Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Dogs of War - TWD Bydgoszcz 7.7.12.  (Przeczytany 4078 razy)

Twardy

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 216
  • Sargath
    • Zobacz profil
Odp: Dogs of War - TWD Bydgoszcz 7.7.12.
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 11, 2012, 12:36:07 pm »

Deal mówił że idziesz wszystkimi w combat z adaną a ty poszedleś jedbym a resztą po sprzęt czy coś innego. Więc miałem nadzieję, że pójdziesz w następnej. No faktycznie było to bezsensowne zalozenie z mojej strony. Pozatym fatycznie odsłoniłem się jak nic. Z resztą tą grę mialem udupioną w momencie, w którym wystawiłem Maxwella zamiast Miguela.
Zapisane
God is now here or God is nowhere ?

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Dogs of War - TWD Bydgoszcz 7.7.12.
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 11, 2012, 01:12:15 pm »

"wszystkim w combat" zakłada że mam z czym, a minionów z gunami na stole miałem 2 albo 3, i te miniony w combat poszły, każdy skleił combat ends
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Manit0u

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1586
    • Zobacz profil
Odp: Dogs of War - TWD Bydgoszcz 7.7.12.
« Odpowiedź #17 dnia: Września 04, 2012, 08:31:46 am »

A rozwazales moze w tej talii Frontal Assault i jeszcze ta akcje z pre co pozwala automatycznie przejsc drugiemu glosowaniu? Boony wydaja sie byc dosyc kluczowe...
Zapisane
While these twittering teens, are sinking in screens and thinking in memes
They blink and this machine is pimping their dreams
I think it’s obscene, as sick as it seems
They don’t know what lyrical invincibility means
- Lowkey

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Dogs of War - TWD Bydgoszcz 7.7.12.
« Odpowiedź #18 dnia: Września 04, 2012, 10:21:14 am »

Unexpected Coalition
Type: Action Modifier/Reaction
Requires: Brujah antitribu
Only usable during a referendum.
Each ready Brujah antitribu gets an additional vote this referendum. When tallying votes, if any Brujah antitribu cast any votes in opposition to this Brujah antitribu's votes (or if this Brujah antitribu abstains), none of the additional votes from this card are counted.

to załatwia kwestię głosów w zupełności. no chyba że masz stół z przynajmniej dwoma deckami politycznymi, wtedy jest problem, ale tego nie przeskoczysz. charming lobby nie ma sensu, bo nie za wielu masz ziomków którzy to mogą zagrać. poza tym nie ma na to miejsca.
co do frontala to sztuka jest do rozważenia, tylko weź pod uwagę, że ten deck nie ma mordować w combacie wszystko co się rusza, tylko wyjmować kluczowe wampiry kiedy trzeba.
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Manit0u

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1586
    • Zobacz profil
Odp: Dogs of War - TWD Bydgoszcz 7.7.12.
« Odpowiedź #19 dnia: Września 04, 2012, 11:00:36 am »

No o Charming Lobby myslalem wlasnie w kwestii deski ratunkowej, na wypadek trafienia duzej ilosci polityki albo innych !Brujah, masz 6 wampirow z pre (CL wcale nie trzeba na wyzszym), wiec ktos do rzucenia powinien sie znalezc. CL wlasciwie dubluje Ci tez efekt UC (czesto z lepszym skutkiem) wiec nie boli i nie zalega na lapce. Frontal Assault podobnie, jak Cie pozbawiaja opcji to idziesz torporyzowac i szukac w ten sposob mozliwosci pojscia do przodu zamiast sie bunkrowac i siedziec jak warzywo :)
« Ostatnia zmiana: Września 04, 2012, 11:04:47 am wysłana przez Manit0u »
Zapisane
While these twittering teens, are sinking in screens and thinking in memes
They blink and this machine is pimping their dreams
I think it’s obscene, as sick as it seems
They don’t know what lyrical invincibility means
- Lowkey

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Dogs of War - TWD Bydgoszcz 7.7.12.
« Odpowiedź #20 dnia: Września 04, 2012, 11:13:03 am »

ponownie - wszystko fajnie, tylko nie ma na to miejsca, a w wielu grach charming lobby będzie martwym slotem. jak mówiłem, frontala rozważę, albo może haven uncovered.
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

wenanty

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 989
    • Zobacz profil
Odp: Dogs of War - TWD Bydgoszcz 7.7.12.
« Odpowiedź #21 dnia: Września 04, 2012, 11:40:28 am »

ponownie - wszystko fajnie, tylko nie ma na to miejsca, a w wielu grach charming lobby będzie martwym slotem. jak mówiłem, frontala rozważę, albo może haven uncovered.
Święta racja, tym bardziej że w tych grach, w których ChL będzie przydatny (czyli dużo głosów na stole), może się okazać że swojemu preyowi/predatorowi robisz przysługę - dostaniesz DI albo blok na drugie głosowanie i Charming Lobby zostanie na stole, żeby komuś innemu dać automatyczny sukces. I to w dodatku na stole, na którym normalnie musiałby dealować i się męczyć (wspomniane dużo głosów).

Charming Lobby to fajna karta, ale do tego decku nie pasuje po prostu.
Zapisane
"szeroka aktywnosc na terenie naszego kraju calkowicie nam nieznanych i obcych form zycia nie moze byc ukrywana przed spoleczenstwem" - z listu otwartego o UFO do Prezydenta RP

Manit0u

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1586
    • Zobacz profil
Odp: Dogs of War - TWD Bydgoszcz 7.7.12.
« Odpowiedź #22 dnia: Września 04, 2012, 12:24:30 pm »

I stand corrected :)
Zapisane
While these twittering teens, are sinking in screens and thinking in memes
They blink and this machine is pimping their dreams
I think it’s obscene, as sick as it seems
They don’t know what lyrical invincibility means
- Lowkey