Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 10

Autor Wątek: Uboot K2 - czyli wakacyjne granie  (Przeczytany 40101 razy)

sbodek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1308
    • Zobacz profil
Uboot K2 - czyli wakacyjne granie
« dnia: Stycznia 25, 2008, 11:14:40 pm »

Proponuję kolejny wakacyjny zjazd  wampirów w moich okolicach  - tzn  okolice Hajnówki, obrzeża Puszczy Białowieskiej

Zapraszam naprawdę każdego, kto tylko ma ochotę


Ta wiadomość została zaktualizowana dnia 01.07.2008 
właściwie wszystko juz jasne, zaktualizowałem dzis info poniżej , tak by wszystkie informacje łatwo można było znaleźć w jednym miejscu.

Poniżej na czerwono zaznaczone są informacje PILNE i WAŻNE
 




1A.   miejsce:   Ośrodek "Bachmaty" w okolicy  wsi Dubicze Cerkiewne 
 
 dokladniejszy opis domku w Ośrodku jest na samym dole oraz w mojej wiadomości dalszej stronie
ZAREZERWOWANY JEST DLA NAS  domek  w ośrodku wypoczynkowym "Bachmaty" w lasku tuż nad wodą (zalew)
DOMEK 15-osobowy, ale  zmieści się nieco więcej ludzi  (czyli ok. 20 osób). W domku pokoiki 2,3,4-osobowe, łóżka niektóre dwuosobowe, kilka łazienek , kuchnia,
 salon !!!!   wystarczający żeby spory turniej rozegrać.  Nadmiar ludzi może spać na podłodze.

   W ośrodku można wynając sprzet wodny, rowery itp. Okolica atrakcyjna turystycznie (las ,woda) jednoczesnie jest intymnie w razie potrzeby można sie odizolować od tłumu

   Można też w niedalekiej odległości od domków rozbić namiot.

Dodatkowo 19 lipca tuż obok (1km) odbędą się  ukraińskie obchody święta "Noc Kupały", impreza może być fajna , a odleglośc będziw wystraczająca aby sie odizolować jesli nie przypadnie do gustu
  LINK OśRODKA -  zdjęcia są tam AKTUALNE
http://www.dubicze-cerkiewne.pl/turystyka_osrodki_bachmaty.htm

-   dojazd (PKP – wysiadać na stacji WITOWO  z buta ok. 4  km dojścia pieszego
opis dojścia pieszego na mapkach - pamiętajcie tylko żeby w końcówce zejść do brzegu  zalewu jak zacznie prześwitywać między drzewami - jest kilka dogodnych zejśc i iśc brzegiem - to skróci drogę o kilometr
sensowne dojazdy PKP napisałem dnia 12.06.08 - są na trzeciej stronie tego wątku
jeśli ktoś przyjeżdża samochodem , również na 5 stronie zamieściłem porady jak dojechać

-   wyżywienie (blisko i tanio) + można oczywiście pitrasić we własnym zakresie (domek ma dwie kuchnie)

mapki do ściągnięcia są tu:

http://www.plikus.pl/zobacz_plik-Bachmaty-150239.html
(dzięki Zaraz-owi)

ale każdemu kto zgłosi taką chęć  na priva również wyślę zdjęcia i mapki z planem dojścia podeślijcie mi swoje aktualne adresy mailowe

1B.    OPłATY ustalam na 15PLN / dobę od osoby,  to  50% oficjalnej stawki jaka się tam płaci
przedpłat nie będzie, poprosze o dokonywanie wpłat na moje ręce na miejscu ( w okresach jak bedę  trzeźwy)

promocja
dla każdego kto przybędzie 13 lipca zniżka 50%
i tak płacę za cały tydzień, bez sensu żeby domek na początku stał niewykorzystany


2.   Termin –  od 13 lipca w południe (niedziela)  do 20 lipca w południe (niedziela)

przyjeżdżających w niedziele 13-tego odbiorę osobiście (samochodem)   ze stacji ,  dla pozostalych na priva podeśle mapki z planem dojścia pieszego ( w pozostałe dni raczej pracuję)

3.   Wsparcia udzieli mi Dude :  
-  firmuje 2  (min) turnieje dla WW,
turnieje ustalam na constracted, nikt nie wyrazil chęci na inna forme rozgrywek

4.    plan pobytu    - proponuję  tak:

Niedziela i Poniedziałek:   przyjazdy, aklimatyzacja (przyzwyczajanie się do zwiększonej ilości tlenu w atmosferze i alkoholu w organizmie)
Wtorek :   po południu pierwszy turniej
Środa :  Wy odsypiacie, a ja pewnie do roboty
Czwartek : dzień wolny - wypoczynek nad wodą, po południu luźne granie, grill?? bez nadmiernego pijaństwa
za malo ludzi żeby wycieczke organizować, ale prywatnie można do Bialowieży skoczyć
Piątek: od rana (chyba że przyjazdy będą zaplanowane to wtedy później)  drugi turniej, po turnieju ognisko (tu bez ograniczen trunkowych więc dla mnie przygotować jakieś miejsce do odniesienia)
Sobota: do południa - kac,  wieczorem i noc - Ukraińska Noc Kupały
Niedziela : wyjazd  - do południa musimy opuścić ośrodek

ten plan może ulec jakimś niewielkim zmianom zależnie od przyjazdów uczestników (np jesli trzeba będzie kilka godzin zaczekac to turniej przesuniemy

5.   żarło: blisko (znaczy ok. 1km)  znajdują sie punkty gastronomii całorocznej, latem podobno  jest  zorganizowany taki punkt   w samym ośrodku


6.   gorzała – nie ma potrzeby przywozić, już gromadzę dobre trunki, np Jasio wędrowniczek  itp  :wink:  , natomiast o piwo trzeba starać się we własnym zakresie  -  kufloteki są blisko

7.   dodatkowe atrakcje – już na miejscu jest czynna wypożyczalnia sprzętu wodnego

8.   turnieje -  minimum dwa oficjalne, wstęp wolny,  ale boostery i nagrody będą – planuję jak w ubiegłym roku

9.   Opis domku w Bachmatówce ( dnia 12.06.08 odwiedziłem ponownie ośrodek bo były niejasności) -

Ośrodek liczy 3 domki (właściwie 4, ale ten ostatni dwuosobowy to jakby trwały namiot z drewna)

Bachmatówka – czyli wynajęty dla nas dom w ośrodku, jest największa i dwupoziomowa
Układ łóżek obsługa nieco zmienia w zależności od potrzeb przyjezdnych (mało kto wynajmuje cały dom, tak jak my) ale podstawowy układ  poniżej

Parter: 
- 3 pokoje  2-osobowe (jeden z kanapą dwuosobową), jeden dodatkowy będzie specjalnie dla nas przygotowany, bo zwykle obsługa ośrodka tam mieszka
- 1 pokój 3 osobowy ale w układzie dwa pomieszczenia  z łóżkami: 2+1
chyba (znów nie pamiętam) wszystkie pokoje z oddzielną łazienką !!!!
- jedna kuchnia z jadalnią (to stoi kanapa dwuosobowa, z której również można korzystać w celach sypialnych - jeśli zajdzie taka potrzeba)

Pietro:
1 pokój 2osobowy
1 pokój 4 osobowy
Jeden duży salon z aneksem kuchennym, w którym stoją dwie kanapy dwuosobowe
Łazienki są dwie - wspólne dla całego poziomu

Zdjęcia, które widnieją na oficjalnej stronie ośrodka wydaja się aktualne

Pojemność turniejowa pomieszczeń jest wystarczająca aby w razie deszczu spokojnie zagrac turniej na 20 osób  pod dachem

Co do ewentualnych rezerwacji – proszę tego na razie nie próbować, póki nie wiem kto i kiedy przyjedzie. Idiotycznie byłoby kazać spać na kanapie przez tydzień,  bo ma przyjechac ktoś kto zarezerwował sobie pokój. Poza tym mogą być ludzie z kobietami, dziecmi, zwierzętami,  itp



na piątej stronie podałem liste chętnych do przyjazdu ale
liczę na  zgłoszenia kolejnych chętnych do przybycia tam gdzie woda czysta a trawa zielona

« Ostatnia zmiana: Lipca 09, 2008, 01:56:18 pm wysłana przez ThorR »
Zapisane
Myśli ich czarne, słowa pokrętne, czyny występne, serca zapiekłe, dusze mroczne, sumienia spaczone

"Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami" George Orwell

M. Janicki "Symetryści...

Pudel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2432
  • Retired pro
    • Zobacz profil
Odp: Uboot K2 - czyli wakacyjne granie
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 25, 2008, 11:26:37 pm »

Ja bardzo chetnie znowu sie pojawie, ale raczej nie na cale 2 tygodnie (o ile termin bedzie pasowal, bo jakies praktyki mi sie szykuja w wakacje i pewnie lipiec bede mial z glowy jesli chodzi o wyjazdy wszelakie).
Turniej (najlepiej mini-qualifier) moge wpisac na WW, zaden problem. A sedziego na to ewentualne mini-q mozna zrobic w wersji widmo, tak jak poprzednio. :D

A moja propozycja jest taka:
Czy byliby chetni na zagranie turnieju w formacie Create-A-Clan? IMO to moze byc bardzo fajna zabawa dla urozmaicenia. :)
Zapisane
Cytat: zasłyszane
oczywiście nie ma nic złego w graniu dla przyjemności, sam zagrałem dwie takie gry w 2007

Sprzedaję single - wyślij swój want przez PM/maila/fb.
Selling VTES singles - pm/mail/fb me your wantlist. Paypal accepted.

Maeglin

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2189
  • PVPP
    • Zobacz profil
Odp: Uboot K2 - czyli wakacyjne granie
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 26, 2008, 12:29:49 am »

jasne :D [create a clan] [bój się mojego OBT AUS for black hand decka!]

co do wyjazdu - jak nic nie stanie na przeszkodzie chętnie sie pojawie. na ile czas pozwoli.

jeśli będzie tak jak w zeszłym roku to znaczy że będzie udane :)
Zapisane
Ar-Rashid said, A true assassin has no ego, which is well, for he receives no glory. The Admonitions.

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Uboot K2 - czyli wakacyjne granie
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 26, 2008, 05:52:36 am »

z wyjazdem nic nie wiem, czas pokaze
zgloszenie turnieju i zalatwienie czego trzeba - bez problemu
pozdro
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

picasso

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 655
    • Zobacz profil
Odp: Uboot K2 - czyli wakacyjne granie
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 26, 2008, 09:57:02 am »

pewnie nie na pełny etat ale jestem jak najbardziej chetny:D
Zapisane

gizmo666

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 502
    • Zobacz profil
Odp: Uboot K2 - czyli wakacyjne granie
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 26, 2008, 11:21:15 am »

ja jestem chetny ale pewnie sie nie uda jako ze z wakacyjnych miesiecy mam wolne tylko pierwsze 2 tyg lipca (potem praktyki) i to jeszcze wolne znaczy ze wtedy mam egzaminy ;p (chociaz w sumie wolny wolny to mam jeszcze wrzesien jak dobrze pojdzie na egz)
Zapisane
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3382045

LSJ wrote:
I have no idea what this question is asking.
But I suspect the answer is: card text.

baal

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2635
    • Zobacz profil
Odp: Uboot K2 - czyli wakacyjne granie
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 26, 2008, 02:24:49 pm »

Ja potrzebuje konkretnej daty, na urlop itd. Bardzo bym chcial ale jak bedzie data to cos powiem
Zapisane

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: Uboot K2 - czyli wakacyjne granie
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 28, 2008, 10:39:23 am »

ja bardzo chetnie w zeszlym roku byle super, w tym tez chetnie sie zjawie i tym razem sprobuje na dluzej niz weekend
Zapisane

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: Uboot K2 - czyli wakacyjne granie
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 28, 2008, 10:51:12 am »

Hej, ja również, w miare mozliwości z chęcią się pojawie :D
Daj znać co potrzebujesz, jakieś zestawy  na pewno się znajdą.
Zapisane
PVP Team

satyr

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 623
    • Zobacz profil
Odp: Uboot K2 - czyli wakacyjne granie
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 29, 2008, 09:11:51 am »

na pewno bede i na 95% z żoną
bodek umawialiśmy się że tym razem każesz sobie zrekompensować koszty. jak mi nie wymienisz kwoty (może być na priv) to nie jade.
Zapisane

sbodek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1308
    • Zobacz profil
Odp: Uboot K2 - czyli wakacyjne granie
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 31, 2008, 04:28:29 pm »

dzięki za pierwsze deklaracje przybycia

liczę że w tym roku będzie nas jeszcze więcej

info dla satyra: koszt pobytu był podany  równiez w roku ubiegłym, ja staram sie tylko by był on jak najmniejszy


wysyłajcie mi na priva sugestie co zmienić, co poprawić, co dodać


info dla satyra: koszt pobytu był podany  równiez w roku ubiegłym, ja staram sie tylko by był on jak najmniejszy


Zapisane
Myśli ich czarne, słowa pokrętne, czyny występne, serca zapiekłe, dusze mroczne, sumienia spaczone

"Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami" George Orwell

M. Janicki "Symetryści...

alek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4732
    • Zobacz profil
Odp: Uboot K2 - czyli wakacyjne granie
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 31, 2008, 04:33:53 pm »

dobrze by bylo przenisc watek do sekcji ogolne albo turnieje. Sporo osob w Spotkaniach patrzy tylko na swoje miasto i moga zwyczajnie nie zauwazyc ze tego typu impreza ma miejsce.
Zapisane

sbodek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1308
    • Zobacz profil
Odp: Uboot K2 - czyli wakacyjne granie
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 31, 2008, 04:49:05 pm »

dobrze by bylo przenisc watek do sekcji ogolne albo turnieje. Sporo osob w Spotkaniach patrzy tylko na swoje miasto i moga zwyczajnie nie zauwazyc ze tego typu impreza ma miejsce.

jeśli moderator uważa że to wskazane  to proszę bardzo o przesunięcie, lepeij aby jak najwięcej osób sie dowiedziało

rzeczywiście dział turnieje  wydaje się byc bardziej odpowiedni
Zapisane
Myśli ich czarne, słowa pokrętne, czyny występne, serca zapiekłe, dusze mroczne, sumienia spaczone

"Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami" George Orwell

M. Janicki "Symetryści...

Emnel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 707
    • Zobacz profil
Odp: Uboot K2 - czyli wakacyjne granie
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 31, 2008, 10:22:24 pm »

Oczywiście też jestem wstępnie chętny :)

Pewnie z kobieta przyjadę, więc w zależności od tego jak będzie ze spaniem w tym gospodarstwie to albo tam, albo w opcji "luksusowej" :P (choć jeszcze nie wiem, czy od kobiety nie wolę tych nocnych rozmów o chorych deckach  :lol:  )
Zapisane

sbodek

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1308
    • Zobacz profil
Odp: Uboot K2 - czyli wakacyjne granie
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 20, 2008, 04:20:40 pm »

Pilny temat do dyskusji

Są dwie opcje wakacyjnego zjazdu – opis poniżej,
Poproszę zainteresowanych o wypowiedzi którą z nich wybrać.
Opcja numer dwa wymaga szybkiej decyzji o rezerwacji ( w tym przedpłaty) stąd pospiech

1.   Dobrowoda – TANIA
Domek do wynajęcia (duży pokój, duża kuchnia, łazienka z ciepłą wodą jeśli napalimy w piecu) – w sumie 5 podwójnych łóżek  i podłoga , cena darmowa  + do wynajęcia (za niewielka dopłatą) dwa pokoje na górce domu gospodarzy (obok domu który wynajmiemy) (wejście oddzielne, jest oddzielna kuchnia i łazienka, po dwa łóżka w każdym pokoju) są oczywiście miejsca na rozbicie namiotów, ognisko, grill, weranda spora –zmieści się turniej na 16 osób, otoczenia – jak to wioska, nic specjalnego, do zalewu z buta ok. 2km, do lasu bliżej.
Tu termin może być bardziej płynny niż w opcji poniżej

2.   Dubicze Cerkiewne – DROŻSZA
do wynajęcia domki w ośrodku wypoczynkowym w lasku tuż nad wodą (zalew) Domki 5,10,15-osobowe, ale w każdym zmieści się nieco więcej ludzi, więc dla nas właściwie pozostaje opcja 10 (czyli jakieś12 osób) lub 15 (czyli ok. 20 osób). W domkach pokoiki 2,3,4-osobowe, łóżka niektóre dwuosobowe, kilka łazienek , kuchnia, salon !!!! w największym domu wystarczający żeby spory turniej rozegrać. Tu jednak w grę wchodzą OPŁATY (gwarantuję  że  maks 10-15 pln za dobę). Nadmiar ludzi może spać na podłodze ale opłaty raczej będą musieli wnieść (może mniejsze ale płaci sie od nocującego łebka) . W ośrodku można wynająć sprzęt wodny, rowery itp. Okolica znacznie fajniejsza (las ,woda) bardziej intymnie
Termin jest sztywny: 6-13 lipca lub 13-20 lipca , po 20 już wszystko zarezerwowane.  Można też wynająć na dwa tygodnie – ale tylko jeśli będzie wielu chętnych na dwutygodniowy pobyt (chodzi o opłaty). Można też w niedalekiej odległości od domków rozbić namiot, jednak pewnie trzeba w nim będzie nocować
Dodatkowo 19 lipca tuż obok (1km) odbędą się obchody  święta Kupały, impreza może być fajna ale jednocześnie oznacza to hałas przez całą noc

1i2     Obie opcje mają podobne możliwości:
-   dojazdu (PKP – z buta ok. 2-3km dojścia pieszego)
-   wyżywienia (blisko i tanio) + można oczywiście pitrasić we własnym zakresie


Poproszę o możliwie szybkie wypowiedzi,  decyzję muszę podjąć w ciągu tygodnia
« Ostatnia zmiana: Lutego 20, 2008, 04:31:41 pm wysłana przez sbodek »
Zapisane
Myśli ich czarne, słowa pokrętne, czyny występne, serca zapiekłe, dusze mroczne, sumienia spaczone

"Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami" George Orwell

M. Janicki "Symetryści...
Strony: [1] 2 3 ... 10