Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 50

Autor Wątek: Lublin  (Przeczytany 161654 razy)

vt

  • Gość
Odp: Lublin
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 03, 2007, 09:10:56 pm »

Ja w Boże Ciało siedzę w chacie, więc od środy wieczór mogę grać myślę. Up to you. Tak, i co najmniej 4 graczy..
Zapisane

Ejdżej

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 770
    • Zobacz profil
Odp: Lublin
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 03, 2007, 10:05:50 pm »

Jestem za a nawet przeciw - korzystajcie, bo to jest przedostatnia okazja zeby zagrac ze mna, bo juz za niecalem 2 tygodnie wylatuje. Przedostatnia, bo ostatnia bedzie pewnie tuz przed moim wylotem jakos w nastepna srode, zaklepcie sobie juz na wtedy termin. A tak poza tym to w tym tygodniu po wtorku chetnie cos pykne, warunek jest jeden - nie w piatek, bo w sobote mam egzamin.

Przekatujcie Damiana or sth, zrobilbym to sam, ale mam nesttey nauke na glowie aktualnie, a nie molestowanie nastoletnich chlopakow. ;)
Zapisane
(\ /)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

vt

  • Gość
Odp: Lublin
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 03, 2007, 10:20:38 pm »

Widziałem go ostatnio w piątek i on stwierdził kategoryczne 'veto' dla jakiegokolwiek grania, więc on chyba odpada..
Zapisane

Ejdżej

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 770
    • Zobacz profil
Odp: Lublin
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 04, 2007, 11:29:06 am »

No to nie wiem... Koza?
Zapisane
(\ /)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

ZaraZ

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2069
  • Anarch Baron of Lublin
    • Zobacz profil
Odp: Lublin
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 04, 2007, 03:35:06 pm »

No to znowu jest nas trzech :?
Do dejmiena napisałem esesmana, jak na razie brak odpowiedzi. Wierzbę pomęczę jutro w Zebrze, może i Sting tam będzie.
AJ, a co z Anetą & jej chłopakiem bądź Dominiką? Może Troya ścignąć, ale on dopiero na weekend chyba?
Zapisane
"Make it personal. . ."

Quellcrist Falconer
Things I Should Have Learnt By Now Vol II

Ejdżej

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 770
    • Zobacz profil
Odp: Lublin
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 04, 2007, 04:00:06 pm »

Nie wiem co z Aneta i jej chlopakiem, Dominika sie uczy w tej chwili. Dopiero po 12 bedzie available. Jesli chodzo Anete to podejrzewam, ze tez sie uczy - ale teraz pytanie czy chcemy sobie pograc czy skupiac sie na dalszym przyuczaniu padawanow.
Zapisane
(\ /)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

ZaraZ

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2069
  • Anarch Baron of Lublin
    • Zobacz profil
Odp: Lublin
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 04, 2007, 04:02:00 pm »

Jeśli mam do wyboru nie granie w ogóle i "przyuczanie padawanów", to wolę jednak to drugie :P
Zapisane
"Make it personal. . ."

Quellcrist Falconer
Things I Should Have Learnt By Now Vol II

vt

  • Gość
Odp: Lublin
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 07, 2007, 09:55:17 am »

Jak w końcu stoimy ze sprawą? Może udałoby się coś dzisiaj na nockę u mnie ugadać? Nie wiem, ale czas nam się kończy, więc lepiej się od razu zdecydować, bo nie pogramy już sobie do października or so.. :)
Zapisane

Ejdżej

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 770
    • Zobacz profil
Odp: Lublin
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 07, 2007, 11:28:28 am »

Dzis na pewno nie, do soboty do godzin wczesnopopoludniowych jestem grounded. Ustalilismy jednak z Koza, ze w godzinach popoludniowo-wieczornych moglibysmy juz jednak zagrac. Tak ze Grzesiek to jest troche up 2 you, o ktorej bedziesz wolny i te sprawy. Proponuj cos. Tylko blagam - zadnych nocnych posiedzen. Ja juz mowilem Kozie - granie w gry pozna noca to mnie krecilo jak mialem 16 lat, teraz musze byc na chodzie; szczegolnie, ze w przyszlym tygodniu mam jeszcze jeden egzamin.

Oprocz tej soboty proponuje jeszcze czwartek za tydzien. To tak pozegnalnie juz przed wyjazdem. Siadzemy gdzies w knajpce i wypijemy sobie za powodzenie wojazy. :)
Zapisane
(\ /)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

vt

  • Gość
Odp: Lublin
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 07, 2007, 11:36:23 am »

Ja nie proponuję nocy dlatego, że mnie kręci tylko ze względu na to, że wtedy z reguły najłatwiej i najwygodniej mi o czas, nie muszę się nigdzie śpieszyć, a w dzień jest zawsze coś do zrobienia.. Właśnie dlatego z sobotą popołudniem/wieczorem nie jestem do końca przekonany. Najłatwiej chyba byłoby z rana, raczej. A czwartki poza dzisiejszym odpadają, skoro nie ma mnie praktycznie do 21 w domu. :-/
dlatego proponuje noc, parę kaw i tyle gier, aż zdążymy po prostu tym v:tesem rzygnąć na dwa miechy.. =) Spróbuj się przekonać, to tylko raz.
Nonetheless, wciąż brakuje nam chyba czwartego, niewspominając już o piątym. :]
Koza, co Ty na to?
Zapisane

Ejdżej

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 770
    • Zobacz profil
Odp: Lublin
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 07, 2007, 11:42:27 am »

W sobote przed poludniem to ja mam ezgamin. Tak samo egzamin mam w srode i to glownie dlatego nie chce siedziec po nocy. Miec jeden dzien wiecej na nauke, a go nie miec - to razem dwa dni. Po nieprzespanej nocy bede rzygal nie tylko vtesem, ale i energia pewnie, a wtedy nie zrobie nic. Tak, ze w tym konkretnym wypadku nie jest to kwestia przekonania siebie do posiedzenia jeden raz. W innym pewnie tak wlasnie by bylo.

Czwarty i piaty sie moze znajdzie. W sumie czwarty juz jest umowiony, troche momentami niepewny jesli chodzi o ostateczne ustalenia, ale narazie powiedzial, ze zaklepie sobie czas na popoludnie.
Zapisane
(\ /)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

vt

  • Gość
Odp: Lublin
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 07, 2007, 11:43:58 am »

a kim jest czwarty? Tylko, że sobota popołudniu to dla mnie problem, chyba, że popołudnie jest gdziś w granicach od 13 do 17 :)
Zapisane

ZaraZ

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2069
  • Anarch Baron of Lublin
    • Zobacz profil
Odp: Lublin
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 07, 2007, 11:46:27 am »

I weź tu dogódź wszystkim :P Jak powiedziałem, ja jeśli chodzi o termin jestem swobodny, dajcie mi tylko w miarę wcześnie znać. Może niedziela rano? Knujcie :P
Zapisane
"Make it personal. . ."

Quellcrist Falconer
Things I Should Have Learnt By Now Vol II

vt

  • Gość
Odp: Lublin
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 07, 2007, 11:49:59 am »

Niedziela? Pasuje jeżeli chodzi o mnie.. =)
Zapisane

Ejdżej

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 770
    • Zobacz profil
Odp: Lublin
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 07, 2007, 12:50:39 pm »

Poranna niedziela moze dac rade, tylko teraz godziny sobie ustalmy szybko zeby mozna bylo pomeczyc innych.
Zapisane
(\ /)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Strony: 1 [2] 3 4 ... 50