Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Dragonlance Autumn Twilight  (Przeczytany 4345 razy)

baal

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2635
    • Zobacz profil
Dragonlance Autumn Twilight
« dnia: Lutego 20, 2008, 01:33:22 pm »

Jak juz wczesniej zahaczylismy o ekranizacje. Widzieliscie bajke animowana na podstawie Dragonlance Smoki wiosennego zmierzchu.
Jest naprawde fajna i ciekawa. Jesli ktos lubil serie (a ja lubilem bardzo,wiec moze dark sajd clouds my judgement) to na pewno mu sie spodoba :)

http://imdb.com/title/tt0825245/
Zapisane

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Dragonlance Autumn Twilight
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 20, 2008, 02:07:02 pm »

no nie wiem...serie czytalem jak mialem lat nascie (wtedy, kiedy byly to tylko 3 tomy, a nie tasmociag), i wspominam ja dobrze, ale po latach probowalem przeczytac jeszcze raz i jakos nie dawalo rady...:D
ok, obadam
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired

baal

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2635
    • Zobacz profil
Odp: Dragonlance Autumn Twilight
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 20, 2008, 02:14:22 pm »

Wiem ze jest tasmociag ale ja osobscie trzymalem sie tylko serii z Bohaterami Smoczej wojny czyli Raistlin, Caramon etc.
W sumie
To bylo:
Kuznia Dusz
Towarzysze Broni
Seria 3 ksiazek Dragonlance o smokach
Potem bylo:
Czas Blizniakow
Wojna Blizniakow
Proba Blizniakow

Drugie pokolenie to taki wstep do 4 czesci serii
i 4 czesc Smoki Letniego Plomienia jako konczaca serie.

Polecam zwlaszcza Blizniakow Legendy bo sa naprawdeeee dobre.
Moze sie nie podobac i wydac troche dziecinna komus kto przeczytal wiele, bo jest to stara dobra miekka fantasy , jasno okresleni bohaterowie i strony , oczywiscie oprocz Raistlina :>

Ale mimo to caly czas to lubie :)
Zapisane

Dude

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6261
  • (Former) Archbishop of Warsaw
    • Zobacz profil
Odp: Dragonlance Autumn Twilight
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 20, 2008, 03:28:09 pm »

czytalem trylogie blizniakow, ktora byla niezla (tylko lata temu jakas menda pozyczyla ode mnie ksiazki i nie oddala :/ ), 3 oryginalne Dragonlance, przeczytalem tez Smoki Letniego Plomienia, ale byly cienkie jak dupa weza i dalej juz nie dalem rady
z Raistlinem jest faktycznie fajny motyw, ksiazka jest troszke mroczna. oryginalne Dragonlance tez daje rade, ale szczerze mowiac to byly jedne z moich poczatkow fantasy (zaczynalem od Dune w wieku 14 lat :D ) i po calej szkole Herberta, Dicka itp jak sprobowalem do tego wrocic (bo do ksiazek dosc czesto wracam po latach) to po prostu wymieklem po jakichs 2 rozdzialach Dragonlance
Zapisane
"It is no measure of health to be adjusted to a profoundly sick society" - Jiddu Krishnamurti

Retired