Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 8

Autor Wątek: Sposób liczenia rankingu dla polskiej ligi wampira  (Przeczytany 21700 razy)

chwilka

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: Sposób liczenia rankingu dla polskiej ligi wampira
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwca 16, 2007, 08:50:38 pm »

heh ty śmieszny jesteś poprostu - w sensie Ty- Pudel :)

po pierwsze ranking mi sie nie podoba bo mojej ksywy nie ma  :D

fajnie ze jestem równie szeregowym graczem jak Szewski, Boogie czy każdy inny  - szkoda tylko że dla Ciebie :D (fajnie by było gdybym była na ich poziomie (gry) ale dobrze ze widzę ze przynajmniej jestem na wyższym niż ty (intelektualnym) )

co do szacunku to chyba się należy każdemu kto coś w życiu zrobił i osiągnął (nie ma reset po 18 miesiącach) - to tak jakbyś po półtorej roku od śmierci swoich rodziców powiedział że są dla Ciebie NIKIM. Nie wiem kogo szanujesz a kogo nie ani jak tam się mają twoje autorytety  itp ale chyba nie do końca zdrowo.

Wpadasz tu i chcesz nie wiadomo czego - fajnie że zacząłeś grać i coś wymyśliłeś ale skoro jest to do poprawy to trzeba to poprawić i tyle a nie wykłócać się z kimś kto wie lepiej. Bo jeśli ktoś się zna na czymś i coś robił to raczej nie zapomni po półtorej roku i rady ci daje dobre a nie złe.

A argumenty Twoje są do dupy; myślisz że lepiej zrobić coś na odwal się niż żeby nie było wogóle ??

I  na koniec - to że powstała strona internetowa to na pewno wampira nie zreaktywowało. Nie wiem czemu tak myślisz, bo do tego trzeba turniejów i spotkań. No chyba że ty na randki chodzisz na czat.onet.pl i tak całe życie :)

A co do tego że kiedyś ileś stron temu napisałeś że możesz ewentualnie zrobić turniej w Toruniu to w sumie łaski mi nie robisz ale chętnie przyjadę bo Toruń lubię :D

Wyluzuj i zauważ że są tu ludzie którzy więcej zrobili i daleko ci do nich bardzo i że oni dalej dużo robią (co widać po odzewie na twój wątek) i nie mają obowiązku się Tobie z tego tłumaczyć.

To że wcześniej mówiłeś że każdy marudzi a nic nie chce zrobić - ok, ale dlaczego jak ci ktoś napisał że może coś zrobić (czego ty nie potrafisz/nie chcesz) to też wyjeżdżasz na niego.

W sumie już raz powiedziałeś że robisz ten ranking po to żeby kilku graczy sobie raz na jakiś  czas zerknęło na niego i to ci do szczęścia wystarczy - ale czy naprawdę to jest aż takie fajne i ambitne ?? odpowiada Twojemu poziomowi ??




« Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2007, 08:55:35 pm wysłana przez chwilka »
Zapisane

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: Sposób liczenia rankingu dla polskiej ligi wampira
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwca 16, 2007, 09:12:33 pm »

Szacunek należy się każdemu, be dude man!  :lol:
A wracając do meritum, nie widze powodów dlaczego nie miałyby funkcjonowac dwa rankingi (choć to typowo polskie, ilu graczy tyle rankingów  :D). Ranking ligowy to fajny pomysł, idea rankingu Pudla na bazie WW tyle ze aktualizowanego sensownie tez jest ok.
Jak dla mnie to i tak wszyztko sprowadza się do tego, że trzeba jeździc na turnieje i tam pokazywać swojego "skilla", chcesz porównania z rankingiem swiatowym to wybierz sie na pare turniejow we Francji, Szwajcari czy gdzie tam chcesz i pokaz jak umiesz grac, jak napiszą potem na grupie "sluchajcie byl u nas taki Polak i wszystkich skarał, generalnie zajebisty" to znaczy ze jestes świetnym graczem.
Mimo to ranking bardzo popieram, bo jest to sposób na zapalenie do gry nowych graczy. Apeluje tylko o zgode, nie twórzcie kilku róznych federacji, bo to nie boks a i biznes słaby  :D

Pozdrawiam i jeszcze raz BE DUDE !  8)
Zapisane
PVP Team

Ivil

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 938
  • Apostół Flaków
    • Zobacz profil
Odp: Sposób liczenia rankingu dla polskiej ligi wampira
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 16, 2007, 09:30:24 pm »

widze zaczynamy jechac po Pudlu na ostro

po pierwsze chcialem przypomniec ze pomimo iz Pudel to urodzony flamebait (przede wszystkim dlatego ze zachowuje sie nieco egocentrycznie i jest niepokorny :P ) to jednak nie dorownuje poziomem Jesterowi Walsh'owi.

po drugie - dziekujemy ci Pudelku za twoj wklad w cala sprawe bo nawet jesli twoj ranking nadaje sie jako nadruk na papier toaletowy ( nie twierdze ze tak jest bo ja nie jestem ani dobrym graczem ani nie mam mozliwosci jezdzic na turnieje ) to jednak sprowokowal kogos do zrobienia czegos konstruktywnego i byc moze tym razem cos z tego wyniknie (tylko na Boogiego trzeba ciagle krzyczec bo zapomni )

po trzecie chyba na prawde czas wyluzowac bo jak kocham flamewars tak wydaje mi sie ze to sie posuwa za daleko bo przestajemy krytykowac idee i nagle wszyscy wsiadaja na jedna osobe i zaczynaja sie czepiac rzeczy nie zwiazanych z tematem ( sam do tego reki przylozylem - przepraszam )

wiec proponuje w koncu zejsc z Pudla, a samemu zainteresowanemu tez nieco spokorniec bo jak flejmuje po tobie taki wafel jak ja to mozesz sobie mnie zlac ale jak wsiadaja na ciebie osoby ktore sporo zrobily dla polskiego vtes to jednak powinienes przelknac dume

EDIT : aha i Papier sie zobowiazuje ryczec na Boogiego jesli ten oleje projket :D :D
« Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2007, 09:56:43 pm wysłana przez Ivil »
Zapisane
...Ma na imię Lucyfer... W skrócie Lucek.

O Lucyferze, ja w ciebie wierze!
czarne pacierze wyje jak zwierze!
I mówiąc szczerze złożę w ofierze
Trzy małe jeże lub nietoperze!
Tylko Szatanie, daj mi coś za nie
Bo mowiąc prawdę, nie były tanie...

satyr

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 623
    • Zobacz profil
Odp: Sposób liczenia rankingu dla polskiej ligi wampira
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwca 16, 2007, 09:34:07 pm »

Dude ma rację żeby po pierwsze sie wyluzowac, a po drugie zająć sie najpierw turniejami i sprawic aby obfitowały systematycznie co roku w ilości minimum 4-5: MP, EC plus 2-3 pszczyńsko-hajnowsko-jakiestam
Nie sądzę żeby odejmowanie punktów za nieobecność było dobrym pomysłem. Niektórzy czasem nie mogą a to nie znaczy że im skill spadł.
Ponieważ nikt nie obalił moich pomysłow, obstaję przy swoim: ranking resetowany co roku, hall of fame dla najlepszego gracza każdego roku czyli tego który wygrał najwięcej turniejów. Wygranie EC liczyłoby sie jako wygranie dwoch lub nawet trzech turniejów polskich (tam jest wyższy poziom). gamewiny olac, przydzadzą sie tylko w przypadku rownej liczby wygranych turniejów.
Proste, zachęcające ludzi do grania o najwyższe podium oraz eliminujące wiekszosc problemów wskazanych przez boogiego i pudla.

Ivil słusznie prawi, robicie offtopa. Skoncentrujcie sie na dyskusji nad ostatecznym kształtem rankingu/ligi jak zwał tak zwał.
Zapisane

Emnel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 707
    • Zobacz profil
Odp: Sposób liczenia rankingu dla polskiej ligi wampira
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwca 16, 2007, 09:38:54 pm »

kompletnie się z tym co piszesz Satyr nie zgadzam. znajdę jutro, albo dziś w ncy trochę czasu to omówię
Zapisane

Pudel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2432
  • Retired pro
    • Zobacz profil
Odp: Sposób liczenia rankingu dla polskiej ligi wampira
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwca 16, 2007, 10:16:37 pm »

heh ty śmieszny jesteś poprostu - w sensie Ty- Pudel :)
Cytuj
przynajmniej jestem na wyższym niż ty (intelektualnym)

Jak mniemam, nowym standardem kulturalnej rozmowy jest obrazenie rozmowcy na powitanie?

Cytuj
po pierwsze ranking mi sie nie podoba bo mojej ksywy nie ma  :D

Mozna dodac. Kein problem. Nie znam wszystkich z imienia i nazwiska.

Cytuj
co do szacunku to chyba się należy każdemu kto coś w życiu zrobił i osiągnął (nie ma reset po 18 miesiącach) - to tak jakbyś po półtorej roku od śmierci swoich rodziców powiedział że są dla Ciebie NIKIM. Nie wiem kogo szanujesz a kogo nie ani jak tam się mają twoje autorytety  itp ale chyba nie do końca zdrowo.

Nie do konca zrozumialas o co mi chodzilo. Chodzilo o to, ze fakt, iz ktostam costam kiedystam zorganizowal nie czyni go w moich oczach nikim specjalnym, lepszym od innych. Chwala mu za to, ze zorganizowal, ale niech nie wymaga od wszystkich na okolo uwielbienia i dziekowania na kazdym kroku za to co zrobil. Bo zaczyna to wygladac tak, ze nie zrobil tego dla idei, tylko dlatego, zeby go ktos glaskal potem do konca zycia.

Cytuj
Wpadasz tu i chcesz nie wiadomo czego - fajnie że zacząłeś grać i coś wymyśliłeś ale skoro jest to do poprawy to trzeba to poprawić i tyle a nie wykłócać się z kimś kto wie lepiej.

Ale osochozi??? Przeciez ja niczego nie chce. Nie rozumiem o co ci chodzi w pierwszej czesci zdania.
JA TEGO RANKINGU NIE WYMYSLILEM. ZROZUMCIE TO!!! RANKING WYMYSLIL WW, JA GO TYLKO PRZEPISALEM I UZUPELNILEM O BRAKUAJCE TURNIEJE. Czy to jest az tak trudne do ogarniecia?

Cytuj
Bo jeśli ktoś się zna na czymś i coś robił to raczej nie zapomni po półtorej roku i rady ci daje dobre a nie złe.

Kazdy ranking czy to w sporcie, czy w grach karcianych, bitewniakach etc. jest plynny. Jakos Pete Sampras nie lapie focha, ze nie ma go w rankingu mimo, ze X lat temu byl najlepszy na swiecie. Takie prawa rzadza sportem (karcianki to w pewnym sensie tez sport) - trzeba byc w formie caly czas, a nie odcinac kupony od dawnych sukcesow.

Cytuj
A argumenty Twoje są do dupy; myślisz że lepiej zrobić coś na odwal się niż żeby nie było wogóle ??

Ale ja nie zrobilem tego rankingu na odwal sie, tylko najlepiej jak umialem. Zeby nie bylo, ze jestem totalnym zerem i nic nie umiem - ranking WFB (Warhammer: Fantasy Battle dla niekumatych) powstaje bardzo podobnie - ludzie wysylaja wyniki po turnieju na maila do kolesia, a on je wpisuje i updatuje tabelke recznie. Tyle, ze jest ona na osobnej stronce, a nie na forum, ale to akurat niewielka roznica. Tam jakos nikt nie pieprzy, ze ranking jest do dupy, bo nie wykorzystuje niewiadomo jakich technologii i ze koles ktory go robi nagle przestanie.

Cytuj
I  na koniec - to że powstała strona internetowa to na pewno wampira nie zreaktywowało. Nie wiem czemu tak myślisz, bo do tego trzeba turniejów i spotkań.

Wiekszosc tych turniejow i spotkan byla zaaranzowana za posrednictwem stronki.

Cytuj
A co do tego że kiedyś ileś stron temu napisałeś że możesz ewentualnie zrobić turniej w Toruniu to w sumie łaski mi nie robisz ale chętnie przyjadę bo Toruń lubię :D

Oczywiscie, ze nie robie laski i nigdzie nie pisalem, ze moge zrobic turniej "z laski". Bylo pytanie o daty, to napisalem,z e jest taka mmozliwosc i jak beda chetni to mozna zorganizowac. Nie ma tam nic o robieniu laski.

Cytuj
Wyluzuj i zauważ że są tu ludzie którzy więcej zrobili i daleko ci do nich bardzo i że oni dalej dużo robią (co widać po odzewie na twój wątek) i nie mają obowiązku się Tobie z tego tłumaczyć.

Ale ja jestem wyluzowany. Wiem, ze sa osoby, ktore zrobily duzo dobrego dla Vtesa. Natomiast teksty "nie musze ci sie tlumaczyc z tego co robie" sa  troche hmmm... dziwne? Wyglada to tak, ze "to nasza strona, nie wtracaj sie, co cie obchodzi co juz zrobilismy". Ok, tak tez mozna, ale nie wiem czy to najlepszy sposob. Szczegolnie, ze jest to jedyna odpowiedz na zarzut (choc jak mowilem, nikomu nie wypominam, ze stronki nie ma, bo wiem ile z nia pracy), ze mimo szumnych zapowiedzi nie widac jeszcze efektow. Mozna to bylo napisac inaczej, np. "pracujemy nad tym i nad tym, ale nie mamy kasy, czasu itp.", a nie "ja ci sie nie bede tlumaczyl z tego co robie".

Cytuj
To że wcześniej mówiłeś że każdy marudzi a nic nie chce zrobić - ok, ale dlaczego jak ci ktoś napisał że może coś zrobić (czego ty nie potrafisz/nie chcesz) to też wyjeżdżasz na niego.

Ja na niego wyjezdzam??? Przeciez ja calym sercem wspieram pomysl Boogiego z tymi bajerami do raportowania i uwazam, ze jest dobry po lekkich zmianach wzorow. Jesli juz ktos na kogos wjezdza, to raczej na mnie - vide kawalek o wyzszym poziomie intelektualnym. Policz ilosc "wjazdow" i wyzwisk w moich postach i w postach Boogiego, Szewskiego, Filoota i innych. Daje do myslenia, prawda? Szczegolnie w kontekscie ogloszenia mnie prawie jednoglosnie najwiekszym chamem i burakiem na tym forum. :)

Cytuj
W sumie już raz powiedziałeś że robisz ten ranking po to żeby kilku graczy sobie raz na jakiś  czas zerknęło na niego i to ci do szczęścia wystarczy - ale czy naprawdę to jest aż takie fajne i ambitne ?? odpowiada Twojemu poziomowi ??

Skoro niektorzy stwierdzili, ze "taki ranking to maja w dupie, blablablabla" to niech sobie maja. Ja nikogo nie bede zmuszal, zeby go uznawal.
Zapisane
Cytat: zasłyszane
oczywiście nie ma nic złego w graniu dla przyjemności, sam zagrałem dwie takie gry w 2007

Sprzedaję single - wyślij swój want przez PM/maila/fb.
Selling VTES singles - pm/mail/fb me your wantlist. Paypal accepted.

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Sposób liczenia rankingu dla polskiej ligi wampira
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwca 17, 2007, 05:06:35 am »

Filoota nie widzialem na tym forum...w morde nie wiem juz ile :D szkoda swoja droga, ale widze ze na posta i tak sie zalapal :D

a co to tlumaczenia sie, to troche mylisz pojecia - nie bylo szumnych zapowiedzi itp, tylko jeden watek o tym czego brakuje i co mozna by zrobic, z paroma uwagami ludzi ktorzy pomysl popieraja. co z tego wyjdzie  - czas pokaze. niemniej jednak, co przypomne po raz drugi, nawet jesli nie wyjdzie, to i tak nie widze zadnego swietlanego przykladu ktory mialby nas zdeklasowac, dac nam do myslenia itp, jedyna strona tematyczna o vtes to vtes.pl na ktorej tak jakby niewiele sie dzieje, a i sklepik lezy pod zwalami kurzu.
czego nam natiomiast potrzeba najmniej, to pieprzenia w stylu "a nie mowilem", "no tak, nic sie nie dzieje", "slomiany zapal" i wszelkich tego typu bzdur. jak ktos uwaza ze zrobi lepiej, to niech zrobi - nikt tu na nic nie ma monopolu. a jesli nie, to po prostu mozna dac na luz z komentarzami. ponownie - jak strona powstanie, fajnie. jak nie powstanie to trudno, warto bylo sprobowac.
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

chwilka

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: Sposób liczenia rankingu dla polskiej ligi wampira
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwca 17, 2007, 06:46:42 am »

Filoota nie widzialem na tym forum...w morde nie wiem juz ile :D szkoda swoja droga, ale widze ze na posta i tak sie zalapal :D


No i wyszło że nie czytałeś wszystkiego :D Ten wątek widać jest tak interesujący że nawet Filoot sie wypowiedział ;)
Zapisane

ZaraZ

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2070
  • Anarch Baron of Lublin
    • Zobacz profil
Odp: Sposób liczenia rankingu dla polskiej ligi wampira
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwca 17, 2007, 11:26:36 am »

Geezas, czy wy nie potraficie się bez flejma obejść? Ja już mam wrażenie że to nie o samego Pudla chodzi, bo wcześniej bywały inne tego typu gwiazdy. Skupcie się na temacie, a jak nie możecie wytrzymać, to załóżcie sobie oddzielny topic "kopnij Pudla, zobaczymy co powie", tam będziecie dogłębnie analizować co powiedział, jak to się może do was odnosić i dlaczego was to boli, bo do ustalenia "sposobu liczenia rankingu dla polskiej ligi wampira" (tak brzmi tytuł tego wątku, przypominam) się to delikatnie mówiąc średnio konstruktywnie przyczynia.

@satyr:
6 turniejów ligowych rocznie to minimum, zakładam że do tego będziemy dążyć. Daje to 2 miesiące odstępu między turniejami, myślę że co najmniej na turnieju poprzedzającym będzie znana data następnego, więc będzie sobie jak czas zaplanować. Ranking ma między innymi do jeżdżenia na turnieje motywować, więc delikatne jechanie po punktach za nieobecność jest jak najbardziej wskazane.

Resetowanie z końcem roku ma sens, chociaż to oznacza że w tym roku zrobimy tylko "połówkę", ale będzie to też okazja do przetestowania nowego sposobu liczenia, I guess.

Hall of Fame - zwał jak zwał, z każdego rankingu naturalnie wyłaniać się będzie miejsce pierwsze ;)

Z tego co piszesz wynika jednak że w ogóle można sobie darować wszelkie wzory, i liczyć tylko kto wygrał najwięcej turniejów, to o czym cała ta dyskusja :lol: Complicated as it is, już bardziej podoba mi się wzór podany przez Boogiego ;)
Uwzględnia z kim się na tych turniejach grało, jak trudne to zwycięstwo było, i mobilizuje do grania o jak najwięcej z każdego stołu właśnie. To że jest skomplikowany nie ma żadnego znaczenia dla przeciętnego użytkownika - nie musi wiedzieć jak to działa, ważne że zna ogólną zasadę.

Wygranie EC z kolei olałbym w tym rankingu zupełnie, na równi z wszelkimi innymi zagranicznymi turniejami, w końcu robimy ranking polskiej ligi, a jak ktoś tę imprezę wygra, to i tak wszyscy zainteresowani o tym wiedzieć będą, i respect należny go nie ominie :) Nie będzie wtedy roztrząsania które zagraniczne turnieje są mniej, a które bardziej prestiżowe (pojedzie ktoś do Paryża i złoi francuzików, i znajdą się tacy, którzy powiedzą że to nic nie warte, ktoś powie że ważniejsze od EC, i flame gotowy ;) )
Zapisane
"Make it personal. . ."

Quellcrist Falconer
Things I Should Have Learnt By Now Vol II

Emnel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 707
    • Zobacz profil
Odp: Sposób liczenia rankingu dla polskiej ligi wampira
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwca 17, 2007, 12:08:10 pm »


Cytuj
Dude ma rację żeby po pierwsze sie wyluzowac, a po drugie zająć sie najpierw turniejami i sprawic aby obfitowały systematycznie co roku w ilości minimum 4-5: MP, EC plus 2-3 pszczyńsko-hajnowsko-jakiestam
no pod wzgledem wyluzowania owszem, tak jak i ZaraZ. sądzę, że topic do kopania Pudla załatwiłby sprawę, a tutaj naprawdę zajmijmy się pomysłami Boogiego i tym co z nich wynika.
Cytuj
Ponieważ nikt nie obalił moich pomysłow, obstaję przy swoim: ranking resetowany co roku, hall of fame dla najlepszego gracza każdego roku czyli tego który wygrał najwięcej turniejów. Wygranie EC liczyłoby sie jako wygranie dwoch lub nawet trzech turniejów polskich (tam jest wyższy poziom). gamewiny olac, przydzadzą sie tylko w przypadku rownej liczby wygranych turniejów.
taaaaa, ja rozumiem, że to Twoje plejtułin i tak dalej, ale to jakaś komedia jest :D każdy z jako taką pamięcią czai kto wygrał konkretne turnieje i robienie rankingu po to, zeby te 5 imprez zliczyć mija się z celem zupełnie.
trzeba moim zdaniem postępować tak jak radzi Boogie, czyli rozkładać to wszystko na czynniki pierwsze, a więc gry.
pomysł z premiowaniem ilości odwiedzanych imprez też mam sens, bo wpływa to z pewnością pozytywnie na umiejetności. nie wiem, czy dałoby sie coś takiego zrobić, ale skoro Boogie twierdzi, że tak to czekam z utęsknieniem na wersję alfa i wtedy widząc to już namacalnie chętnie pomogę jakimiś uwagami. najepiej by było chyba wybać ostatnie 3 turnieje i na ich podstawie testować ten system (jeszcze raz powtarzam--> testować!)
Cytuj
Nie sądzę żeby odejmowanie punktów za nieobecność było dobrym pomysłem. Niektórzy czasem nie mogą a to nie znaczy że im skill spadł.
tak jak pisał ZaraZ - lekkie kopanie po kostkach jest bardzo wskazane, bo może mobilizowałoby takich buców i leni jak ja do ruszenia dupy :)
Cytuj
Proste, zachęcające ludzi do grania o najwyższe podium oraz eliminujące wiekszosc problemów wskazanych przez boogiego i pudla.
gówno ten twój pomysł eliminuje prócz samego rankingu. przestań więc nas po raz 1578 raczyć plejtułinem i pomóż w robienie prawdziwego rankingu, a nie podsumowania zwycięsców, bo to, jak już mówiłem, każdy może sobie z głowy wynotować...

Cytuj
Resetowanie z końcem roku ma sens, chociaż to oznacza że w tym roku zrobimy tylko "połówkę", ale będzie to też okazja do przetestowania nowego sposobu liczenia, I guess.
moim zdaniem nie ma większego, o ile w systemie kary będą się liczyć dopiero po pierwszesj imprezie na której się było, a nie za te na których jakiś świerzak nie mógł być, bo jeszcze nie odróżniał Ariki od Enkidu.

Cytuj
Uwzględnia z kim się na tych turniejach grało, jak trudne to zwycięstwo było, i mobilizuje do grania o jak najwięcej z każdego stołu właśnie. To że jest skomplikowany nie ma żadnego znaczenia dla przeciętnego użytkownika - nie musi wiedzieć jak to działa, ważne że zna ogólną zasadę.
dokładnie - ograniczałoby to w jakiś sposób przypadki, że ktoś daje luzu bo do finału i tak nie wejdzie więc da finał komu innemu sie podkładając (to minimalizowanie wpływu finału by Boogie ma w tym kontekście naprawdę sens)
co do skomplikowania, to nieznajomość php w żaden sposób nie umniejsza mojej przyjemności z korzystania z forum.

Zapisane

baal

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2635
    • Zobacz profil
Odp: Sposób liczenia rankingu dla polskiej ligi wampira
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwca 17, 2007, 05:27:55 pm »

W sumie wychodzi na to ze Pudel rozkreciles flejma z dupy. Topic byl prosty a mianowicie sposob liczenie etc. a ty zaczales zamiast dac ten sposob znowu sapac. Jak masz tylko sapac to lepiej nic nie mow bo na razie to ty jestes te jedna osoba ktora neguje wszystko i nie potrafi dac konstruktywnej krytyki. W sumie taki vtesowy Kuba Wojewodzki z ciebie.

Nawiazujac do topicu granie z zagranicznymi graczami proponuje rozwiazac w nastepujacyt sposob a mianowicie ich miejsce w rankingu potraktowac jako wage i w ten sposob wyliczyc odpowiednie pkt i tak samo reszta i wtedy granie na lokalnych wioseczkach przestanie miec wielkie znaczenie bo wagi beda male. Jest to podobne do starego systemu ale proponuje olac pkt za samo wystepienie w turieju itp. I na tym oprzec.
Zapisane

Pudel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2432
  • Retired pro
    • Zobacz profil
Odp: Sposób liczenia rankingu dla polskiej ligi wampira
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwca 17, 2007, 05:45:08 pm »

W sumie wychodzi na to ze Pudel rozkreciles flejma z dupy.

Przejrzyj jeszcze raz te tematy na spokojnie i popatrz kto zaczal flejma. :) Podpowiem - Ty i reszta GTW. :)
Zapisane
Cytat: zasłyszane
oczywiście nie ma nic złego w graniu dla przyjemności, sam zagrałem dwie takie gry w 2007

Sprzedaję single - wyślij swój want przez PM/maila/fb.
Selling VTES singles - pm/mail/fb me your wantlist. Paypal accepted.

baal

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2635
    • Zobacz profil
Odp: Sposób liczenia rankingu dla polskiej ligi wampira
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwca 17, 2007, 05:54:19 pm »

Widzisz znowu sie klocisz i flejmowujesz  :) Samo mowi za siebie. A na ty to tramwaj staje pudelku w tym temacie napisalem tylko jednego (teraz juz drugiego posta)  :) Niestety jestes prosty jak kij od szczotki i zapewne do tego samego sie nadajesz. Nie wiem czy cie obrazilem ale bylo to moja intencja. Nigdy nic nie zrobiles cokolwiek wiec nie masz prawa wypowiadac sie na takie tematy. Pierdolnolas kilka tabelek w Excelu i myslisz ze jestes zajebistym hax0rem pewno zorganizowales z kolegami granie w karty i popijawe przy ciastkach i herbacie i teraz myslisz ze jestes tez zajebistym organizatorem i wiesz gdzie dostac najtaniej earl grey i najlepsze jezyki. Podsumowanie wysuwa sie samo jestes malym, nic nie znaczacym gownem krecacym sie na krawedzi przerebla i zerkajacym na starszych kolegow siedzacych naokolo i majac nadzieje ze swoim smrodem zwrocisz ich uwage.
Zapisane

Pudel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2432
  • Retired pro
    • Zobacz profil
Odp: Sposób liczenia rankingu dla polskiej ligi wampira
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwca 17, 2007, 05:59:19 pm »

Widzisz znowu sie klocisz i flejmowujesz  :)

Widzisz. problem z tymi klotniami polega na tym, ze myslisz, ze jak napiszesz: "Jestes glupi. Trzy zdania na temat.", a ja na to odpowiem "Nie, nie jestem glupi." to ja jestem winny klotni a nie ty. :)
Niestety, tak nie jest. Zreszta, na razie to ty i twoi koledzy dajesz piekne swiadectwo nt. swojej kultury i "dobrego" wychowania, a nie ja. :)

Wracajac do tematu - liczenie wag ludzi z zagranicy - nie czaje jak to ma wygladac. Jakie wagi, na podstawie jakiego rankingu? Tego z WW? Tzn. jak ktos jest pierwszy, to ma taki ranking jak pierwszy koles w naszym rankingu?
Zapisane
Cytat: zasłyszane
oczywiście nie ma nic złego w graniu dla przyjemności, sam zagrałem dwie takie gry w 2007

Sprzedaję single - wyślij swój want przez PM/maila/fb.
Selling VTES singles - pm/mail/fb me your wantlist. Paypal accepted.

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Sposób liczenia rankingu dla polskiej ligi wampira
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwca 17, 2007, 06:26:25 pm »

tak se myślę od wczoraj i nie mogę rozkminić: co to jest ten "flejm"? :)

pzdr

dla Pudla też  :)
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 8