Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Ankieta

Kiedy możesz grać w wampira?

Poniedziałek wieczorem
Wtorek wieczorem
Środa wieczorem
Czwartek wieczorem
Piątek wieczorem
Sobota wieczorem
Sobota kiedykolwiek
Niedziela wieczorem
Niedziela kiedykolwiek
Niedziela raczej wcześniej

Autor Wątek: Ankieta dla graczy z Krakowa.  (Przeczytany 14111 razy)

silverrobert

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 509
    • Zobacz profil
Odp: Ankieta dla graczy z Krakowa.
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 24, 2007, 08:47:13 pm »

Za fajnie macie tam w Krakowie - sporo sie dzieje, latwo o prace i nawet graczy macie sporo. Dlatego zeby troszke zrownowazyc sytuacje wszystkim angolom ktorych poznaje opowiadam jak fajnym pomyslem jest zorganizowanie wieczoru kawalerskiego w Krakowie. Enjoy, suckers ;)
Zapisane

Bitches love lazors.

Radzio

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Ankieta dla graczy z Krakowa.
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 24, 2007, 08:52:17 pm »

Ja będę jutro w Bardzie od około 11. Mają otwarte tylko do 15 a chce tam troszkę posiedzieć, kupić coś, pogadać, wybadać sytuację. Chętnych do zagrania pokazówki zapraszam (nie obrażę się jak weźmiecie najbardziej agresywne decki w dowolnej kategorii ;) ).
To ja może jutro wpadnę, żeby dowiedzieć się czegoś więcej. Jakiś czas temu zaintersowaliśmy się Vampirem razem z kumplami, od tego czasu przyglądałem się temu forum.  Od jakiegoś czasu chciałem się spotkać z którymś z was, aby dowiedzieć się coś więcej na temat karcianki. Tak więc do zobaczenia jutro ok. 11tej.
Zapisane

Boogie

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1123
  • I am disco dancer!
    • Zobacz profil
Odp: Ankieta dla graczy z Krakowa.
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 24, 2007, 09:02:19 pm »

Radzio - kocham cię !!! :lol:

A tak serio to pewnie - kolo 11 będę (przewiduje opóźnienia komunikacyjne rzędu 15 minut :) ), łatwo mnie poznasz - duże to, nieogolone i będzie machało kartami do wampira :). Pogadamy, pokażę wam karty, zagramy partyjkę (bez tego to trudno wytłumaczyć tą grę :lol: ). A jak wam się wstępnie spodoba to będzie się można umówić na grę z większą ilością osób.

Robert - pitol się :twisted: z takimi numerami to poczekaj aż się przeprowadzę gdzieś poza "Kraków główny i Hutę" :P
Zapisane
Zawsze, gdy widzisz smutne dziecko - przytul programiste...

Radzio

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Ankieta dla graczy z Krakowa.
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpnia 24, 2007, 09:51:49 pm »

Trudno raczej mówić w liczbie mnogiej. Nie nastawaiłbym się na tłumy z naszej strony, gdyż dopiero dzisiaj zobaczyłem ten wątek i raczej nie uda mi się ich na jutro zorganizować. Inna sprawa to fakt, że dawno już nie graliśmy i jakoś nam, lub przynajmniej im, zapał ostygł. Mnie wciąż ciągnie to tej karcianki, dlatego też postanowiłem się do was odezwać. Zresztą jutro na spokojnie powiem jak wygląda sytuacja.
Zapisane

lacaniste

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: Ankieta dla graczy z Krakowa.
« Odpowiedź #34 dnia: Września 03, 2007, 10:24:06 pm »

mysle, podobnie jak mirumo, ze punktem wyjscia jest ustalenie stalego dnia i godziny - moze to byc przykladowo sobota o 18.
wtedy mozna sie oglaszac etc
 jesli nie bedziemy aktywnie szukac graczy, to rzeczywiscie spelni sie proroctwo boogiego jednej gry na trzy miesiace :)

jak wyglada sprawa z 'ludzmi z pradnika' ?  bedziemy grali razem ?
kilka miesiecy temu wyplyneli tez gracze z wadowic, ale z tego co widze, sprawa ucichla (?)

co do barda - na jedna, dwie partie w tygodniu moglbym wpasc. nawet przy 4 osobowym stole :P
mimo wszystko wieksze jest prawdopodobiestwo wkrecenia nowego gracza tam niz w hermansie :P

jesli juz jestemy przy sklepach - czy nie daloby rady sciagnac do smoka podstawek/boosterow ?
w sumie sklepik jest w centrum handlowym, przez ktore przewija sie wiadoma liczba osob.
mniemam, ze majac karty w ciaglej sprzedazy nieco :) latwiej jest chociaz probowac kogos zachecic do vtesa, niz tych kart nie majac :)
jesli poprzec to argumentem, ze jest jeszcze gdzie i z kim w krakowie grac... :)

pomyslalbym tez nad ogloszeniem w kilku strategicznych miejscach, ze bedzie u nas pre lon'u.
jest jeszcze troche czasu na naglosnienie sprawy a to  dobra okazja na zlapanie kilku nowych graczy.

a poza tym boogie - jak wizyta w bardzie ?
Zapisane

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: Ankieta dla graczy z Krakowa.
« Odpowiedź #35 dnia: Września 04, 2007, 07:14:00 am »


pomyslalbym tez nad ogloszeniem w kilku strategicznych miejscach, ze bedzie u nas pre lon'u.
jest jeszcze troche czasu na naglosnienie sprawy a to  dobra okazja na zlapanie kilku nowych graczy.


Tu bym polemizował, jak mi przyjdzie jakaś nowa osoba, a ja jej będę musiał powiedzieć, przykro mi ale nie możesz zagrać bo nie mam dla ciebie startera, to nie będzie dobra reklama. Poza tym nie widzę najmniejszego sensu w tym żeby kompletnie "zielona" osoba brała się od razu za grę w turnieju. Ani tej osobie nie będzie się dobrze grało, ani pozostałym grającym z nią na stole. Nawet gdyby ta osoba nie grała tylko przyszła popatrzeć, to mała szansa żebym ja czy Janek miał czas na wytłumaczenie i nauczenie chociażby podstaw.

Ps. Ludzie z prądnika są i grają. Mam nadzieje, ze tak pozostanie  :D Dwójka się nawet na pre zapowiedziała.
Zapisane
PVP Team

lacaniste

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: Ankieta dla graczy z Krakowa.
« Odpowiedź #36 dnia: Września 04, 2007, 08:58:52 am »

to fakt - jesli na pre pojawiliby sie nowi ludzie wypadaloby sie nimi zajac - wytlumaczyc zasady, zagrac  przykladowa partie etc.
zgadzam sie z toba, ze trudno zeby tacy potencjalni gracze z marszu wzieli udzial w turniejowych rozgrywkach.
zatem jest to kwestia poswiecenia swego udzialu w turnieju - kogos z krakowa - dla wprowadzenia nowych graczy.

okazja jest dobra. impreza jest w krakowie, zapowiedzialo sie sporo osob, wychodzi nowy dodatek.
nie trzeba nikogo przekonywac, ze gra sie rozwija i ze sa ludzie gra zainteresowani.

a co do pradnika - moze polaczymy zasoby ludzkie ? :)

Zapisane

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: Ankieta dla graczy z Krakowa.
« Odpowiedź #37 dnia: Września 04, 2007, 09:06:50 am »

Problem w tym, że nie jestem w stanie przewidzieć ile będzie osób, a to oznacza, że nie wiem czy będzie miejsce i czy będą ludzie żeby się zająć takimi osobami. Myślę, że pomysł jest mało trafiony. Jako organizator mam sporo rzeczy na głowie, i zajmować będę się przede wszystkim turniejem i gośćmi którzy na niego przyjadą. Nie mieszajmy niepotrzebnie dwóch rzeczy. Zamiast reklamować pre, zróbmy demo i na nie zaprośmy ludzi, tak żeby móc im poświęcić trochu czasu i uwagi.


A co do Prądnika to w poprzednim tygodniu graliśmy prawie codziennie :D
Zapisane
PVP Team

Boogie

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1123
  • I am disco dancer!
    • Zobacz profil
Odp: Ankieta dla graczy z Krakowa.
« Odpowiedź #38 dnia: Września 04, 2007, 09:15:01 am »

Co do dema to już mówiłem Jankowi, że w październiki Szeherezada organizuje konwent w NCK i zaprasza graczy wampirowych żeby zrobili pokazówkę - można skorzystać z okazji, wejść za darmo i zrobić zaciąg. Wziąć ze dwa boxy starterów i jednego boosterów - a nóż widelec ktoś się skusi i będzie można wciągnąć trochę nowego towarzystwa.
Co do wizyty w Bardzie to przyszedł Radek i zagraliśmy dwie partie i może jeszcze się u nas pojawi, ale też dopiero w październiku - teraz go nie ma w Kraku.
Zapisane
Zawsze, gdy widzisz smutne dziecko - przytul programiste...

lacaniste

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: Ankieta dla graczy z Krakowa.
« Odpowiedź #39 dnia: Września 04, 2007, 10:53:35 am »

okejos.
skoro na horyzoncie jest konwent (kiedy to dokladnie?) to mozemy cos przygotowac na te impreze.
choc dalej uwazam, ze zaciag na pre nie jest zla idea.  ale luz - nie ja to organizuje,  nie jestem
swiadom wszystkich spraw zwiazanych z impreza, wiec nie bede sie upieral.  temat zamkniety.

a co do terminu tygodniowych spotkan - moze inni sie wypowiedza ? :)
mirumo proponowal sobote o 18.


pradnikowe spotkania - no tak, ominely mnie - bylem przeciez na wyjezdzie... :)

Zapisane

Boogie

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1123
  • I am disco dancer!
    • Zobacz profil
Odp: Ankieta dla graczy z Krakowa.
« Odpowiedź #40 dnia: Września 04, 2007, 10:59:13 am »

A żałuj - litr piwa za 8,50 i wypas pizza :)
Co do terminu konwentu to ktoś, kto podjął by się organizacji dema powinien pójść do Szeherezady i zapytać się o szczegóły ;)
Zapisane
Zawsze, gdy widzisz smutne dziecko - przytul programiste...

lacaniste

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: Ankieta dla graczy z Krakowa.
« Odpowiedź #41 dnia: Września 04, 2007, 06:53:50 pm »

hm... w hermansie w sumie placimy 8 pln za litr, wiec AZ TAKA rewelacja to nie jest...  :)

a co do konwentu i prezentacji vtesa - pytanie - kto sie podejmie organizacji ? :P
moze ty boogie ? mialbys okazje odswiezyc swe organizacyjne zdolnosci z dawnych czasow, o ktorych ostanio wspominasz :D

btw... niedawno, chyba w rozmowie z mirumo przypomnial mi sie vtesowy epizod sprzed kilku lat.
w okolicach rzezniczej byl/jest moze nadal klub fantastyki (karcianki, rpg itp), w ktorym ludzie zdaje zagrywali sie w wampira (karcianego)
bylo to dosc dawno - chyba sabbat war byl wtedy w sklepach... znacie kogos z tych ludzi ? moze to jakies matuzalemy w glebokim torporze ? :P

a co do 6 osobowych stolow... pamietam jakas knajpe w potegowie - kiedys byly tam pierwsze playwacki i stol , przy ktorym lekko gralo 10 osob :D

zreszta boogie - jesli bedziezsz chcial sie podjac organizacji, to chetnie ci pomoge. w miare skromnych mozliwosci.
co by nie bylo, ze czekam na gotowe i jak milo by bylo gdyby ktos inny cos zrobil :)
 



« Ostatnia zmiana: Września 05, 2007, 10:01:01 am wysłana przez lacaniste »
Zapisane

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: Ankieta dla graczy z Krakowa.
« Odpowiedź #42 dnia: Września 05, 2007, 11:44:13 am »

Ja w tej kwestii nic obiecać nie mogę. Mam teraz trochu rzeczy na głowie i nie chce składać obietnic bez pokrycia.
Zapisane
PVP Team

Don Angel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 400
    • Zobacz profil
Odp: Ankieta dla graczy z Krakowa.
« Odpowiedź #43 dnia: Września 13, 2007, 10:43:08 pm »

A ja od października będę mieszkał w Krakowie więc kolejny wampir wam przybył, deklarował się narazie nie będę w jakie dni mi pasuje grać bo jeszcze nie wiem gdzie będę pracował i co robił
Zapisane

Maeglin

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2189
  • PVPP
    • Zobacz profil
Odp: Ankieta dla graczy z Krakowa.
« Odpowiedź #44 dnia: Września 13, 2007, 11:13:10 pm »

skontaktuj się najlepiej podając swoje gg

moje to 2583284
Zapisane
Ar-Rashid said, A true assassin has no ego, which is well, for he receives no glory. The Admonitions.