Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 10

Autor Wątek: Uboot K2 - czyli wakacyjne granie  (Przeczytany 40203 razy)

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: Uboot K2 - czyli wakacyjne granie
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 20, 2008, 04:42:04 pm »

jak dla mnie druga opcja, ale nie bede grymasil jak na pierwsza bedzie wiecej chetnych. Krotko mowiac pojde za glosem wiekszosci
Zapisane

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: Uboot K2 - czyli wakacyjne granie
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 20, 2008, 04:48:23 pm »

Zgadzam się z Alkiem :)
Zapisane
PVP Team

Marchewa

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1012
  • da n00bz house
    • Zobacz profil
Odp: Uboot K2 - czyli wakacyjne granie
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 20, 2008, 07:52:01 pm »

moje 2 odowiedzi to za glosem wiekszosci
:D
ale mam pytania co do obu
czy w pierwszej opcji jest mozliwosc wypozyczenia gdzies rowerow i tympodobnych atrakcji :D
a co do drugiego to jak duzy jest to jesli wiekszosci by pasowalo to jestem bardziej za pierwszym terminem 7-13 :D
i odrazu zglaszam rezerwacje pokoju 2 osobowego ;)
Zapisane
In V:tes world
                                                                                                                I am Lord Voldemort

sbodek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1308
    • Zobacz profil
Odp: Uboot K2 - czyli wakacyjne granie
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 20, 2008, 09:17:24 pm »

czy w pierwszej opcji jest mozliwosc wypozyczenia gdzies rowerow i tympodobnych atrakcji :D

jeszcze nie wiem (nie spytałem), ale pewnie gospodarze jeśli nie maja sami to znajda  u sąsiadów

a co do drugiego to jak duzy jest to

domyslam sie że chodzi o ośrodek

składa sie on dokladnie z 3 domów: 5, 10 , 15 osobowych (rzeczywista pojemnośc nieco wieksza jak już pisalem powyżej) + pomieszczenia gospodarcze: sklad opału, magazynek.  i  to koniec  w poblizu znajduje sie kilka ogrodzonych prywatnych domków letniskowych, a dalej do wioski ok. kilometr
w ośrodku wypożyczalnie sprzętu dla turystów (kajaki, łodki, a co więcej musze zapytać)


i odrazu zglaszam rezerwacje pokoju 2 osobowego ;)

rezerwacja zaklepana

 :D pomysł z  rezerwowaniem pokoi jest dobry - tzn na razie zglaszajcie co kto koniecznie potrzebuje, a zaleznie od tego jaki dom wynajmnę bede podawał -  na jakich zasadach sie uda ludzi pomieścić

 
Zapisane
Myśli ich czarne, słowa pokrętne, czyny występne, serca zapiekłe, dusze mroczne, sumienia spaczone

"Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami" George Orwell

M. Janicki "Symetryści...

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: Uboot K2 - czyli wakacyjne granie
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 21, 2008, 10:26:54 am »

dla mnie pokoj dwuosobowy
Zapisane

klocek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1154
    • Zobacz profil
Odp: Uboot K2 - czyli wakacyjne granie
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 21, 2008, 11:09:52 am »

Ja też poproszę pokój na dla dwóch osób gdyż pewnie przyjadę - no chyba że nastąpi katastrofa i nie dostanę urlopu w pracy...
Zapisane

Maeglin

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2189
  • PVPP
    • Zobacz profil
Odp: Uboot K2 - czyli wakacyjne granie
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 21, 2008, 11:21:30 am »

A ja jestem w kropce, bo wyjaśniło się czy będę w Polsce [będę] i czy będę mieć czas [najprawdopodobniej o ile coś nie wyskoczy] - i zapewne będę chciał pokój 2 osobowy - tylko nie wiem czy druga połówka będzie mieć możliwość wyjazdu ...

to chyba druga opcja z tamtych.
Zapisane
Ar-Rashid said, A true assassin has no ego, which is well, for he receives no glory. The Admonitions.

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: Uboot K2 - czyli wakacyjne granie
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 21, 2008, 11:43:20 am »

ROTFL to wychodzi na to, że w użyciu będą tylko pokoje 2 osobowe :P
Zapisane
PVP Team

satyr

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 623
    • Zobacz profil
Odp: Uboot K2 - czyli wakacyjne granie
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 21, 2008, 05:58:15 pm »

ja też jestem w stanie zapłacić trochę więcej i mieć komfort. nie bede wybrzydzał i godze sie nawet na 5osobowy pokój, pod warunkiem że będę w nim tylko ja z żoną

10pln za dobe to żadne pieniądze, oby tylko była pogoda i czysta wóda
Zapisane

sbodek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1308
    • Zobacz profil
Odp: Uboot K2 - czyli wakacyjne granie
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 21, 2008, 08:59:00 pm »

Widze że  chętni na przyjazd jedynie parami  :D,powyższe życzenia zobligowały mnie do dokonania pewnych wyjasnień


Musze podac dokładniejszy opis pomieszczeń w ośrodku (Dubicze – opcja tzw 2-ga) żeby nie było niejasności gdzie ewentualnie jedziemy

Pisze o największym domu – 15-to osobowym czyli tzw.”Bachmatówce”  (w pozostałych ciaśniej i jeszcze mniej pokoi-dwójek)

Są dwa poziomy:
Na dole są dwa pokoje dwuosobowe (każdy z łazienką) oraz wspólna kuchnia z duża jadalnia
Na górze są dwie 3 i jedna 4 , (albo dwie 4-ki i jedna 3-ka, nie pamiętam dokladnie) z łóżkami jednosobowymi (teoretycznie), poza tym dwie wspólne łazienki  i naprawdę duuuży salon w którym stoja dwa rozkladane dwuosobowe łóżka. Salon przypomina co nieco pokój z ubiegłego roku w Siemianówce (kto był wie o co chodzi) ale jest jeszcze większy i myslę żę turniej na kilkanaście osób spoko się tam zmieści

Teraz rozlokowanie w pokojach
1.   ponieważ Szewski przyjedzie z małym dzieckiem musi mieć jedna „dwójkę” na dolnym poziomie - nie ma opcji że będzie się kisił na górze, ani dziecku ani innym nie wyjdzie to na dobre
2.   druga jedynka dla Marchewy , ktoś musi ją dostać a był pierwszy (no chyba że jeszcze ktoś z dzieciakiem przyjedzie, wtedy sorry Marchew)
3.   w takim wypadku rozlokowanie parami nie wchodzi w grę, jedyna sensowane opcja to osoby plci odmiennej ulokować w jednym wspólnym pokoju

pozostaje jeszcze opcja wynajęcia łącznie  dwóch mniejszych domow – ale ich łączna cena jest większa niż jednego dużego, a tracimy na pojemności (są ewidentnie mniejsze i w sumie 20 osob się nie zmieści)

dla ewentualnych zainteresowanych noclegiem w namiotach przypominam że taka opcja też istnieje

Zapisane
Myśli ich czarne, słowa pokrętne, czyny występne, serca zapiekłe, dusze mroczne, sumienia spaczone

"Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami" George Orwell

M. Janicki "Symetryści...

satyr

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 623
    • Zobacz profil
Odp: Uboot K2 - czyli wakacyjne granie
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 21, 2008, 09:30:42 pm »

dobra mocno mi nie zależy na tej dwojce, i tak będę i sie dostosuję
Zapisane

picasso

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 655
    • Zobacz profil
Odp: Uboot K2 - czyli wakacyjne granie
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 22, 2008, 08:29:34 am »

ja chce jedynke z kominkiem i wyjsciem na tras oraz winda do basenu :P

a tak bardziej realnie to opcja druga lepsza ale dostouje sie do wiekszosci :D
Zapisane

sbodek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1308
    • Zobacz profil
Odp: Uboot K2 - czyli wakacyjne granie
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 25, 2008, 05:25:34 pm »

no dobra

słuchając głosu zdecydowanej większości wybrałem opcje drugą czyli  Ośrodek wypoczynkowy w ok. Dubicz Cerkiewnych

jesli ktoś mi pomoże to zamieścić to podeśle mapki jak tam dotrzeć  - mapki maja zbyt dużą objetiośc i trzeba je zmniejszyć aby dały sie dopiąć dopiąć wiadomości

za klika dni zamieszcze dokładny opis jak wygląda domek w środku na razie możecie skorzystać z linku:
http://www.dubicze-cerkiewne.pl/turystyka_osrodki_bachmaty.htm

opis ilości pokoi nie zgadza się tam z moimi obserwacjami ale sprawdze to empirycznie w tym tygodniu, zdjęcia ewidentnie sa sprzed kliku lat, teraz to wyglada inaczej (LEPIEJ!!!!)


Termin rezerwacji jest juz ustalony:

od 13 lipca ( w poludnie - dokladnie od 14:00)  do 20 lipca (w południe- do 12:00) 



« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2008, 06:26:54 pm wysłana przez sbodek »
Zapisane
Myśli ich czarne, słowa pokrętne, czyny występne, serca zapiekłe, dusze mroczne, sumienia spaczone

"Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami" George Orwell

M. Janicki "Symetryści...

ToY!

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1415
    • Zobacz profil
Odp: Uboot K2 - czyli wakacyjne granie
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 09, 2008, 04:26:46 pm »

zglaszam swoja obecnosc =]
Zapisane
sorry andrzej=]

Emnel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 707
    • Zobacz profil
Odp: Uboot K2 - czyli wakacyjne granie
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 21, 2008, 02:28:05 am »

Ja też będę, z tym, że nie wiem, jeszcze jaki pokój wchodzi w grę, bo kobieeta na myśla o tygodniu z kartami jako główną atrakcją dostaje białej gorączki :P
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 10