Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 39 40 [41]

Autor Wątek: LotN - pierwsze przecieki!!!  (Przeczytany 116448 razy)

Pudel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2432
  • Retired pro
    • Zobacz profil
Odp: LotN - pierwsze przecieki!!!
« Odpowiedź #600 dnia: Października 06, 2007, 12:04:49 pm »

W LoNie brakowalo mi (nawet bardziej niz zaszywek, ktorych mam, mniej wiecej tyle ile trza) Illusions of the Kindred.

Jeszcze Spiritual Intervention w LoNie brakuje. :(
Zapisane
Cytat: zasłyszane
oczywiście nie ma nic złego w graniu dla przyjemności, sam zagrałem dwie takie gry w 2007

Sprzedaję single - wyślij swój want przez PM/maila/fb.
Selling VTES singles - pm/mail/fb me your wantlist. Paypal accepted.

warGrim

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5321
  • Ponury okurwieniec...
    • Zobacz profil
Odp: LotN - pierwsze przecieki!!!
« Odpowiedź #601 dnia: Października 21, 2007, 03:42:39 pm »

Wiadomo juz cos o nastepnym dodatku ? Co to bedzie ? Kiedy ? Nie wiem czy juz kase odkladac, czy lepiej dac sobie spokoj  :). i nie (nawet nie wiem czym to zastapic...)denerwujcie sie na(?!?!) mnie, ze dopiero co wyszedl LoN a ja juz o nastepnym dodatku mysle ;). Po prostu jestem ciekaw.
« Ostatnia zmiana: Października 21, 2007, 05:29:32 pm wysłana przez Marchewa »
Zapisane
Every night and every morn
Some to misery are born.
Every morn and every night
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.

FantoM

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 282
    • Zobacz profil
Odp: LotN - pierwsze przecieki!!!
« Odpowiedź #602 dnia: Października 21, 2007, 07:38:42 pm »

I  Ferraille mi brakowalo jeszcze... mogli je dac zamiast WRMH...
Zapisane
nawet głupie posty nie zabija cthulu kotka!

Satrapa

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 710
    • Zobacz profil
Odp: LotN - pierwsze przecieki!!!
« Odpowiedź #603 dnia: Października 22, 2007, 01:19:54 pm »

Spodziewam się, że w kolejnym będzie Camarilla a potem nareszcie bloodline'y lub Laiboni (oby nie oba naraz).
Zapisane
Prośba o uściślenie lub rozwinięcie wypowiedzi to nie opinia.
Torpor czy infernal?

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: LotN - pierwsze przecieki!!!
« Odpowiedź #604 dnia: Października 22, 2007, 01:29:03 pm »

Teraz cama na pewno nie wyjdzie, bo wedle poltyki WW ma być teraz jakiś mały dodatek, bez starterów.

warGrim nie truj, dopiero co wyszedł LoN a ty już o następnym dodatku myślisz  :wink: :wink: :lol: :lol: :D
« Ostatnia zmiana: Października 22, 2007, 01:45:21 pm wysłana przez ThorR »
Zapisane
PVP Team

ZaraZ

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2069
  • Anarch Baron of Lublin
    • Zobacz profil
Odp: LotN - pierwsze przecieki!!!
« Odpowiedź #605 dnia: Października 22, 2007, 01:48:23 pm »

Obawiam się że najbliższy dodatek będzie miał mocny związek z anarchami lub red listami. Jeśli pojawi się w tym cama to tylko jako opozycja, jak w KMW. Wnioskuję z tego:

Cytuj
The storyline series will return in 2008. Methuselah worldwide will find new challenges, new opportunities, and new dynamics within the Eternal Struggle as the story unfolds. The anarchs will rise to challenge the established order. The challenge will be met. Will the anarchs survive and thrive or will archons, contract killers, and trophy-hunters put them down?

Źródło: http://groups.google.com/group/rec.games.trading-cards.jyhad/browse_thread/thread/c48378d15d10aaa0/1ba3d8428c61af22#1ba3d8428c61af22

Niby nie musi jedno z drugiego wypływać, ale coś się mnie zdaje że tak właśnie knują ;)

Poza tym mirumo ma rację, teraz powinien się pojawić mały 60-kartowy dodatek, więc jeśli nawet ma się okazać ogólnie przydatny (czego nie można powiedzieć o NoRze i SoCu, więc wnioskuję że raczej nie), to wydatek nie będzie szczególnie wielki - pół boxa i masz prawie-że komplet (zakładając sensowną dystrybucję kart oczywiście, nie to co w 3rd ;)).
Zapisane
"Make it personal. . ."

Quellcrist Falconer
Things I Should Have Learnt By Now Vol II

FantoM

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 282
    • Zobacz profil
Odp: LotN - pierwsze przecieki!!!
« Odpowiedź #606 dnia: Października 22, 2007, 02:26:31 pm »

Anarchy, fajnie :) może w końcu będzie można złożyć na nich coś sensownego, bo póki co jakoś nie widzę u nich nic przydatnego :P
znaczy są karty, ale nie ma jak wampirów dobrać, albo odwrotnie - chyba, że się mylę





Poza tym mirumo ma rację, teraz powinien się pojawić mały 60-kartowy dodatek, więc jeśli nawet ma się okazać ogólnie przydatny (czego nie można powiedzieć o NoRze i SoCu, więc wnioskuję że raczej nie), to wydatek nie będzie szczególnie wielki - pół boxa i masz prawie-że komplet (zakładając sensowną dystrybucję kart oczywiście, nie to co w 3rd ;)).

Co fakt to fakt... ale 4 raptorky i 4 psyche i 3 drimy (w 5 boosterach) mi się podobało, ale jednak fakt faktem mogła by być lepsza... chociaż jak ktoś tu kiedyś powiedział bardzo fajne są serie gdy się krzyczy "jeszcze jeden jeszcze jeden" i jest ten jeszcze jeden :P
Zapisane
nawet głupie posty nie zabija cthulu kotka!

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: LotN - pierwsze przecieki!!!
« Odpowiedź #607 dnia: Października 22, 2007, 02:57:40 pm »

da sie zlozyc cos sensownego? ok...
anarchisci poki co sa dobrzy jacy sa. chociaz troche nowych zabawek chetnie przyjme :)
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

sathriel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1251
    • Zobacz profil
Odp: LotN - pierwsze przecieki!!!
« Odpowiedź #608 dnia: Października 22, 2007, 05:46:16 pm »

to w koncu da sie czy nie da Dude?

Anarchom przydaly by sie wampiry, ktore sa anarcgami prosto z pudelka, bo tak to trzeba na to sporo decku poswiecic. Jest Powerbase, ale to jest pol-srodek (jak wypuszczenie kart przeciw Imbuedom zamiast ich naprawic:P).

Nowe zabawki sie przydadza kazdemu:)
Zapisane
A uszy me gluche byly na blagania
Obojetna mi byla mych ofiar udreka
Bo my, anioly, nie znamy przebaczania

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: LotN - pierwsze przecieki!!!
« Odpowiedź #609 dnia: Października 22, 2007, 07:07:42 pm »

oczywiscie ze sie da, tylko nie jest latwo. juz kiedys to pisalem - dodatek o anarchach wyszedl na tej samej zasadzie co bloodlines, jako "dodatek dla zaawansowanych graczy" (czy jak to WW okreslil swojego czasu)
aktualnie mam 2 decki na anarchach, pracuje nad paroma innymi, nie mowie ze jada stol i morduja, ale sa w stanie podjac rywalizacje tak samo, jak kazdy inny deck, a karty 3way wbrew pozorom sa mocne (jak sie dobrze przyjrzec to nieraz podstawka dyscypliny jest mocniejsza niz nie-anarchowe superiory, np undue influence, diversion etc). alek tez ma deck na anarchach ktory chodzi dobrze, nie jest to moja koncepcja anarchow, ale nikt nie mowil ze ma byc :)
tak samo jak dalo sie grac na BH zanim wyszedl SoC, nie bylo z tym wiekszych problemow
podstawowy problem to brak wampow ktore sa anarchami z bazy, owszem (na razie sa tylko 3, i kazdy z nich wymaga merge), z drugiej strony nie jestem pewien czy drukowanie takich wampow nie wygieloby anarchow w druga strone. czas pokaze
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

sathriel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1251
    • Zobacz profil
Odp: LotN - pierwsze przecieki!!!
« Odpowiedź #610 dnia: Października 22, 2007, 07:39:22 pm »

Wlasnie, Bh mialo ta przewage nad anarchami. Anarchami gra sie fajnie, ale na turnieju jest ciezko. Mechanika Mergowania praktycznie w deckach turniejowych nie wystepuje, bo za duzo z tym problemu.

3way sa swietne, bo daja wszechstronnosc, ktora jest podstawowa zaleta anarcho (to plus blood gain mocny).

Niestety Undue stracilo swoja unikalnosc po LoN :(
Zapisane
A uszy me gluche byly na blagania
Obojetna mi byla mych ofiar udreka
Bo my, anioly, nie znamy przebaczania

silverrobert

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 509
    • Zobacz profil
Odp: LotN - pierwsze przecieki!!!
« Odpowiedź #611 dnia: Listopada 01, 2007, 03:30:26 pm »

Nie chce mi sie zakladac nowego topicu dlatego napisze tutaj:
czy ktos z Was odniosl wrazenie ze Seterpenera (http://vtes.pl/pics/seterpenre.jpg) jest wzorowany na anguished Jew (http://macrochan.org/source/Z/6/Z6V3BHNI3RDZY3XGHFQJ4XPA2YFFBC7C.jpeg)?
Zapisane

Bitches love lazors.

nekhomanta

  • Administrator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 864
    • Zobacz profil
    • http://vtes.pl
Odp: LotN - pierwsze przecieki!!!
« Odpowiedź #612 dnia: Grudnia 12, 2007, 10:39:46 am »

Wątek zamknięty. Do nowych tematów polecam nowe wątki :P

Wynurzenia na temat Ectora i jego twórczości są tutaj
« Ostatnia zmiana: Grudnia 12, 2007, 10:42:01 am wysłana przez nekhomanta »
Zapisane
Strony: 1 ... 39 40 [41]