Polskie Forum VTES

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Wyniki i konta na WW z VEKN numerem !!!!! WAZNE  (Przeczytany 4042 razy)

Marchewa

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1012
  • da n00bz house
    • Zobacz profil
Wyniki i konta na WW z VEKN numerem !!!!! WAZNE
« dnia: Marca 09, 2008, 09:45:44 pm »

Niedawno zabieralem sie za wpisywanie wynikow z ECQ i powiem wam ze jest to koszmar
czy kazdy z was (CI ktorzy bywaja na turniejach albo byli na nim choc raz ) moga zmienic swoje dane tak aby byly poprawne? lub sprawdzic czy sa poprawne ?
niektorzy maja masakryczne glupoty powpisywane jako nazwiska lub imiona
dodatkowa rada : wpiszcie je bez polskich znakow, ulatwi to nie tylko wpisywanie raportow princom/orgom, ale tez amerykanom
co do polskich znakow oczywiscie Imie Nazwisko, Miasto

btw kazdy kolejny turniej wtedy moze byc juz zapisywany w archonie bez naszych  znakow ;)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 12, 2011, 08:54:00 pm wysłana przez warGrim »
Zapisane
In V:tes world
                                                                                                                I am Lord Voldemort

Pudel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2432
  • Retired pro
    • Zobacz profil
Odp: Wyniki i konta na WW z VEKN numerem !!!!! WAZNE
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 09, 2008, 09:57:36 pm »

Rozwine troche mysl Marchewy:
Wpisywanie wynikow na WW dziala tak, ze standingi przepisuje sie na stronei WW za pomoca specjalnego formularza. Archon nie jest potrzebny w procesie wysylania wynikow do WW. Teraz kluczowy moment - zeby wyniki pojawily sie w bazie na WW, dane wpisane w formularzu musza sie zgadzac z tymi w bazie. Wystarczy, ze ktos ma w bazie wpisane w nazwisku "ń", a my w formularzu wpiszemy "n" i caly proces sie sypie - wyniki do bazy nie trafiaja. Najgorsze jest to, ze ciezko sprawdzic kto ma co wpisane, szczegolnie osoby, ktore spisuje sie pierwszy raz i nie mozna porownac z poprzednimi turniejami, ktore sa juz w bazie. Poza tym, nie widze zbytnio sensu, specjalnie raportowac kogos jako "Micha" tylko dlatego, ze blad ten byl 3x powielony w przeszlosci.
Dlatego zeby nasze wyniki mogly bez przeszkod byc raportowane powinno sie w miare mozliwosci:
- zmienic na swoim koncie na WW (zakladka My Account na gornej belce) imie i nazwisko na takie, ktore nie posiada polskich znakow, ale jest poprawne - np. Karol Łojewski -> Karol Lojewski; Michał Kochanowski -> Michal Kochanowski itp.
- kazdy kolejny turniej, ktory bedzie raportowany na WW, powinien byc raportowany w zestandaryzowanej formie bez polskich znakow

Z gory dzieki za pozytywny odzew.
Zapisane
Cytat: zasłyszane
oczywiście nie ma nic złego w graniu dla przyjemności, sam zagrałem dwie takie gry w 2007

Sprzedaję single - wyślij swój want przez PM/maila/fb.
Selling VTES singles - pm/mail/fb me your wantlist. Paypal accepted.

ZaraZ

  • Global Moderator
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2069
  • Anarch Baron of Lublin
    • Zobacz profil
Odp: Wyniki i konta na WW z VEKN numerem !!!!! WAZNE
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 09, 2008, 10:14:52 pm »

Co każdy, co każdy? U mnie wszystko się zgadza z tego co widzę :P
Zapisane
"Make it personal. . ."

Quellcrist Falconer
Things I Should Have Learnt By Now Vol II

Pudel

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2432
  • Retired pro
    • Zobacz profil
Odp: Wyniki i konta na WW z VEKN numerem !!!!! WAZNE
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 09, 2008, 10:23:19 pm »

No niektorym sie zgadza, ale niestety nie wszystkim.
Niektorym "ń" sie wyswietla, a niektorzy maja przez to znieksztalcone nazwisko, bo w miejsce "ń" nie ma nic. Dlatego zeby nie musiec zgadywac jak kto ma wpisane, trzeba to ujednlicic, a najrozsadniej bedzie ujednolicic bez polskich znakow.
Zapisane
Cytat: zasłyszane
oczywiście nie ma nic złego w graniu dla przyjemności, sam zagrałem dwie takie gry w 2007

Sprzedaję single - wyślij swój want przez PM/maila/fb.
Selling VTES singles - pm/mail/fb me your wantlist. Paypal accepted.

mirumo

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4025
    • Zobacz profil
Odp: Wyniki i konta na WW z VEKN numerem !!!!! WAZNE
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 10, 2008, 01:07:23 pm »

Poprawiłem  :P
Zapisane
PVP Team

baal

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2635
    • Zobacz profil
Odp: Wyniki i konta na WW z VEKN numerem !!!!! WAZNE
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 10, 2008, 01:29:37 pm »

Hehe Pudel the Herold of Marcheva :D
Zapisane

Marchewa

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1012
  • da n00bz house
    • Zobacz profil
Odp: Wyniki i konta na WW z VEKN numerem !!!!! WAZNE
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 10, 2008, 02:28:56 pm »

musi znac swoje miejsce ;)
Zapisane
In V:tes world
                                                                                                                I am Lord Voldemort

Rödrück

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Wyniki i konta na WW z VEKN numerem !!!!! WAZNE
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 06, 2008, 05:40:19 pm »

oatatni turniej w ktorym gralem to byl okolo 2005 lub 2006 roku, jednak postanowilem skorzystac z okazji i poprawic swoje dane. niestety po kilku godzinach bezskutecznych prob dalem sobie spokoj. moze ktos dokladniej podac jak to sie robi?

dodam, ze z tymi danymi i moim numerem turniejowym byly swego czasu ciekawe akcje. prowadzilem lamana korespondencje z jakas ponoc odpowiedzialna za sprawe pania w WW, ale ze nie znam ang. wiec jedyne co widze, ze udalo sie osiagnac, to ze jestem tylko jeden, a nie jest mnie dwoch jak bylo poprzednio. dla odmiany jednak zniknely mi turnieje i troche punktow. niewiele wiec nie bede za nimi plakal.

chce sie komus pomoc mi naprawic moje dane?

Zapisane
VEKN 8020017
VEKN 1006237

Renai

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5
  • Dzień jest zbyt krótki by przeżywać go dwa razy...
    • Zobacz profil
Zapisane
Czego się nie robi, by kogoś odkopać....

SLave

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3070
  • Szczecin
    • Zobacz profil
Konta na WW z VEKN numerem !!!
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 18, 2010, 11:34:21 pm »

Z przykrością odnotowałem dziś zjawisko znikania kont z bazy danych Białego Wilczka. Proponuję więc wizytę na oficjalnej stronie kompanii, i sprawdzenie swoich danych.
Zapisane