Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 4 5 [6]

Autor Wątek: Prerelease LoN Kraków - info  (Przeczytany 15867 razy)

Defender

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
Odp: Prerelease LoN Kraków - info
« Odpowiedź #75 dnia: Października 01, 2007, 05:45:15 pm »

Dopiero skonczylem prace (to do ktorej spieszylem sie w niedziele) wiec nieco spoznione podziekowania dla orgow i dodatkowe dla Mirumo za przetrzymanie mnie u siebie do rana, (nie pozegnalem sie bo nie mialem serca was budzic)

bylo jedwabiscie (zarabiscie, zaczebiscie - have fun), mimo niejakiego chaosu i malych zmian w grafiku, no i nie tylko Marchewa (...chcialem sie odniesc do postu ToY'a ale Niewidzalna Reka juz go zedytowal) w kazdym badz razie czekam niecierpliwie na MPki w wawie (moze zloze Setytow na Divine Image - jak macie nadmiar to przesylajcie)

« Ostatnia zmiana: Października 02, 2007, 06:03:21 am wysłana przez ThorR »
Zapisane
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste Bunny into your sig to help him gain world domination.

ZaraZ

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2070
  • Anarch Baron of Lublin
    • Zobacz profil
Odp: Prerelease LoN Kraków - info
« Odpowiedź #76 dnia: Października 01, 2007, 06:07:29 pm »

Ano fakt, z fajami można jakiś porządek zrobić. Tym razem mi to aż tak nie przeszkadzało, może dlatego że siedzieliśmy w sumie niedaleko otwartych na oścież drzwi, albo dlatego że nie trafiłem na palących przy moich stołach (w każdym razie nie pomnę nikogo), ale warto byłoby wymyślić jakieś wyjście z sytuacji. Zarządzenie przerwy na stole na 5 minut na toaletę dla niepalących i zaspokojenie nałogu dla "tych drugich" :P i dodanie tego czasu do TL powinno załatwić sprawę, I guess. Co wy na to? :)

Jeśli o ramy czasowe chodzi, to nie odczułem tego aż tak bardzo, bo finał skończyliśmy chyba w okolicach planowanej 23ej, ale to dlatego że był on jedną z szybszych partii tego dnia ;)
Obsuwy czasowe to w zasadzie normalka, ale faktycznie głupio jest czekać na pojedyncze osoby, które nie wiadomo kiedy wrócą. Nie wiem po czyjej stronie odpowiedzialność za to, ale warto o tym pomyśleć na przyszłość :)

A Marchewie wałowanie i tak nie pomogło :lol: ;)

@ThorR
To inni mogą dupcyć, a ja nie? :evil: :lol:
Zapisane
"Make it personal. . ."

Quellcrist Falconer
Things I Should Have Learnt By Now Vol II

kotul

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 127
    • Zobacz profil
Odp: Prerelease LoN Kraków - info
« Odpowiedź #77 dnia: Października 01, 2007, 06:30:26 pm »

Ja jestem palacy ale jakos na tym pre palilem miedzy partiami (bylo kupa czasu ;) ) i nie bylo problemu. Chociaz jakos tak wyszlo ze wszystkie partie w ktorych bralem udział były bardzo szybkie. Wiec mysle ze mozna wprowadzic jakies obostrzenia jednak, skoro komus to przeszkadza.
« Ostatnia zmiana: Października 01, 2007, 06:35:02 pm wysłana przez kotul »
Zapisane

sathriel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1251
    • Zobacz profil
Odp: Prerelease LoN Kraków - info
« Odpowiedź #78 dnia: Października 01, 2007, 07:24:23 pm »

Na kazdym z turniejow na, ktorym bylem palili miedzy rundami nie podczas nich. Nalogowcy mogliby cwiczyc silna wole. Te dwie godziny to nie jest az tak duzo.

sathriel
Zapisane
A uszy me gluche byly na blagania
Obojetna mi byla mych ofiar udreka
Bo my, anioly, nie znamy przebaczania

Zbroisław

  • Gość
Odp: Prerelease LoN Kraków - info
« Odpowiedź #79 dnia: Października 01, 2007, 08:50:00 pm »

Kraków to tolerancyjne miasto, na przyszłość będę się więc pytał czy nikomu nie przeszkadzam (chodź widocznie nikomu nie, bo narazie nikt z mojego stołu się nie skarży).  Nałog nałogiem ale palenie przy grze to dodatkowa atrakcja  :wink:
Zapisane

lacaniste

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: Prerelease LoN Kraków - info
« Odpowiedź #80 dnia: Października 01, 2007, 11:06:21 pm »

atrakcja ?? jak dla kogo...

nie jestem za tym, zeby ci co pala musieli jakos dodatkowo swoja wole napinac....
ale tez nie pasuje mi, wciaganie efektow ubocznych czyjegos nalogu...
 
zatem 5, 10 minut na fajke jest ok.
mozna przy okazji kupic sobie piwo, kawe, czy kto co tam chce...


Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6]