Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Szczecin - Draft  (Przeczytany 3316 razy)

silverrobert

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 509
    • Zobacz profil
Szczecin - Draft
« dnia: Października 04, 2007, 06:08:47 pm »

Uwaga szczecińscy gracze. W zwiazku z premiera nowego dodatku zamowilem od miruma (thx ziom :*) pol zestawu prerelease. Nie jest to wystarczajaca ilosc zebysmy mogli z Ivilem sobie pozwolic na rozdawanie/sprzedawanie z tego kart, ale zupelnie wystarczajaco zeby zorganizowac post-releasowego mini-drafta. Turniej bylby darmowy, ale nie zachowywalibyscie po nim kart ktorymi graliscie. Za to kazdy kto pojawilby sie na turnieju dostalby 1 promosa (Argent Baton) no i za darmo moglby przetestowac nowy dodatek i oczywiscie idee zasad draftowych! Wstepnie zaplanowane na 6 pazdziernika, jesli chcesz grac napisz w tym watku. Pozdro.
Zapisane

Bitches love lazors.

Angmar

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 332
  • Gosc of Szczecin
    • Zobacz profil
Odp: Szczecin - Draft
« Odpowiedź #1 dnia: Października 05, 2007, 06:03:35 pm »

Silver zabije cie  :evil: trafiles jak kula  w plot wlasnie w sobote rano jade za mamona do niemeic na roboty a ty wlasnie teraz wyskakujesz z taka idea :P gdyby nie wyjazd z pewnoscia bym uczestniczyl w rozgrywce ale niestety musze jechac  :smileyermm: taki los polaka tulacza ze musi za mamona na obczyzne jechac  :? czemu to nie wyszlo wczesniej :P normalnie nie moge se podarowac ze los tak kijowo podyktowal  :icon_frown: moze nastepnym razem  :smileysmoker: wtedy damy czadu  :D
Zapisane
Gdy dwóch podzieli się światem, to ostatecznie przyjdzie do walki między obydwoma

silverrobert

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 509
    • Zobacz profil
Odp: Szczecin - Draft
« Odpowiedź #2 dnia: Października 05, 2007, 07:15:45 pm »

No dobra. Rozumiem ze zydowskie srebrniki wyplacane za granica tak cie zaslepily ze juz nie pamietasz o nas, biednych polaczkach i naszych drobnomieszczanskich grach karcianych ;) Idea wyszla tak pozno bo dopiero wczoraj dostalem karty, a nie wiem czy przez tydzien wytrzymam nie otwierajac ich wszystkich, juz mnie ponioslo i otworzylem 1 precona i 1 booster (swoja droga czy jestem jedynym fanem nowego swallowed by the night? jak dla mnie rysunek genialny i klimatyczny).
Zapisane

Bitches love lazors.

sathriel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1251
    • Zobacz profil
Odp: Szczecin - Draft
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 13, 2007, 06:18:27 pm »

Alez wprost przeciwnie, moze nie jest to szczyt artyzmu, ale poziom trzyma i klimacik swietny :)
Zapisane
A uszy me gluche byly na blagania
Obojetna mi byla mych ofiar udreka
Bo my, anioly, nie znamy przebaczania