii Fantastyki czy gracie w wampira?

Jedno nie wyklucza drugiego. W soboty najczęściej mamy ostatnio najazdy Magicowców, ale gra się w cokolwiek o ile jest wolne miejsce i chęci. W tygodniu zaś wieczorami przeważnie spotykają się kilkuosobowe grupki i mordują wszystko i czym popadnie (bitewniaki/karcianki). Tak przy okazji, pisząc o CCG to mamy karty i chętnych do m.in. L5R (zaokrąglając ułamki to nawet 8-miu graczy jest), Dark Eden (w porywach do 6-ściu oldschoolowców), Shadowrun, Kult, WARS, Thorgal, 7th Sea i paru innych... 

W Krakowie też gramy zwykle w soboty wiec kiedyś można by sie spiknąć i zagrać większą gierkę razem (Wadowice nie są jakoś daleko więc albo u was albo u nas ;) ).  Co wy na to?

Rzecz do obgadania jeszcze z resztą ekipy. U nas jest własny lokal więc zapraszamy.

super, do Wadowic nie mam aż tak daleko :), z chęcią się wybiorę :)
A jakie karciochy potrzebujecie???

Chyba sami jeszcze nie wiemy co dokładnie. W grze są cztery startery z kilkoma boosterami z 3ed tj. Brujah, Tremere i Malkavian oraz (to ja) Anathema z KMW. Mnie osobiście chwilowo boli brak jakichkolwiek interceptów a reszta niech się sama wypowie, bo jak widzę Kamos (Malkavianie) też się właśnie zarejestrował.
Zapisane

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Wadowice
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 04, 2007, 09:45:52 pm »

jak potrzebujecie commony to zapraszam na priv, mam tego mase, wiec cos wam chetnie sprezentuje jesli sie przyda (u mnie po prostu zalega kurzem albo robi za zakladki do ksiazek :) )
no i oczywiscie witamy :)

OMG  :shock: :shock: :twisted: :smileysmoker: 2k postow :D dopiero zauwazylem
« Ostatnia zmiana: Marca 05, 2007, 12:54:02 am wysłana przez Dude »
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Kamos

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Wadowice
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 05, 2007, 12:29:24 pm »

Tak szczeże to brakuje nam wszystkiego. Naprawdę śrenio gra się na jednym starterze z 3ed. Musze przyznac że granie w Vtes'a Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło (myślę że nie tylko mnie), gra ma naprawdę duży potencjał.

Co do spotkań to zapraszamy! Ewentualnie ktoś od nas mógłby się wybrać, ja np. co dwa tygodnie jestem w Kraku (studia) więc niewidzę problemu żeby się urwać i spotkać się. W najbliższy piątek będę więc jeśli żeczywiście byłby ktoś chętny aby wspomuc Wadowickich Kainitów to chętnie przyjmiemy jakieś C/U i przetransportuję to do reszty.

Witam wszystkich na forum!
Zapisane

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: Wadowice
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 05, 2007, 12:38:44 pm »

Vtes jest swietną grą albo się go kocha albo nienawidzi kwestia charakteru :P
Co do braków to świetnie moge was zrozumieć, przebudzenie Wampira w Krakowie wyglądało podobnie, a wtedy nawet nie było sklepiku Nekhomanty...
W kwestii najbliższego piątku to ciężko mi się okreslić ale mozna by spróbować się spotkać. Popytam ludzi i dam znać, tylko napisz jakie godziny ci odpowiadają.
Dobrze jednak by było jakbyście sobie zrobili jakąś liste kart, bo nikomu nie będzie się chciało dźwigać całej kolekcji.
Zapisane
PVP Team

kempy

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
Odp: Wadowice
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 09, 2008, 03:56:19 pm »

Odgrzewamy kotlety.

Kilka osób kupiło jakieś karty i zaczynam grać, teraz już może trochę bardiej na poważnie niż rok temu. Na razie jedziemy na fali zainteresowania i szukamy nowych graczy (jest na 5-ciu). Być może jest ktoś z okolicy Wadowic, kto w wąpierza szaleje już dłużej? Jeśli tak to zapraszamy do WCK na partyjkę.
Zapisane