Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 41

Autor Wątek: LotN - pierwsze przecieki!!!  (Przeczytany 116572 razy)

Pudel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2432
  • Retired pro
    • Zobacz profil
LotN - pierwsze przecieki!!!
« dnia: Lipca 17, 2007, 02:56:45 pm »

Info z francuskiego magazynu Mana Rouge:

Promise of 1528

Action Modifier
Reaction

Requires Giovanni

Usable by a tapped Giovanni. Only usable when this Giovanni is about to enter combat with a Camarilla vampire, or is the target of a Camarilla vampire's D action or is selected by the acting Methuselah in the terms of a referendum called by a Camarilla vampire. End the action.

Draft effect : Requires Giovanni - Action modifier - +1 bleed

W starterach beda: Dragonbound, Weighted Walking Stick, Provision of the Silsila, Sargon Fragment... ale nie bedzie Week of Nightmares ani Sensory Deprivation...

Inne nowe karty:

Mokole Blood, equipment za 1 poola dla setytow, ktory pozwala wybrac z ah heapu lub z library 4 karty i grac je jakby byly w rece (po zagraniu ida chyba na spod)
 
Autonomic Mastery, combat ends z dominacji, ktory dziala nawet jak poszedl Immortal Grapple

Hard Case, réaction en Fortitude qui casse l'arme ou le véhicule du minion bloqué tout en "Obédienceant"... - tego nie zrozumialem :D

Mantle of the Moon, akcja jest nieblokowalna, dla Ravnosow za 4 krwi

Event, ktory zwieksza koszt odbicia bleedow; Kine za 6 dla Independentow z capem wiekszym niz 6; Ravnos, ktory jako D action niszczy Blood Dolle i Hunting Groundy.

Nowy keyword: aim, ktory pozwala celowac w combacie w poszczegolne czesci ciala dla wiekszych obrazen, ale moze byc skontrowany przez karty z combatu z reki (czy cos w ten desen).

Zapisane
Cytat: zasłyszane
oczywiście nie ma nic złego w graniu dla przyjemności, sam zagrałem dwie takie gry w 2007

Sprzedaję single - wyślij swój want przez PM/maila/fb.
Selling VTES singles - pm/mail/fb me your wantlist. Paypal accepted.

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: LotN - pierwsze przecieki!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 17, 2007, 03:12:25 pm »

Cytuj
Nowy keyword: aim, ktory pozwala celowac w combacie w poszczegolne czesci ciala dla wiekszych obrazen, ale moze byc skontrowany przez karty z combatu z reki (czy cos w ten desen).
hmmm zapowiada sie kolejne zasmiecanie zasad zupelnie  niepotrzebnymi bzdetami.
Zapisane

Boogie

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1123
  • I am disco dancer!
    • Zobacz profil
Odp: LotN - pierwsze przecieki!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 17, 2007, 03:16:18 pm »

Ravnos Magic: the Waste Bin?
Zapisane
Zawsze, gdy widzisz smutne dziecko - przytul programiste...

Maeglin

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2189
  • PVPP
    • Zobacz profil
Odp: LotN - pierwsze przecieki!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 17, 2007, 03:21:28 pm »

to z aimem jest dziwne - może nawet głupie.

Hehe z przecieków nie ma słownie NIC co by assamitom pomagało !!! :lol:


jakoś się nie zdziwiłem

COMBAT ENDS Z DOMINACJI POD GRABIAMI - KOGOŚ *cenzura* PO*cenzura*ŁO :?: TO I TAK JEST NAJLEPSZA DYSCYPLINA W GRZE I JEŚLI NIE BĘDZIE ON KOSZTOWAŁ W *cenzura* BĘDZIE BROKEN
Zapisane
Ar-Rashid said, A true assassin has no ego, which is well, for he receives no glory. The Admonitions.

baal

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2635
    • Zobacz profil
Odp: LotN - pierwsze przecieki!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 17, 2007, 03:46:48 pm »

Aim.Lol ciekawe czy wyszczegolnia 'groin' :D
Zapisane

FantoM

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 282
    • Zobacz profil
Odp: LotN - pierwsze przecieki!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 17, 2007, 05:05:52 pm »

CE z domy to bedzie przegiecie - ta dyscyplina i tak juz jest przepakowana.
Aimy wydaja sie pomyslem conajmniej glupim, ale to zobaczy sie w praktyce...

Dragonbound w starterze? kolejne temptacje by mogli dac :>

ten ekwip dla setytow wyglada ciekawie, chociaz mogliby dac jakies inne fajne wampiry
Zapisane
nawet głupie posty nie zabija cthulu kotka!

Yosar

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 403
    • Zobacz profil
Odp: LotN - pierwsze przecieki!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 17, 2007, 05:06:53 pm »

Hmmm.. do komentarza nadaje się na razie tylko ta reakcja/modyfikator dla Giovannich, reszta za mało precyzyjna. W tym combat endsie pewnie jest jakiś kruczek.
A ta reakcja/modyfikator jest... taki sobie. Nie wiem czy wrzuciłbym więcej niż 1-2 do decku. Niby chroni przed PTO np., ale jakiś taki ograniczony do Camarilli, co często może kończyć sie discardem.
Provision wrzucili Assamitom do startera tak jak podejrzewałem... heh. Dragonbound wyląduje pewnie u nich, u Ravnosów, albo Giovannich (jak włożą Shamblingi do startera).
A z tym aimem to poczekam jak będą szczegóły.

Y.
Zapisane

Maeglin

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2189
  • PVPP
    • Zobacz profil
Odp: LotN - pierwsze przecieki!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 17, 2007, 05:25:49 pm »

wszystko zależy od mety tak po prawdzie w tej karcie giovanni - jest fajne jak chcą cię pojechać z PTO (słyszałem że trochę ludzi gra kamarylą na turniejach jednak nie zauważyłem do tej pory - w siemianówce był radosny sabbat zone) czy wejść z alastora - mi ta karta się odoba i ma klimat :)

w tym ce z dominacji musi być jakiś haczyk ;) gangrele już mają s:ce z białka (proteinek)
Zapisane
Ar-Rashid said, A true assassin has no ego, which is well, for he receives no glory. The Admonitions.

FantoM

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 282
    • Zobacz profil
Odp: LotN - pierwsze przecieki!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 17, 2007, 07:20:36 pm »

z reakcja dla giov to tez pierwsze co to nasunelo mi sie PTO... kilmacik moze i ma, ale czy sie sprawdzi - chyba jedynie tylko na dane meta, bo na turniej to nie jestem pewien...
Zapisane
nawet głupie posty nie zabija cthulu kotka!

Yosar

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 403
    • Zobacz profil
Odp: LotN - pierwsze przecieki!!!
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 17, 2007, 07:31:28 pm »

wszystko zależy od mety tak po prawdzie w tej karcie giovanni - jest fajne jak chcą cię pojechać z PTO (słyszałem że trochę ludzi gra kamarylą na turniejach jednak nie zauważyłem do tej pory - w siemianówce był radosny sabbat zone) czy wejść z alastora - mi ta karta się odoba i ma klimat :)

No tak, klimat to ona ma, przynajmniej po nazwie można się domyślić, bo backgroundu Giovannich nie znam. A karty dobre na jakieś określone meta kończą przeważnie 9 / 10 razy w klaserze zamiast w decku imho.;) Jakoże karta nie należy do tych, na których buduje się deck, to dla mnie wyznacznikiem jej jakości jest pytanie, ile wrzuciłbym jej do decku idąc na turniej. No i cóż, więcej jak 1-2 to chyba nie. Bo a nuże rzeczywiście trafi mi się okazja do użycia. A i tak zastanawiałbym się bardziej czy nie zamienić jej na DI. Właściwie patrząc na tą kartę człowiek zaczyna doceniać robotę wykonaną przy Yoruba Shrine. Jak oni mogli skaszanić tą kartę jakimiś dziadowskimi ograniczeniami co do pokolenia, sekty, robiąc z tego trifla zamiast lokacji czy diabli tam wiedzą co by jeszcze wymyślili.;)

w tym ce z dominacji musi być jakiś haczyk ;) gangrele już mają s:ce z białka (proteinek)

No cóż jakbym przed SoC usłyszał, że jest karta która jako strike umożliwia diablerie, to też bym robił oczy (no dobra nie robiłbym, mój wrodzony cynizm pozwala mi zlewać to;)). Kartę widzieliśmy wszyscy i chyba nie widać ofiar. Zakładam, że DT to nie banda indolentów (nawet pomimo wydrukowania Tupdoga;)) i wiedzą co się gra w tej grze.

Y.
Zapisane

Maeglin

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2189
  • PVPP
    • Zobacz profil
Odp: LotN - pierwsze przecieki!!!
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 17, 2007, 07:45:25 pm »

szczerze to jest nawet bezdyscyplinowy combat ends :lol:

miejmy nadzieje że wykonali dobrą robotę :)
Zapisane
Ar-Rashid said, A true assassin has no ego, which is well, for he receives no glory. The Admonitions.

satyr

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 623
    • Zobacz profil
Odp: LotN - pierwsze przecieki!!!
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 18, 2007, 07:18:00 am »

może chodzi o obedience. nie było mowy o strike CE
Zapisane

silverrobert

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 509
    • Zobacz profil
Odp: LotN - pierwsze przecieki!!!
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 18, 2007, 09:03:27 am »

Z aim'a moze jeszcze wyjsc niezla opcja. Jezeli dadza do tego jakas bezdyscyplinowa prewentke aim'ow to bylaby z tego calkiem fajna sprawa w trakcie walki (z jednej strony taki aim moglby dodawac +3 do obrazen a z drugiej strony moznaby te obrazenia latwo wyprewentowac i zawsze bylby element niepewnosci czy koles ma cos takiego na rece).
Zapisane

Bitches love lazors.

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: LotN - pierwsze przecieki!!!
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 18, 2007, 09:48:49 am »

krotko mowiac zupelnie niepotrzebna komplikacja i tak juz skomplikowanej gry. Cos jak red list. Niedlugo zatoniemy w masie roznych zasad, ktore w 95% gier nie maja zastosowania. Nie mam pojecia poco te udziwnienia, no ale moze jestem konserwatywny
Zapisane

baal

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2635
    • Zobacz profil
Odp: LotN - pierwsze przecieki!!!
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 18, 2007, 10:14:15 am »

Zgadzam sie z toba. Zwiekszy sie ilosc kart w deku. Deki nie kombatowe beda musialy sie mocniej bronic. A zasady beda cudaczne i coraz bardziej skomplikowane i powtarzam to co zawsze kazdy narzeka.
Jak znam zycie bedzie jeden taki dek na 30 jak z Redl ist czy innymi rzeczami.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 41