Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: EC  (Przeczytany 2252 razy)

Marchewa

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1012
  • da n00bz house
    • Zobacz profil
EC
« dnia: Lipca 10, 2007, 04:17:13 pm »

Dobra, jak tam chlopaki z tymi noclegami ?
bo bilety najpozniej do konca tego tygodnia pewnie bedzie trzeba zarezerwowac
bilet jest w wizzair z wawy w srode i piatek (chociaz w piatek nie zdazymy na Q takze sroda to nasza opcja)
Zapisane
In V:tes world
                                                                                                                I am Lord Voldemort

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: EC
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 10, 2007, 04:34:43 pm »

ja nie jade
po dlugim namysle i konsultacjach doszedlem do wniosku, ze to za droga impreza, zeby sobie popatrzec jak inni graja :)
moze za rok, jak bedzie blizej / taniej
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: EC
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 10, 2007, 09:54:32 pm »

Jak będzie opcja na nocleg to się pisze, inaczej wyjdzie za drogo, chyba że wpadne we frenzy i zostawie bagaz na dworcu i pojde w tan :D
Tak czy owak dajcie znać jak wygląda sytuacja z kimaniem, sam tez probuje cos zalatwic ale raczej czarno to widze.
Zapisane
PVP Team

ToY!

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1415
    • Zobacz profil
Odp: EC
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 10, 2007, 10:02:37 pm »

niestety nikogo ezposrednio w gottenborgu nei mam>.> ale znajomy ma tam brata dam znac jesli tylko cos sie wyklaruje
pozdrawiam
Zapisane
sorry andrzej=]

Marchewa

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1012
  • da n00bz house
    • Zobacz profil
Odp: EC
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 10, 2007, 10:11:27 pm »

oby jak najszybciej :D w tobie nasza ostatnia nadzieja ....
Zapisane
In V:tes world
                                                                                                                I am Lord Voldemort

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: EC
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 11, 2007, 01:46:31 pm »

To brzmi obiecująco:


2. Some Gothenburg players are offering beds at their places to any players in attendance who have not found a hotel room yet.


Rozpytajcie się, bo moze akurat się uda. Mój wyjazd na EC stanął pod znakiem zapytania, ponieważ na stronie WW nie ma zadnej wzmianki o Qualifierze w Koszycach :/ Napisałem już maila do Asneka, ale kij wie co z tego wyniknie.
Zapisane
PVP Team

Pudel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2432
  • Retired pro
    • Zobacz profil
Odp: EC
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 11, 2007, 10:10:09 pm »

To brzmi obiecująco:


2. Some Gothenburg players are offering beds at their places to any players in attendance who have not found a hotel room yet.


Rozpytajcie się, bo moze akurat się uda. Mój wyjazd na EC stanął pod znakiem zapytania, ponieważ na stronie WW nie ma zadnej wzmianki o Qualifierze w Koszycach :/ Napisałem już maila do Asneka, ale kij wie co z tego wyniknie.

Nie szkodzi. Nawet jak nie ma wzmianki masz slota.

Decydowac sie kto pojedzie na pewno jesli uda sie zalatwic spanie u Szwedow. Wstepnie wysle zapytanie o 2-6 osob. Samolot wychodzi 564 (tam) + 92 (powrot z promocji). Wylot w srode, powrot w poniedzialek. Turnieje sa LCQ - piatek, EC1 - sobota, EC2 - niedziela. Jakby ktos chcial leciec samolotem w piatek na sam EC bvez LCQ to wyjdzie taka sama cena bo promocja sie skonczyla w Wizz Airze.
« Ostatnia zmiana: Lipca 11, 2007, 10:18:11 pm wysłana przez Pudel »
Zapisane
Cytat: zasłyszane
oczywiście nie ma nic złego w graniu dla przyjemności, sam zagrałem dwie takie gry w 2007

Sprzedaję single - wyślij swój want przez PM/maila/fb.
Selling VTES singles - pm/mail/fb me your wantlist. Paypal accepted.