Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Wandering about Saulot  (Przeczytany 4737 razy)

ZaraZ

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2069
  • Anarch Baron of Lublin
    • Zobacz profil
Odp: Wandering about Saulot
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 09, 2008, 04:53:02 pm »

hehe no dobrze powiedziane. Jednak poki nie zagram choc raz to nie bardzo wiem w jaka strone isc. Jezeli chodzi o marionetki i renewed vigor +minion tap to gralem tego typu deckami na mathiasie. Wiem ze sa bardzo solidne. Chce jednak sprawdzic jakie inne mozliwosci daje saulot, ma fantastyczna zdolnosc, +1 strenght i ciekawe dyscypliny. Stad w decku eksperymenty typu mirror walk, jake washington, biothaumaturgical experiment itp.
Ja nie mówię żeby nie eksperymentować, wręcz przeciwnie nawet, z tym że niektóre z tych eksperymentów nie muszą być trafione, a za takie uważam dodanie do tego deka Jake'ów i Mirror Walków :D
Biothaumaturgical Experiment z kolei w killującym Saulocie świetna sprawa (zakładam, bo sam jeszcze nie przetestowałem, ale z Anesthetic Touch powinno łoić :))

Neutral Guardy sa tu oczywista oczywistoscia, niestety zadnego w tej chwili nie mam. Ostatniego oddalem chyba wlasnie Tobie :)
Całkiem możliwe :D
Zasysałem je jakiś czas temu w sporej ilości, ale jeszcze nie zdążyłem wykorzystać - wkrótce będę miał na to trochę więcej czasu, to czemu by akurat nie Saulota pomęczyć, skoro już o nim gadamy :)
Zapisane
"Make it personal. . ."

Quellcrist Falconer
Things I Should Have Learnt By Now Vol II

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: Wandering about Saulot and Nergal
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 10, 2008, 01:51:17 pm »

totalnie przebudowałem talie
Zapisane

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Wandering about Saulot
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 10, 2008, 02:45:12 pm »

jak grasz na MT + renewed to nie potrzebujesz 10 marionetek, to jest overkill jak dla mnie
poza tym dodalbym sargon fragment do cofania tego co wazniejsze
6 MT na 90 kart przy 11 i 10 to za malo
4 saulot to za malo (mowilem ze 5 :) )

obetnij to do 70-75 kart i smigasz
przy tej ilosci kart chcesz miec okolo 8 freakow
i ze 2 pulse of canaile (lepsze niz heart tutaj - zaloza obaj, a kosztuje tylko 1 juchy wiecej)
marionetek kilka zeby czasem lyknac troche juchy / osuszyc kogos ze sprzetu (np udupiasz goscia na raptorach, wall na stalym sprzecie itp)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 10, 2008, 02:48:39 pm wysłana przez Dude »
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

Satrapa

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 710
    • Zobacz profil
Odp: Wandering about Saulot
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 10, 2008, 06:24:30 pm »

Negral i Saulot w 1 krypcie to herezja. Swoją drogą nie wiem czy się nie za bardzo rozdrabniasz z kartami, które może zagrać tylko 1 wampir. Owszem, jak masz 4 kopie w talii to szansa na to, że nie podejdzie jest mała, ale ta talia wygląda mi co najmniej dziwnie. Bawiąc się marionetkami zainwestowałbym w trapa. Z dużym prawdopodobieństwem zablokowana marionetka lub blocking minion leci wtedy w torpor.
Zapisane
Prośba o uściślenie lub rozwinięcie wypowiedzi to nie opinia.
Torpor czy infernal?

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: Wandering about Saulot
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 11, 2008, 09:24:16 am »

Niech bedzie i herezja, wazne ze sie dobrze lacza. A jaki czujecz power jak pracuje dla Ciebie jeden i drugi :smileyevil:
A te karty, ktore moze zagrac tylko jeden wampir to ktore? Heart of the City? To tak duzo?Hearta zamieniłem na Pulsa, doszedl tez Saulot i odchudzilem troche talie. Choc udalo sie tylko do 85/80
« Ostatnia zmiana: Stycznia 11, 2008, 09:27:29 am wysłana przez alek »
Zapisane

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: Wandering about Saulot
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 31, 2008, 10:42:58 am »

troche zmienilem talie, dorzucajac przy okazji Nergal ADV
Zapisane

Maeglin

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2189
  • PVPP
    • Zobacz profil
Odp: Wandering about Saulot
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 31, 2008, 12:47:08 pm »

wiesz, Baali są jednak dosyć blisko związani z Salubri :D
Zapisane
Ar-Rashid said, A true assassin has no ego, which is well, for he receives no glory. The Admonitions.