Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Towar (a raczej jego brak) w sklepie  (Przeczytany 19446 razy)

Pudel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2432
  • Retired pro
    • Zobacz profil
Towar (a raczej jego brak) w sklepie
« dnia: Lipca 16, 2007, 12:10:56 am »

Co sie stalo z kartami w sklepiku? Jeszcze 2 dni temu byly, a teraz pustka... Ktos wszystko nagle wykupil, sklep konczy dzialalnosc, a moze cos innego...  :?
Zapisane
Cytat: zasłyszane
oczywiście nie ma nic złego w graniu dla przyjemności, sam zagrałem dwie takie gry w 2007

Sprzedaję single - wyślij swój want przez PM/maila/fb.
Selling VTES singles - pm/mail/fb me your wantlist. Paypal accepted.

Satrapa

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 710
    • Zobacz profil
Odp: Towar (a raczej jego brak) w sklepie
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 16, 2007, 09:24:52 am »

Nekho zabrał karty z polskiego sklepiku.
Zapisane
Prośba o uściślenie lub rozwinięcie wypowiedzi to nie opinia.
Torpor czy infernal?

DaRKeR

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
    • WIELOSFER
Odp: Towar (a raczej jego brak) w sklepie
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 16, 2007, 02:04:27 pm »

Sprawa wyglada tak, Nekho zabral swoje karty ze sklepiku z soba do angli, ale powiedzial ze jesli chcemy mozemy dalej prowadzic sklepik na wlasna reke. W tym momencie Ja, DagoN, Klocek i Kahalet rozwazamy kontynuacje, niedlugo sie dowiecie co bedzie dalej z vtes.pl. Jezeli  bedziemy kontynuowac sciagniemy boxy z niemiec i mase dobrych karcioch z USA, tam gdzie mamy kontakty, ale nic jeszcze nie jest przesadzone.

Stay tuned.
Zapisane
Live Hard, Die Young And Leave A Good Looking Corpse !!

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Towar (a raczej jego brak) w sklepie
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 16, 2007, 04:49:59 pm »

1 slowo

rofl
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Towar (a raczej jego brak) w sklepie
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 16, 2007, 08:21:40 pm »

mnie tylko ciekawi kto bedzie utrzymywal domene vtes.pl, placil za nia (grosze rocznie ale jednak) i czy raptem pewnego dnia, rowniez po cichu, nie okaze sie ze naszym glownym sposobem komunikacji jest gadu gadu albo mail :D

troche zenada, ale nic to
jak powiedzial szewo, powodzenia
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

wenanty

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 989
    • Zobacz profil
Odp: Towar (a raczej jego brak) w sklepie
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 16, 2007, 09:42:34 pm »

Jak Nekho będzie chciał prowadzić vtes.pl, to będzie prowadził. Jak zwolni - sam chętnie odkupię domenę. Nie kumam za to narzekania na Nekho - jego sklep, jego sprawa. To miał być biznes (hobbystyczny, ale jednak) więc wcale się nie dziwię, że zabrał karty tam, gdzie może je sprzedawać. Nie pamiętacie już jak (nie) działał sklepik ostatnio? Nie wiem o co wielkie halo - sam się losami sklepiku nie interesowałem zbytnio, ale doskonale wiedziałem, że Nekho w końcu może zabrać karty tam, gdzie będzie miał z nich jakiś pożytek (nie chce mi się grzebać na forum, ale jestem niemal pewien że i tutaj w ten sposób się wypowiadał).

Ambicje wrocławskich młodych wilczków godne pochwały, ale poza ambicją to niewiele widać. Doskonale rozumiem ROTFLa Dudge'a, ale tu od komentarzy muszę się powstrzymać. Powiem tylko - Dude, zakasuj rękawy i rób. Wsparcie masz, techniczne rzeczy do netowego serwisu (szczególnie kwestie bazy danych) zrobimy - wymyślaj, planuj, realizuj.
Zapisane
"szeroka aktywnosc na terenie naszego kraju calkowicie nam nieznanych i obcych form zycia nie moze byc ukrywana przed spoleczenstwem" - z listu otwartego o UFO do Prezydenta RP

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Towar (a raczej jego brak) w sklepie
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 16, 2007, 09:52:59 pm »

caly deal polega na tym, ze jak nekho jechal pierwszy raz, to byla gadka ze sklep ma isc do mnie, tylko nie chcialo mu sie dlubac z kartami i dal je kahaletowi
rezultat widzielismy
nie chce nikogo dyskredytowac, nie o to chodzi, jak mowilem powodzenia itp
tyle ze tego nie zalatwia sie w ten sposob, tzn po cichu, szczegolnie biorac pod uwage, ze sklep byl swojego czasu najlepszym zrodlem vtes w Polsce, i praktycznie jedynym (np niskie ceny wycyckaly barda z interesu, chociazby)

nie jest to zly pomysl wenanty, odezwe sie :)
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

baal

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2635
    • Zobacz profil
Odp: Towar (a raczej jego brak) w sklepie
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 17, 2007, 08:28:01 am »

Nie placzcie. I tak malo co sie kupowalo w sklepiku zazwyczja poj sztuki. Boxy wszyscy brali z vtes.de wiec nic dizwnego ze sie zawinal. Najpierw kupujecie gdzie indziej a potem placzecie ze kolega sie zabral do domu z kartami bo mu nie szly. :)

Biacz!!!!
Zapisane

nekhomanta

  • Administrator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 864
    • Zobacz profil
    • http://vtes.pl
Odp: Towar (a raczej jego brak) w sklepie
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 17, 2007, 10:14:30 am »

Po pierwsze vtes.pl jest i bedzie w moich rekach. Darker posunal sie za daleko mowiac o 'kontynuacji'.
Po drugie to sa moje karty i moge nimi dupe podcierac i nic nikomu do tego.
Po trzecie mam wakacje, siedze z rodzina do konca tego tygodnia i nie chce mi sie pisac i tlumaczyc co robie. Strona jest? Jest. Sklepu nie ma? Trudno. Jest na karcianki.pl Zreszta i tak juz od dawna sklep byl obslugiwany przez skrypty z karcianki.pl, wiec tak naprawde zmienila sie tylko forma wyswietlania listy kart.
Po czwarte komentarze niektorych mnie rozwalaja :D Sklepu na vtes.pl nie bedzie juz wiecej dopoki nie wroce do Polski. Takie cos beze mnie nie ma sensu. Jedyna mozliwosc to sprzedawanie kart przez karcianki.pl jak robi pare osob i sobie chwala. 20% nie pobieram i nie mam zamiaru :D
Po poziomie wypowiedzi widze ze w Polsce tez sie ladnie w glowach pierdoli niektorym.

LUDZIE! Dlaczego sie nie wezmiecie sie do roboty. Tyle slysze ze ja to bym zrobil tak a ja tak i byloby super ekstra zajebiscie. To sie *cenzura* wezcie! Jeczec kazdy potrafi. Zwlaszcza Szewski  :twisted:
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2007, 12:46:46 pm wysłana przez nekhomanta »
Zapisane

Satrapa

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 710
    • Zobacz profil
Odp: Towar (a raczej jego brak) w sklepie
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 17, 2007, 12:16:42 pm »

Najazdu na Nekho nie rozumiem, owszem dobrze jest dowiedzieć się co i jak, ale reakcja była imho nieadekwatna. Co do problemów ze sklepikiem prowadzonym przez wrocławską ekipę to nie słyszałem o żadnych większych narzekaniach na sklepik po przejęciu przez Dagona do momentu, jak mu się komputer zepsuł. Jeżeli polski sklepik byłby prowadzony przez kilka osób to sądzę, że o ile jakoś rozsądnie podzielą sie odpowiedzialnością to nawet przy nawalaniu pojedynczych osób całość by dobrze działała (np. 1 osoba wyjeżdża lub ma komputer w plecy to reszta się tym zajmuje).

vtes.pl w obecnej formie bazy danych o kartach z ich skanami mam nadzieję zostanie?
Zapisane
Prośba o uściślenie lub rozwinięcie wypowiedzi to nie opinia.
Torpor czy infernal?

nekhomanta

  • Administrator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 864
    • Zobacz profil
    • http://vtes.pl
Odp: Towar (a raczej jego brak) w sklepie
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 17, 2007, 12:33:28 pm »

Strona oczywiscie zostaje i bedzie ulepszana. Od dawna mowilem ze karty zabiore ze soba. Strony vtes i karcianki tworzone sa TYLKO przeze mnie w WOLNYM czasie. Czasem ktos pomoze cos wyszukac albo zeskanowac. Wenanty i Baal pomagaja mi teraz przygotowac nowa wersje strony, ktora POWTARZAM bedzie powstawac gdy bede mial czas. Bo to przeciez dzialka Nekha i samo sie zrobi.  No a jak sie nie zrobi za tydzien to bedziemy go biczowac, bo sie leni a my chcemy miec juz gotowe.
A ze oddalam sie od VTESa w strone globalnego kolekcjonerstwa karcianek, to inna bajka.
Zapisane

Pudel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2432
  • Retired pro
    • Zobacz profil
Odp: Towar (a raczej jego brak) w sklepie
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 17, 2007, 12:45:44 pm »

Czy te karty, ktore byly na vtes.pl beda dostepne w sklepie na karcianki.pl?
Zapisane
Cytat: zasłyszane
oczywiście nie ma nic złego w graniu dla przyjemności, sam zagrałem dwie takie gry w 2007

Sprzedaję single - wyślij swój want przez PM/maila/fb.
Selling VTES singles - pm/mail/fb me your wantlist. Paypal accepted.

nekhomanta

  • Administrator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 864
    • Zobacz profil
    • http://vtes.pl
Odp: Towar (a raczej jego brak) w sklepie
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 17, 2007, 12:48:34 pm »

Tak. Nie wszystkie od razu, bo czesc C/U jeszcze zostala do zabrania.
Zapisane

Szewski

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3537
    • Zobacz profil
Odp: Towar (a raczej jego brak) w sklepie
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 17, 2007, 01:12:46 pm »

No ale przynajmniej się wypowiedziałeś :)

I za to dzięki :)
Zapisane
Dlaczego jestem bucem?

a) bo usuwam posty z partyzanta korzystając z prawa administracji, które sam sobie nadałem
b) bo  moje poczucie humoru jest wysublimowane i nie takie prostackie jak te, które napotykam w postach, które z partyzanta usuwam
c) i

baal

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2635
    • Zobacz profil
Odp: Towar (a raczej jego brak) w sklepie
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 17, 2007, 02:21:55 pm »

No i cuhj.

Czy ktos wie po ile chodzi Heart of Nieztbleleble i czy jest na niego zbyt? Mam do sprzedania.

Szewo cichaj i do pieluch koksiarzu jeden :)

Nekho wez podeslij fotki, zwlaszcza te z biczowaniem siebie. Moze da sie zarobic? :twisted:
Zapisane